Niemcy 2:0 Serbia
Jak skończył się mecz Niemcy – Serbia?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0, a padło w nim 2 bramki. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Niemcy – Serbia. Wszystkie wskaźniki pochodzą z oficjalnych meczów reprezentacji i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz Niemcy – Serbia?
Superbet wycenia wygraną zespołu Niemcy na 1,20, remis na 7,10, a zwycięstwo zespołu Serbia na 11,00. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 78% szans gospodarzom, 13% na remis i 9% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.
| Zakład | LV BET | |
|---|---|---|
| 1Niemcy | 1,20 | 1,24 |
| Xremis | 7,10 | 6,00 |
| 2Serbia | 11,00 | 12,50 |
| Obie drużyny strzelą | ||
| tak | 1,82 | 1,77 |
| nie | 1,95 | 1,98 |
| Liczba goli | ||
| powyżej 2,5 | 1,34 | 1,33 |
| poniżej 2,5 | 3,25 | 3,35 |
Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,82, co odpowiada około 52% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,34, czyli mniej więcej 71%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 69,2% i 57,1% spotkań z golami po obu stronach oraz 61,5% i 42,9% spotkań z co najmniej trzema bramkami. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „powyżej 2,5 gola”: różnica to około 19 punktów procentowych.
Co mówią liczby przed meczem Niemcy – Serbia?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Niemcy zbiera średnio 1,38 punktu na mecz, a Serbia 0,86 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 13 spotkań, drugi 7 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Niemcy — 2,08 gola na mecz wobec 0,86 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Serbia — 1,29 bramki na mecz, podczas gdy Niemcy traci średnio 1,31. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 33 bramki, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 69,2% i 57,1% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 61,5% u zespołu Niemcy oraz 42,9% u zespołu Serbia, czyli 18,6 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Niemcy i Serbia w bezpośrednim zestawieniu?
Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla Niemcy oraz Serbia. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | Niemcy | Serbia |
|---|---|---|
| Rozgrywki | mecze reprezentacji | mecze reprezentacji |
| Rozegrane mecze | 13 | 7 |
| Bilans W-R-P | 5-3-5 | 1-3-3 |
| Punkty na mecz | 1,38 | 0,86 |
| Bramki strzelone | 27 | 6 |
| Bramki stracone | 17 | 9 |
| Średnio strzela | 2,08 | 0,86 |
| Średnio traci | 1,31 | 1,29 |
| Gole/mecz | 3,38 | 2,14 |
| BTTS | 69,2% | 57,1% |
| Over 1,5 | 84,6% | 85,7% |
| Over 2,5 | 61,5% | 42,9% |
| Over 3,5 | 23,1% | 0,0% |
| Czyste konta | 2 | 2 |
| Mecze bez gola | 2 | 2 |
| Forma | WPPRP | RRWPP |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Niemcy w tym sezonie to 5-3-5, a zespołu Serbia — 1-3-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Niemcy nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Serbia ma serię 2 porażek z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WPPRP oraz RRWPP.
Ostatnie spotkania, jakie Niemcy i Serbia rozegrały w oficjalnych meczach reprezentacji, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Niemcy — ostatnie mecze
Serbia — ostatnie mecze
Jak kończyły się dotychczasowe mecze Niemcy – Serbia?
Od 2010 roku te drużyny spotkały się 2 razy. Zespół Niemcy nie wygrał żadnego, zespół Serbia wygrał 1 mecz, a liczba remisów to 1. Ostatnie spotkanie, rozegrane 20.03.2019, zakończyło się wynikiem 0:1 (Niemcy – Serbia).
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Niemcy pada średnio 3,38 bramki, a w meczach Serbia — 2,14. Granicę 1,5 gola przekroczyło 84,6% meczów pierwszego zespołu i 85,7% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 61,5% i 42,9%, a próg 3,5 bramki 23,1% oraz 0,0%.
Czystych kont Niemcy ma 2, a Serbia — 2. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 2, drugi 2. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają Niemcy i Serbia?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Niemcy ma średnio 1,4 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Serbia 1,4. Niemcy oddaje przeciętnie 13,0 strzału w meczu, z czego 3,5 celnego, a Serbia odpowiednio 10,0 i 5,0.
Niemcy marnuje część sytuacji: zdobywa 0,5 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,4. Serbia marnuje część sytuacji: zdobywa 1,0 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,4. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak Niemcy wypada u siebie, a Serbia na wyjeździe?
Ten mecz Niemcy rozgrywa u siebie, a Serbia na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Niemcy ma za sobą 9 meczów, ze średnią 2,44 gola strzelonego i 1,33 straconego oraz 66,7% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Serbia ma 3 mecze, ze średnią 0,67 gola strzelonego i 1,67 straconego oraz 33,3% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Niemcy wynosi średnio 3,78, a w wyjazdowych spotkaniach Serbia — 2,33. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 55,6% u gospodarza i 66,7% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy Niemcy i Serbia?
Najpewniej Niemcy wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Noah Atubolu, a w polu Ridle Baku, Waldemar Anton, Malick Thiaw, David Raum, Vitaly Janelt, Aleksandar Pavlovic, Karim Adeyemi, Tom Bischof, Florian Wirtz, Jonathan Burkardt.
Najpewniej Serbia wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Vanja Milinkovic Savic, a w polu Kosta Nedeljkovic, Srdan Babić, Strahinja Pavlović, Aleksa Terzić, Nemanja Gudelj, Sasa Lukić, Andrija Zivković, Aleksandar Stankovic, Sergej Milinković-Savić, Dejan Joveljić.
Mecz poprowadzi Espen Andreas Eskas. Trenerem zespołu Niemcy jest Jurgen Klopp, a zespołu Serbia Veljko Paunovic. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 52,2%, wskaźnik BTTS 63,2%, a różnica w dorobku punktowym to 0,52 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Niemcy – Serbia: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.
Gdzie oglądać mecz Niemcy – Serbia?
Mecz Niemcy – Serbia rozpoczyna się o godzinie 20:45, 1 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz TVP przy meczach reprezentacji Polski, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Niemcy i Serbia są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Niemcy czy Serbia z BTTS w okolicach 65,4% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Niemcy – Serbia.
Jeśli mecz Niemcy – Serbia jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Niemcy – Serbia?
Liczby powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki ostatnich spotkań Niemcy oraz Serbia i przeliczamy je własnym narzędziem. Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Niemcy – Serbia. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Niemcy i Serbia podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 1 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Niemcy albo Serbia znajdziesz już zaktualizowane wartości.
Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?
Kursy pochodzą z oferty Superbetu i LV BET; datę i godzinę odczytu podajemy pod tabelą, a w dniu spotkania rano je odświeżamy. Statystyki z xG, mecze bezpośrednie i przewidywane składy obu drużyn udostępnia serwis statystyczny Superbetu, z którym współpracujemy. Kursy żyją do rozpoczęcia meczu, dlatego przed postawieniem zakładu warto zajrzeć do bieżącej oferty.