Paris FC 0:0 Lyon
Jak skończył się mecz Paris FC – Lyon?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0, a padło w nim 0 bramek. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Paris FC – Lyon. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.
Co mówią liczby przed meczem Paris FC – Lyon?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Paris FC zbiera średnio 2,33 punktu na mecz, a Lyon 2,33 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 3 spotkania, drugi 3 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Paris FC — 2,0 gola na mecz wobec 2,0 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Paris FC — 0,67 bramki na mecz, podczas gdy Lyon traci średnio 0,67. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 12 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 33,3% u zespołu Paris FC wobec 66,7% u zespołu Lyon. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 66,7% u zespołu Paris FC oraz 33,3% u zespołu Lyon, czyli 33,4 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Paris FC i Lyon w bezpośrednim zestawieniu?
Tabela zestawia Paris FC i Lyon w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.
| Wskaźnik | Paris FC | Lyon |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Ligue 1 | Ligue 1 |
| Rozegrane mecze | 3 | 3 |
| Bilans W-R-P | 2-1-0 | 2-1-0 |
| Punkty na mecz | 2,33 | 2,33 |
| Bramki strzelone | 6 | 6 |
| Bramki stracone | 2 | 2 |
| Średnio strzela | 2,0 | 2,0 |
| Średnio traci | 0,67 | 0,67 |
| Gole/mecz | 2,67 | 2,67 |
| BTTS | 33,3% | 66,7% |
| Over 1,5 | 66,7% | 100,0% |
| Over 2,5 | 66,7% | 33,3% |
| Over 3,5 | 33,3% | 33,3% |
| Czyste konta | 2 | 1 |
| Mecze bez gola | 1 | 0 |
| Forma | RWW | WRW |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Paris FC w tym sezonie to 2-1-0, a zespołu Lyon — 2-1-0, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Paris FC ma serię 2 zwycięstw z rzędu. Lyon nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: RWW oraz WRW.
Ostatnie spotkania, jakie Paris FC i Lyon rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Paris FC — ostatnie mecze
Lyon — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Paris FC pada średnio 2,67 bramki, a w meczach Lyon — 2,67. Granicę 1,5 gola przekroczyło 66,7% meczów pierwszego zespołu i 100,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 66,7% i 33,3%, a próg 3,5 bramki 33,3% oraz 33,3%.
Czystych kont Paris FC ma 2, a Lyon — 1. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Paris FC wypada u siebie, a Lyon na wyjeździe?
Ten mecz Paris FC rozgrywa u siebie, a Lyon na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Paris FC ma za sobą 1 mecz, ze średnią 3,0 gola strzelonego i 0,0 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Lyon ma 1 mecz, ze średnią 2,0 gola strzelonego i 0,0 straconego oraz 0,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Paris FC wynosi średnio 3,0, a w wyjazdowych spotkaniach Lyon — 2,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 0,0% u gospodarza i 0,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 50,0%, wskaźnik BTTS 50,0%, a różnica w dorobku punktowym to 0,0 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Paris FC – Lyon: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.
Konkretne kupony i pełne analizy przed tym oraz pozostałymi meczami dnia publikujemy w darmowej grupie na Telegramie. Trafiają tam propozycje z uzasadnieniem, a nie same liczby — jeśli chcesz zobaczyć, jak z takich danych powstaje decyzja, to najprostsza droga.
Gdzie oglądać mecz Paris FC – Lyon?
Mecz Paris FC – Lyon rozpoczyna się o godzinie 20:45, 12 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,85 gola na mecz, 63,3% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 58,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Paris FC i Lyon są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Paris FC czy Lyon z BTTS w okolicach 63,3% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Paris FC – Lyon.
Jeśli mecz Paris FC – Lyon jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Paris FC – Lyon?
Liczby powstają u nas. Bierzemy wyniki meczów Paris FC oraz Lyon z bieżącego sezonu rozgrywek krajowych i przeliczamy je własnym narzędziem, Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Paris FC i Lyon. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Paris FC i Lyon podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 12 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Paris FC albo Lyon znajdziesz już zaktualizowane wartości.