Statystyki • Aktualizacja: 26 września 2026

A Coruna
statystyki sezonu

Bramki, BTTS i over 2,5 — liczone przez nas po każdej kolejce.

A Coruna — statystyki sezonu
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 26 września 2026 Dane: wyniki LaLiga z bieżącego sezonu, liczone przez nas 18+ · graj odpowiedzialnie
A Coruna — sezon 2026/27 po 7 meczach

Bramki w meczach zespołu: 2,57 na spotkanie  •  BTTS: 85,7%  •  Over 2,5: 28,6%
Bilans: 2-4-1  •  bramki 10:8  •  punkty: 10  •  czyste konta: 0

Wszystkie liczby na tej stronie wyliczamy sami z wyników spotkań bieżącego sezonu i odświeżamy po każdej kolejce. Pokazujemy same policzone dane i to, co z nich wynika.

Jak A Coruna wypada na tle ligi?

Najważniejsze jest porównanie z normą, bo sama liczba niewiele mówi. W całej LaLidze pada średnio 3,04 gola na mecz, BTTS występuje w 58,0% spotkań, a 56,5% przekracza granicę 2,5 bramki. Poniżej te same wskaźniki dla zespołu.

WskaźnikA CorunaŚrednia LaLidze
Bramki na mecz2,573,04
BTTS85,7%58,0%
Over 2,528,6%56,5%
Bramki strzelone na mecz1,43—
Bramki stracone na mecz1,14—
Mecze bez straty gola0—

Odsetek meczów z BTTS jest wyższy od ligowej normy o 27,7 — 85,7 wobec 58,0. Odsetek spotkań powyżej 2,5 bramki jest niższy od ligowej normy o 27,9 — 28,6 wobec 56,5. To najprostszy sposób sprawdzenia, czy zespół rzeczywiście gra inaczej niż reszta stawki, czy tylko tak się wydaje po kilku głośnych meczach.

Czy mecze zespołu A Coruna są bramkowe?

W spotkaniach tej drużyny pada średnio 2,57 bramki, licząc gole zdobyte i stracone razem. Sam zespół strzela 1,43 gola na mecz i traci 1,14. Zachował przy tym ani jednego czystego konta.

Przy tak krótkiej serii pojedynczy wynik przesuwa każdy wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych, więc te wartości opisują początek sezonu, a nie trwałą tendencję. Jeśli nie masz pewności, co dokładnie oznaczają te rynki, wyjaśniamy je w osobnych tekstach: czym jest BTTS oraz jak działa over/under 2,5.

Czy A Coruna gra inaczej u siebie niż na wyjeździe?

To rozróżnienie bywa ważniejsze niż średnia ogólna, bo wiele zespołów zmienia sposób gry w zależności od miejsca spotkania. Zespół rozegrał 4 mecze u siebie i 3 mecze na wyjeździe — poniżej te same wskaźniki policzone osobno dla obu przypadków.

WskaźnikU siebieNa wyjeździe
Rozegrane mecze43
Bramki na mecz2,253,0
BTTS75,0%100,0%
Over 2,525,0%33,3%
Bramki strzelone55
Bramki stracone44

Pod względem meczów powyżej 2,5 bramki obie sytuacje wyglądają podobnie (25,0% i 33,3%), więc miejsce spotkania niewiele tu zmienia. Przy tak małej liczbie spotkań w każdej z grup różnica może być przypadkowa — traktuj ją jako wskazówkę, którą warto sprawdzić za kilka kolejek, a nie jako ustaloną cechę zespołu.

Jak wyglądają inne linie bramkowe?

Granica 2,5 bramki jest najpopularniejsza, ale nie jedyna. Przesunięcie linii o jedną bramkę potrafi zmienić prawdopodobieństwo o kilkadziesiąt punktów procentowych, dlatego warto zobaczyć wszystkie trzy progi obok siebie.

LiniaOdsetek meczów
Powyżej 1,5 bramki85,7%
Powyżej 2,5 bramki28,6%
Powyżej 3,5 bramki28,6%

Im wyższa linia, tym niższe prawdopodobieństwo i wyższy kurs. Zestawienie tych trzech wartości pokazuje, jak szybko szansa spada wraz z każdą kolejną bramką — i pomaga ocenić, czy kurs proponowany przez bukmachera odpowiada temu, co faktycznie działo się w meczach tego zespołu. Sposób przeliczania kursu na prawdopodobieństwo opisujemy w tekście o marży bukmachera.

W jakiej formie jest A Coruna?

Ostatnie wyniki zespołu, od najstarszego do najnowszego, układają się w sekwencję WWRPR. Ostatnie spotkania nie ułożyły się w wyraźną serię. Zdobyte 10 punktów w 7 meczach daje średnią 1,43 punktu na spotkanie.

Forma bywa najbardziej mylącym ze wskaźników, bo wyniki nie mówią nic o tym, jak zespół grał. Zwycięstwo po jednej sytuacji i porażka po dwudziestu wyglądają w tabeli tak samo. Dlatego zestawiamy ją zawsze z bilansem bramkowym — 10:8 w tym sezonie — który pokazuje więcej niż sama litera przy meczu.

Wszystkie mecze w tym sezonie

Pełna lista rozegranych spotkań z wynikami. Litera po prawej oznacza rezultat z perspektywy zespołu A Coruna: zwycięstwo, remis albo porażka.

DataGospodarzWynikGość
17 sierpnia 2026A Coruna1:1ElcheR
24 sierpnia 2026Malaga1:1A CorunaR
30 sierpnia 2026A Coruna3:1ValenciaW
5 września 2026Villarreal2:3A CorunaW
13 września 2026Getafe1:1A CorunaR
16 września 2026A Coruna0:1SevillaP
20 września 2026A Coruna1:1BetisR

Kogo A Coruna mierzy w najbliższych meczach?

Sam terminarz mówi niewiele — dopiero zestawienie ze statystykami rywali pokazuje, czego można się spodziewać. Poniżej najbliższe spotkania wraz z kluczowymi wskaźnikami przeciwnika, policzonymi tak samo jak dla tego zespołu.

DataGospodarzGośćRywal: BTTS Rywal: over 2,5Rywal: gole/mecz
11 października 2026Real SociedadA Coruna57,1%71,4%3,14
16 października 2026A CorunaLevante50,0%66,7%3,33
24 października 2026Atl. MadrytA Coruna42,9%85,7%3,29
1 listopada 2026A CorunaOsasuna42,9%42,9%2,71
8 listopada 2026EspanyolA Coruna71,4%71,4%2,86

Największą wartość ma porównanie tych wartości z liczbami z górnej części strony. Jeśli oba zespoły mają wysoki odsetek meczów powyżej 2,5 bramki, spotkanie zapowiada się na otwarte; jeśli jeden gra zamknięte mecze, a drugi otwarte, historia nie daje jednoznacznej wskazówki i trzeba szukać jej gdzie indziej. Pełne zestawienie wszystkich zespołów znajdziesz w statystykach całej ligi.

Jak czytać te dane. Statystyki opisują to, co już się wydarzyło, i nie przewidują wyników. Nie uwzględniają składu na konkretny mecz, kontuzji ani wagi spotkania. Traktuj je jako punkt wyjścia do własnej analizy, nigdy jako gotowy typ. Treści 18+. Hazard może uzależniać — ustaw limity.

Najczęstsze pytania

Ile bramek pada w meczach zespołu A Coruna?

Średnio 2,57 na spotkanie, licząc bramki zdobyte i stracone razem. Dla porównania, średnia dla całej LaLidze wynosi 3,04 gola na mecz. Wartość ta obejmuje wszystkie rozegrane spotkania bieżącego sezonu i zmienia się po każdej kolejce, dlatego przeliczamy ją codziennie i publikujemy tutaj w aktualnej postaci.

Jak często w meczach zespołu A Coruna pada BTTS?

Obie drużyny trafiały do siatki w 85,7% spotkań tego zespołu, przy ligowej normie 58,0%. Niski odsetek BTTS może wynikać z dwóch zupełnie różnych przyczyn: albo zespół dobrze się broni, albo sam ma problem ze zdobywaniem bramek. Rozstrzyga to zestawienie bramek strzelonych i straconych w tabeli powyżej.

Czy A Coruna gra inaczej u siebie niż na wyjeździe?

W meczach u siebie pada średnio 2,25 bramki, a na wyjeździe 3,0. Odsetek spotkań powyżej 2,5 bramki wynosi odpowiednio 25,0% i 33,3%, a BTTS 75,0% oraz 100,0%. Przy tak małej liczbie meczów w każdej z grup różnice mogą być przypadkowe, ale warto je obserwować — u części zespołów rozjazd między grą u siebie a na wyjeździe utrzymuje się przez cały sezon i bywa istotniejszy niż średnia ogólna.

Co oznacza wskaźnik over 2,5 przy tej drużynie?

To odsetek meczów A Coruna, w których padły co najmniej trzy bramki, licząc gole obu stron razem. Wartość powyżej sześćdziesięciu procent opisuje zespół grający otwarte spotkania, a wyraźnie niższa zespół, którego mecze kończą się jednym albo dwoma golami. Ten sam wskaźnik podajemy dla całej ligi, żeby było widać, czy drużyna odstaje od przeciętnej, czy mieści się w normie rozgrywek.

Skąd pochodzą te statystyki?

Liczymy je sami z surowych wyników meczów bieżącego sezonu, pobieranych automatycznie z dwóch niezależnych źródeł. Z tych wyników wyliczamy średnie bramkowe, BTTS, progi over oraz formę i bilans zespołu u siebie i na wyjeździe. Zgodność każdej wartości ze źródłem sprawdza automat przed publikacją, a stronę odświeżamy po każdej rozegranej kolejce, razem z terminarzem najbliższych spotkań.

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP