| Godz. | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|
| 02:00 | USA | 4:2 | Chile |
| 03:00 | Meksyk | 1:1 | Peru |
| 09:00 | Fidżi | 2:1 | Nowa Kaledonia |
| 11:00 | Irlandia U17 | 3:2 | Czechy U17 |
| 11:00 | Kolumbia U18 | 2:1 | Egipt U18 |
| 11:00 | Korea Południowa U18 | 1:2 | Anglia U18 |
| 11:00 | Polska U17 | 3:1 | Gruzja U17 |
| 11:00 | Szkocja U19 | 0:2 | Ukraina U19 |
| 11:00 | Szwecja U19 | 2:1 | Czechy U19 |
| 11:15 | Finlandia U19 | 1:2 | Niemcy U19 |
| 15:00 | Seszele | 0:2 | Sri Lanka |
| 18:00 | Litwa | 3:0 | Andora |
| 19:00 | Konyaspor | 2:2 | Palestyna |
Co pokazały wyniki?
W 13 rozegranych spotkaniach padło łącznie 43 bramek, czyli średnio 3,31 na mecz. Obie drużyny trafiały do siatki w 10 z nich, co daje 76,9%, a granicę 2,5 bramki przekroczyło 10 spotkań, czyli 76,9%. Poniżej zostawiamy statystyki sprzed meczów — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
W programie 13 spotkań:
- 02:00 — USA – Chile
- 03:00 — Meksyk – Peru
- 09:00 — Fidżi – Nowa Kaledonia
- 11:00 — Irlandia U17 – Czechy U17
- 11:00 — Kolumbia U18 – Egipt U18
- 11:00 — Korea Południowa U18 – Anglia U18
- 11:00 — Polska U17 – Gruzja U17
- 11:00 — Szkocja U19 – Ukraina U19
- 11:00 — Szwecja U19 – Czechy U19
- 11:15 — Finlandia U19 – Niemcy U19
- 15:00 — Seszele – Sri Lanka
- 18:00 — Litwa – Andora
- 19:00 — Konyaspor – Palestyna
Zebraliśmy statystyki wszystkich 28 drużyn, które grają tego dnia. Liczby pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i wyliczamy je sami z surowych wyników. Nie podajemy typów — pokazujemy dane i to, co z nich wynika.
Jak wygląda cała stawka w liczbach?
W zestawieniu poniżej znajdziesz wszystkie grające dziś drużyny z mecze towarzyskie reprezentacji. Wartość „gole/mecz” liczymy jako sumę bramek padłych w spotkaniach danego zespołu — własnych i straconych. Kolumny BTTS i over 2,5 pokazują, w jakim odsetku meczów doszło do tych zdarzeń, a forma to wyniki kolejnych spotkań w porządku chronologicznym.
| Godz. | Drużyna | Liga | M | Bilans | Gole/mecz | BTTS | Over 2,5 | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02:00 | USA | mecze reprezentacji | 7 | 5-0-2 | 4,29 | 71,4% | 71,4% | PWPWW |
| Chile | mecze reprezentacji | 2 | 0-0-2 | 3,5 | 50,0% | 50,0% | PP | |
| 03:00 | Meksyk | mecze reprezentacji | 6 | 3-2-1 | 2,5 | 50,0% | 33,3% | WWPRR |
| Peru | mecze reprezentacji | 2 | 0-1-1 | 3,5 | 100,0% | 50,0% | PR | |
| 09:00 | Fidżi | mecze reprezentacji | 3 | 1-1-1 | 3,0 | 33,3% | 33,3% | RPW |
| Nowa Kaledonia | mecze reprezentacji | 3 | 1-0-2 | 3,33 | 66,7% | 66,7% | PWP | |
| 11:00 | Irlandia U17 | mecze reprezentacji | 3 | 0-1-2 | 4,33 | 100,0% | 100,0% | PRP |
| Czechy U17 | mecze reprezentacji | 2 | 1-0-1 | 5,0 | 100,0% | 100,0% | PW | |
| 11:00 | Kolumbia U18 | mecze reprezentacji | 2 | 1-0-1 | 4,0 | 100,0% | 100,0% | PW |
| Egipt U18 | mecze reprezentacji | 2 | 1-0-1 | 4,0 | 100,0% | 100,0% | WP | |
| 11:00 | Korea Południowa U18 | mecze reprezentacji | 2 | 0-0-2 | 4,0 | 100,0% | 100,0% | PP |
| Anglia U18 | mecze reprezentacji | 2 | 2-0-0 | 4,0 | 100,0% | 100,0% | WW | |
| 11:00 | Polska U17 | mecze reprezentacji | 2 | 2-0-0 | 4,0 | 100,0% | 100,0% | WW |
| Gruzja U17 | mecze reprezentacji | 2 | 0-1-1 | 4,5 | 100,0% | 100,0% | RP | |
| 11:00 | Szkocja U19 | mecze reprezentacji | 2 | 1-0-1 | 4,5 | 50,0% | 100,0% | WP |
| Ukraina U19 | mecze reprezentacji | 2 | 0-1-1 | 1,5 | 50,0% | 50,0% | PR | |
| 11:00 | Szwecja U19 | mecze reprezentacji | 2 | 1-1-0 | 3,5 | 100,0% | 100,0% | WR |
| Czechy U19 | mecze reprezentacji | 1 | 1-0-0 | 5,0 | 0,0% | 100,0% | W | |
| 11:15 | Finlandia U19 | mecze reprezentacji | 2 | 0-1-1 | 4,0 | 100,0% | 100,0% | PR |
| Niemcy U19 | mecze reprezentacji | 1 | 0-1-0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | R | |
| 15:00 | Seszele | mecze reprezentacji | 1 | 0-0-1 | 3,0 | 0,0% | 100,0% | P |
| Sri Lanka | mecze reprezentacji | 1 | 1-0-0 | 3,0 | 0,0% | 100,0% | W | |
| 18:00 | Litwa | mecze reprezentacji | 5 | 1-1-3 | 2,2 | 60,0% | 40,0% | PPPWR |
| Andora | mecze reprezentacji | 4 | 0-2-2 | 1,0 | 25,0% | 25,0% | PRPR | |
| 19:00 | Konyaspor | Super Lig | 6 | 1-1-4 | 2,0 | 33,3% | 33,3% | PPPWR |
| Palestyna | mecze reprezentacji | 2 | 1-1-0 | 5,0 | 100,0% | 100,0% | RW |
Co mówią liczby przed meczem USA – Chile?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 02:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył USA (15 punktów w 7 meczach) niż Chile (0 punktów w 2 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest USA ze średnią 2,71 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje USA — 1,57 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,9 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 71,4% i 50,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 71,4% u zespołu USA oraz 50,0% u zespołu Chile. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PWPWW oraz PP.
Co mówią liczby przed meczem Meksyk – Peru?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 03:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Meksyk (11 punktów w 6 meczach) niż Peru (1 punkt w 2 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Meksyk ze średnią 1,67 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Meksyk — 0,83 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,0 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 50,0% u zespołu Meksyk wobec 100,0% u zespołu Peru, czyli 50,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 33,3% u zespołu Meksyk oraz 50,0% u zespołu Peru. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WWPRR oraz PR.
Co mówią liczby przed meczem Fidżi – Nowa Kaledonia?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 09:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Fidżi (4 punkty w 3 meczach) niż Nowa Kaledonia (3 punkty w 3 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Fidżi ze średnią 1,67 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Fidżi — 1,33 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,17 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 33,3% u zespołu Fidżi wobec 66,7% u zespołu Nowa Kaledonia, czyli 33,4 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 33,3% u zespołu Fidżi oraz 66,7% u zespołu Nowa Kaledonia. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to RPW oraz PWP.
Co mówią liczby przed meczem Irlandia U17 – Czechy U17?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 11:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Czechy U17 (3 punkty w 2 meczach) niż Irlandia U17 (1 punkt w 3 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Czechy U17 ze średnią 2,0 gola na mecz wobec 1,33 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Irlandia U17 — 3,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 4,67 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 100,0% i 100,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Irlandia U17 oraz 100,0% u zespołu Czechy U17. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PRP oraz PW.
Co mówią liczby przed meczem Kolumbia U18 – Egipt U18?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 11:00. Oba zespoły zdobyły w lidze krajowej tyle samo punktów — po 3 punkty. Skuteczniejszy w ataku jest Kolumbia U18 ze średnią 2,0 gola na mecz wobec 2,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Kolumbia U18 — 2,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 4,0 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 100,0% i 100,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Kolumbia U18 oraz 100,0% u zespołu Egipt U18. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PW oraz WP.
Co mówią liczby przed meczem Korea Południowa U18 – Anglia U18?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 11:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Anglia U18 (6 punktów w 2 meczach) niż Korea Południowa U18 (0 punktów w 2 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Anglia U18 ze średnią 2,5 gola na mecz wobec 1,5 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Anglia U18 — 1,5 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 4,0 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 100,0% i 100,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Korea Południowa U18 oraz 100,0% u zespołu Anglia U18. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PP oraz WW.
Co mówią liczby przed meczem Polska U17 – Gruzja U17?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 11:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Polska U17 (6 punktów w 2 meczach) niż Gruzja U17 (1 punkt w 2 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Polska U17 ze średnią 3,0 gola na mecz wobec 2,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Polska U17 — 1,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 4,25 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 100,0% i 100,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Polska U17 oraz 100,0% u zespołu Gruzja U17. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WW oraz RP.
Co mówią liczby przed meczem Szkocja U19 – Ukraina U19?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 11:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Szkocja U19 (3 punkty w 2 meczach) niż Ukraina U19 (1 punkt w 2 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Szkocja U19 ze średnią 1,5 gola na mecz wobec 0,5 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Ukraina U19 — 1,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,0 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 50,0% i 50,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Szkocja U19 oraz 50,0% u zespołu Ukraina U19. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WP oraz PR.
Co mówią liczby przed meczem Szwecja U19 – Czechy U19?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 11:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Szwecja U19 (4 punkty w 2 meczach) niż Czechy U19 (3 punkty w 1 meczu). Skuteczniejszy w ataku jest Czechy U19 ze średnią 5,0 gola na mecz wobec 2,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Czechy U19 — 0,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 4,25 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu Szwecja U19 wobec 0,0% u zespołu Czechy U19, czyli 100,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Szwecja U19 oraz 100,0% u zespołu Czechy U19. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WR oraz W.
Co mówią liczby przed meczem Finlandia U19 – Niemcy U19?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 11:15. Oba zespoły zdobyły w lidze krajowej tyle samo punktów — po 1 punkt. Skuteczniejszy w ataku jest Finlandia U19 ze średnią 1,5 gola na mecz wobec 0,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Niemcy U19 — 0,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,0 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu Finlandia U19 wobec 0,0% u zespołu Niemcy U19, czyli 100,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Finlandia U19 oraz 0,0% u zespołu Niemcy U19. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PR oraz R.
Co mówią liczby przed meczem Seszele – Sri Lanka?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 15:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Sri Lanka (3 punkty w 1 meczu) niż Seszele (0 punktów w 1 meczu). Skuteczniejszy w ataku jest Sri Lanka ze średnią 3,0 gola na mecz wobec 0,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Sri Lanka — 0,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,0 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 0,0% i 0,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Seszele oraz 100,0% u zespołu Sri Lanka. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to P oraz W.
Co mówią liczby przed meczem Litwa – Andora?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 18:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Litwa (4 punkty w 5 meczach) niż Andora (2 punkty w 4 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Litwa ze średnią 1,0 gola na mecz wobec 0,25 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Andora — 0,75 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 1,6 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 60,0% u zespołu Litwa wobec 25,0% u zespołu Andora, czyli 35,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 40,0% u zespołu Litwa oraz 25,0% u zespołu Andora. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PPPWR oraz PRPR.
Co mówią liczby przed meczem Konyaspor – Palestyna?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 19:00. Oba zespoły zdobyły w lidze krajowej tyle samo punktów — po 4 punkty. Skuteczniejszy w ataku jest Palestyna ze średnią 3,0 gola na mecz wobec 0,67 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Konyaspor — 1,33 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,5 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 33,3% u zespołu Konyaspor wobec 100,0% u zespołu Palestyna, czyli 66,7 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 33,3% u zespołu Konyaspor oraz 100,0% u zespołu Palestyna. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PPPWR oraz RW.
Co jeszcze widać w tych danych?
Warto spojrzeć osobno na wartości odstające od reszty stawki. Bywają najbardziej wymowne, ale bywają też zwykłym przypadkiem — dlatego nigdy nie podajemy ich bez liczby meczów, która za nimi stoi.
Najbardziej zamknięte mecze. Najniższy odsetek spotkań z obiema drużynami trafiającymi mają Czechy U19 (0,0%) oraz Sri Lanka (0,0%). Najlepszą średnią straconych w całej stawce notuje Czechy U19 — 0,0 bramki na mecz.
Najwięcej bramek. Najwyższy odsetek meczów powyżej 2,5 bramki ma Irlandia U17 — 100,0%, przy średniej 4,33 bramki na spotkanie. Najskuteczniejszy w ataku jest Czechy U19 ze średnią 5,0 gola.
Jak te liczby wyglądają na tle Ekstraklasy?
Żeby wskaźniki z tabeli miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Średnia liczba bramek w meczach drużyn z tego zestawienia wynosi 3,45.
Punkt odniesienia zmienia sposób czytania tabeli. Skoro ligowa norma BTTS to 65,4%, zespół w tych okolicach nie wyróżnia się niczym — znaczenie mają dopiero wyraźne odchylenia. Bez tego porównania łatwo pomylić przeciętność z tendencją.
Dlaczego nie podajemy typów?
Ponieważ statystyka opisuje przeszłość, a nie przyszłość. Zestawienie średnich z lig krajowych nie uwzględnia składów, rotacji, kontuzji ani wagi konkretnego spotkania. Znaczenie ma też układ terminarza: zespół po trudnym wyjeździe albo przed meczem pucharowym często rozkłada siły inaczej.
To materiał do własnej analizy, a nie gotowa propozycja zakładu. Jeśli dopiero zaczynasz, warto zacząć od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie.
Gdzie znajdę szczegółową analizę konkretnego meczu?
Dla wybranych spotkań z tego zestawienia przygotowaliśmy osobne strony z pełnym porównaniem obu drużyn: bilansem, ostatnimi wynikami, podziałem na grę u siebie i na wyjeździe oraz wskazaniem, w którą stronę przechylają się liczby. Poniżej znajdziesz odnośniki do wszystkich, które powstały dla tego dnia.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą te statystyki?
Liczby dla mecze towarzyskie reprezentacji powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki meczów z bieżącego sezonu rozgrywek krajowych każdego zespołu i przeliczamy je własnym kodem: średnie bramkowe, BTTS, progi over, formę oraz bilans u siebie i na wyjeździe. Każdy wynik sprawdzamy w dwóch niezależnych źródłach, a rozbieżność między nimi wstrzymuje aktualizację strony do czasu wyjaśnienia sprawy.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
Skrót BTTS pochodzi od „both teams to score” i w tabelach mecze towarzyskie reprezentacji oznacza mecze, w których trafią obie strony. W tabelach pokazujemy, jaki procent spotkań danej drużyny kończył się w ten sposób. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może oznaczać albo szczelną obronę, albo kłopoty ze zdobywaniem bramek — to dwie różne przyczyny tej samej liczby.
Czy na podstawie tych liczb można obstawiać?
Dane o drużynach z mecze towarzyskie reprezentacji są punktem wyjścia, a nie gotową odpowiedzią. Opisują wyłącznie to, co już się wydarzyło w rozgrywkach krajowych, i nie uwzględniają składu na konkretny mecz, kontuzji ani wagi spotkania. Przy próbach rzędu kilku meczów pojedynczy wynik potrafi przesunąć każdy wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych, dlatego traktuj je jako jeden z elementów analizy, obok informacji o składach i aktualnych kursach.
Jak często aktualizujecie te dane?
Dane odświeżamy każdego dnia, a tabela ligi zmienia się po każdej rozegranej kolejce. Zestawienia meczowe przygotowujemy przed pierwszym gwizdkiem danego dnia, na podstawie wyników znanych w tamtym momencie — dlatego opisują stan sprzed spotkań, a nie po nich. Każda wartość przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi, zanim trafi na stronę, a rozbieżność między źródłami wstrzymuje aktualizację.