mecze towarzyskie reprezentacji • 1 października 2026

Mecze towarzyskie reprezentacji
1 października w liczbach

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe wszystkich grających dziś drużyn.

Jak się skończyło

Godz.GospodarzWynikGość
02:00Argentyna4:0Boliwia
04:00Wyspy Cooka3:2Tahiti
11:30Polska U193:0Kazachstan U19
11:30Słowacja U192:1Szwajcaria U19
12:45Francja U192:1Turcja U19
15:30Chorwacja U190:1Włochy U19
16:00Uzbekistan4:1Syria
16:00Wyspy Owcze U191:2Słowenia U19

Co pokazały wyniki?

W 8 rozegranych spotkaniach padło łącznie 27 bramek, czyli średnio 3,38 na mecz. Obie drużyny trafiały do siatki w 5 z nich, co daje 62,5%, a granicę 2,5 bramki przekroczyło 7 spotkań, czyli 87,5%. Poniżej zostawiamy statystyki sprzed meczów — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

mecze towarzyskie reprezentacji — statystyki drużyn przed meczami
mecze towarzyskie reprezentacji — 1 października 2026

W programie 8 spotkań:
  • 02:00 — Argentyna – Boliwia
  • 04:00 — Wyspy Cooka – Tahiti
  • 11:30 — Polska U19 – Kazachstan U19
  • 11:30 — Słowacja U19 – Szwajcaria U19
  • 12:45 — Francja U19 – Turcja U19
  • 15:30 — Chorwacja U19 – Włochy U19
  • 16:00 — Uzbekistan – Syria
  • 16:00 — Wyspy Owcze U19 – Słowenia U19

Zebraliśmy statystyki wszystkich 21 drużyn, które grają tego dnia. Liczby pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i wyliczamy je sami z surowych wyników. Nie podajemy typów — pokazujemy dane i to, co z nich wynika.

Jak wygląda cała stawka w liczbach?

Tabela obejmuje wszystkie drużyny z mecze towarzyskie reprezentacji, które grają tego dnia. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki w spotkaniach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. BTTS i over 2,5 podajemy jako procent meczów z danym zdarzeniem, a forma układa ostatnie wyniki od najstarszego.

Godz.DrużynaLigaMBilans Gole/meczBTTSOver 2,5Forma
02:00Argentynamecze reprezentacji98-0-13,4455,6%77,8%WWWPW
Boliwiamecze reprezentacji20-0-23,00,0%50,0%PP
04:00Wyspy Cookamecze reprezentacji10-0-14,0100,0%100,0%P
Tahitimecze reprezentacji11-0-04,0100,0%100,0%W
11:30Polska U19mecze reprezentacji21-0-12,050,0%50,0%PW
Kazachstan U19mecze reprezentacji20-1-12,5100,0%50,0%RP
11:30Słowacja U19mecze reprezentacji20-1-12,5100,0%50,0%RP
Szwajcaria U19mecze reprezentacji22-0-02,050,0%50,0%WW
12:45Francja U19mecze reprezentacji21-0-13,0100,0%100,0%PW
Turcja U19mecze reprezentacji10-0-13,00,0%100,0%P
15:30Chorwacja U19mecze reprezentacji10-0-13,0100,0%100,0%P
Włochy U19mecze reprezentacji22-0-03,050,0%100,0%WW
16:00Uzbekistanmecze reprezentacji41-0-34,2575,0%100,0%PPPW
Syriamecze reprezentacji10-1-02,0100,0%0,0%R
16:00Wyspy Owcze U19mecze reprezentacji10-0-15,00,0%100,0%P
Słowenia U19mecze reprezentacji11-0-03,00,0%100,0%W

Co mówią liczby przed meczem Argentyna – Boliwia?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 02:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Argentyna (24 punkty w 9 meczach) niż Boliwia (0 punktów w 2 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Argentyna ze średnią 2,56 gola na mecz wobec 0,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Argentyna — 0,89 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,22 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 55,6% u zespołu Argentyna wobec 0,0% u zespołu Boliwia, czyli 55,6 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 77,8% u zespołu Argentyna oraz 50,0% u zespołu Boliwia. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WWWPW oraz PP.

Co mówią liczby przed meczem Wyspy Cooka – Tahiti?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 04:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Tahiti (3 punkty w 1 meczu) niż Wyspy Cooka (0 punktów w 1 meczu). Skuteczniejszy w ataku jest Tahiti ze średnią 3,0 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Tahiti — 1,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 4,0 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 100,0% i 100,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Wyspy Cooka oraz 100,0% u zespołu Tahiti. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to P oraz W.

Co mówią liczby przed meczem Polska U19 – Kazachstan U19?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 11:30. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Polska U19 (3 punkty w 2 meczach) niż Kazachstan U19 (1 punkt w 2 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Polska U19 ze średnią 1,0 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Polska U19 — 1,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,25 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 50,0% u zespołu Polska U19 wobec 100,0% u zespołu Kazachstan U19, czyli 50,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Polska U19 oraz 50,0% u zespołu Kazachstan U19. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PW oraz RP.

Co mówią liczby przed meczem Słowacja U19 – Szwajcaria U19?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 11:30. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Szwajcaria U19 (6 punktów w 2 meczach) niż Słowacja U19 (1 punkt w 2 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Szwajcaria U19 ze średnią 1,5 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Szwajcaria U19 — 0,5 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,25 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu Słowacja U19 wobec 50,0% u zespołu Szwajcaria U19, czyli 50,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Słowacja U19 oraz 50,0% u zespołu Szwajcaria U19. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to RP oraz WW.

Co mówią liczby przed meczem Francja U19 – Turcja U19?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 12:45. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Francja U19 (3 punkty w 2 meczach) niż Turcja U19 (0 punktów w 1 meczu). Skuteczniejszy w ataku jest Francja U19 ze średnią 1,5 gola na mecz wobec 0,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Francja U19 — 1,5 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,0 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu Francja U19 wobec 0,0% u zespołu Turcja U19, czyli 100,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Francja U19 oraz 100,0% u zespołu Turcja U19. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PW oraz P.

Co mówią liczby przed meczem Chorwacja U19 – Włochy U19?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 15:30. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Włochy U19 (6 punktów w 2 meczach) niż Chorwacja U19 (0 punktów w 1 meczu). Skuteczniejszy w ataku jest Włochy U19 ze średnią 2,5 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Włochy U19 — 0,5 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,0 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu Chorwacja U19 wobec 50,0% u zespołu Włochy U19, czyli 50,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Chorwacja U19 oraz 100,0% u zespołu Włochy U19. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to P oraz WW.

Co mówią liczby przed meczem Uzbekistan – Syria?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 16:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Uzbekistan (3 punkty w 4 meczach) niż Syria (1 punkt w 1 meczu). Skuteczniejszy w ataku jest Uzbekistan ze średnią 1,25 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Syria — 1,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,12 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 75,0% i 100,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Uzbekistan oraz 0,0% u zespołu Syria. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PPPW oraz R.

Co mówią liczby przed meczem Wyspy Owcze U19 – Słowenia U19?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 16:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Słowenia U19 (3 punkty w 1 meczu) niż Wyspy Owcze U19 (0 punktów w 1 meczu). Skuteczniejszy w ataku jest Słowenia U19 ze średnią 3,0 gola na mecz wobec 0,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Słowenia U19 — 0,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 4,0 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 0,0% i 0,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Wyspy Owcze U19 oraz 100,0% u zespołu Słowenia U19. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to P oraz W.

Co jeszcze widać w tych danych?

Warto spojrzeć osobno na wartości odstające od reszty stawki. Bywają najbardziej wymowne, ale bywają też zwykłym przypadkiem — dlatego nigdy nie podajemy ich bez liczby meczów, która za nimi stoi.

Boliwia bez gola. Zespół rozegrał w lidze krajowej (mecze reprezentacji) 2 spotkania i nie zdobył w nich ani jednej bramki, tracąc przy tym 6 bramek. W jego meczach BTTS wystąpił w 0,0% przypadków — to najniższa możliwa wartość, ale wynika ona z nieskuteczności w ataku, a nie ze szczelnej obrony.

Najbardziej zamknięte mecze. Najniższy odsetek spotkań z obiema drużynami trafiającymi mają Słowenia U19 (0,0%) oraz Irlandia U19 (0,0%). Najlepszą średnią straconych w całej stawce notuje Słowenia U19 — 0,0 bramki na mecz.

Najwięcej bramek. Najwyższy odsetek meczów powyżej 2,5 bramki ma Wyspy Cooka — 100,0%, przy średniej 4,0 bramki na spotkanie. Najskuteczniejszy w ataku jest Brazylia U20 ze średnią 4,0 gola.

Jak te liczby wyglądają na tle Ekstraklasy?

Żeby wskaźniki z tabeli miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Średnia liczba bramek w meczach drużyn z tego zestawienia wynosi 3,29.

Punkt odniesienia zmienia sposób czytania tabeli. Skoro ligowa norma BTTS to 65,4%, zespół w tych okolicach nie wyróżnia się niczym — znaczenie mają dopiero wyraźne odchylenia. Bez tego porównania łatwo pomylić przeciętność z tendencją.

Najważniejsze zastrzeżenie. Sezony ligowe dopiero się rozpoczęły, więc mówimy o próbach rzędu kilku spotkań na zespół. Przy tak krótkiej serii pojedynczy wynik przesuwa każdy wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Te liczby opisują dotychczasowy przebieg sezonu. W żadnym razie nie przewidują wyników. Treści 18+. Hazard może uzależniać — ustaw limity.

Dlaczego nie podajemy typów?

Ponieważ statystyka opisuje przeszłość, a nie przyszłość. Zestawienie średnich z lig krajowych nie uwzględnia składów, rotacji, kontuzji ani wagi konkretnego spotkania. Znaczenie ma też układ terminarza: zespół po trudnym wyjeździe albo przed meczem pucharowym często rozkłada siły inaczej.

Zestawienie ma pomóc w samodzielnej ocenie meczu, nie zastąpić jej. Jeśli dopiero zaczynasz, warto zacząć od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie.

Gdzie znajdę szczegółową analizę konkretnego meczu?

Dla wybranych spotkań z tego zestawienia przygotowaliśmy osobne strony z pełnym porównaniem obu drużyn: bilansem, ostatnimi wynikami, podziałem na grę u siebie i na wyjeździe oraz wskazaniem, w którą stronę przechylają się liczby. Poniżej znajdziesz odnośniki do wszystkich, które powstały dla tego dnia.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą te statystyki?

Podstawą są surowe wyniki spotkań z bieżącego sezonu drużyn z mecze towarzyskie reprezentacji, pobierane automatycznie i przeliczane przez nas własnym kodem. Każdy wynik musi zgadzać się w dwóch niezależnych źródłach; jeśli się nie zgadza, strona czeka z aktualizacją, aż sprawa zostanie wyjaśniona. Wolimy pokazać dane starsze o dobę niż niepewne.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

Skrót BTTS pochodzi od „both teams to score” i w tabelach mecze towarzyskie reprezentacji oznacza mecze, w których trafią obie strony. W tabelach pokazujemy, jaki procent spotkań danej drużyny kończył się w ten sposób. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może oznaczać albo szczelną obronę, albo kłopoty ze zdobywaniem bramek — to dwie różne przyczyny tej samej liczby.

Czy na podstawie tych liczb można obstawiać?

Statystyka mecze towarzyskie reprezentacji jest materiałem wyjściowym, nie rekomendacją. Pokazuje przeszłość w rozgrywkach krajowych i nic nie wie o dzisiejszym składzie, kontuzjach czy wadze meczu. Przy kilku rozegranych spotkaniach jeden wynik zmienia wskaźniki o kilkanaście punktów procentowych, więc same liczby nie wystarczą — trzeba je zestawić ze składami i kursami.

Jak często aktualizujecie te dane?

Dane odświeżamy każdego dnia, a tabela ligi zmienia się po każdej rozegranej kolejce. Zestawienia meczowe przygotowujemy przed pierwszym gwizdkiem danego dnia, na podstawie wyników znanych w tamtym momencie — dlatego opisują stan sprzed spotkań, a nie po nich. Każda wartość przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi, zanim trafi na stronę, a rozbieżność między źródłami wstrzymuje aktualizację.

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP