Statystyki • Aktualizacja: 20 września 2026

Radomiak Radom
statystyki sezonu

Bramki, BTTS i over 2,5 — liczone przez nas po każdej kolejce.

Radomiak Radom — statystyki sezonu
Radomiak Radom — sezon 2026/27 po 8 meczach

Bramki w meczach zespołu: 2,62 na spotkanie  •  BTTS: 50,0%  •  Over 2,5: 62,5%
Bilans: 2-2-4  •  bramki 6:15  •  punkty: 8  •  czyste konta: 2

Poniższe wskaźniki powstają z surowych wyników tego sezonu, przeliczanych przez nas po każdej kolejce. Znajdziesz tu dane, a nie propozycje zakładów.

Jak Radomiak Radom wypada na tle ligi?

Najważniejsze jest porównanie z normą, bo sama liczba niewiele mówi. W całej Ekstraklasie pada średnio 2,88 gola na mecz, BTTS występuje w 64,5% spotkań, a 59,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Poniżej te same wskaźniki dla zespołu.

WskaźnikRadomiak RadomŚrednia Ekstraklasie
Bramki na mecz2,622,88
BTTS50,0%64,5%
Over 2,562,5%59,2%
Bramki strzelone na mecz0,75—
Bramki stracone na mecz1,88—
Mecze bez straty gola2—

Odsetek meczów z BTTS jest niższy od ligowej normy o 14,5 — 50,0 wobec 64,5. Odsetek spotkań powyżej 2,5 bramki jest wyższy od ligowej normy o 3,3 — 62,5 wobec 59,2. To najprostszy sposób sprawdzenia, czy zespół rzeczywiście gra inaczej niż reszta stawki, czy tylko tak się wydaje po kilku głośnych meczach.

Czy mecze zespołu Radomiak Radom są bramkowe?

W spotkaniach tej drużyny pada średnio 2,62 bramki, licząc gole zdobyte i stracone razem. Sam zespół strzela 0,75 gola na mecz i traci 1,88. Zachował przy tym czyste konto w 2 meczach.

Przy tak krótkiej serii pojedynczy wynik przesuwa każdy wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych, więc te wartości opisują początek sezonu, a nie trwałą tendencję. Jeśli nie masz pewności, co dokładnie oznaczają te rynki, wyjaśniamy je w osobnych tekstach: czym jest BTTS oraz jak działa over/under 2,5.

Czy Radomiak Radom gra inaczej u siebie niż na wyjeździe?

To rozróżnienie bywa ważniejsze niż średnia ogólna, bo wiele zespołów zmienia sposób gry w zależności od miejsca spotkania. Zespół rozegrał 5 meczów u siebie i 3 mecze na wyjeździe — poniżej te same wskaźniki policzone osobno dla obu przypadków.

WskaźnikU siebieNa wyjeździe
Rozegrane mecze53
Bramki na mecz2,43,0
BTTS60,0%33,3%
Over 2,560,0%66,7%
Bramki strzelone51
Bramki stracone78

Pod względem meczów powyżej 2,5 bramki obie sytuacje wyglądają podobnie (60,0% i 66,7%), więc miejsce spotkania niewiele tu zmienia. Przy tak małej liczbie spotkań w każdej z grup różnica może być przypadkowa — traktuj ją jako wskazówkę, którą warto sprawdzić za kilka kolejek, a nie jako ustaloną cechę zespołu.

Jak wyglądają inne linie bramkowe?

Granica 2,5 bramki jest najpopularniejsza, ale nie jedyna. Przesunięcie linii o jedną bramkę potrafi zmienić prawdopodobieństwo o kilkadziesiąt punktów procentowych, dlatego warto zobaczyć wszystkie trzy progi obok siebie.

LiniaOdsetek meczów
Powyżej 1,5 bramki75,0%
Powyżej 2,5 bramki62,5%
Powyżej 3,5 bramki37,5%

Im wyższa linia, tym niższe prawdopodobieństwo i wyższy kurs. Zestawienie tych trzech wartości pokazuje, jak szybko szansa spada wraz z każdą kolejną bramką — i pomaga ocenić, czy kurs proponowany przez bukmachera odpowiada temu, co faktycznie działo się w meczach tego zespołu. Sposób przeliczania kursu na prawdopodobieństwo opisujemy w tekście o marży bukmachera.

W jakiej formie jest Radomiak Radom?

Ostatnie wyniki zespołu, od najstarszego do najnowszego, układają się w sekwencję PRWRP. Ostatnie spotkania nie ułożyły się w wyraźną serię. Zdobyte 8 punktów w 8 meczach daje średnią 1,0 punktu na spotkanie.

Forma bywa najbardziej mylącym ze wskaźników, bo wyniki nie mówią nic o tym, jak zespół grał. Zwycięstwo po jednej sytuacji i porażka po dwudziestu wyglądają w tabeli tak samo. Dlatego zestawiamy ją zawsze z bilansem bramkowym — 6:15 w tym sezonie — który pokazuje więcej niż sama litera przy meczu.

Wszystkie mecze w tym sezonie

Pełna lista rozegranych spotkań z wynikami. Litera po prawej oznacza rezultat z perspektywy zespołu Radomiak Radom: zwycięstwo, remis albo porażka.

DataGospodarzWynikGość
24 lipca 2026Radomiak Radom2:1Wieczysta KrakówW
2 sierpnia 2026GKS Katowice3:1Radomiak RadomP
8 sierpnia 2026Radomiak Radom1:3Górnik ZabrzeP
14 sierpnia 2026Legia Warszawa5:0Radomiak RadomP
23 sierpnia 2026Radomiak Radom0:0Zagłębie LubinR
29 sierpnia 2026Radomiak Radom2:1CracoviaW
5 września 2026Widzew Łódź0:0Radomiak RadomR
14 września 2026Radomiak Radom0:2Piast GliwiceP

Kogo Radomiak Radom mierzy w najbliższych meczach?

Sam terminarz mówi niewiele — dopiero zestawienie ze statystykami rywali pokazuje, czego można się spodziewać. Poniżej najbliższe spotkania wraz z kluczowymi wskaźnikami przeciwnika, policzonymi tak samo jak dla tego zespołu.

DataGospodarzGośćRywal: BTTS Rywal: over 2,5Rywal: gole/mecz
20 września 2026Lech PoznańRadomiak Radom57,1%71,4%2,57
12 października 2026Radomiak RadomMotor Lublin66,7%55,6%2,67
19 października 2026Wisła PłockRadomiak Radom50,0%50,0%2,62
24 października 2026Pogoń SzczecinRadomiak Radom50,0%37,5%2,25
31 października 2026Radomiak RadomŚląsk Wrocław88,9%77,8%2,89

Największą wartość ma porównanie tych wartości z liczbami z górnej części strony. Jeśli oba zespoły mają wysoki odsetek meczów powyżej 2,5 bramki, spotkanie zapowiada się na otwarte; jeśli jeden gra zamknięte mecze, a drugi otwarte, historia nie daje jednoznacznej wskazówki i trzeba szukać jej gdzie indziej. Pełne zestawienie wszystkich zespołów znajdziesz w statystykach całej ligi.

Jak czytać te dane. Statystyki opisują to, co już się wydarzyło, i nie przewidują wyników. Nie uwzględniają składu na konkretny mecz, kontuzji ani wagi spotkania. Traktuj je jako punkt wyjścia do własnej analizy, nigdy jako gotowy typ. Treści 18+. Hazard może uzależniać — ustaw limity.

Najczęstsze pytania

Ile bramek pada w meczach zespołu Radomiak Radom?

Średnio 2,62 na spotkanie, licząc bramki zdobyte i stracone razem. Dla porównania, średnia dla całej Ekstraklasie wynosi 2,88 gola na mecz. Wartość ta obejmuje wszystkie rozegrane spotkania bieżącego sezonu i zmienia się po każdej kolejce, dlatego przeliczamy ją codziennie i publikujemy tutaj w aktualnej postaci.

Jak często w meczach zespołu Radomiak Radom pada BTTS?

Obie drużyny trafiały do siatki w 50,0% spotkań tego zespołu, przy ligowej normie 64,5%. Niski odsetek BTTS może wynikać z dwóch zupełnie różnych przyczyn: albo zespół dobrze się broni, albo sam ma problem ze zdobywaniem bramek. Rozstrzyga to zestawienie bramek strzelonych i straconych w tabeli powyżej.

Czy Radomiak Radom gra inaczej u siebie niż na wyjeździe?

W meczach u siebie pada średnio 2,4 bramki, a na wyjeździe 3,0. Odsetek spotkań powyżej 2,5 bramki wynosi odpowiednio 60,0% i 66,7%, a BTTS 60,0% oraz 33,3%. Przy tak małej liczbie meczów w każdej z grup różnice mogą być przypadkowe, ale warto je obserwować — u części zespołów rozjazd między grą u siebie a na wyjeździe utrzymuje się przez cały sezon i bywa istotniejszy niż średnia ogólna.

Co oznacza wskaźnik over 2,5 przy tej drużynie?

To odsetek meczów Radomiak Radom, w których padły co najmniej trzy bramki, licząc gole obu stron razem. Wartość powyżej sześćdziesięciu procent opisuje zespół grający otwarte spotkania, a wyraźnie niższa zespół, którego mecze kończą się jednym albo dwoma golami. Ten sam wskaźnik podajemy dla całej ligi, żeby było widać, czy drużyna odstaje od przeciętnej, czy mieści się w normie rozgrywek.

Skąd pochodzą te statystyki?

Liczymy je sami z surowych wyników meczów bieżącego sezonu, pobieranych automatycznie z dwóch niezależnych źródeł. Z tych wyników wyliczamy średnie bramkowe, BTTS, progi over oraz formę i bilans zespołu u siebie i na wyjeździe. Zgodność każdej wartości ze źródłem sprawdza automat przed publikacją, a stronę odświeżamy po każdej rozegranej kolejce, razem z terminarzem najbliższych spotkań.

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP