Ligue 1 • 12 września 2026

Ligue 1
12 września w liczbach

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe wszystkich grających dziś drużyn.

Jak się skończyło

Godz.GospodarzWynikGość
17:15Strasbourg1:1Monaco
20:45Auxerre1:0Nice
20:45Le Havre0:0Angers
20:45Lorient2:2Toulouse
20:45Paris FC0:0Lyon

Co pokazały wyniki?

W 5 rozegranych spotkaniach padło łącznie 7 bramek, czyli średnio 1,4 na mecz. Obie drużyny trafiały do siatki w 2 z nich, co daje 40,0%, a granicę 2,5 bramki przekroczyło 1 spotkań, czyli 20,0%. Poniżej zostawiamy statystyki sprzed meczów — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Ligue 1 — statystyki drużyn przed meczami
Ligue 1 — 12 września 2026

W programie 5 spotkań:
  • 17:15 — Strasbourg – Monaco
  • 20:45 — Auxerre – Nice
  • 20:45 — Le Havre – Angers
  • 20:45 — Lorient – Toulouse
  • 20:45 — Paris FC – Lyon

Zebraliśmy statystyki wszystkich 10 drużyn, które grają tego dnia. Liczby pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i wyliczamy je sami z surowych wyników. Nie podajemy typów — pokazujemy dane i to, co z nich wynika.

Jak wygląda cała stawka w liczbach?

W zestawieniu poniżej znajdziesz wszystkie grające dziś drużyny. Wartość „gole/mecz” liczymy jako sumę bramek padłych w spotkaniach danego zespołu — własnych i straconych. Kolumny BTTS i over 2,5 pokazują, w jakim odsetku meczów doszło do tych zdarzeń, a forma to wyniki kolejnych spotkań w porządku chronologicznym.

Godz.DrużynaLigaMBilans Gole/meczBTTSOver 2,5Forma
17:15StrasbourgLigue 132-0-15,066,7%100,0%PWW
MonacoLigue 133-0-02,033,3%33,3%WWW
20:45AuxerreLigue 130-0-35,0100,0%100,0%PPP
NiceLigue 130-2-11,6733,3%33,3%RPR
20:45Le HavreLigue 130-1-22,066,7%33,3%PRP
AngersLigue 131-0-23,066,7%66,7%PWP
20:45LorientLigue 131-1-11,3333,3%33,3%RPW
ToulouseLigue 130-1-22,3333,3%33,3%PRP
20:45Paris FCLigue 132-1-02,6733,3%66,7%RWW
LyonLigue 132-1-02,6766,7%33,3%WRW

Co mówią liczby przed meczem Strasbourg – Monaco?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 17:15. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Monaco (9 punktów w 3 meczach) niż Strasbourg (6 punktów w 3 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Strasbourg ze średnią 2,67 gola na mecz wobec 1,67 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Monaco — 0,33 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,5 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 66,7% u zespołu Strasbourg wobec 33,3% u zespołu Monaco, czyli 33,4 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Strasbourg oraz 33,3% u zespołu Monaco. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PWW oraz WWW.

Co mówią liczby przed meczem Auxerre – Nice?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:45. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Nice (2 punkty w 3 meczach) niż Auxerre (0 punktów w 3 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Auxerre ze średnią 1,33 gola na mecz wobec 0,33 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Nice — 1,33 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,33 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu Auxerre wobec 33,3% u zespołu Nice, czyli 66,7 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Auxerre oraz 33,3% u zespołu Nice. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PPP oraz RPR.

Co mówią liczby przed meczem Le Havre – Angers?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:45. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Angers (3 punkty w 3 meczach) niż Le Havre (1 punkt w 3 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Angers ze średnią 1,33 gola na mecz wobec 0,67 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Le Havre — 1,33 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,5 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 66,7% i 66,7% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 33,3% u zespołu Le Havre oraz 66,7% u zespołu Angers. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PRP oraz PWP.

Co mówią liczby przed meczem Lorient – Toulouse?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:45. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Lorient (4 punkty w 3 meczach) niż Toulouse (1 punkt w 3 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Lorient ze średnią 0,67 gola na mecz wobec 0,67 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Lorient — 0,67 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 1,83 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 33,3% i 33,3% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 33,3% u zespołu Lorient oraz 33,3% u zespołu Toulouse. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to RPW oraz PRP.

Co mówią liczby przed meczem Paris FC – Lyon?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:45. Oba zespoły zdobyły w lidze krajowej tyle samo punktów — po 7 punktów. Skuteczniejszy w ataku jest Paris FC ze średnią 2,0 gola na mecz wobec 2,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Paris FC — 0,67 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,67 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 33,3% u zespołu Paris FC wobec 66,7% u zespołu Lyon, czyli 33,4 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 66,7% u zespołu Paris FC oraz 33,3% u zespołu Lyon. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to RWW oraz WRW.

Co jeszcze widać w tych danych?

Reszta obrazu kryje się w wartościach skrajnych. Tam widać, co odróżnia zespoły od siebie, i tam najłatwiej o pomyłkę, jeśli zapomni się, jak krótkie serie stoją za tymi liczbami.

Komplet zwycięstw. Monaco wygrał wszystkie 3 spotkania w lidze krajowej, przy bilansie bramkowym 5:1.

Najbardziej zamknięte mecze. Najniższy odsetek spotkań z obiema drużynami trafiającymi mają Monaco (33,3%) oraz Lorient (33,3%). Najlepszą średnią straconych w całej stawce notuje Monaco — 0,33 bramki na mecz.

Najwięcej bramek. Najwyższy odsetek meczów powyżej 2,5 bramki ma Strasbourg — 100,0%, przy średniej 5,0 bramki na spotkanie. Najskuteczniejszy w ataku jest Strasbourg ze średnią 2,67 gola.

Jak te liczby wyglądają na tle Ekstraklasy?

Żeby wskaźniki z tabeli miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,85 gola na mecz, 63,3% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 58,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Średnia liczba bramek w meczach drużyn z tego zestawienia wynosi 2,77.

To dobra miara tego, czy wartości z zestawienia są wysokie, czy niskie. Zespół z BTTS na poziomie 63,3% jest po prostu przeciętny — dopiero wyraźne odchylenia w jedną albo w drugą stronę niosą jakąkolwiek informację. Bez takiego punktu odniesienia łatwo uznać zwykłą normę za wyjątkową tendencję.

Najważniejsze zastrzeżenie. Sezony ligowe dopiero się rozpoczęły, więc mówimy o próbach rzędu kilku spotkań na zespół. Przy tak krótkiej serii pojedynczy wynik przesuwa każdy wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Te liczby opisują dotychczasowy przebieg sezonu. W żadnym razie nie przewidują wyników. Treści 18+. Hazard może uzależniać — ustaw limity.

Dlaczego nie podajemy typów?

Ponieważ statystyka opisuje przeszłość, a nie przyszłość. Zestawienie średnich z lig krajowych nie uwzględnia składów, rotacji, kontuzji ani wagi konkretnego spotkania. Znaczenie ma też układ terminarza: zespół po trudnym wyjeździe albo przed meczem pucharowym często rozkłada siły inaczej.

To materiał do własnej analizy, a nie gotowa propozycja zakładu. Jeśli dopiero zaczynasz, warto zacząć od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie.

Gdzie znajdę szczegółową analizę konkretnego meczu?

Dla wybranych spotkań z tego zestawienia przygotowaliśmy osobne strony z pełnym porównaniem obu drużyn: bilansem, ostatnimi wynikami, podziałem na grę u siebie i na wyjeździe oraz wskazaniem, w którą stronę przechylają się liczby. Poniżej znajdziesz odnośniki do wszystkich, które powstały dla tego dnia.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą te statystyki?

Liczby powstają u nas, a nie w cudzych zestawieniach. Bierzemy surowe wyniki meczów z bieżącego sezonu rozgrywek krajowych każdego zespołu i przeliczamy je własnym kodem. Każdy wynik sprawdzamy w dwóch niezależnych źródłach, a rozbieżność między nimi wstrzymuje aktualizację strony.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS, czyli „both teams to score”, to zakład na bramki po obu stronach. Podajemy go jako odsetek meczów zespołu, w których to nastąpiło. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą obrony, ale równie dobrze skutkiem nieskuteczności w ataku, więc warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.

Czy na podstawie tych liczb można obstawiać?

Te dane są punktem wyjścia, a nie gotową odpowiedzią. Opisują wyłącznie to, co już się wydarzyło w rozgrywkach krajowych, i nie uwzględniają składu na konkretny mecz, kontuzji ani wagi spotkania. Przy próbach rzędu kilku meczów pojedynczy wynik potrafi przesunąć każdy wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych, dlatego traktuj je jako jeden z elementów analizy, obok informacji o składach i aktualnych kursach.

Jak często aktualizujecie te dane?

Dane odświeżamy każdego dnia, a tabela Ekstraklasy zmienia się po każdej rozegranej kolejce. Zestawienia meczowe przygotowujemy przed pierwszym gwizdkiem danego dnia, na podstawie wyników znanych w tamtym momencie — dlatego opisują stan sprzed spotkań, a nie po nich. Każda wartość przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi, zanim trafi na stronę, a rozbieżność między źródłami wstrzymuje aktualizację.

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP