Statystyki • Aktualizacja: 25 września 2026

Willem II
statystyki sezonu

Bramki, BTTS i over 2,5 — liczone przez nas po każdej kolejce.

Willem II — statystyki sezonu
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 25 września 2026 Dane: wyniki Eredivisie z bieżącego sezonu, liczone przez nas 18+ · graj odpowiedzialnie
Willem II — sezon 2026/27 po 7 meczach

Bramki w meczach zespołu: 3,71 na spotkanie  •  BTTS: 71,4%  •  Over 2,5: 71,4%
Bilans: 0-2-5  •  bramki 6:20  •  punkty: 2  •  czyste konta: 0

Wszystkie liczby na tej stronie wyliczamy sami z wyników spotkań bieżącego sezonu i odświeżamy po każdej kolejce. Pokazujemy same policzone dane i to, co z nich wynika.

Jak Willem II wypada na tle ligi?

Najważniejsze jest porównanie z normą, bo sama liczba niewiele mówi. W całej Eredivisie pada średnio 3,81 gola na mecz, BTTS występuje w 69,8% spotkań, a 76,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Poniżej te same wskaźniki dla zespołu.

WskaźnikWillem IIŚrednia Eredivisie
Bramki na mecz3,713,81
BTTS71,4%69,8%
Over 2,571,4%76,2%
Bramki strzelone na mecz0,86—
Bramki stracone na mecz2,86—
Mecze bez straty gola0—

Odsetek meczów z BTTS jest u tego zespołu zbliżony do ligowej normy (71,4 wobec 69,8). Odsetek spotkań powyżej 2,5 bramki jest niższy od ligowej normy o 4,8 — 71,4 wobec 76,2. To najprostszy sposób sprawdzenia, czy zespół rzeczywiście gra inaczej niż reszta stawki, czy tylko tak się wydaje po kilku głośnych meczach.

Czy mecze zespołu Willem II są bramkowe?

W spotkaniach tej drużyny pada średnio 3,71 bramki, licząc gole zdobyte i stracone razem. Sam zespół strzela 0,86 gola na mecz i traci 2,86. Zachował przy tym ani jednego czystego konta.

Trzeba pamiętać o wielkości próby: przy kilku meczach każdy kolejny wynik istotnie przesuwa wszystkie odsetki, dlatego to zdjęcie początku sezonu, a nie stała charakterystyka. Jeśli nie masz pewności, co dokładnie oznaczają te rynki, wyjaśniamy je w osobnych tekstach: czym jest BTTS oraz jak działa over/under 2,5.

Czy Willem II gra inaczej u siebie niż na wyjeździe?

To rozróżnienie bywa ważniejsze niż średnia ogólna, bo wiele zespołów zmienia sposób gry w zależności od miejsca spotkania. Zespół rozegrał 4 mecze u siebie i 3 mecze na wyjeździe — poniżej te same wskaźniki policzone osobno dla obu przypadków.

WskaźnikU siebieNa wyjeździe
Rozegrane mecze43
Bramki na mecz3,254,33
BTTS50,0%100,0%
Over 2,575,0%66,7%
Bramki strzelone33
Bramki stracone1010

Pod względem meczów powyżej 2,5 bramki obie sytuacje wyglądają podobnie (75,0% i 66,7%), więc miejsce spotkania niewiele tu zmienia. Przy tak małej liczbie spotkań w każdej z grup różnica może być przypadkowa — traktuj ją jako wskazówkę, którą warto sprawdzić za kilka kolejek, a nie jako ustaloną cechę zespołu.

Jak wyglądają inne linie bramkowe?

Granica 2,5 bramki jest najpopularniejsza, ale nie jedyna. Przesunięcie linii o jedną bramkę potrafi zmienić prawdopodobieństwo o kilkadziesiąt punktów procentowych, dlatego warto zobaczyć wszystkie trzy progi obok siebie.

LiniaOdsetek meczów
Powyżej 1,5 bramki85,7%
Powyżej 2,5 bramki71,4%
Powyżej 3,5 bramki57,1%

Im wyższa linia, tym niższe prawdopodobieństwo i wyższy kurs. Zestawienie tych trzech wartości pokazuje, jak szybko szansa spada wraz z każdą kolejną bramką — i pomaga ocenić, czy kurs proponowany przez bukmachera odpowiada temu, co faktycznie działo się w meczach tego zespołu. Sposób przeliczania kursu na prawdopodobieństwo opisujemy w tekście o marży bukmachera.

W jakiej formie jest Willem II?

Ostatnie wyniki zespołu, od najstarszego do najnowszego, układają się w sekwencję RPRPP. Aktualnie trwa seria 2 porażek z rzędu. Zdobyte 2 punktów w 7 meczach daje średnią 0,29 punktu na spotkanie.

Forma bywa najbardziej mylącym ze wskaźników, bo wyniki nie mówią nic o tym, jak zespół grał. Zwycięstwo po jednej sytuacji i porażka po dwudziestu wyglądają w tabeli tak samo. Dlatego zestawiamy ją zawsze z bilansem bramkowym — 6:20 w tym sezonie — który pokazuje więcej niż sama litera przy meczu.

Wszystkie mecze w tym sezonie

Pełna lista rozegranych spotkań z wynikami. Litera po prawej oznacza rezultat z perspektywy zespołu Willem II: zwycięstwo, remis albo porażka.

DataGospodarzWynikGość
8 sierpnia 2026Go Ahead Eagles4:1Willem IIP
15 sierpnia 2026Willem II1:4NEC NijmegenP
30 sierpnia 2026Willem II2:2HeerenveenR
5 września 2026Willem II0:3ExcelsiorP
11 września 2026Alkmaar1:1Willem IIR
15 września 2026Ajax5:1Willem IIP
19 września 2026Willem II0:1Fortuna SittardP

Kogo Willem II mierzy w najbliższych meczach?

Sam terminarz mówi niewiele — dopiero zestawienie ze statystykami rywali pokazuje, czego można się spodziewać. Poniżej najbliższe spotkania wraz z kluczowymi wskaźnikami przeciwnika, policzonymi tak samo jak dla tego zespołu.

DataGospodarzGośćRywal: BTTS Rywal: over 2,5Rywal: gole/mecz
11 października 2026UtrechtWillem II85,7%100,0%5,0
17 października 2026Sparta RotterdamWillem II71,4%85,7%3,86
24 października 2026Willem IICambuur71,4%85,7%4,14
31 października 2026PSVWillem II100,0%100,0%4,86
6 listopada 2026Willem IIZwolle42,9%71,4%3,71

Największą wartość ma porównanie tych wartości z liczbami z górnej części strony. Jeśli oba zespoły mają wysoki odsetek meczów powyżej 2,5 bramki, spotkanie zapowiada się na otwarte; jeśli jeden gra zamknięte mecze, a drugi otwarte, historia nie daje jednoznacznej wskazówki i trzeba szukać jej gdzie indziej. Pełne zestawienie wszystkich zespołów znajdziesz w statystykach całej ligi.

Jak czytać te dane. Statystyki opisują to, co już się wydarzyło, i nie przewidują wyników. Nie uwzględniają składu na konkretny mecz, kontuzji ani wagi spotkania. Traktuj je jako punkt wyjścia do własnej analizy, nigdy jako gotowy typ. Treści 18+. Hazard może uzależniać — ustaw limity.

Najczęstsze pytania

Ile bramek pada w meczach zespołu Willem II?

Średnio 3,71 na spotkanie, licząc bramki zdobyte i stracone razem. Dla porównania, średnia dla całej Eredivisie wynosi 3,81 gola na mecz. Wartość ta obejmuje wszystkie rozegrane spotkania bieżącego sezonu i zmienia się po każdej kolejce, dlatego przeliczamy ją codziennie i publikujemy tutaj w aktualnej postaci.

Jak często w meczach zespołu Willem II pada BTTS?

Obie drużyny trafiały do siatki w 71,4% spotkań tego zespołu, przy ligowej normie 69,8%. Niski odsetek BTTS może wynikać z dwóch zupełnie różnych przyczyn: albo zespół dobrze się broni, albo sam ma problem ze zdobywaniem bramek. Rozstrzyga to zestawienie bramek strzelonych i straconych w tabeli powyżej.

Czy Willem II gra inaczej u siebie niż na wyjeździe?

W meczach u siebie pada średnio 3,25 bramki, a na wyjeździe 4,33. Odsetek spotkań powyżej 2,5 bramki wynosi odpowiednio 75,0% i 66,7%, a BTTS 50,0% oraz 100,0%. Przy tak małej liczbie meczów w każdej z grup różnice mogą być przypadkowe, ale warto je obserwować — u części zespołów rozjazd między grą u siebie a na wyjeździe utrzymuje się przez cały sezon i bywa istotniejszy niż średnia ogólna.

Co oznacza wskaźnik over 2,5 przy tej drużynie?

To odsetek meczów Willem II, w których padły co najmniej trzy bramki, licząc gole obu stron razem. Wartość powyżej sześćdziesięciu procent opisuje zespół grający otwarte spotkania, a wyraźnie niższa zespół, którego mecze kończą się jednym albo dwoma golami. Ten sam wskaźnik podajemy dla całej ligi, żeby było widać, czy drużyna odstaje od przeciętnej, czy mieści się w normie rozgrywek.

Skąd pochodzą te statystyki?

Liczymy je sami z surowych wyników meczów bieżącego sezonu, pobieranych automatycznie z dwóch niezależnych źródeł. Z tych wyników wyliczamy średnie bramkowe, BTTS, progi over oraz formę i bilans zespołu u siebie i na wyjeździe. Zgodność każdej wartości ze źródłem sprawdza automat przed publikacją, a stronę odświeżamy po każdej rozegranej kolejce, razem z terminarzem najbliższych spotkań.

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP