Venezia 2:4 Fiorentina
Jak skończył się mecz Venezia – Fiorentina?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:4, a padło w nim 6 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Venezia – Fiorentina. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.
Co mówią liczby przed meczem Venezia – Fiorentina?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Venezia zbiera średnio 0,0 punktu na mecz, a Fiorentina 0,0 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 3 spotkania, drugi 3 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Venezia — 0,67 gola na mecz wobec 0,33 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Venezia — 2,33 bramki na mecz, podczas gdy Fiorentina traci średnio 3,0. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 3 bramki, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 33,3% i 33,3% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 33,3% u zespołu Venezia oraz 100,0% u zespołu Fiorentina, czyli 66,7 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Venezia i Fiorentina w bezpośrednim zestawieniu?
Poniżej te same wskaźniki po obu stronach. Wartość „gole/mecz” liczymy dla Venezia i Fiorentina jako sumę wszystkich bramek w meczach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. Wiersze over to procent spotkań, w których przekroczono kolejne progi bramkowe.
| Wskaźnik | Venezia | Fiorentina |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Serie A | Serie A |
| Rozegrane mecze | 3 | 3 |
| Bilans W-R-P | 0-0-3 | 0-0-3 |
| Punkty na mecz | 0,0 | 0,0 |
| Bramki strzelone | 2 | 1 |
| Bramki stracone | 7 | 9 |
| Średnio strzela | 0,67 | 0,33 |
| Średnio traci | 2,33 | 3,0 |
| Gole/mecz | 3,0 | 3,33 |
| BTTS | 33,3% | 33,3% |
| Over 1,5 | 100,0% | 100,0% |
| Over 2,5 | 33,3% | 100,0% |
| Over 3,5 | 33,3% | 33,3% |
| Czyste konta | 0 | 0 |
| Mecze bez gola | 2 | 2 |
| Forma | PPP | PPP |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Venezia w tym sezonie to 0-0-3, a zespołu Fiorentina — 0-0-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Venezia ma serię 3 porażek z rzędu. Fiorentina ma serię 3 porażek z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PPP oraz PPP.
Ostatnie spotkania, jakie Venezia i Fiorentina rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Venezia — ostatnie mecze
Fiorentina — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Venezia pada średnio 3,0 bramki, a w meczach Fiorentina — 3,33. Granicę 1,5 gola przekroczyło 100,0% meczów pierwszego zespołu i 100,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 33,3% i 100,0%, a próg 3,5 bramki 33,3% oraz 33,3%.
Czystych kont Venezia ma 0, a Fiorentina — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 2, drugi 2. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Venezia wypada u siebie, a Fiorentina na wyjeździe?
Ten mecz Venezia rozgrywa u siebie, a Fiorentina na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Venezia ma za sobą 1 mecz, ze średnią 0,0 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 0,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Fiorentina ma 1 mecz, ze średnią 0,0 gola strzelonego i 4,0 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Venezia wynosi średnio 2,0, a w wyjazdowych spotkaniach Fiorentina — 4,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 0,0% u gospodarza i 0,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 66,7%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,17 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Venezia – Fiorentina: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.
Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.
Gdzie oglądać mecz Venezia – Fiorentina?
Mecz Venezia – Fiorentina rozpoczyna się o godzinie 20:45, 11 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,86 gola na mecz, 63,8% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 58,6% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Venezia i Fiorentina są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Venezia czy Fiorentina z BTTS w okolicach 63,8% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Te liczby mówią o tym, co już się wydarzyło, i nic nie wiedzą o dzisiejszym spotkaniu. Przy próbach z początku sezonu pojedynczy wynik zmienia obraz mocniej, niż podpowiada intuicja. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Venezia – Fiorentina.
Jeśli mecz Venezia – Fiorentina jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Venezia – Fiorentina?
Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Venezia i Fiorentina w bieżącym sezonie ich rozgrywek krajowych. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Venezia i Fiorentina. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Venezia i Fiorentina podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 11 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Venezia albo Fiorentina znajdziesz już zaktualizowane wartości.