W programie 16 spotkań:
- 10:30 — Węgry U18 – Włochy U18
- 11:00 — USA U19 – Norwegia U19
- 12:00 — Walia U19 – Irlandia Północna U19
- 12:30 — Chorwacja U18 – Chile U17
- 12:30 — Dania U18 – Arabia Saudyjska U18
- 13:00 — Anglia U19 – Belgia U19
- 14:00 — Armenia U19 – Estonia U19
- 15:00 — Algieria U18 – Katar U18
- 15:00 — Uganda – DR Konga
- 16:00 — Czarnogóra U19 – Izrael U19
- 16:00 — Gruzja U19 – Łotwa U19
- 17:00 — Mauritius – Sri Lanka
- 18:00 — Portugalia U18 – Turcja U18
- 18:00 — Serbia U21 – Rosja U21
- 18:00 — Uzbekistan U18 – Rumunia U18
- 20:45 — Liechtenstein – Gibraltar
Zebraliśmy statystyki wszystkich 34 drużyn, które grają tego dnia. Liczby pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i wyliczamy je sami z surowych wyników. Nie podajemy typów — pokazujemy dane i to, co z nich wynika.
Jak wygląda cała stawka w liczbach?
W zestawieniu poniżej znajdziesz wszystkie grające dziś drużyny z mecze towarzyskie reprezentacji. Wartość „gole/mecz” liczymy jako sumę bramek padłych w spotkaniach danego zespołu — własnych i straconych. Kolumny BTTS i over 2,5 pokazują, w jakim odsetku meczów doszło do tych zdarzeń, a forma to wyniki kolejnych spotkań w porządku chronologicznym.
| Godz. | Drużyna | Liga | M | Bilans | Gole/mecz | BTTS | Over 2,5 | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10:30 | Węgry U18 | mecze reprezentacji | 2 | 1-0-1 | 2,0 | 50,0% | 50,0% | WP |
| Włochy U18 | mecze reprezentacji | 3 | 3-0-0 | 3,0 | 66,7% | 66,7% | WWW | |
| 11:00 | USA U19 | mecze reprezentacji | 2 | 1-0-1 | 2,5 | 50,0% | 50,0% | WP |
| Norwegia U19 | mecze reprezentacji | 2 | 1-0-1 | 2,5 | 50,0% | 50,0% | PW | |
| 12:00 | Walia U19 | mecze reprezentacji | 2 | 0-0-2 | 2,0 | 0,0% | 0,0% | PP |
| Irlandia Północna U19 | mecze reprezentacji | 1 | 0-0-1 | 3,0 | 100,0% | 100,0% | P | |
| 12:30 | Chorwacja U18 | mecze reprezentacji | 3 | 3-0-0 | 3,67 | 33,3% | 66,7% | WWW |
| Chile U17 | mecze reprezentacji | 1 | 0-0-1 | 3,0 | 100,0% | 100,0% | P | |
| 12:30 | Dania U18 | mecze reprezentacji | 2 | 0-0-2 | 5,0 | 100,0% | 100,0% | PP |
| Arabia Saudyjska U18 | mecze reprezentacji | 1 | 0-0-1 | 2,0 | 0,0% | 0,0% | P | |
| 13:00 | Anglia U19 | mecze reprezentacji | 2 | 2-0-0 | 3,0 | 100,0% | 100,0% | WW |
| Belgia U19 | mecze reprezentacji | 1 | 1-0-0 | 3,0 | 100,0% | 100,0% | W | |
| 14:00 | Armenia U19 | mecze reprezentacji | 1 | 0-1-0 | 2,0 | 100,0% | 0,0% | R |
| Estonia U19 | mecze reprezentacji | 1 | 0-1-0 | 2,0 | 100,0% | 0,0% | R | |
| 15:00 | Algieria U18 | mecze reprezentacji | 2 | 1-0-1 | 2,0 | 0,0% | 50,0% | PW |
| Katar U18 | mecze reprezentacji | 2 | 0-0-2 | 2,5 | 50,0% | 50,0% | PP | |
| 15:00 | Uganda | mecze reprezentacji | 1 | 1-0-0 | 2,0 | 0,0% | 0,0% | W |
| DR Konga | mecze reprezentacji | 5 | 1-1-3 | 2,4 | 60,0% | 40,0% | RPWPP | |
| 16:00 | Czarnogóra U19 | mecze reprezentacji | 1 | 0-0-1 | 2,0 | 0,0% | 0,0% | P |
| Izrael U19 | mecze reprezentacji | 1 | 1-0-0 | 2,0 | 0,0% | 0,0% | W | |
| 16:00 | Gruzja U19 | mecze reprezentacji | 1 | 0-1-0 | 4,0 | 100,0% | 100,0% | R |
| Łotwa U19 | mecze reprezentacji | 1 | 0-1-0 | 4,0 | 100,0% | 100,0% | R | |
| 17:00 | Mauritius | mecze reprezentacji | 1 | 1-0-0 | 3,0 | 0,0% | 100,0% | W |
| Sri Lanka | mecze reprezentacji | 2 | 1-0-1 | 3,0 | 0,0% | 100,0% | WP | |
| 18:00 | Portugalia U18 | mecze reprezentacji | 2 | 1-1-0 | 3,0 | 50,0% | 50,0% | WR |
| Turcja U18 | mecze reprezentacji | 2 | 1-0-1 | 2,0 | 0,0% | 0,0% | PW | |
| 18:00 | Serbia U21 | mecze reprezentacji | 2 | 1-0-1 | 3,5 | 50,0% | 100,0% | WP |
| Rosja U21 | mecze reprezentacji | 2 | 2-0-0 | 4,5 | 100,0% | 100,0% | WW | |
| 18:00 | Uzbekistan U18 | mecze reprezentacji | 2 | 0-0-2 | 2,0 | 0,0% | 0,0% | PP |
| Rumunia U18 | mecze reprezentacji | 2 | 1-1-0 | 3,0 | 50,0% | 50,0% | WR | |
| 20:45 | Liechtenstein | mecze reprezentacji | 5 | 0-2-3 | 1,6 | 20,0% | 20,0% | RPPPR |
| Gibraltar | mecze reprezentacji | 6 | 0-4-2 | 1,0 | 33,3% | 0,0% | RPPRR |
Co mówią liczby przed meczem Węgry U18 – Włochy U18?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 10:30. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Włochy U18 (9 punktów w 3 meczach) niż Węgry U18 (3 punkty w 2 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Włochy U18 ze średnią 2,33 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Włochy U18 — 0,67 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,5 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 50,0% i 66,7% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Węgry U18 oraz 66,7% u zespołu Włochy U18. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WP oraz WWW.
Co mówią liczby przed meczem USA U19 – Norwegia U19?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 11:00. Oba zespoły zdobyły w lidze krajowej tyle samo punktów — po 3 punkty. Skuteczniejszy w ataku jest USA U19 ze średnią 1,5 gola na mecz wobec 1,5 u rywala, a niższą średnią straconych notuje USA U19 — 1,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,5 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 50,0% i 50,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu USA U19 oraz 50,0% u zespołu Norwegia U19. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WP oraz PW.
Co mówią liczby przed meczem Walia U19 – Irlandia Północna U19?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 12:00. Oba zespoły zdobyły w lidze krajowej tyle samo punktów — po 0 punktów. Skuteczniejszy w ataku jest Irlandia Północna U19 ze średnią 1,0 gola na mecz wobec 0,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Walia U19 — 2,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,5 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 0,0% u zespołu Walia U19 wobec 100,0% u zespołu Irlandia Północna U19, czyli 100,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 0,0% u zespołu Walia U19 oraz 100,0% u zespołu Irlandia Północna U19. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PP oraz P.
Co mówią liczby przed meczem Chorwacja U18 – Chile U17?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 12:30. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Chorwacja U18 (9 punktów w 3 meczach) niż Chile U17 (0 punktów w 1 meczu). Skuteczniejszy w ataku jest Chorwacja U18 ze średnią 3,0 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Chorwacja U18 — 0,67 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,33 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 33,3% u zespołu Chorwacja U18 wobec 100,0% u zespołu Chile U17, czyli 66,7 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 66,7% u zespołu Chorwacja U18 oraz 100,0% u zespołu Chile U17. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WWW oraz P.
Co mówią liczby przed meczem Dania U18 – Arabia Saudyjska U18?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 12:30. Oba zespoły zdobyły w lidze krajowej tyle samo punktów — po 0 punktów. Skuteczniejszy w ataku jest Dania U18 ze średnią 1,5 gola na mecz wobec 0,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Arabia Saudyjska U18 — 2,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,5 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu Dania U18 wobec 0,0% u zespołu Arabia Saudyjska U18, czyli 100,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Dania U18 oraz 0,0% u zespołu Arabia Saudyjska U18. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PP oraz P.
Co mówią liczby przed meczem Anglia U19 – Belgia U19?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 13:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Anglia U19 (6 punktów w 2 meczach) niż Belgia U19 (3 punkty w 1 meczu). Skuteczniejszy w ataku jest Anglia U19 ze średnią 2,0 gola na mecz wobec 2,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Anglia U19 — 1,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,0 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 100,0% i 100,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Anglia U19 oraz 100,0% u zespołu Belgia U19. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WW oraz W.
Co mówią liczby przed meczem Armenia U19 – Estonia U19?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 14:00. Oba zespoły zdobyły w lidze krajowej tyle samo punktów — po 1 punkt. Skuteczniejszy w ataku jest Armenia U19 ze średnią 1,0 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Armenia U19 — 1,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,0 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 100,0% i 100,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 0,0% u zespołu Armenia U19 oraz 0,0% u zespołu Estonia U19. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to R oraz R.
Co mówią liczby przed meczem Algieria U18 – Katar U18?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 15:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Algieria U18 (3 punkty w 2 meczach) niż Katar U18 (0 punktów w 2 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Algieria U18 ze średnią 0,5 gola na mecz wobec 0,5 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Algieria U18 — 1,5 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,25 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 0,0% u zespołu Algieria U18 wobec 50,0% u zespołu Katar U18, czyli 50,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Algieria U18 oraz 50,0% u zespołu Katar U18. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PW oraz PP.
Co mówią liczby przed meczem Uganda – DR Konga?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 15:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył DR Konga (4 punkty w 5 meczach) niż Uganda (3 punkty w 1 meczu). Skuteczniejszy w ataku jest Uganda ze średnią 2,0 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Uganda — 0,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,2 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 0,0% u zespołu Uganda wobec 60,0% u zespołu DR Konga, czyli 60,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 0,0% u zespołu Uganda oraz 40,0% u zespołu DR Konga. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to W oraz RPWPP.
Co mówią liczby przed meczem Czarnogóra U19 – Izrael U19?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 16:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Izrael U19 (3 punkty w 1 meczu) niż Czarnogóra U19 (0 punktów w 1 meczu). Skuteczniejszy w ataku jest Izrael U19 ze średnią 2,0 gola na mecz wobec 0,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Izrael U19 — 0,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,0 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 0,0% i 0,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 0,0% u zespołu Czarnogóra U19 oraz 0,0% u zespołu Izrael U19. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to P oraz W.
Co mówią liczby przed meczem Gruzja U19 – Łotwa U19?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 16:00. Oba zespoły zdobyły w lidze krajowej tyle samo punktów — po 1 punkt. Skuteczniejszy w ataku jest Gruzja U19 ze średnią 2,0 gola na mecz wobec 2,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Gruzja U19 — 2,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 4,0 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 100,0% i 100,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Gruzja U19 oraz 100,0% u zespołu Łotwa U19. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to R oraz R.
Co mówią liczby przed meczem Mauritius – Sri Lanka?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 17:00. Oba zespoły zdobyły w lidze krajowej tyle samo punktów — po 3 punkty. Skuteczniejszy w ataku jest Mauritius ze średnią 3,0 gola na mecz wobec 1,5 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Mauritius — 0,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,0 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 0,0% i 0,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Mauritius oraz 100,0% u zespołu Sri Lanka. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to W oraz WP.
Co mówią liczby przed meczem Portugalia U18 – Turcja U18?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 18:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Portugalia U18 (4 punkty w 2 meczach) niż Turcja U18 (3 punkty w 2 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Portugalia U18 ze średnią 2,0 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Portugalia U18 — 1,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,5 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 50,0% u zespołu Portugalia U18 wobec 0,0% u zespołu Turcja U18, czyli 50,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Portugalia U18 oraz 0,0% u zespołu Turcja U18. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WR oraz PW.
Co mówią liczby przed meczem Serbia U21 – Rosja U21?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 18:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Rosja U21 (6 punktów w 2 meczach) niż Serbia U21 (3 punkty w 2 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Rosja U21 ze średnią 3,0 gola na mecz wobec 2,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Serbia U21 — 1,5 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 4,0 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 50,0% u zespołu Serbia U21 wobec 100,0% u zespołu Rosja U21, czyli 50,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Serbia U21 oraz 100,0% u zespołu Rosja U21. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WP oraz WW.
Co mówią liczby przed meczem Uzbekistan U18 – Rumunia U18?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 18:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Rumunia U18 (4 punkty w 2 meczach) niż Uzbekistan U18 (0 punktów w 2 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Rumunia U18 ze średnią 2,0 gola na mecz wobec 0,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Rumunia U18 — 1,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,5 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 0,0% u zespołu Uzbekistan U18 wobec 50,0% u zespołu Rumunia U18, czyli 50,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 0,0% u zespołu Uzbekistan U18 oraz 50,0% u zespołu Rumunia U18. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PP oraz WR.
Co mówią liczby przed meczem Liechtenstein – Gibraltar?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:45. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Gibraltar (4 punkty w 6 meczach) niż Liechtenstein (2 punkty w 5 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Gibraltar ze średnią 0,33 gola na mecz wobec 0,2 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Gibraltar — 0,67 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 1,3 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 20,0% i 33,3% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 20,0% u zespołu Liechtenstein oraz 0,0% u zespołu Gibraltar. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to RPPPR oraz RPPRR.
Co jeszcze widać w tych danych?
Największą wartość informacyjną mają zwykle krańce zestawienia. Właśnie tam kryją się zarówno realne tendencje, jak i przypadkowe wyskoki, więc przy każdej wartości podajemy, z ilu spotkań została wyliczona.
Boliwia bez gola. Zespół rozegrał w lidze krajowej (mecze reprezentacji) 2 spotkania i nie zdobył w nich ani jednej bramki, tracąc przy tym 6 bramek. W jego meczach BTTS wystąpił w 0,0% przypadków — to najniższa możliwa wartość, ale wynika ona z nieskuteczności w ataku, a nie ze szczelnej obrony.
Komplet zwycięstw. Włochy U18 wygrał wszystkie 3 spotkania w lidze krajowej, przy bilansie bramkowym 7:2. Komplet punktów mają też: Chorwacja U18.
Najbardziej zamknięte mecze. Najniższy odsetek spotkań z obiema drużynami trafiającymi mają Uganda (0,0%) oraz Izrael U19 (0,0%). Najlepszą średnią straconych w całej stawce notuje Uganda — 0,0 bramki na mecz.
Najwięcej bramek. Najwyższy odsetek meczów powyżej 2,5 bramki ma Irlandia Północna U19 — 100,0%, przy średniej 3,0 bramki na spotkanie. Najskuteczniejszy w ataku jest Chorwacja U18 ze średnią 3,0 gola.
Jak te liczby wyglądają na tle Ekstraklasy?
Żeby wskaźniki z tabeli miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Średnia liczba bramek w meczach drużyn z tego zestawienia wynosi 2,68.
Punkt odniesienia zmienia sposób czytania tabeli. Skoro ligowa norma BTTS to 65,4%, zespół w tych okolicach nie wyróżnia się niczym — znaczenie mają dopiero wyraźne odchylenia. Bez tego porównania łatwo pomylić przeciętność z tendencją.
Dlaczego nie podajemy typów?
Ponieważ statystyka opisuje przeszłość, a nie przyszłość. Zestawienie średnich z lig krajowych nie uwzględnia składów, rotacji, kontuzji ani wagi konkretnego spotkania. Znaczenie ma też układ terminarza: zespół po trudnym wyjeździe albo przed meczem pucharowym często rozkłada siły inaczej.
Potraktuj te dane jako pierwszy krok, po którym trzeba jeszcze sprawdzić składy i kursy. Jeśli dopiero zaczynasz, warto zacząć od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie.
Gdzie znajdę szczegółową analizę konkretnego meczu?
Dla wybranych spotkań z tego zestawienia przygotowaliśmy osobne strony z pełnym porównaniem obu drużyn: bilansem, ostatnimi wynikami, podziałem na grę u siebie i na wyjeździe oraz wskazaniem, w którą stronę przechylają się liczby. Poniżej znajdziesz odnośniki do wszystkich, które powstały dla tego dnia.
- Bośnia i Hercegowina – Polska: typy i statystyki (05.10.2026)
- Cypr – Łotwa: typy, kursy i statystyki (05.10.2026)
- Czarnogóra – Armenia: typy, kursy i statystyki (05.10.2026)
- Francja – Belgia: typy, kursy i statystyki (05.10.2026)
- Irlandia Północna – Gruzja: typy i statystyki (05.10.2026)
- Rumunia – Szwecja: typy, kursy i statystyki (05.10.2026)
- Ukraina – Węgry: typy, kursy i statystyki (05.10.2026)
- Włochy – Turcja: typy, kursy i statystyki (05.10.2026)
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą te statystyki?
Wskaźniki dla drużyn z mecze towarzyskie reprezentacji liczymy sami na podstawie surowych wyników z bieżącego sezonu rozgrywek krajowych każdej z drużyn. Wyniki pobieramy automatycznie i porównujemy między dwoma niezależnymi źródłami. Jeśli którekolwiek z nich się różnią, strona nie jest aktualizowana do czasu wyjaśnienia rozbieżności.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zakład na bramki po obu stronach. Podajemy go jako odsetek meczów zespołu, w których to nastąpiło. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą obrony, ale równie dobrze skutkiem nieskuteczności w ataku, więc warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.
Czy na podstawie tych liczb można obstawiać?
Dane o drużynach z mecze towarzyskie reprezentacji są punktem wyjścia, a nie gotową odpowiedzią. Opisują wyłącznie to, co już się wydarzyło w rozgrywkach krajowych, i nie uwzględniają składu na konkretny mecz, kontuzji ani wagi spotkania. Przy próbach rzędu kilku meczów pojedynczy wynik potrafi przesunąć każdy wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych, dlatego traktuj je jako jeden z elementów analizy, obok informacji o składach i aktualnych kursach.
Jak często aktualizujecie te dane?
Statystyki drużyn z mecze towarzyskie reprezentacji przeliczamy codziennie rano, a strony poszczególnych lig odświeżamy po każdej rozegranej kolejce. Zestawienia kolejek powstają przed pierwszym meczem danego dnia i opierają się na wynikach dostępnych w chwili publikacji, a po spotkaniach wracamy na stronę i dopisujemy rezultaty. Każda liczba przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi, zanim trafi na stronę.