Strasbourg 1:1 Monaco
Jak skończył się mecz Strasbourg – Monaco?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a padło w nim 2 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Strasbourg – Monaco. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.
Co mówią liczby przed meczem Strasbourg – Monaco?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Monaco zbiera średnio 3,0 punktu na mecz, a Strasbourg 2,0 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 3 spotkania, drugi 3 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Strasbourg — 2,67 gola na mecz wobec 1,67 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Monaco — 0,33 bramki na mecz, podczas gdy Strasbourg traci średnio 2,33. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 13 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 66,7% u zespołu Strasbourg wobec 33,3% u zespołu Monaco. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Strasbourg oraz 33,3% u zespołu Monaco, czyli 66,7 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Strasbourg i Monaco w bezpośrednim zestawieniu?
Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla Strasbourg oraz Monaco. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | Strasbourg | Monaco |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Ligue 1 | Ligue 1 |
| Rozegrane mecze | 3 | 3 |
| Bilans W-R-P | 2-0-1 | 3-0-0 |
| Punkty na mecz | 2,0 | 3,0 |
| Bramki strzelone | 8 | 5 |
| Bramki stracone | 7 | 1 |
| Średnio strzela | 2,67 | 1,67 |
| Średnio traci | 2,33 | 0,33 |
| Gole/mecz | 5,0 | 2,0 |
| BTTS | 66,7% | 33,3% |
| Over 1,5 | 100,0% | 66,7% |
| Over 2,5 | 100,0% | 33,3% |
| Over 3,5 | 66,7% | 0,0% |
| Czyste konta | 0 | 2 |
| Mecze bez gola | 1 | 0 |
| Forma | PWW | WWW |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Strasbourg w tym sezonie to 2-0-1, a zespołu Monaco — 3-0-0, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Strasbourg ma serię 2 zwycięstw z rzędu. Monaco ma serię 3 zwycięstw z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PWW oraz WWW.
Ostatnie spotkania, jakie Strasbourg i Monaco rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Strasbourg — ostatnie mecze
Monaco — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Strasbourg pada średnio 5,0 bramki, a w meczach Monaco — 2,0. Granicę 1,5 gola przekroczyło 100,0% meczów pierwszego zespołu i 66,7% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 100,0% i 33,3%, a próg 3,5 bramki 66,7% oraz 0,0%.
Czystych kont Strasbourg ma 0, a Monaco — 2. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Strasbourg wypada u siebie, a Monaco na wyjeździe?
Ten mecz Strasbourg rozgrywa u siebie, a Monaco na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Strasbourg ma za sobą 1 mecz, ze średnią 2,0 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Monaco ma 2 mecze, ze średnią 1,5 gola strzelonego i 0,5 straconego oraz 50,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Strasbourg wynosi średnio 3,0, a w wyjazdowych spotkaniach Monaco — 2,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 100,0% u gospodarza i 50,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 66,7%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,5 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Strasbourg – Monaco: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.
Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.
Gdzie oglądać mecz Strasbourg – Monaco?
Mecz Strasbourg – Monaco rozpoczyna się o godzinie 17:15, 12 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,85 gola na mecz, 63,3% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 58,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Strasbourg i Monaco są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Strasbourg czy Monaco z BTTS w okolicach 63,3% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Strasbourg – Monaco.
Jeśli mecz Strasbourg – Monaco jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Strasbourg – Monaco?
Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Strasbourg i Monaco w bieżącym sezonie ich rozgrywek krajowych. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Strasbourg – Monaco, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Strasbourg i Monaco podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 12 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Strasbourg albo Monaco znajdziesz już zaktualizowane wartości.