Liverpool 2:1 Atl. Madryt
Jak skończył się mecz Liverpool – Atl. Madryt?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1, a padło w nim 3 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Liverpool – Atl. Madryt. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.
Co mówią liczby przed meczem Liverpool – Atl. Madryt?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Atl. Madryt zbiera średnio 1,75 punktu na mecz, a Liverpool 1,67 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 4 spotkania, drugi 3 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Liverpool — 2,0 gola na mecz wobec 1,75 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Liverpool — 1,33 bramki na mecz, podczas gdy Atl. Madryt traci średnio 1,5. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 13 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 66,7% i 50,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 66,7% u zespołu Liverpool oraz 75,0% u zespołu Atl. Madryt, czyli 8,3 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Liverpool i Atl. Madryt w bezpośrednim zestawieniu?
Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla Liverpool oraz Atl. Madryt. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | Liverpool | Atl. Madryt |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Premier League | LaLiga |
| Rozegrane mecze | 3 | 4 |
| Bilans W-R-P | 1-2-0 | 2-1-1 |
| Punkty na mecz | 1,67 | 1,75 |
| Bramki strzelone | 6 | 7 |
| Bramki stracone | 4 | 6 |
| Średnio strzela | 2,0 | 1,75 |
| Średnio traci | 1,33 | 1,5 |
| Gole/mecz | 3,33 | 3,25 |
| BTTS | 66,7% | 50,0% |
| Over 1,5 | 100,0% | 100,0% |
| Over 2,5 | 66,7% | 75,0% |
| Over 3,5 | 66,7% | 50,0% |
| Czyste konta | 1 | 1 |
| Mecze bez gola | 0 | 1 |
| Forma | RRW | WRWP |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Liverpool w tym sezonie to 1-2-0, a zespołu Atl. Madryt — 2-1-1, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Liverpool nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Atl. Madryt nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: RRW oraz WRWP.
Ostatnie spotkania, jakie Liverpool i Atl. Madryt rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Liverpool — ostatnie mecze
Atl. Madryt — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Liverpool pada średnio 3,33 bramki, a w meczach Atl. Madryt — 3,25. Granicę 1,5 gola przekroczyło 100,0% meczów pierwszego zespołu i 100,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 66,7% i 75,0%, a próg 3,5 bramki 66,7% oraz 50,0%.
Czystych kont Liverpool ma 1, a Atl. Madryt — 1. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 0, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Liverpool wypada u siebie, a Atl. Madryt na wyjeździe?
Ten mecz Liverpool rozgrywa u siebie, a Atl. Madryt na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Liverpool ma za sobą 1 mecz, ze średnią 2,0 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Atl. Madryt ma 2 mecze, ze średnią 1,5 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Liverpool wynosi średnio 4,0, a w wyjazdowych spotkaniach Atl. Madryt — 3,5. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 100,0% u gospodarza i 50,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 70,8%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,29 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Liverpool – Atl. Madryt: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.
Kupony na to spotkanie oraz analizy pozostałych meczów dnia znajdziesz w naszej darmowej grupie na Telegramie. Statystyki są punktem wyjścia, a w grupie pokazujemy krok po kroku, które z nich faktycznie coś zmieniają przed konkretnym meczem.
Gdzie oglądać mecz Liverpool – Atl. Madryt?
Mecz Liverpool – Atl. Madryt rozpoczyna się o godzinie 21:00, 9 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz Polsat Box Go, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,86 gola na mecz, 63,8% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 58,6% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Liverpool i Atl. Madryt są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Liverpool czy Atl. Madryt z BTTS w okolicach 63,8% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Liverpool – Atl. Madryt.
Jeśli mecz Liverpool – Atl. Madryt jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Liverpool – Atl. Madryt?
Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Liverpool i Atl. Madryt w bieżącym sezonie ich rozgrywek krajowych. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Liverpool – Atl. Madryt, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Liverpool i Atl. Madryt podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 9 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Liverpool albo Atl. Madryt znajdziesz już zaktualizowane wartości.