mecze towarzyskie reprezentacji • 4 października 2026

Mecze towarzyskie reprezentacji
4 października w liczbach

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe wszystkich grających dziś drużyn.

Jak się skończyło

Godz.GospodarzWynikGość
04:00USA3:0Meksyk
11:00Brazylia U204:0Meksyk U20
11:30Katar U190:1Słowenia U19
11:30Wyspy Owcze U192:4Zjednoczone Emiraty Arabskie U19
12:00Chorwacja U192:0Turcja U19
12:00Niemcy U173:2Anglia U17
14:00Dania U203:3USA U20
14:00Kirgistan3:1Liban
15:00Republika Południowej Afryki U231:1Algieria U23
18:00Senegal U203:0DR Konga U20
20:00Egipt0:1Republika Południowej Afryki

Co pokazały wyniki?

W 11 rozegranych spotkaniach padło łącznie 37 bramek, czyli średnio 3,36 na mecz. Obie drużyny trafiały do siatki w 5 z nich, co daje 45,5%, a granicę 2,5 bramki przekroczyło 7 spotkań, czyli 63,6%. Poniżej zostawiamy statystyki sprzed meczów — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

mecze towarzyskie reprezentacji — statystyki drużyn przed meczami
mecze towarzyskie reprezentacji — 4 października 2026

W programie 11 spotkań:
  • 04:00 — USA – Meksyk
  • 11:00 — Brazylia U20 – Meksyk U20
  • 11:30 — Katar U19 – Słowenia U19
  • 11:30 — Wyspy Owcze U19 – Zjednoczone Emiraty Arabskie U19
  • 12:00 — Chorwacja U19 – Turcja U19
  • 12:00 — Niemcy U17 – Anglia U17
  • 14:00 — Dania U20 – USA U20
  • 14:00 — Kirgistan – Liban
  • 15:00 — Republika Południowej Afryki U23 – Algieria U23
  • 18:00 — Senegal U20 – DR Konga U20
  • 20:00 — Egipt – Republika Południowej Afryki

Zebraliśmy statystyki wszystkich 26 drużyn, które grają tego dnia. Liczby pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i wyliczamy je sami z surowych wyników. Nie podajemy typów — pokazujemy dane i to, co z nich wynika.

Jak wygląda cała stawka w liczbach?

Tabela obejmuje wszystkie drużyny z mecze towarzyskie reprezentacji, które grają tego dnia. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki w spotkaniach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. BTTS i over 2,5 podajemy jako procent meczów z danym zdarzeniem, a forma układa ostatnie wyniki od najstarszego.

Godz.DrużynaLigaMBilans Gole/meczBTTSOver 2,5Forma
04:00USAmecze reprezentacji75-0-24,2971,4%71,4%PWPWW
Meksykmecze reprezentacji63-2-12,550,0%33,3%WWPRR
11:00Brazylia U20mecze reprezentacji22-0-03,550,0%50,0%WW
Meksyk U20mecze reprezentacji10-0-12,00,0%0,0%P
11:30Katar U19mecze reprezentacji10-1-02,0100,0%0,0%R
Słowenia U19mecze reprezentacji22-0-03,050,0%100,0%WW
11:30Wyspy Owcze U19mecze reprezentacji20-0-24,050,0%100,0%PP
Zjednoczone Emiraty Arabskie U19mecze reprezentacji10-0-13,00,0%100,0%P
12:00Chorwacja U19mecze reprezentacji20-0-22,050,0%50,0%PP
Turcja U19mecze reprezentacji20-0-23,050,0%100,0%PP
12:00Niemcy U17mecze reprezentacji11-0-05,0100,0%100,0%W
Anglia U17mecze reprezentacji22-0-02,050,0%50,0%WW
14:00Dania U20mecze reprezentacji10-0-15,0100,0%100,0%P
USA U20mecze reprezentacji10-0-12,00,0%0,0%P
14:00Kirgistanmecze reprezentacji11-0-05,00,0%100,0%W
Libanmecze reprezentacji11-0-06,00,0%100,0%W
15:00Republika Południowej Afryki U23mecze reprezentacji11-0-04,0100,0%100,0%W
Algieria U23mecze reprezentacji10-0-14,0100,0%100,0%P
18:00Senegal U20mecze reprezentacji11-0-03,0100,0%100,0%W
DR Konga U20mecze reprezentacji10-0-13,0100,0%100,0%P
20:00Egiptmecze reprezentacji52-2-13,2100,0%60,0%RWRWP
Republika Południowej Afrykimecze reprezentacji31-1-11,3333,3%0,0%RWP

Co mówią liczby przed meczem USA – Meksyk?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 04:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył USA (15 punktów w 7 meczach) niż Meksyk (11 punktów w 6 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest USA ze średnią 2,71 gola na mecz wobec 1,67 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Meksyk — 0,83 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,4 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 71,4% i 50,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 71,4% u zespołu USA oraz 33,3% u zespołu Meksyk. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PWPWW oraz WWPRR.

Co mówią liczby przed meczem Brazylia U20 – Meksyk U20?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 11:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Brazylia U20 (6 punktów w 2 meczach) niż Meksyk U20 (0 punktów w 1 meczu). Skuteczniejszy w ataku jest Brazylia U20 ze średnią 3,0 gola na mecz wobec 0,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Brazylia U20 — 0,5 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,75 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 50,0% u zespołu Brazylia U20 wobec 0,0% u zespołu Meksyk U20, czyli 50,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Brazylia U20 oraz 0,0% u zespołu Meksyk U20. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WW oraz P.

Co mówią liczby przed meczem Katar U19 – Słowenia U19?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 11:30. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Słowenia U19 (6 punktów w 2 meczach) niż Katar U19 (1 punkt w 1 meczu). Skuteczniejszy w ataku jest Słowenia U19 ze średnią 2,5 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Słowenia U19 — 0,5 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,5 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu Katar U19 wobec 50,0% u zespołu Słowenia U19, czyli 50,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 0,0% u zespołu Katar U19 oraz 100,0% u zespołu Słowenia U19. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to R oraz WW.

Co mówią liczby przed meczem Wyspy Owcze U19 – Zjednoczone Emiraty Arabskie U19?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 11:30. Oba zespoły zdobyły w lidze krajowej tyle samo punktów — po 0 punktów. Skuteczniejszy w ataku jest Wyspy Owcze U19 ze średnią 0,5 gola na mecz wobec 0,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Zjednoczone Emiraty Arabskie U19 — 3,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,5 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 50,0% u zespołu Wyspy Owcze U19 wobec 0,0% u zespołu Zjednoczone Emiraty Arabskie U19, czyli 50,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Wyspy Owcze U19 oraz 100,0% u zespołu Zjednoczone Emiraty Arabskie U19. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PP oraz P.

Co mówią liczby przed meczem Chorwacja U19 – Turcja U19?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 12:00. Oba zespoły zdobyły w lidze krajowej tyle samo punktów — po 0 punktów. Skuteczniejszy w ataku jest Chorwacja U19 ze średnią 0,5 gola na mecz wobec 0,5 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Chorwacja U19 — 1,5 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,5 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 50,0% i 50,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Chorwacja U19 oraz 100,0% u zespołu Turcja U19. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PP oraz PP.

Co mówią liczby przed meczem Niemcy U17 – Anglia U17?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 12:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Anglia U17 (6 punktów w 2 meczach) niż Niemcy U17 (3 punkty w 1 meczu). Skuteczniejszy w ataku jest Niemcy U17 ze średnią 3,0 gola na mecz wobec 1,5 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Anglia U17 — 0,5 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,5 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu Niemcy U17 wobec 50,0% u zespołu Anglia U17, czyli 50,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Niemcy U17 oraz 50,0% u zespołu Anglia U17. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to W oraz WW.

Co mówią liczby przed meczem Dania U20 – USA U20?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 14:00. Oba zespoły zdobyły w lidze krajowej tyle samo punktów — po 0 punktów. Skuteczniejszy w ataku jest Dania U20 ze średnią 1,0 gola na mecz wobec 0,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje USA U20 — 2,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,5 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu Dania U20 wobec 0,0% u zespołu USA U20, czyli 100,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Dania U20 oraz 0,0% u zespołu USA U20. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to P oraz P.

Co mówią liczby przed meczem Kirgistan – Liban?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 14:00. Oba zespoły zdobyły w lidze krajowej tyle samo punktów — po 3 punkty. Skuteczniejszy w ataku jest Liban ze średnią 6,0 gola na mecz wobec 5,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Kirgistan — 0,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 5,5 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 0,0% i 0,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Kirgistan oraz 100,0% u zespołu Liban. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to W oraz W.

Co mówią liczby przed meczem Republika Południowej Afryki U23 – Algieria U23?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 15:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Republika Południowej Afryki U23 (3 punkty w 1 meczu) niż Algieria U23 (0 punktów w 1 meczu). Skuteczniejszy w ataku jest Republika Południowej Afryki U23 ze średnią 3,0 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Republika Południowej Afryki U23 — 1,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 4,0 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 100,0% i 100,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Republika Południowej Afryki U23 oraz 100,0% u zespołu Algieria U23. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to W oraz P.

Co mówią liczby przed meczem Senegal U20 – DR Konga U20?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 18:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Senegal U20 (3 punkty w 1 meczu) niż DR Konga U20 (0 punktów w 1 meczu). Skuteczniejszy w ataku jest Senegal U20 ze średnią 2,0 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Senegal U20 — 1,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,0 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 100,0% i 100,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Senegal U20 oraz 100,0% u zespołu DR Konga U20. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to W oraz P.

Co mówią liczby przed meczem Egipt – Republika Południowej Afryki?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Egipt (8 punktów w 5 meczach) niż Republika Południowej Afryki (4 punkty w 3 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Egipt ze średnią 1,8 gola na mecz wobec 0,67 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Republika Południowej Afryki — 0,67 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,27 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu Egipt wobec 33,3% u zespołu Republika Południowej Afryki, czyli 66,7 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 60,0% u zespołu Egipt oraz 0,0% u zespołu Republika Południowej Afryki. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to RWRWP oraz RWP.

Co jeszcze widać w tych danych?

Poza zestawieniem poszczególnych par warto zwrócić uwagę na wartości skrajne. To one najczęściej okazują się później albo najciekawsze, albo najbardziej mylące, dlatego podajemy je zawsze razem z liczbą meczów, na których zostały policzone.

Najbardziej zamknięte mecze. Najniższy odsetek spotkań z obiema drużynami trafiającymi mają Kirgistan (0,0%) oraz Liban (0,0%). Najlepszą średnią straconych w całej stawce notuje Kirgistan — 0,0 bramki na mecz.

Najwięcej bramek. Najwyższy odsetek meczów powyżej 2,5 bramki ma Słowenia U19 — 100,0%, przy średniej 3,0 bramki na spotkanie. Najskuteczniejszy w ataku jest Liban ze średnią 6,0 gola.

Jak te liczby wyglądają na tle Ekstraklasy?

Żeby wskaźniki z tabeli miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Średnia liczba bramek w meczach drużyn z tego zestawienia wynosi 3,32.

Dopiero zestawienie z normą pokazuje, co jest wyjątkiem. Przy ligowym poziomie BTTS równym 65,4% wartości zbliżone niczego nie zapowiadają, a interesujące robi się na krańcach skali. To najczęstszy błąd w czytaniu takich tabel.

Najważniejsze zastrzeżenie. Sezony ligowe dopiero się rozpoczęły, więc mówimy o próbach rzędu kilku spotkań na zespół. Przy tak krótkiej serii pojedynczy wynik przesuwa każdy wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Te liczby opisują dotychczasowy przebieg sezonu. W żadnym razie nie przewidują wyników. Treści 18+. Hazard może uzależniać — ustaw limity.

Dlaczego nie podajemy typów?

Ponieważ statystyka opisuje przeszłość, a nie przyszłość. Zestawienie średnich z lig krajowych nie uwzględnia składów, rotacji, kontuzji ani wagi konkretnego spotkania. Znaczenie ma też układ terminarza: zespół po trudnym wyjeździe albo przed meczem pucharowym często rozkłada siły inaczej.

Potraktuj te dane jako pierwszy krok, po którym trzeba jeszcze sprawdzić składy i kursy. Jeśli dopiero zaczynasz, warto zacząć od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie.

Gdzie znajdę szczegółową analizę konkretnego meczu?

Dla wybranych spotkań z tego zestawienia przygotowaliśmy osobne strony z pełnym porównaniem obu drużyn: bilansem, ostatnimi wynikami, podziałem na grę u siebie i na wyjeździe oraz wskazaniem, w którą stronę przechylają się liczby. Poniżej znajdziesz odnośniki do wszystkich, które powstały dla tego dnia.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą te statystyki?

Liczby dla mecze towarzyskie reprezentacji powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki meczów z bieżącego sezonu rozgrywek krajowych każdego zespołu i przeliczamy je własnym kodem: średnie bramkowe, BTTS, progi over, formę oraz bilans u siebie i na wyjeździe. Każdy wynik sprawdzamy w dwóch niezależnych źródłach, a rozbieżność między nimi wstrzymuje aktualizację strony do czasu wyjaśnienia sprawy.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS, czyli „both teams to score”, to zakład na to, że w meczach mecze towarzyskie reprezentacji obie drużyny zdobędą przynajmniej po jednej bramce. W naszych tabelach podajemy odsetek meczów danego zespołu, w których taka sytuacja wystąpiła. Wartość powyżej sześćdziesięciu procent oznacza zespół grający otwarte spotkania, a wyraźnie niższa wskazuje albo na dobrą obronę, albo na problemy ze skutecznością w ataku.

Czy na podstawie tych liczb można obstawiać?

Statystyka mecze towarzyskie reprezentacji jest materiałem wyjściowym, nie rekomendacją. Pokazuje przeszłość w rozgrywkach krajowych i nic nie wie o dzisiejszym składzie, kontuzjach czy wadze meczu. Przy kilku rozegranych spotkaniach jeden wynik zmienia wskaźniki o kilkanaście punktów procentowych, więc same liczby nie wystarczą — trzeba je zestawić ze składami i kursami.

Jak często aktualizujecie te dane?

Dane odświeżamy każdego dnia, a tabela ligi zmienia się po każdej rozegranej kolejce. Zestawienia meczowe przygotowujemy przed pierwszym gwizdkiem danego dnia, na podstawie wyników znanych w tamtym momencie — dlatego opisują stan sprzed spotkań, a nie po nich. Każda wartość przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi, zanim trafi na stronę, a rozbieżność między źródłami wstrzymuje aktualizację.

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP