Ligue 1 • 12 września 2026

Lorient – Toulouse
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

Jak się skończyło

Lorient  2:2  Toulouse

Jak skończył się mecz Lorient – Toulouse?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2, a padło w nim 4 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Lorient – Toulouse — statystyki obu drużyn przed meczem
Ligue 1  •  12 września 2026  •  20:45
LorientRPW
VS
ToulousePRP
1,33gole na mecz2,33
0,67średnio strzela0,67
0,67średnio traci1,67
33,3%BTTS33,3%
33,3%over 2,533,3%
1,33punkty na mecz0,33

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Lorient – Toulouse. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.

Co mówią liczby przed meczem Lorient – Toulouse?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Lorient zbiera średnio 1,33 punktu na mecz, a Toulouse 0,33 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 3 spotkania, drugi 3 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Lorient — 0,67 gola na mecz wobec 0,67 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Lorient — 0,67 bramki na mecz, podczas gdy Toulouse traci średnio 1,67. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 4 bramki, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 33,3% i 33,3% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 33,3% u zespołu Lorient oraz 33,3% u zespołu Toulouse, czyli 0,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Lorient i Toulouse w bezpośrednim zestawieniu?

Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla Lorient oraz Toulouse. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.

WskaźnikLorientToulouse
RozgrywkiLigue 1Ligue 1
Rozegrane mecze33
Bilans W-R-P1-1-10-1-2
Punkty na mecz1,330,33
Bramki strzelone22
Bramki stracone25
Średnio strzela0,670,67
Średnio traci0,671,67
Gole/mecz1,332,33
BTTS33,3%33,3%
Over 1,533,3%66,7%
Over 2,533,3%33,3%
Over 3,50,0%33,3%
Czyste konta20
Mecze bez gola12
FormaRPWPRP

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Lorient w tym sezonie to 1-1-1, a zespołu Toulouse — 0-1-2, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Lorient nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Toulouse nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: RPW oraz PRP.

Ostatnie spotkania, jakie Lorient i Toulouse rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Lorient — ostatnie mecze

22.08 Nice 0:0 R
29.08 Troyes 1:2 P
05.09 Lens 1:0 W

Toulouse — ostatnie mecze

22.08 Lyon 0:2 P
29.08 Brest 2:2 R
03.09 Lille 0:1 P

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Lorient pada średnio 1,33 bramki, a w meczach Toulouse — 2,33. Granicę 1,5 gola przekroczyło 33,3% meczów pierwszego zespołu i 66,7% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 33,3% i 33,3%, a próg 3,5 bramki 0,0% oraz 33,3%.

Czystych kont Lorient ma 2, a Toulouse — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 2. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Jak Lorient wypada u siebie, a Toulouse na wyjeździe?

Ten mecz Lorient rozgrywa u siebie, a Toulouse na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Lorient ma za sobą 1 mecz, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Toulouse ma 1 mecz, ze średnią 2,0 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Lorient wynosi średnio 3,0, a w wyjazdowych spotkaniach Toulouse — 4,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 100,0% u gospodarza i 100,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
poniżej 2,5 bramki

Dane wskazują na spotkanie zamknięte. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 gola to dla tej pary zaledwie 33,3%, przy średniej 1,83 bramki na mecz. Obie drużyny grają dotąd nisko punktowane spotkania i w tę stronę prowadzą te liczby.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Lorient – Toulouse: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.

Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.

Gdzie oglądać mecz Lorient – Toulouse?

Mecz Lorient – Toulouse rozpoczyna się o godzinie 20:45, 12 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,85 gola na mecz, 63,3% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 58,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Lorient i Toulouse są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Lorient czy Toulouse z BTTS w okolicach 63,3% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Te liczby mówią o tym, co już się wydarzyło, i nic nie wiedzą o dzisiejszym spotkaniu. Przy próbach z początku sezonu pojedynczy wynik zmienia obraz mocniej, niż podpowiada intuicja. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Lorient – Toulouse.

Jeśli mecz Lorient – Toulouse jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Lorient – Toulouse?

Podstawą są surowe wyniki spotkań Lorient i Toulouse z bieżącego sezonu ich rozgrywek krajowych, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Lorient – Toulouse, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań Lorient i Toulouse tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 12 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Lorient albo Toulouse znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP