Liga Mistrzów • 9 września 2026

Liga Mistrzów
9 września w liczbach

Statystyki wszystkich grających drużyn. Forma, bramki i wskaźniki bramkowe.

Jak się skończyło

Godz.GospodarzWynikGość
18:45Barcelona5:1Feyenoord
21:00Liverpool2:1Atl. Madryt
21:00Napoli0:1Arsenal

Co pokazały wyniki?

W 3 rozegranych spotkaniach padło łącznie 10 bramek, czyli średnio 3,33 na mecz. Obie drużyny trafiały do siatki w 2 z nich, co daje 66,7%, a granicę 2,5 bramki przekroczyło 2 spotkań, czyli 66,7%. Poniżej zostawiamy statystyki sprzed meczów — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Liga Mistrzów — statystyki drużyn przed meczami
Liga Mistrzów — 9 września 2026

W programie 3 spotkania:
  • 18:45 — Barcelona – Feyenoord
  • 21:00 — Liverpool – Atl. Madryt
  • 21:00 — Napoli – Arsenal

Zebraliśmy statystyki wszystkich 9 drużyn, które grają tego dnia. Liczby pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i wyliczamy je sami z surowych wyników. Nie podajemy typów — pokazujemy dane i to, co z nich wynika.

Jak wygląda cała stawka w liczbach?

W zestawieniu poniżej znajdziesz wszystkie grające dziś drużyny. Wartość „gole/mecz” liczymy jako sumę bramek padłych w spotkaniach danego zespołu — własnych i straconych. Kolumny BTTS i over 2,5 pokazują, w jakim odsetku meczów doszło do tych zdarzeń, a forma to wyniki kolejnych spotkań w porządku chronologicznym.

Godz.DrużynaLigaMBilans Gole/meczBTTSOver 2,5Forma
18:45BarcelonaLaLiga44-0-04,7525,0%75,0%WWWW
FeyenoordEredivisie53-2-04,080,0%80,0%WRWRW
21:00LiverpoolPremier League31-2-03,3366,7%66,7%RRW
Atl. MadrytLaLiga42-1-13,2550,0%75,0%WRWP
21:00NapoliSerie A31-0-23,3366,7%66,7%WPP
ArsenalPremier League33-0-02,3333,3%66,7%WWW

Co mówią liczby przed meczem Barcelona – Feyenoord?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 18:45. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Barcelona (12 punktów w 4 meczach) niż Feyenoord (11 punktów w 5 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Barcelona ze średnią 4,25 gola na mecz wobec 2,6 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Barcelona — 0,5 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 4,38 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 25,0% u zespołu Barcelona wobec 80,0% u zespołu Feyenoord, czyli 55,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 75,0% u zespołu Barcelona oraz 80,0% u zespołu Feyenoord. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WWWW oraz WRWRW.

Co mówią liczby przed meczem Liverpool – Atl. Madryt?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 21:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Atl. Madryt (7 punktów w 4 meczach) niż Liverpool (5 punktów w 3 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Liverpool ze średnią 2,0 gola na mecz wobec 1,75 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Liverpool — 1,33 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,29 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 66,7% i 50,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 66,7% u zespołu Liverpool oraz 75,0% u zespołu Atl. Madryt. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to RRW oraz WRWP.

Co mówią liczby przed meczem Napoli – Arsenal?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 21:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Arsenal (9 punktów w 3 meczach) niż Napoli (3 punkty w 3 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Arsenal ze średnią 2,0 gola na mecz wobec 1,67 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Arsenal — 0,33 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,83 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 66,7% u zespołu Napoli wobec 33,3% u zespołu Arsenal, czyli 33,4 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 66,7% u zespołu Napoli oraz 66,7% u zespołu Arsenal. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WPP oraz WWW.

Co jeszcze widać w tych danych?

Poza zestawieniem poszczególnych par warto zwrócić uwagę na wartości skrajne. To one najczęściej okazują się później albo najciekawsze, albo najbardziej mylące, dlatego podajemy je zawsze razem z liczbą meczów, na których zostały policzone.

Komplet zwycięstw. Barcelona wygrał wszystkie 4 spotkania w lidze krajowej, przy bilansie bramkowym 17:2. Komplet punktów mają też: Arsenal.

Najbardziej zamknięte mecze. Najniższy odsetek spotkań z obiema drużynami trafiającymi mają Barcelona (25,0%) oraz Arsenal (33,3%). Najlepszą średnią straconych w całej stawce notuje Arsenal — 0,33 bramki na mecz.

Najwięcej bramek. Najwyższy odsetek meczów powyżej 2,5 bramki ma VfB Stuttgart — 100,0%, przy średniej 5,5 bramki na spotkanie. Najskuteczniejszy w ataku jest Barcelona ze średnią 4,25 gola.

Jak te liczby wyglądają na tle Ekstraklasy?

Żeby wskaźniki z tabeli miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,86 gola na mecz, 63,8% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 58,6% przekracza granicę 2,5 bramki. Średnia liczba bramek w meczach drużyn z tego zestawienia wynosi 3,77.

To dobra miara tego, czy wartości z zestawienia są wysokie, czy niskie. Zespół z BTTS na poziomie 63,8% jest po prostu przeciętny — dopiero wyraźne odchylenia w jedną albo w drugą stronę niosą jakąkolwiek informację. Bez takiego punktu odniesienia łatwo uznać zwykłą normę za wyjątkową tendencję.

Najważniejsze zastrzeżenie. Sezony ligowe dopiero się rozpoczęły, więc mówimy o próbach rzędu kilku spotkań na zespół. Przy tak krótkiej serii pojedynczy wynik przesuwa każdy wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Te liczby opisują formę w rozgrywkach krajowych, a nie w pucharach. W żadnym razie nie przewidują wyników. Treści 18+. Hazard może uzależniać — ustaw limity.

Dlaczego nie podajemy typów?

Ponieważ statystyka opisuje przeszłość, a nie przyszłość. Zestawienie średnich z lig krajowych nie uwzględnia składów, rotacji, kontuzji ani wagi konkretnego spotkania. W rozgrywkach pucharowych wszystkie te czynniki ważą szczególnie dużo — drużyna, która w lidze oszczędza siły przed środkiem tygodnia, potrafi zagrać zupełnie inaczej.

Zestawienie ma pomóc w samodzielnej ocenie meczu, nie zastąpić jej. Jeśli dopiero zaczynasz, warto zacząć od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie.

Gdzie znajdę szczegółową analizę konkretnego meczu?

Dla wybranych spotkań z tego zestawienia przygotowaliśmy osobne strony z pełnym porównaniem obu drużyn: bilansem, ostatnimi wynikami, podziałem na grę u siebie i na wyjeździe oraz wskazaniem, w którą stronę przechylają się liczby. Poniżej znajdziesz odnośniki do wszystkich, które powstały dla tego dnia.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą te statystyki?

Liczby powstają u nas, a nie w cudzych zestawieniach. Bierzemy surowe wyniki meczów z bieżącego sezonu rozgrywek krajowych każdego zespołu i przeliczamy je własnym kodem. Każdy wynik sprawdzamy w dwóch niezależnych źródłach, a rozbieżność między nimi wstrzymuje aktualizację strony.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli zakładu na to, że obie drużyny zdobędą przynajmniej po jednej bramce. W naszych tabelach podajemy odsetek meczów danego zespołu, w których taka sytuacja wystąpiła. Wartość powyżej sześćdziesięciu procent oznacza zespół grający otwarte spotkania, a wyraźnie niższa wskazuje albo na dobrą obronę, albo na problemy ze skutecznością w ataku.

Czy na podstawie tych liczb można obstawiać?

Traktuj te wartości jako pierwszy krok analizy. Opisują wyłącznie to, co już się wydarzyło, i pomijają wszystko, co decyduje o konkretnym meczu: skład, kontuzje, znaczenie spotkania. Przy tak krótkich seriach jeden wynik potrafi wywrócić każdy wskaźnik, dlatego są dodatkiem do analizy, a nie jej zakończeniem.

Jak często aktualizujecie te dane?

Statystyki drużyn przeliczamy codziennie, a stronę z danymi Ekstraklasy aktualizujemy po każdej kolejce. Zestawienia kolejek powstają przed pierwszym meczem danego dnia i opierają się na wynikach dostępnych w chwili publikacji. Każda liczba przechodzi automatyczną kontrolę zgodności z danymi źródłowymi, zanim trafi na stronę.

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP