Bramki w meczach zespołu: 2,67 na spotkanie • BTTS: 66,7% • Over 2,5: 55,6%
Bilans: 1-3-5 • bramki 9:15 • punkty: 6 • czyste konta: 2
Statystyki poniżej liczymy samodzielnie na podstawie wyników wszystkich rozegranych spotkań i aktualizujemy po każdej kolejce.
Jak Motor Lublin wypada na tle ligi?
Najważniejsze jest porównanie z normą, bo sama liczba niewiele mówi. W całej Ekstraklasie pada średnio 2,88 gola na mecz, BTTS występuje w 64,5% spotkań, a 59,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Poniżej te same wskaźniki dla zespołu.
| Wskaźnik | Motor Lublin | Średnia Ekstraklasie |
|---|---|---|
| Bramki na mecz | 2,67 | 2,88 |
| BTTS | 66,7% | 64,5% |
| Over 2,5 | 55,6% | 59,2% |
| Bramki strzelone na mecz | 1,0 | — |
| Bramki stracone na mecz | 1,67 | — |
| Mecze bez straty gola | 2 | — |
Odsetek meczów z BTTS jest u tego zespołu zbliżony do ligowej normy (66,7 wobec 64,5). Odsetek spotkań powyżej 2,5 bramki jest niższy od ligowej normy o 3,6 — 55,6 wobec 59,2. To najprostszy sposób sprawdzenia, czy zespół rzeczywiście gra inaczej niż reszta stawki, czy tylko tak się wydaje po kilku głośnych meczach.
Czy mecze zespołu Motor Lublin są bramkowe?
W spotkaniach tej drużyny pada średnio 2,67 bramki, licząc gole zdobyte i stracone razem. Sam zespół strzela 1,0 gola na mecz i traci 1,67. Zachował przy tym czyste konto w 2 meczach.
Przy tak krótkiej serii pojedynczy wynik przesuwa każdy wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych, więc te wartości opisują początek sezonu, a nie trwałą tendencję. Jeśli nie masz pewności, co dokładnie oznaczają te rynki, wyjaśniamy je w osobnych tekstach: czym jest BTTS oraz jak działa over/under 2,5.
Czy Motor Lublin gra inaczej u siebie niż na wyjeździe?
To rozróżnienie bywa ważniejsze niż średnia ogólna, bo wiele zespołów zmienia sposób gry w zależności od miejsca spotkania. Zespół rozegrał 5 meczów u siebie i 4 mecze na wyjeździe — poniżej te same wskaźniki policzone osobno dla obu przypadków.
| Wskaźnik | U siebie | Na wyjeździe |
|---|---|---|
| Rozegrane mecze | 5 | 4 |
| Bramki na mecz | 2,2 | 3,25 |
| BTTS | 40,0% | 100,0% |
| Over 2,5 | 40,0% | 75,0% |
| Bramki strzelone | 4 | 5 |
| Bramki stracone | 7 | 8 |
Różnica jest wyraźna: mecze na wyjeździe znacznie częściej przekraczają 2,5 bramki — 75,0% wobec 40,0%, czyli 35,0 punktu procentowego różnicy. Przy tak małej liczbie spotkań w każdej z grup różnica może być przypadkowa — traktuj ją jako wskazówkę, którą warto sprawdzić za kilka kolejek, a nie jako ustaloną cechę zespołu.
Jak wyglądają inne linie bramkowe?
Granica 2,5 bramki jest najpopularniejsza, ale nie jedyna. Przesunięcie linii o jedną bramkę potrafi zmienić prawdopodobieństwo o kilkadziesiąt punktów procentowych, dlatego warto zobaczyć wszystkie trzy progi obok siebie.
| Linia | Odsetek meczów |
|---|---|
| Powyżej 1,5 bramki | 77,8% |
| Powyżej 2,5 bramki | 55,6% |
| Powyżej 3,5 bramki | 33,3% |
Im wyższa linia, tym niższe prawdopodobieństwo i wyższy kurs. Zestawienie tych trzech wartości pokazuje, jak szybko szansa spada wraz z każdą kolejną bramką — i pomaga ocenić, czy kurs proponowany przez bukmachera odpowiada temu, co faktycznie działo się w meczach tego zespołu. Sposób przeliczania kursu na prawdopodobieństwo opisujemy w tekście o marży bukmachera.
W jakiej formie jest Motor Lublin?
Ostatnie wyniki zespołu, od najstarszego do najnowszego, układają się w sekwencję RPPPR. Ostatnie spotkania nie ułożyły się w wyraźną serię. Zdobyte 6 punktów w 9 meczach daje średnią 0,67 punktu na spotkanie.
Forma bywa najbardziej mylącym ze wskaźników, bo wyniki nie mówią nic o tym, jak zespół grał. Zwycięstwo po jednej sytuacji i porażka po dwudziestu wyglądają w tabeli tak samo. Dlatego zestawiamy ją zawsze z bilansem bramkowym — 9:15 w tym sezonie — który pokazuje więcej niż sama litera przy meczu.
Wszystkie mecze w tym sezonie
Pełna lista rozegranych spotkań z wynikami. Litera po prawej oznacza rezultat z perspektywy zespołu Motor Lublin: zwycięstwo, remis albo porażka.
| Data | Gospodarz | Wynik | Gość | |
|---|---|---|---|---|
| 26 lipca 2026 | Widzew Łódź | 2:2 | Motor Lublin | R |
| 31 lipca 2026 | Motor Lublin | 1:2 | Jagiellonia Białystok | P |
| 8 sierpnia 2026 | Pogoń Szczecin | 3:1 | Motor Lublin | P |
| 16 sierpnia 2026 | Motor Lublin | 1:0 | GKS Katowice | W |
| 22 sierpnia 2026 | Korona Kielce | 1:1 | Motor Lublin | R |
| 29 sierpnia 2026 | Motor Lublin | 0:2 | Piast Gliwice | P |
| 5 września 2026 | Motor Lublin | 2:3 | Legia Warszawa | P |
| 11 września 2026 | Raków Częstochowa | 2:1 | Motor Lublin | P |
| 19 września 2026 | Motor Lublin | 0:0 | Górnik Zabrze | R |
Kogo Motor Lublin mierzy w najbliższych meczach?
Sam terminarz mówi niewiele — dopiero zestawienie ze statystykami rywali pokazuje, czego można się spodziewać. Poniżej najbliższe spotkania wraz z kluczowymi wskaźnikami przeciwnika, policzonymi tak samo jak dla tego zespołu.
| Data | Gospodarz | Gość | Rywal: BTTS | Rywal: over 2,5 | Rywal: gole/mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| 12 października 2026 | Radomiak Radom | Motor Lublin | 50,0% | 62,5% | 2,62 |
| 17 października 2026 | Motor Lublin | Śląsk Wrocław | 88,9% | 77,8% | 2,89 |
| 23 października 2026 | Motor Lublin | Zagłębie Lubin | 55,6% | 44,4% | 2,33 |
| 31 października 2026 | Cracovia | Motor Lublin | 55,6% | 55,6% | 2,56 |
| 7 listopada 2026 | Motor Lublin | Wisła Płock | 50,0% | 50,0% | 2,62 |
Największą wartość ma porównanie tych wartości z liczbami z górnej części strony. Jeśli oba zespoły mają wysoki odsetek meczów powyżej 2,5 bramki, spotkanie zapowiada się na otwarte; jeśli jeden gra zamknięte mecze, a drugi otwarte, historia nie daje jednoznacznej wskazówki i trzeba szukać jej gdzie indziej. Pełne zestawienie wszystkich zespołów znajdziesz w statystykach całej ligi.
Najczęstsze pytania
Ile bramek pada w meczach zespołu Motor Lublin?
Średnio 2,67 na spotkanie, licząc bramki zdobyte i stracone razem. Dla porównania, średnia dla całej Ekstraklasie wynosi 2,88 gola na mecz. Wartość ta obejmuje wszystkie rozegrane spotkania bieżącego sezonu i zmienia się po każdej kolejce, dlatego przeliczamy ją codziennie i publikujemy tutaj w aktualnej postaci.
Jak często w meczach zespołu Motor Lublin pada BTTS?
Obie drużyny trafiały do siatki w 66,7% spotkań tego zespołu, przy ligowej normie 64,5%. Niski odsetek BTTS może wynikać z dwóch zupełnie różnych przyczyn: albo zespół dobrze się broni, albo sam ma problem ze zdobywaniem bramek. Rozstrzyga to zestawienie bramek strzelonych i straconych w tabeli powyżej.
Czy Motor Lublin gra inaczej u siebie niż na wyjeździe?
W meczach u siebie pada średnio 2,2 bramki, a na wyjeździe 3,25. Odsetek spotkań powyżej 2,5 bramki wynosi odpowiednio 40,0% i 75,0%, a BTTS 40,0% oraz 100,0%. Przy tak małej liczbie meczów w każdej z grup różnice mogą być przypadkowe, ale warto je obserwować — u części zespołów rozjazd między grą u siebie a na wyjeździe utrzymuje się przez cały sezon i bywa istotniejszy niż średnia ogólna.
Co oznacza wskaźnik over 2,5 przy tej drużynie?
To odsetek meczów Motor Lublin, w których padły co najmniej trzy bramki, licząc gole obu stron razem. Wartość powyżej sześćdziesięciu procent opisuje zespół grający otwarte spotkania, a wyraźnie niższa zespół, którego mecze kończą się jednym albo dwoma golami. Ten sam wskaźnik podajemy dla całej ligi, żeby było widać, czy drużyna odstaje od przeciętnej, czy mieści się w normie rozgrywek.
Skąd pochodzą te statystyki?
Liczymy je sami z surowych wyników meczów bieżącego sezonu, pobieranych automatycznie z dwóch niezależnych źródeł. Z tych wyników wyliczamy średnie bramkowe, BTTS, progi over oraz formę i bilans zespołu u siebie i na wyjeździe. Zgodność każdej wartości ze źródłem sprawdza automat przed publikacją, a stronę odświeżamy po każdej rozegranej kolejce, razem z terminarzem najbliższych spotkań.