Irlandia 2:2 Austria
Jak skończył się mecz Irlandia – Austria?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2, a padło w nim 4 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Irlandia – Austria. Wszystkie wskaźniki pochodzą z oficjalnych meczów reprezentacji i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz Irlandia – Austria?
Na zwycięstwo zespołu Irlandia Superbet daje kurs 3,55, na remis 3,20, a na wygraną zespołu Austria 2,15. Przeliczone na procenty, już bez marży bukmachera, to około 27% dla gospodarzy, 30% na remis i 44% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.
| Zakład | LV BET | |
|---|---|---|
| 1Irlandia | 3,55 | 3,60 |
| Xremis | 3,20 | 3,25 |
| 2Austria | 2,15 | 2,20 |
| Obie drużyny strzelą | ||
| tak | 1,92 | 1,92 |
| nie | 1,82 | 1,85 |
| Liczba goli | ||
| powyżej 2,5 | 2,22 | 2,22 |
| poniżej 2,5 | 1,65 | 1,65 |
Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,92, co odpowiada około 49% szans, i powyżej 2,5 gola po 2,22, czyli mniej więcej 43%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 28,6% i 63,6% spotkań z golami po obu stronach oraz 57,1% i 54,5% spotkań z co najmniej trzema bramkami. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „powyżej 2,5 gola”: różnica to około 13 punktów procentowych.
Co mówią liczby przed meczem Irlandia – Austria?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Irlandia zbiera średnio 1,71 punktu na mecz, a Austria 1,64 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 7 spotkań, drugi 11 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Austria — 1,91 gola na mecz wobec 1,14 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Irlandia — 1,43 bramki na mecz, podczas gdy Austria traci średnio 1,45. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 29 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 28,6% u zespołu Irlandia wobec 63,6% u zespołu Austria. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 57,1% u zespołu Irlandia oraz 54,5% u zespołu Austria, czyli 2,6 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Irlandia i Austria w bezpośrednim zestawieniu?
Poniżej te same wskaźniki po obu stronach. Wartość „gole/mecz” liczymy dla Irlandia i Austria jako sumę wszystkich bramek w meczach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. Wiersze over to procent spotkań, w których przekroczono kolejne progi bramkowe.
| Wskaźnik | Irlandia | Austria |
|---|---|---|
| Rozgrywki | mecze reprezentacji | mecze reprezentacji |
| Rozegrane mecze | 7 | 11 |
| Bilans W-R-P | 4-0-3 | 5-3-3 |
| Punkty na mecz | 1,71 | 1,64 |
| Bramki strzelone | 8 | 21 |
| Bramki stracone | 10 | 16 |
| Średnio strzela | 1,14 | 1,91 |
| Średnio traci | 1,43 | 1,45 |
| Gole/mecz | 2,57 | 3,36 |
| BTTS | 28,6% | 63,6% |
| Over 1,5 | 71,4% | 100,0% |
| Over 2,5 | 57,1% | 54,5% |
| Over 3,5 | 14,3% | 45,5% |
| Czyste konta | 2 | 1 |
| Mecze bez gola | 3 | 3 |
| Forma | PWWPW | PRPWW |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Irlandia w tym sezonie to 4-0-3, a zespołu Austria — 5-3-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Irlandia nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Austria ma serię 2 zwycięstw z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PWWPW oraz PRPWW.
Ostatnie spotkania, jakie Irlandia i Austria rozegrały w oficjalnych meczach reprezentacji, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Irlandia — ostatnie mecze
Austria — ostatnie mecze
Jak kończyły się dotychczasowe mecze Irlandia – Austria?
Od 2016 roku te drużyny spotkały się 2 razy. Zespół Irlandia wygrał 1 mecz, zespół Austria nie wygrał żadnego, a liczba remisów to 1. Ostatnie spotkanie, rozegrane 11.06.2017, zakończyło się wynikiem 1:1 (Irlandia – Austria).
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Irlandia pada średnio 2,57 bramki, a w meczach Austria — 3,36. Granicę 1,5 gola przekroczyło 71,4% meczów pierwszego zespołu i 100,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 57,1% i 54,5%, a próg 3,5 bramki 14,3% oraz 45,5%.
Czystych kont Irlandia ma 2, a Austria — 1. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 3, drugi 3. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają Irlandia i Austria?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Irlandia ma średnio 1,0 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Austria 2,3. Irlandia oddaje przeciętnie 6,0 strzału w meczu, z czego 2,0 celnego, a Austria odpowiednio 15,0 i 7,5.
Irlandia strzela więcej, niż wynika z okazji: 1,5 gola na mecz przy xG 1,0. Tak wysoka skuteczność rzadko utrzymuje się przez cały sezon. Austria strzela więcej, niż wynika z okazji: 3,0 gola na mecz przy xG 2,3. Tak wysoka skuteczność rzadko utrzymuje się przez cały sezon. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak Irlandia wypada u siebie, a Austria na wyjeździe?
Ten mecz Irlandia rozgrywa u siebie, a Austria na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Irlandia ma za sobą 2 mecze, ze średnią 1,5 gola strzelonego i 0,5 straconego oraz 50,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Austria ma 5 meczów, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 40,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Irlandia wynosi średnio 2,0, a w wyjazdowych spotkaniach Austria — 3,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 50,0% u gospodarza i 20,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy Irlandia i Austria?
Najpewniej Irlandia wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-5-1-1: w bramce Caoimhin Kelleher, a w polu Jake O'Brien, Dara O'Shea, James Abankwah, Liam Kitching, Jack Moylan, Jayson Molumby, Conor Coventry, Ryan Manning, Adam Idah, Troy Parrott.
Najpewniej Austria wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Christian Zawieschitzky, a w polu Nikolas Veratschnig, David Affengruber, Marco Friedl, Maximilian Wober, Xaver Schlager, Nicolas Seiwald, Patrick Wimmer, Paul Wanner, Romano Schmid, Junior Adamu.
Mecz poprowadzi Allard Lindhout. Trenerem zespołu Irlandia jest Heimir Hallgrimsson, a zespołu Austria Ralf Rangnick. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 55,8%, wskaźnik BTTS 46,1%, a różnica w dorobku punktowym to 0,07 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Irlandia – Austria: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.
Gdzie oglądać mecz Irlandia – Austria?
Mecz Irlandia – Austria rozpoczyna się o godzinie 20:45, 1 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz TVP przy meczach reprezentacji Polski, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Irlandia i Austria są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Irlandia czy Austria z BTTS w okolicach 65,4% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Irlandia – Austria.
Jeśli mecz Irlandia – Austria jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Irlandia – Austria?
Liczby powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki ostatnich spotkań Irlandia oraz Austria i przeliczamy je własnym narzędziem. Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Irlandia – Austria, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Irlandia i Austria podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 1 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Irlandia albo Austria znajdziesz już zaktualizowane wartości.
Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?
Kursy na tej stronie to odczyt oferty Superbetu i LV BET z datą i godziną podaną pod tabelą; w dniu meczu rano je odświeżamy. xG, średnie sezonu, historię spotkań i przewidywane składy dostarcza serwis statystyczny Superbetu, naszego partnera. Oferta bukmacherów zmienia się do pierwszego gwizdka, więc liczby w tabeli traktuj jako punkt wyjścia i przed zakładem sprawdź kurs u bukmachera.