Le Havre 0:0 Angers
Jak skończył się mecz Le Havre – Angers?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0, a padło w nim 0 bramek. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Le Havre – Angers. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.
Co mówią liczby przed meczem Le Havre – Angers?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Angers zbiera średnio 1,0 punktu na mecz, a Le Havre 0,33 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 3 spotkania, drugi 3 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Angers — 1,33 gola na mecz wobec 0,67 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Le Havre — 1,33 bramki na mecz, podczas gdy Angers traci średnio 1,67. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 6 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 66,7% i 66,7% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 33,3% u zespołu Le Havre oraz 66,7% u zespołu Angers, czyli 33,4 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Le Havre i Angers w bezpośrednim zestawieniu?
Poniżej te same wskaźniki po obu stronach. Wartość „gole/mecz” liczymy dla Le Havre i Angers jako sumę wszystkich bramek w meczach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. Wiersze over to procent spotkań, w których przekroczono kolejne progi bramkowe.
| Wskaźnik | Le Havre | Angers |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Ligue 1 | Ligue 1 |
| Rozegrane mecze | 3 | 3 |
| Bilans W-R-P | 0-1-2 | 1-0-2 |
| Punkty na mecz | 0,33 | 1,0 |
| Bramki strzelone | 2 | 4 |
| Bramki stracone | 4 | 5 |
| Średnio strzela | 0,67 | 1,33 |
| Średnio traci | 1,33 | 1,67 |
| Gole/mecz | 2,0 | 3,0 |
| BTTS | 66,7% | 66,7% |
| Over 1,5 | 66,7% | 100,0% |
| Over 2,5 | 33,3% | 66,7% |
| Over 3,5 | 0,0% | 33,3% |
| Czyste konta | 0 | 0 |
| Mecze bez gola | 1 | 1 |
| Forma | PRP | PWP |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Le Havre w tym sezonie to 0-1-2, a zespołu Angers — 1-0-2, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Le Havre nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Angers nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PRP oraz PWP.
Ostatnie spotkania, jakie Le Havre i Angers rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Le Havre — ostatnie mecze
Angers — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Le Havre pada średnio 2,0 bramki, a w meczach Angers — 3,0. Granicę 1,5 gola przekroczyło 66,7% meczów pierwszego zespołu i 100,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 33,3% i 66,7%, a próg 3,5 bramki 0,0% oraz 33,3%.
Czystych kont Le Havre ma 0, a Angers — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Le Havre wypada u siebie, a Angers na wyjeździe?
Ten mecz Le Havre rozgrywa u siebie, a Angers na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Le Havre ma za sobą 2 mecze, ze średnią 0,5 gola strzelonego i 1,5 straconego oraz 50,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Angers ma 1 mecz, ze średnią 3,0 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Le Havre wynosi średnio 2,0, a w wyjazdowych spotkaniach Angers — 4,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 50,0% u gospodarza i 100,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Liczby przechylają się w stronę bramek po obu stronach. Uśredniony wskaźnik BTTS dla tej pary wynosi 66,7%, a żaden z zespołów nie zachowuje czystego konta na tyle często, żeby ten obraz podważyć. To najlepiej udokumentowana tendencja w całym zestawieniu.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Le Havre – Angers: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.
Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.
Gdzie oglądać mecz Le Havre – Angers?
Mecz Le Havre – Angers rozpoczyna się o godzinie 20:45, 12 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,85 gola na mecz, 63,3% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 58,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Le Havre i Angers są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Le Havre czy Angers z BTTS w okolicach 63,3% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Te liczby mówią o tym, co już się wydarzyło, i nic nie wiedzą o dzisiejszym spotkaniu. Przy próbach z początku sezonu pojedynczy wynik zmienia obraz mocniej, niż podpowiada intuicja. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Le Havre – Angers.
Jeśli mecz Le Havre – Angers jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Le Havre – Angers?
Liczby powstają u nas. Bierzemy wyniki meczów Le Havre oraz Angers z bieżącego sezonu rozgrywek krajowych i przeliczamy je własnym narzędziem, Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Le Havre – Angers, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Le Havre i Angers podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 12 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Le Havre albo Angers znajdziesz już zaktualizowane wartości.