Izrael 0:0 Kosowo
Jak skończył się mecz Izrael – Kosowo?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0, a padło w nim 0 bramek. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Izrael – Kosowo. Wszystkie wskaźniki pochodzą z oficjalnych meczów reprezentacji i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz Izrael – Kosowo?
Superbet wycenia wygraną zespołu Izrael na 3,15, remis na 3,30, a zwycięstwo zespołu Kosowo na 2,27. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 30% szans gospodarzom, 29% na remis i 42% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.
| Zakład | LV BET | |
|---|---|---|
| 1Izrael | 3,15 | 3,25 |
| Xremis | 3,30 | 3,45 |
| 2Kosowo | 2,27 | 2,25 |
| Obie drużyny strzelą | ||
| tak | 1,75 | 1,70 |
| nie | 2,02 | 2,12 |
| Liczba goli | ||
| powyżej 2,5 | 1,92 | 1,88 |
| poniżej 2,5 | 1,87 | 1,92 |
Kurs Superbetu 1,75 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 54% szans. W meczach zespołu Izrael obie strony trafiały w 40,0% spotkań, a w meczach zespołu Kosowo w 42,9%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,92, czyli około 49%, przy 60,0% i 71,4% takich meczów u obu drużyn. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „powyżej 2,5 gola”: różnica to około 17 punktów procentowych.
Co mówią liczby przed meczem Izrael – Kosowo?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Kosowo zbiera średnio 2,14 punktu na mecz, a Izrael 0,8 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 7 spotkań, drugi 5 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Kosowo — 1,57 gola na mecz wobec 0,6 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Kosowo — 1,14 bramki na mecz, podczas gdy Izrael traci średnio 2,0. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 14 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 40,0% i 42,9% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 60,0% u zespołu Izrael oraz 71,4% u zespołu Kosowo, czyli 11,4 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Izrael i Kosowo w bezpośrednim zestawieniu?
W tabeli znajdziesz Izrael i Kosowo opisane tym samym zestawem liczb. „Gole/mecz” oznacza sumę bramek w spotkaniach drużyny, a progi over mówią, jak często jej mecze przekraczały kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | Izrael | Kosowo |
|---|---|---|
| Rozgrywki | mecze reprezentacji | mecze reprezentacji |
| Rozegrane mecze | 5 | 7 |
| Bilans W-R-P | 1-1-3 | 5-0-2 |
| Punkty na mecz | 0,8 | 2,14 |
| Bramki strzelone | 3 | 11 |
| Bramki stracone | 10 | 8 |
| Średnio strzela | 0,6 | 1,57 |
| Średnio traci | 2,0 | 1,14 |
| Gole/mecz | 2,6 | 2,71 |
| BTTS | 40,0% | 42,9% |
| Over 1,5 | 60,0% | 71,4% |
| Over 2,5 | 60,0% | 71,4% |
| Over 3,5 | 40,0% | 28,6% |
| Czyste konta | 2 | 3 |
| Mecze bez gola | 2 | 1 |
| Forma | PRWPP | WWWWP |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Izrael w tym sezonie to 1-1-3, a zespołu Kosowo — 5-0-2, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Izrael ma serię 2 porażek z rzędu. Kosowo nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PRWPP oraz WWWWP.
Ostatnie spotkania, jakie Izrael i Kosowo rozegrały w oficjalnych meczach reprezentacji, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Izrael — ostatnie mecze
Kosowo — ostatnie mecze
Jak kończyły się dotychczasowe mecze Izrael – Kosowo?
Od 2018 roku te drużyny spotkały się 2 razy. Zespół Izrael nie wygrał żadnego, zespół Kosowo wygrał 1 mecz, a liczba remisów to 1. Ostatnie spotkanie, rozegrane 12.11.2023, zakończyło się wynikiem 1:0 (Kosowo – Izrael).
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Izrael pada średnio 2,6 bramki, a w meczach Kosowo — 2,71. Granicę 1,5 gola przekroczyło 60,0% meczów pierwszego zespołu i 71,4% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 60,0% i 71,4%, a próg 3,5 bramki 40,0% oraz 28,6%.
Czystych kont Izrael ma 2, a Kosowo — 3. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 2, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają Izrael i Kosowo?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Izrael ma średnio 0,3 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Kosowo 2,1. Izrael oddaje przeciętnie 6,5 strzału w meczu, z czego 2,5 celnego, a Kosowo odpowiednio 14,0 i 4,5.
Izrael strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 0,5 gola na mecz przy xG 0,3. Kosowo marnuje część sytuacji: zdobywa 1,0 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 2,1. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak Izrael wypada u siebie, a Kosowo na wyjeździe?
Ten mecz Izrael rozgrywa u siebie, a Kosowo na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Izrael ma za sobą 2 mecze, ze średnią 0,5 gola strzelonego i 1,5 straconego oraz 50,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Kosowo ma 3 mecze, ze średnią 1,33 gola strzelonego i 2,33 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Izrael wynosi średnio 2,0, a w wyjazdowych spotkaniach Kosowo — 3,67. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 0,0% u gospodarza i 66,7% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy Izrael i Kosowo?
Najpewniej Izrael wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-4-2: w bramce Daniel Peretz, a w polu Guy Mizrahi, Nikita Stoinov, Raz Shlomo, Roy Revivo, Anan Khalaili, Gavriel Kanichowsky, Eliel Peretz, Manor Solomon, Dor Turgeman, Oscar Gloukh.
Najpewniej Kosowo wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce Amir Saipi, a w polu Lumbardh Dellova, Ilir Krasniqi, Ron Raci, Mergim Vojvoda, Veldin Hodza, Leon Avdullahu, Dion Gallapeni, Ermal Krasniqi, Baton Zabergja, Vedat Muriqi.
Mecz poprowadzi Radu Marian Petrescu. Trenerem zespołu Izrael jest Ran Ben Shimon, a zespołu Kosowo Franco Foda. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Najwyraźniejsza różnica dotyczy dorobku punktowego. Kosowo zbiera średnio 2,14 punktu na mecz w swojej lidze, a różnica względem rywala wynosi 1,34 punktu na spotkanie. Przy tak dużym rozjeździe formy to właśnie rozstrzygnięcie meczu jest tym, na co dane wskazują najmocniej.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Izrael – Kosowo: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.
Gdzie oglądać mecz Izrael – Kosowo?
Mecz Izrael – Kosowo rozpoczyna się o godzinie 20:45, 1 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz TVP przy meczach reprezentacji Polski, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Izrael i Kosowo są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Izrael czy Kosowo z BTTS w okolicach 65,4% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Izrael – Kosowo.
Jeśli mecz Izrael – Kosowo jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Izrael – Kosowo?
Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Izrael i Kosowo w bieżącym sezonie ich ostatnich rozegranych spotkań. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Izrael – Kosowo. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań Izrael i Kosowo tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 1 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Izrael albo Kosowo znajdziesz już zaktualizowane wartości.
Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?
Kursy pochodzą z oferty Superbetu i LV BET; datę i godzinę odczytu podajemy pod tabelą, a w dniu spotkania rano je odświeżamy. Statystyki z xG, mecze bezpośrednie i przewidywane składy obu drużyn udostępnia serwis statystyczny Superbetu, z którym współpracujemy. Kursy żyją do rozpoczęcia meczu, dlatego przed postawieniem zakładu warto zajrzeć do bieżącej oferty.