Liga Narodów • 5 października 2026

Ukraina – Węgry
statystyki przed meczem

Kursy bukmacherów, xG, historia spotkań, przewidywane składy i statystyki obu drużyn.

Jak się skończyło

Ukraina  1:2  Węgry

Jak skończył się mecz Ukraina – Węgry?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2, a padło w nim 3 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Ukraina – Węgry — statystyki obu drużyn przed meczem
Liga Narodów  •  5 października 2026  •  20:45
UkrainaWWPWP
VS
WęgryPPPRW
Stadion: CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského  ·  Sędzia: Igor Pajac
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 5 października 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i LV BET, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
2,57gole na mecz2,12
1,14średnio strzela0,62
1,43średnio traci1,5
57,1%BTTS25,0%
57,1%over 2,537,5%
1,57punkty na mecz1,0

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Ukraina – Węgry. Wszystkie wskaźniki pochodzą z oficjalnych meczów reprezentacji i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.

Jakie są kursy na mecz Ukraina – Węgry?

Na zwycięstwo zespołu Ukraina Superbet daje kurs 2,47, na remis 3,25, a na wygraną zespołu Węgry 2,87. Przeliczone na procenty, już bez marży bukmachera, to około 38% dla gospodarzy, 29% na remis i 33% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.

ZakładLV BET
1Ukraina2,472,60
Xremis3,253,10
2Węgry2,872,95
Obie drużyny strzelą
tak1,921,90
nie1,831,85
Liczba goli
powyżej 2,52,222,25
poniżej 2,51,651,65
Kursy z 05.10, godz. 06:33 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
38%Ukraina
29%remis
33%Węgry

Kurs Superbetu 1,92 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 49% szans. W meczach zespołu Ukraina obie strony trafiały w 57,1% spotkań, a w meczach zespołu Węgry w 25,0%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 2,22, czyli około 43%, przy 57,1% i 37,5% takich meczów u obu drużyn.

Co mówią liczby przed meczem Ukraina – Węgry?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Ukraina zbiera średnio 1,57 punktu na mecz, a Węgry 1,0 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 7 spotkań, drugi 8 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Ukraina — 1,14 gola na mecz wobec 0,62 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Ukraina — 1,43 bramki na mecz, podczas gdy Węgry traci średnio 1,5. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 13 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 57,1% u zespołu Ukraina wobec 25,0% u zespołu Węgry. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 57,1% u zespołu Ukraina oraz 37,5% u zespołu Węgry, czyli 19,6 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Ukraina i Węgry w bezpośrednim zestawieniu?

W tabeli znajdziesz Ukraina i Węgry opisane tym samym zestawem liczb. „Gole/mecz” oznacza sumę bramek w spotkaniach drużyny, a progi over mówią, jak często jej mecze przekraczały kolejne granice bramkowe.

WskaźnikUkrainaWęgry
Rozgrywkimecze reprezentacjimecze reprezentacji
Rozegrane mecze78
Bilans W-R-P3-2-22-2-4
Punkty na mecz1,571,0
Bramki strzelone85
Bramki stracone1012
Średnio strzela1,140,62
Średnio traci1,431,5
Gole/mecz2,572,12
BTTS57,1%25,0%
Over 1,585,7%62,5%
Over 2,557,1%37,5%
Over 3,514,3%25,0%
Czyste konta13
Mecze bez gola24
FormaWWPWPPPPRW

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Ukraina w tym sezonie to 3-2-2, a zespołu Węgry — 2-2-4, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Ukraina nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Węgry nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WWPWP oraz PPPRW.

Ostatnie spotkania, jakie Ukraina i Węgry rozegrały w oficjalnych meczach reprezentacji, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Ukraina — ostatnie mecze

19.11 Albania 2:1 W
20.03 Belgia 3:1 W
23.03 Belgia 0:3 P
25.09 Węgry 1:0 W
02.10 Irlandia Północna 0:3 P

Węgry — ostatnie mecze

20.03 Turcja 1:3 P
23.03 Turcja 0:3 P
25.09 Ukraina 0:1 P
28.09 Irlandia Północna 0:0 R
02.10 Gruzja 1:0 W

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Ukraina pada średnio 2,57 bramki, a w meczach Węgry — 2,12. Granicę 1,5 gola przekroczyło 85,7% meczów pierwszego zespołu i 62,5% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 57,1% i 37,5%, a próg 3,5 bramki 14,3% oraz 25,0%.

Czystych kont Ukraina ma 1, a Węgry — 3. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 2, drugi 4. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają Ukraina i Węgry?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Ukraina ma średnio 0,6 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Węgry 1,5. Ukraina oddaje przeciętnie 9,3 strzału w meczu, z czego 2,3 celnego, a Węgry odpowiednio 18,0 i 3,7.

Ukrainaśrednio na meczWęgry
0,6xG1,5
1,3stworzone okazje1,3
9,3strzały18,0
2,3celne strzały3,7
55,7%posiadanie piłki54,3%
3,0rzuty rożne4,7
4,3żółte kartki3,0
16,0faule15,0

Ukraina marnuje część sytuacji: zdobywa 0,3 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 0,6. Węgry marnuje część sytuacji: zdobywa 0,3 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,5. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak Ukraina wypada u siebie, a Węgry na wyjeździe?

Ten mecz Ukraina rozgrywa u siebie, a Węgry na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Ukraina ma za sobą 3 mecze, ze średnią 1,33 gola strzelonego i 1,67 straconego oraz 66,7% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Węgry ma 4 mecze, ze średnią 0,75 gola strzelonego i 1,75 straconego oraz 50,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Ukraina wynosi średnio 3,0, a w wyjazdowych spotkaniach Węgry — 2,5. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 66,7% u gospodarza i 25,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

Jakie są przewidywane składy Ukraina i Węgry?

Najpewniej Ukraina wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-4-3: w bramce Dmytro Riznyk, a w polu Illa Zabarny, Eduard Sarapii, Mykhavko Taras, Valerij Bondar, Oleh Ocheretko, Vladimir Brazhko, Georgiy Sudakov, Wiktor Cyhankow, Andrij Jarmołenko, Roman Jaremczuk.

Najpewniej Węgry wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Balázs Tóth, a w polu Attila Osvath, Willi Orbán, Mark Csinger, Akos Markgraf, András Schäfer, Alex Toth, Daniel Lukacs, Dominik Szoboszlai, Zsolt Nagy, Milan Laszlo Toth.

Ukraina 3-4-3Węgry 4-2-3-1

Mecz poprowadzi Igor Pajac. Trenerem zespołu Ukraina jest Andrea Maldera, a zespołu Węgry Marco Rossi. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
brak wyraźnego wskazania

Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 47,3%, wskaźnik BTTS 41,0%, a różnica w dorobku punktowym to 0,57 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Ukraina – Węgry: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Kupony na to spotkanie oraz analizy pozostałych meczów dnia znajdziesz w naszej darmowej grupie na Telegramie. Statystyki są punktem wyjścia, a w grupie pokazujemy krok po kroku, które z nich faktycznie coś zmieniają przed konkretnym meczem.

Gdzie oglądać mecz Ukraina – Węgry?

Mecz Ukraina – Węgry rozpoczyna się o godzinie 20:45, 5 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz TVP przy meczach reprezentacji Polski, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Ukraina i Węgry są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Ukraina czy Węgry z BTTS w okolicach 65,4% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Te liczby mówią o tym, co już się wydarzyło, i nic nie wiedzą o dzisiejszym spotkaniu. Przy próbach z początku sezonu pojedynczy wynik zmienia obraz mocniej, niż podpowiada intuicja. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Ukraina – Węgry.

Jeśli mecz Ukraina – Węgry jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Ukraina – Węgry?

Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Ukraina i Węgry w bieżącym sezonie ich ostatnich rozegranych spotkań. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Ukraina – Węgry, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Ukraina i Węgry podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 5 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Ukraina albo Węgry znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?

Kursy odczytujemy z publicznej oferty Superbetu i LV BET, a rano w dniu meczu odświeżamy je na tej stronie. Średnie sezonu razem z xG, historię bezpośrednich spotkań i przewidywane składy bierzemy z serwisu statystycznego Superbetu, naszego partnera. Kursy zmieniają się aż do pierwszego gwizdka, więc przed zakładem sprawdź aktualną ofertę u bukmachera.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP