Rennes 1:0 Marsylia
Jak skończył się mecz Rennes – Marsylia?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0, a padło w nim 1 bramka. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Rennes – Marsylia. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.
Co mówią liczby przed meczem Rennes – Marsylia?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Rennes zbiera średnio 2,33 punktu na mecz, a Marsylia 1,0 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 3 spotkania, drugi 3 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Rennes — 2,33 gola na mecz wobec 2,0 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Rennes — 1,67 bramki na mecz, podczas gdy Marsylia traci średnio 1,67. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 13 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu Rennes wobec 33,3% u zespołu Marsylia. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Rennes oraz 66,7% u zespołu Marsylia, czyli 33,3 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Rennes i Marsylia w bezpośrednim zestawieniu?
Poniżej te same wskaźniki po obu stronach. Wartość „gole/mecz” liczymy dla Rennes i Marsylia jako sumę wszystkich bramek w meczach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. Wiersze over to procent spotkań, w których przekroczono kolejne progi bramkowe.
| Wskaźnik | Rennes | Marsylia |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Ligue 1 | Ligue 1 |
| Rozegrane mecze | 3 | 3 |
| Bilans W-R-P | 2-1-0 | 1-0-2 |
| Punkty na mecz | 2,33 | 1,0 |
| Bramki strzelone | 7 | 6 |
| Bramki stracone | 5 | 5 |
| Średnio strzela | 2,33 | 2,0 |
| Średnio traci | 1,67 | 1,67 |
| Gole/mecz | 4,0 | 3,67 |
| BTTS | 100,0% | 33,3% |
| Over 1,5 | 100,0% | 100,0% |
| Over 2,5 | 100,0% | 66,7% |
| Over 3,5 | 66,7% | 66,7% |
| Czyste konta | 0 | 1 |
| Mecze bez gola | 0 | 1 |
| Forma | RWW | WPP |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Rennes w tym sezonie to 2-1-0, a zespołu Marsylia — 1-0-2, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Rennes ma serię 2 zwycięstw z rzędu. Marsylia ma serię 2 porażek z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: RWW oraz WPP.
Ostatnie spotkania, jakie Rennes i Marsylia rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Rennes — ostatnie mecze
Marsylia — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Rennes pada średnio 4,0 bramki, a w meczach Marsylia — 3,67. Granicę 1,5 gola przekroczyło 100,0% meczów pierwszego zespołu i 100,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 100,0% i 66,7%, a próg 3,5 bramki 66,7% oraz 66,7%.
Czystych kont Rennes ma 0, a Marsylia — 1. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 0, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Rennes wypada u siebie, a Marsylia na wyjeździe?
Ten mecz Rennes rozgrywa u siebie, a Marsylia na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Rennes ma za sobą 2 mecze, ze średnią 2,5 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Marsylia ma 1 mecz, ze średnią 0,0 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 0,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Rennes wynosi średnio 4,5, a w wyjazdowych spotkaniach Marsylia — 2,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 100,0% u gospodarza i 0,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 83,3%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,83 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Rennes – Marsylia: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.
Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.
Gdzie oglądać mecz Rennes – Marsylia?
Mecz Rennes – Marsylia rozpoczyna się o godzinie 20:45, 11 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,86 gola na mecz, 63,8% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 58,6% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Rennes i Marsylia są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Rennes czy Marsylia z BTTS w okolicach 63,8% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Rennes – Marsylia.
Jeśli mecz Rennes – Marsylia jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Rennes – Marsylia?
Liczby powstają u nas. Bierzemy wyniki meczów Rennes oraz Marsylia z bieżącego sezonu rozgrywek krajowych i przeliczamy je własnym narzędziem, Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Rennes – Marsylia. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Rennes i Marsylia podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 11 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Rennes albo Marsylia znajdziesz już zaktualizowane wartości.