Irlandia 1:1 Izrael
Jak skończył się mecz Irlandia – Izrael?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a padło w nim 2 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Irlandia – Izrael. Wszystkie wskaźniki pochodzą z oficjalnych meczów reprezentacji i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz Irlandia – Izrael?
Kursy Superbetu na ten mecz to 2,12 za wygraną zespołu Irlandia, 3,30 za remis i 3,50 za zwycięstwo zespołu Izrael. Bez marży bukmachera oznacza to mniej więcej 44% szans dla gospodarzy, 29% na remis i 27% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.
| Zakład | LV BET | |
|---|---|---|
| 1Irlandia | 2,12 | 2,20 |
| Xremis | 3,30 | 3,45 |
| 2Izrael | 3,50 | 3,40 |
| Obie drużyny strzelą | ||
| tak | 1,87 | 1,85 |
| nie | 1,90 | 1,90 |
| Liczba goli | ||
| powyżej 2,5 | 2,10 | 2,05 |
| poniżej 2,5 | 1,72 | 1,77 |
Kurs Superbetu 1,87 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 50% szans. W meczach zespołu Irlandia obie strony trafiały w 37,5% spotkań, a w meczach zespołu Izrael w 33,3%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 2,10, czyli około 45%, przy 62,5% i 50,0% takich meczów u obu drużyn. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „obie strzelą”: różnica to około 15 punktów procentowych.
Co mówią liczby przed meczem Irlandia – Izrael?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Irlandia zbiera średnio 1,62 punktu na mecz, a Izrael 0,83 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 8 spotkań, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Irlandia — 1,25 gola na mecz wobec 0,5 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Irlandia — 1,5 bramki na mecz, podczas gdy Izrael traci średnio 1,67. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 13 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 37,5% i 33,3% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 62,5% u zespołu Irlandia oraz 50,0% u zespołu Izrael, czyli 12,5 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Irlandia i Izrael w bezpośrednim zestawieniu?
Poniżej te same wskaźniki po obu stronach. Wartość „gole/mecz” liczymy dla Irlandia i Izrael jako sumę wszystkich bramek w meczach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. Wiersze over to procent spotkań, w których przekroczono kolejne progi bramkowe.
| Wskaźnik | Irlandia | Izrael |
|---|---|---|
| Rozgrywki | mecze reprezentacji | mecze reprezentacji |
| Rozegrane mecze | 8 | 6 |
| Bilans W-R-P | 4-1-3 | 1-2-3 |
| Punkty na mecz | 1,62 | 0,83 |
| Bramki strzelone | 10 | 3 |
| Bramki stracone | 12 | 10 |
| Średnio strzela | 1,25 | 0,5 |
| Średnio traci | 1,5 | 1,67 |
| Gole/mecz | 2,75 | 2,17 |
| BTTS | 37,5% | 33,3% |
| Over 1,5 | 75,0% | 50,0% |
| Over 2,5 | 62,5% | 50,0% |
| Over 3,5 | 25,0% | 33,3% |
| Czyste konta | 2 | 3 |
| Mecze bez gola | 3 | 3 |
| Forma | WWPWR | RWPPR |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Irlandia w tym sezonie to 4-1-3, a zespołu Izrael — 1-2-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Irlandia nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Izrael nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WWPWR oraz RWPPR.
Ostatnie spotkania, jakie Irlandia i Izrael rozegrały w oficjalnych meczach reprezentacji, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Irlandia — ostatnie mecze
Izrael — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Irlandia pada średnio 2,75 bramki, a w meczach Izrael — 2,17. Granicę 1,5 gola przekroczyło 75,0% meczów pierwszego zespołu i 50,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 62,5% i 50,0%, a próg 3,5 bramki 25,0% oraz 33,3%.
Czystych kont Irlandia ma 2, a Izrael — 3. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 3, drugi 3. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają Irlandia i Izrael?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Irlandia ma średnio 1,2 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Izrael 0,4. Irlandia oddaje przeciętnie 7,0 strzału w meczu, z czego 2,3 celnego, a Izrael odpowiednio 7,7 i 2,7.
Irlandia strzela więcej, niż wynika z okazji: 1,7 gola na mecz przy xG 1,2. Tak wysoka skuteczność rzadko utrzymuje się przez cały sezon. Izrael strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 0,3 gola na mecz przy xG 0,4. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak Irlandia wypada u siebie, a Izrael na wyjeździe?
Ten mecz Irlandia rozgrywa u siebie, a Izrael na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Irlandia ma za sobą 3 mecze, ze średnią 1,67 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 66,7% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Izrael ma 3 mecze, ze średnią 0,67 gola strzelonego i 2,33 straconego oraz 66,7% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Irlandia wynosi średnio 2,67, a w wyjazdowych spotkaniach Izrael — 3,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 66,7% u gospodarza i 66,7% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy Irlandia i Izrael?
Najpewniej Irlandia wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce Caoimhin Kelleher, a w polu John Egan, Dara O'Shea, Liam Scales, Jake O'Brien, Finn Azaz, Conor Coventry, Ryan Manning, Adam Idah, Jack Moylan, Troy Parrott.
Najpewniej Izrael wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce Assaf Tzur, a w polu Idan Nachmias, Raz Shlomo, Nikita Stoinov, Anan Khalaili, Dor Peretz, Ethane Azoulay, Eliel Peretz, Manor Solomon, Liel Abada, Tai Baribo.
Mecz poprowadzi Juan Martinez Munuera. Trenerem zespołu Irlandia jest Heimir Hallgrimsson, a zespołu Izrael Ran Ben Shimon. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 56,2%, wskaźnik BTTS 35,4%, a różnica w dorobku punktowym to 0,79 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Irlandia – Izrael: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Kupony na to spotkanie oraz analizy pozostałych meczów dnia znajdziesz w naszej darmowej grupie na Telegramie. Statystyki są punktem wyjścia, a w grupie pokazujemy krok po kroku, które z nich faktycznie coś zmieniają przed konkretnym meczem.
Gdzie oglądać mecz Irlandia – Izrael?
Mecz Irlandia – Izrael rozpoczyna się o godzinie 20:45, 4 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz TVP przy meczach reprezentacji Polski, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Irlandia i Izrael są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Irlandia czy Izrael z BTTS w okolicach 65,4% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Irlandia – Izrael.
Jeśli mecz Irlandia – Izrael jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Irlandia – Izrael?
Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Irlandia i Izrael w bieżącym sezonie ich ostatnich rozegranych spotkań. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Irlandia i Izrael. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań Irlandia i Izrael tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 4 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Irlandia albo Izrael znajdziesz już zaktualizowane wartości.
Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?
Kursy odczytujemy z publicznej oferty Superbetu i LV BET, a rano w dniu meczu odświeżamy je na tej stronie. Średnie sezonu razem z xG, historię bezpośrednich spotkań i przewidywane składy bierzemy z serwisu statystycznego Superbetu, naszego partnera. Kursy zmieniają się aż do pierwszego gwizdka, więc przed zakładem sprawdź aktualną ofertę u bukmachera.