Dzisiejsze mecze • 11 września 2026

Dzisiejsze mecze
11 września w liczbach

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe wszystkich grających dziś drużyn.

Jak się skończyło

Godz.GospodarzWynikGość
18:00Raków Częstochowa2:1Motor Lublin
20:30Wisła Kraków2:0Jagiellonia Białystok
20:30Union Berlin1:3FC Schalke 04
20:45Venezia2:4Fiorentina
20:45Rennes1:0Marsylia
21:00Sevilla1:0Valencia

Co pokazały wyniki?

W 6 rozegranych spotkaniach padło łącznie 17 bramek, czyli średnio 2,83 na mecz. Obie drużyny trafiały do siatki w 3 z nich, co daje 50,0%, a granicę 2,5 bramki przekroczyło 3 spotkań, czyli 50,0%. Poniżej zostawiamy statystyki sprzed meczów — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Dzisiejsze mecze — statystyki drużyn przed meczami
Dzisiejsze mecze — 11 września 2026

W programie 6 spotkań:
  • 18:00 — Raków Częstochowa – Motor Lublin
  • 20:30 — Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
  • 20:30 — Union Berlin – FC Schalke 04
  • 20:45 — Venezia – Fiorentina
  • 20:45 — Rennes – Marsylia
  • 21:00 — Sevilla – Valencia

Zebraliśmy statystyki wszystkich 12 drużyn, które grają tego dnia. Liczby pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i wyliczamy je sami z surowych wyników. Nie podajemy typów — pokazujemy dane i to, co z nich wynika.

Jak wygląda cała stawka w liczbach?

W zestawieniu poniżej znajdziesz wszystkie grające dziś drużyny. Wartość „gole/mecz” liczymy jako sumę bramek padłych w spotkaniach danego zespołu — własnych i straconych. Kolumny BTTS i over 2,5 pokazują, w jakim odsetku meczów doszło do tych zdarzeń, a forma to wyniki kolejnych spotkań w porządku chronologicznym.

Godz.DrużynaLigaMBilans Gole/meczBTTSOver 2,5Forma
18:00Raków CzęstochowaEkstraklasa60-0-63,3383,3%83,3%PPPPP
Motor LublinEkstraklasa71-2-43,071,4%57,1%PWRPP
20:30Wisła KrakówEkstraklasa73-2-23,4385,7%71,4%WPRWR
Jagiellonia BiałystokEkstraklasa64-0-23,1766,7%66,7%WPWPW
20:30Union BerlinBundesliga20-1-15,050,0%100,0%RP
FC Schalke 04Bundesliga20-1-11,50,0%50,0%PR
20:45VeneziaSerie A30-0-33,033,3%33,3%PPP
FiorentinaSerie A30-0-33,3333,3%100,0%PPP
20:45RennesLigue 132-1-04,0100,0%100,0%RWW
MarsyliaLigue 131-0-23,6733,3%66,7%WPP
21:00SevillaLaLiga42-1-13,25100,0%75,0%WWPR
ValenciaLaLiga40-1-32,525,0%50,0%RPPP

Co mówią liczby przed meczem Raków Częstochowa – Motor Lublin?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 18:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Motor Lublin (5 punktów w 7 meczach) niż Raków Częstochowa (0 punktów w 6 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Motor Lublin ze średnią 1,14 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Motor Lublin — 1,86 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,17 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 83,3% i 71,4% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 83,3% u zespołu Raków Częstochowa oraz 57,1% u zespołu Motor Lublin. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PPPPP oraz PWRPP.

Co mówią liczby przed meczem Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:30. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Jagiellonia Białystok (12 punktów w 6 meczach) niż Wisła Kraków (11 punktów w 7 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Wisła Kraków ze średnią 1,86 gola na mecz wobec 1,83 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Jagiellonia Białystok — 1,33 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,3 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 85,7% i 66,7% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 71,4% u zespołu Wisła Kraków oraz 66,7% u zespołu Jagiellonia Białystok. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WPRWR oraz WPWPW.

Co mówią liczby przed meczem Union Berlin – FC Schalke 04?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:30. Oba zespoły zdobyły w lidze krajowej tyle samo punktów — po 1 punkt. Skuteczniejszy w ataku jest Union Berlin ze średnią 1,5 gola na mecz wobec 0,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje FC Schalke 04 — 1,5 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,25 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 50,0% u zespołu Union Berlin wobec 0,0% u zespołu FC Schalke 04, czyli 50,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Union Berlin oraz 50,0% u zespołu FC Schalke 04. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to RP oraz PR.

Co mówią liczby przed meczem Venezia – Fiorentina?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:45. Oba zespoły zdobyły w lidze krajowej tyle samo punktów — po 0 punktów. Skuteczniejszy w ataku jest Venezia ze średnią 0,67 gola na mecz wobec 0,33 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Venezia — 2,33 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,17 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 33,3% i 33,3% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 33,3% u zespołu Venezia oraz 100,0% u zespołu Fiorentina. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PPP oraz PPP.

Co mówią liczby przed meczem Rennes – Marsylia?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:45. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Rennes (7 punktów w 3 meczach) niż Marsylia (3 punkty w 3 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Rennes ze średnią 2,33 gola na mecz wobec 2,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Rennes — 1,67 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,83 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu Rennes wobec 33,3% u zespołu Marsylia, czyli 66,7 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Rennes oraz 66,7% u zespołu Marsylia. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to RWW oraz WPP.

Co mówią liczby przed meczem Sevilla – Valencia?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 21:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Sevilla (7 punktów w 4 meczach) niż Valencia (1 punkt w 4 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Sevilla ze średnią 1,75 gola na mecz wobec 0,25 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Sevilla — 1,5 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,88 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu Sevilla wobec 25,0% u zespołu Valencia, czyli 75,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 75,0% u zespołu Sevilla oraz 50,0% u zespołu Valencia. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WWPR oraz RPPP.

Co jeszcze widać w tych danych?

Warto spojrzeć osobno na wartości odstające od reszty stawki. Bywają najbardziej wymowne, ale bywają też zwykłym przypadkiem — dlatego nigdy nie podajemy ich bez liczby meczów, która za nimi stoi.

FC Schalke 04 bez gola. Zespół rozegrał w lidze krajowej (Bundesliga) 2 spotkania i nie zdobył w nich ani jednej bramki, tracąc przy tym 3 bramki. W jego meczach BTTS wystąpił w 0,0% przypadków — to najniższa możliwa wartość, ale wynika ona z nieskuteczności w ataku, a nie ze szczelnej obrony.

Najbardziej zamknięte mecze. Najniższy odsetek spotkań z obiema drużynami trafiającymi mają Valencia (25,0%) oraz Marsylia (33,3%). Najlepszą średnią straconych w całej stawce notuje Jagiellonia Białystok — 1,33 bramki na mecz.

Najwięcej bramek. Najwyższy odsetek meczów powyżej 2,5 bramki ma Fiorentina — 100,0%, przy średniej 3,33 bramki na spotkanie. Najskuteczniejszy w ataku jest Rennes ze średnią 2,33 gola.

Jak te liczby wyglądają na tle Ekstraklasy?

Żeby wskaźniki z tabeli miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,86 gola na mecz, 63,8% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 58,6% przekracza granicę 2,5 bramki. Średnia liczba bramek w meczach drużyn z tego zestawienia wynosi 3,27.

To dobra miara tego, czy wartości z zestawienia są wysokie, czy niskie. Zespół z BTTS na poziomie 63,8% jest po prostu przeciętny — dopiero wyraźne odchylenia w jedną albo w drugą stronę niosą jakąkolwiek informację. Bez takiego punktu odniesienia łatwo uznać zwykłą normę za wyjątkową tendencję.

Najważniejsze zastrzeżenie. Sezony ligowe dopiero się rozpoczęły, więc mówimy o próbach rzędu kilku spotkań na zespół. Przy tak krótkiej serii pojedynczy wynik przesuwa każdy wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Te liczby opisują dotychczasowy przebieg sezonu. W żadnym razie nie przewidują wyników. Treści 18+. Hazard może uzależniać — ustaw limity.

Dlaczego nie podajemy typów?

Ponieważ statystyka opisuje przeszłość, a nie przyszłość. Zestawienie średnich z lig krajowych nie uwzględnia składów, rotacji, kontuzji ani wagi konkretnego spotkania. Znaczenie ma też układ terminarza: zespół po trudnym wyjeździe albo przed meczem pucharowym często rozkłada siły inaczej.

Potraktuj te dane jako pierwszy krok, po którym trzeba jeszcze sprawdzić składy i kursy. Jeśli dopiero zaczynasz, warto zacząć od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie.

Gdzie znajdę szczegółową analizę konkretnego meczu?

Dla wybranych spotkań z tego zestawienia przygotowaliśmy osobne strony z pełnym porównaniem obu drużyn: bilansem, ostatnimi wynikami, podziałem na grę u siebie i na wyjeździe oraz wskazaniem, w którą stronę przechylają się liczby. Poniżej znajdziesz odnośniki do wszystkich, które powstały dla tego dnia.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą te statystyki?

Podstawą są surowe wyniki spotkań z bieżącego sezonu, pobierane automatycznie i przeliczane przez nas własnym kodem. Każdy wynik musi zgadzać się w dwóch niezależnych źródłach; jeśli się nie zgadza, strona czeka z aktualizacją, aż sprawa zostanie wyjaśniona. Wolimy pokazać dane starsze o dobę niż niepewne.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

Skrót BTTS pochodzi od „both teams to score” i oznacza zakład na to, że w meczu trafią obie strony. W tabelach pokazujemy, jaki procent spotkań danej drużyny kończył się w ten sposób. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może oznaczać albo szczelną obronę, albo kłopoty ze zdobywaniem bramek — to dwie różne przyczyny tej samej liczby.

Czy na podstawie tych liczb można obstawiać?

Statystyka jest tu materiałem wyjściowym, nie rekomendacją. Pokazuje przeszłość w rozgrywkach krajowych i nic nie wie o dzisiejszym składzie, kontuzjach czy wadze meczu. Przy kilku rozegranych spotkaniach jeden wynik zmienia wskaźniki o kilkanaście punktów procentowych, więc same liczby nie wystarczą — trzeba je zestawić ze składami i kursami.

Jak często aktualizujecie te dane?

Przeliczenie odbywa się codziennie rano, a zestawienie Ekstraklasy odświeżamy po każdej rozegranej kolejce. Artykuły o kolejkach powstają przed pierwszym gwizdkiem danego dnia, więc opierają się na tym, co było wiadomo w chwili publikacji. Zanim liczba trafi na stronę, musi zgadzać się z danymi źródłowymi.

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP