Statystyki • Aktualizacja: 21 września 2026

Real Madryt
statystyki sezonu

Bramki, BTTS i over 2,5 — liczone przez nas po każdej kolejce.

Real Madryt — statystyki sezonu
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 21 września 2026 Dane: wyniki LaLiga z bieżącego sezonu, liczone przez nas 18+ · graj odpowiedzialnie
Real Madryt — sezon 2026/27 po 7 meczach

Bramki w meczach zespołu: 3,71 na spotkanie  •  BTTS: 71,4%  •  Over 2,5: 85,7%
Bilans: 5-0-2  •  bramki 18:8  •  punkty: 15  •  czyste konta: 1

Statystyki poniżej liczymy samodzielnie na podstawie wyników wszystkich rozegranych spotkań i aktualizujemy po każdej kolejce.

Jak Real Madryt wypada na tle ligi?

Najważniejsze jest porównanie z normą, bo sama liczba niewiele mówi. W całej LaLidze pada średnio 3,04 gola na mecz, BTTS występuje w 58,0% spotkań, a 56,5% przekracza granicę 2,5 bramki. Poniżej te same wskaźniki dla zespołu.

WskaźnikReal MadrytŚrednia LaLidze
Bramki na mecz3,713,04
BTTS71,4%58,0%
Over 2,585,7%56,5%
Bramki strzelone na mecz2,57—
Bramki stracone na mecz1,14—
Mecze bez straty gola1—

Odsetek meczów z BTTS jest wyższy od ligowej normy o 13,4 — 71,4 wobec 58,0. Odsetek spotkań powyżej 2,5 bramki jest wyższy od ligowej normy o 29,2 — 85,7 wobec 56,5. To najprostszy sposób sprawdzenia, czy zespół rzeczywiście gra inaczej niż reszta stawki, czy tylko tak się wydaje po kilku głośnych meczach.

Czy mecze zespołu Real Madryt są bramkowe?

W spotkaniach tej drużyny pada średnio 3,71 bramki, licząc gole zdobyte i stracone razem. Sam zespół strzela 2,57 gola na mecz i traci 1,14. Zachował przy tym czyste konto w 1 meczach.

Trzeba pamiętać o wielkości próby: przy kilku meczach każdy kolejny wynik istotnie przesuwa wszystkie odsetki, dlatego to zdjęcie początku sezonu, a nie stała charakterystyka. Jeśli nie masz pewności, co dokładnie oznaczają te rynki, wyjaśniamy je w osobnych tekstach: czym jest BTTS oraz jak działa over/under 2,5.

Czy Real Madryt gra inaczej u siebie niż na wyjeździe?

To rozróżnienie bywa ważniejsze niż średnia ogólna, bo wiele zespołów zmienia sposób gry w zależności od miejsca spotkania. Zespół rozegrał 3 mecze u siebie i 4 mecze na wyjeździe — poniżej te same wskaźniki policzone osobno dla obu przypadków.

WskaźnikU siebieNa wyjeździe
Rozegrane mecze34
Bramki na mecz4,673,0
BTTS66,7%75,0%
Over 2,5100,0%75,0%
Bramki strzelone126
Bramki stracone26

Różnica jest wyraźna: mecze u siebie znacznie częściej przekraczają 2,5 bramki — 100,0% wobec 75,0%, czyli 25,0 punktu procentowego różnicy. Przy tak małej liczbie spotkań w każdej z grup różnica może być przypadkowa — traktuj ją jako wskazówkę, którą warto sprawdzić za kilka kolejek, a nie jako ustaloną cechę zespołu.

Jak wyglądają inne linie bramkowe?

Granica 2,5 bramki jest najpopularniejsza, ale nie jedyna. Przesunięcie linii o jedną bramkę potrafi zmienić prawdopodobieństwo o kilkadziesiąt punktów procentowych, dlatego warto zobaczyć wszystkie trzy progi obok siebie.

LiniaOdsetek meczów
Powyżej 1,5 bramki85,7%
Powyżej 2,5 bramki85,7%
Powyżej 3,5 bramki57,1%

Im wyższa linia, tym niższe prawdopodobieństwo i wyższy kurs. Zestawienie tych trzech wartości pokazuje, jak szybko szansa spada wraz z każdą kolejną bramką — i pomaga ocenić, czy kurs proponowany przez bukmachera odpowiada temu, co faktycznie działo się w meczach tego zespołu. Sposób przeliczania kursu na prawdopodobieństwo opisujemy w tekście o marży bukmachera.

W jakiej formie jest Real Madryt?

Ostatnie wyniki zespołu, od najstarszego do najnowszego, układają się w sekwencję WPWWP. Ostatnie spotkania nie ułożyły się w wyraźną serię. Zdobyte 15 punktów w 7 meczach daje średnią 2,14 punktu na spotkanie.

Forma bywa najbardziej mylącym ze wskaźników, bo wyniki nie mówią nic o tym, jak zespół grał. Zwycięstwo po jednej sytuacji i porażka po dwudziestu wyglądają w tabeli tak samo. Dlatego zestawiamy ją zawsze z bilansem bramkowym — 18:8 w tym sezonie — który pokazuje więcej niż sama litera przy meczu.

Wszystkie mecze w tym sezonie

Pełna lista rozegranych spotkań z wynikami. Litera po prawej oznacza rezultat z perspektywy zespołu Real Madryt: zwycięstwo, remis albo porażka.

DataGospodarzWynikGość
22 sierpnia 2026Espanyol1:2Real MadrytW
26 sierpnia 2026Real Madryt4:1Real SociedadW
30 sierpnia 2026Real Madryt4:0MalagaW
4 września 2026Betis1:0Real MadrytP
12 września 2026Real Madryt4:1VallecanoW
15 września 2026Elche2:3Real MadrytW
20 września 2026Atl. Madryt2:1Real MadrytP

Kogo Real Madryt mierzy w najbliższych meczach?

Sam terminarz mówi niewiele — dopiero zestawienie ze statystykami rywali pokazuje, czego można się spodziewać. Poniżej najbliższe spotkania wraz z kluczowymi wskaźnikami przeciwnika, policzonymi tak samo jak dla tego zespołu.

DataGospodarzGośćRywal: BTTS Rywal: over 2,5Rywal: gole/mecz
10 października 2026Real MadrytVillarreal85,7%85,7%3,57
18 października 2026Real MadrytSevilla71,4%57,1%2,71
25 października 2026BarcelonaReal Madryt57,1%85,7%5,43
1 listopada 2026Racing SantanderReal Madryt71,4%85,7%4,57
8 listopada 2026ValenciaReal Madryt28,6%42,9%2,43

Największą wartość ma porównanie tych wartości z liczbami z górnej części strony. Jeśli oba zespoły mają wysoki odsetek meczów powyżej 2,5 bramki, spotkanie zapowiada się na otwarte; jeśli jeden gra zamknięte mecze, a drugi otwarte, historia nie daje jednoznacznej wskazówki i trzeba szukać jej gdzie indziej. Pełne zestawienie wszystkich zespołów znajdziesz w statystykach całej ligi.

Jak czytać te dane. Statystyki opisują to, co już się wydarzyło, i nie przewidują wyników. Nie uwzględniają składu na konkretny mecz, kontuzji ani wagi spotkania. Traktuj je jako punkt wyjścia do własnej analizy, nigdy jako gotowy typ. Treści 18+. Hazard może uzależniać — ustaw limity.

Najczęstsze pytania

Ile bramek pada w meczach zespołu Real Madryt?

Średnio 3,71 na spotkanie, licząc bramki zdobyte i stracone razem. Dla porównania, średnia dla całej LaLidze wynosi 3,04 gola na mecz. Wartość ta obejmuje wszystkie rozegrane spotkania bieżącego sezonu i zmienia się po każdej kolejce, dlatego przeliczamy ją codziennie i publikujemy tutaj w aktualnej postaci.

Jak często w meczach zespołu Real Madryt pada BTTS?

Obie drużyny trafiały do siatki w 71,4% spotkań tego zespołu, przy ligowej normie 58,0%. Niski odsetek BTTS może wynikać z dwóch zupełnie różnych przyczyn: albo zespół dobrze się broni, albo sam ma problem ze zdobywaniem bramek. Rozstrzyga to zestawienie bramek strzelonych i straconych w tabeli powyżej.

Czy Real Madryt gra inaczej u siebie niż na wyjeździe?

W meczach u siebie pada średnio 4,67 bramki, a na wyjeździe 3,0. Odsetek spotkań powyżej 2,5 bramki wynosi odpowiednio 100,0% i 75,0%, a BTTS 66,7% oraz 75,0%. Przy tak małej liczbie meczów w każdej z grup różnice mogą być przypadkowe, ale warto je obserwować — u części zespołów rozjazd między grą u siebie a na wyjeździe utrzymuje się przez cały sezon i bywa istotniejszy niż średnia ogólna.

Co oznacza wskaźnik over 2,5 przy tej drużynie?

To odsetek meczów Real Madryt, w których padły co najmniej trzy bramki, licząc gole obu stron razem. Wartość powyżej sześćdziesięciu procent opisuje zespół grający otwarte spotkania, a wyraźnie niższa zespół, którego mecze kończą się jednym albo dwoma golami. Ten sam wskaźnik podajemy dla całej ligi, żeby było widać, czy drużyna odstaje od przeciętnej, czy mieści się w normie rozgrywek.

Skąd pochodzą te statystyki?

Liczymy je sami z surowych wyników meczów bieżącego sezonu, pobieranych automatycznie z dwóch niezależnych źródeł. Z tych wyników wyliczamy średnie bramkowe, BTTS, progi over oraz formę i bilans zespołu u siebie i na wyjeździe. Zgodność każdej wartości ze źródłem sprawdza automat przed publikacją, a stronę odświeżamy po każdej rozegranej kolejce, razem z terminarzem najbliższych spotkań.

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP