| Godz. | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|
| 02:00 | Kolumbia | 0:1 | Paragwaj |
| 06:00 | Fidżi | 1:0 | Vanuatu |
| 11:00 | Egipt U18 | 2:4 | Kanada U18 |
| 11:00 | Niemcy U19 | 1:1 | Czechy U19 |
| 12:00 | Norwegia U18 | 3:2 | USA U18 |
| 14:00 | Holandia U19 | 0:1 | Austria U19 |
| 16:00 | Indie | 0:4 | Brazylia |
| 16:00 | Irlandia U18 | 0:1 | Holandia U18 |
| 17:00 | Anglia U18 | 0:2 | Hiszpania U18 |
| 18:30 | Portugalia U19 | 3:3 | Dania U19 |
| 20:00 | Kanada | 2:0 | Peru |
Co pokazały wyniki?
W 11 rozegranych spotkaniach padło łącznie 31 bramek, czyli średnio 2,82 na mecz. Obie drużyny trafiały do siatki w 4 z nich, co daje 36,4%, a granicę 2,5 bramki przekroczyło 4 spotkań, czyli 36,4%. Poniżej zostawiamy statystyki sprzed meczów — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
W programie 11 spotkań:
- 02:00 — Kolumbia – Paragwaj
- 06:00 — Fidżi – Vanuatu
- 11:00 — Egipt U18 – Kanada U18
- 11:00 — Niemcy U19 – Czechy U19
- 12:00 — Norwegia U18 – USA U18
- 14:00 — Holandia U19 – Austria U19
- 16:00 — Indie – Brazylia
- 16:00 — Irlandia U18 – Holandia U18
- 17:00 — Anglia U18 – Hiszpania U18
- 18:30 — Portugalia U19 – Dania U19
- 20:00 — Kanada – Peru
Zebraliśmy statystyki wszystkich 27 drużyn, które grają tego dnia. Liczby pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i wyliczamy je sami z surowych wyników. Nie podajemy typów — pokazujemy dane i to, co z nich wynika.
Jak wygląda cała stawka w liczbach?
W zestawieniu poniżej znajdziesz wszystkie grające dziś drużyny z mecze towarzyskie reprezentacji. Wartość „gole/mecz” liczymy jako sumę bramek padłych w spotkaniach danego zespołu — własnych i straconych. Kolumny BTTS i over 2,5 pokazują, w jakim odsetku meczów doszło do tych zdarzeń, a forma to wyniki kolejnych spotkań w porządku chronologicznym.
| Godz. | Drużyna | Liga | M | Bilans | Gole/mecz | BTTS | Over 2,5 | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02:00 | Kolumbia | mecze reprezentacji | 6 | 3-2-1 | 1,5 | 33,3% | 16,7% | WRWPR |
| Paragwaj | mecze reprezentacji | 6 | 3-1-2 | 2,0 | 33,3% | 33,3% | WRWPW | |
| 06:00 | Fidżi | mecze reprezentacji | 2 | 2-0-0 | 2,5 | 50,0% | 50,0% | WW |
| Vanuatu | mecze reprezentacji | 2 | 1-1-0 | 5,5 | 100,0% | 100,0% | RW | |
| 11:00 | Egipt U18 | mecze reprezentacji | 3 | 1-0-2 | 3,67 | 100,0% | 100,0% | WPP |
| Kanada U18 | mecze reprezentacji | 1 | 0-0-1 | 2,0 | 0,0% | 0,0% | P | |
| 11:00 | Niemcy U19 | mecze reprezentacji | 2 | 1-1-0 | 1,5 | 50,0% | 50,0% | RW |
| Czechy U19 | mecze reprezentacji | 2 | 1-0-1 | 4,0 | 50,0% | 100,0% | WP | |
| 12:00 | Norwegia U18 | mecze reprezentacji | 1 | 0-0-1 | 3,0 | 100,0% | 100,0% | P |
| USA U18 | mecze reprezentacji | 1 | 0-1-0 | 2,0 | 100,0% | 0,0% | R | |
| 14:00 | Holandia U19 | mecze reprezentacji | 2 | 0-1-1 | 4,5 | 100,0% | 50,0% | RP |
| Austria U19 | mecze reprezentacji | 1 | 1-0-0 | 1,0 | 0,0% | 0,0% | W | |
| 16:00 | Indie | mecze reprezentacji | 1 | 0-1-0 | 2,0 | 100,0% | 0,0% | R |
| Brazylia | mecze reprezentacji | 6 | 3-2-1 | 2,67 | 66,7% | 66,7% | WWWPR | |
| 16:00 | Irlandia U18 | mecze reprezentacji | 1 | 0-1-0 | 2,0 | 100,0% | 0,0% | R |
| Holandia U18 | mecze reprezentacji | 1 | 1-0-0 | 3,0 | 100,0% | 100,0% | W | |
| 17:00 | Anglia U18 | mecze reprezentacji | 3 | 3-0-0 | 3,67 | 100,0% | 100,0% | WWW |
| Hiszpania U18 | mecze reprezentacji | 1 | 1-0-0 | 2,0 | 0,0% | 0,0% | W | |
| 18:30 | Portugalia U19 | mecze reprezentacji | 1 | 1-0-0 | 7,0 | 100,0% | 100,0% | W |
| Dania U19 | mecze reprezentacji | 1 | 0-0-1 | 1,0 | 0,0% | 0,0% | P | |
| 20:00 | Kanada | mecze reprezentacji | 6 | 3-1-2 | 2,67 | 33,3% | 50,0% | WPWPW |
| Peru | mecze reprezentacji | 2 | 0-1-1 | 3,5 | 100,0% | 50,0% | PR |
Co mówią liczby przed meczem Kolumbia – Paragwaj?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 02:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Kolumbia (11 punktów w 6 meczach) niż Paragwaj (10 punktów w 6 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Kolumbia ze średnią 1,0 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Kolumbia — 0,5 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 1,75 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 33,3% i 33,3% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 16,7% u zespołu Kolumbia oraz 33,3% u zespołu Paragwaj. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WRWPR oraz WRWPW.
Co mówią liczby przed meczem Fidżi – Vanuatu?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 06:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Fidżi (6 punktów w 2 meczach) niż Vanuatu (4 punkty w 2 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Vanuatu ze średnią 3,5 gola na mecz wobec 2,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Fidżi — 0,5 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 4,0 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 50,0% u zespołu Fidżi wobec 100,0% u zespołu Vanuatu, czyli 50,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Fidżi oraz 100,0% u zespołu Vanuatu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WW oraz RW.
Co mówią liczby przed meczem Egipt U18 – Kanada U18?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 11:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Egipt U18 (3 punkty w 3 meczach) niż Kanada U18 (0 punktów w 1 meczu). Skuteczniejszy w ataku jest Egipt U18 ze średnią 1,67 gola na mecz wobec 0,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Egipt U18 — 2,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,83 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu Egipt U18 wobec 0,0% u zespołu Kanada U18, czyli 100,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Egipt U18 oraz 0,0% u zespołu Kanada U18. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WPP oraz P.
Co mówią liczby przed meczem Niemcy U19 – Czechy U19?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 11:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Niemcy U19 (4 punkty w 2 meczach) niż Czechy U19 (3 punkty w 2 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Czechy U19 ze średnią 3,0 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Niemcy U19 — 0,5 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,75 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 50,0% i 50,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Niemcy U19 oraz 100,0% u zespołu Czechy U19. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to RW oraz WP.
Co mówią liczby przed meczem Norwegia U18 – USA U18?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 12:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył USA U18 (1 punkt w 1 meczu) niż Norwegia U18 (0 punktów w 1 meczu). Skuteczniejszy w ataku jest Norwegia U18 ze średnią 1,0 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje USA U18 — 1,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,5 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 100,0% i 100,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Norwegia U18 oraz 0,0% u zespołu USA U18. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to P oraz R.
Co mówią liczby przed meczem Holandia U19 – Austria U19?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 14:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Austria U19 (3 punkty w 1 meczu) niż Holandia U19 (1 punkt w 2 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Holandia U19 ze średnią 1,0 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Austria U19 — 0,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,75 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu Holandia U19 wobec 0,0% u zespołu Austria U19, czyli 100,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Holandia U19 oraz 0,0% u zespołu Austria U19. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to RP oraz W.
Co mówią liczby przed meczem Indie – Brazylia?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 16:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Brazylia (11 punktów w 6 meczach) niż Indie (1 punkt w 1 meczu). Skuteczniejszy w ataku jest Brazylia ze średnią 1,83 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Brazylia — 0,83 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,33 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu Indie wobec 66,7% u zespołu Brazylia, czyli 33,3 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 0,0% u zespołu Indie oraz 66,7% u zespołu Brazylia. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to R oraz WWWPR.
Co mówią liczby przed meczem Irlandia U18 – Holandia U18?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 16:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Holandia U18 (3 punkty w 1 meczu) niż Irlandia U18 (1 punkt w 1 meczu). Skuteczniejszy w ataku jest Holandia U18 ze średnią 2,0 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Irlandia U18 — 1,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,5 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 100,0% i 100,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 0,0% u zespołu Irlandia U18 oraz 100,0% u zespołu Holandia U18. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to R oraz W.
Co mówią liczby przed meczem Anglia U18 – Hiszpania U18?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 17:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Anglia U18 (9 punktów w 3 meczach) niż Hiszpania U18 (3 punkty w 1 meczu). Skuteczniejszy w ataku jest Anglia U18 ze średnią 2,33 gola na mecz wobec 2,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Hiszpania U18 — 0,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,83 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu Anglia U18 wobec 0,0% u zespołu Hiszpania U18, czyli 100,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Anglia U18 oraz 0,0% u zespołu Hiszpania U18. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WWW oraz W.
Co mówią liczby przed meczem Portugalia U19 – Dania U19?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 18:30. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Portugalia U19 (3 punkty w 1 meczu) niż Dania U19 (0 punktów w 1 meczu). Skuteczniejszy w ataku jest Portugalia U19 ze średnią 6,0 gola na mecz wobec 0,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Portugalia U19 — 1,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 4,0 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu Portugalia U19 wobec 0,0% u zespołu Dania U19, czyli 100,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Portugalia U19 oraz 0,0% u zespołu Dania U19. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to W oraz P.
Co mówią liczby przed meczem Kanada – Peru?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Kanada (10 punktów w 6 meczach) niż Peru (1 punkt w 2 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Kanada ze średnią 1,67 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Kanada — 1,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,08 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 33,3% u zespołu Kanada wobec 100,0% u zespołu Peru, czyli 66,7 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Kanada oraz 50,0% u zespołu Peru. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WPWPW oraz PR.
Co jeszcze widać w tych danych?
Warto spojrzeć osobno na wartości odstające od reszty stawki. Bywają najbardziej wymowne, ale bywają też zwykłym przypadkiem — dlatego nigdy nie podajemy ich bez liczby meczów, która za nimi stoi.
Komplet zwycięstw. Anglia U18 wygrał wszystkie 3 spotkania w lidze krajowej, przy bilansie bramkowym 7:4.
Najbardziej zamknięte mecze. Najniższy odsetek spotkań z obiema drużynami trafiającymi mają Austria U19 (0,0%) oraz Sri Lanka (0,0%). Najlepszą średnią straconych w całej stawce notuje Austria U19 — 0,0 bramki na mecz.
Najwięcej bramek. Najwyższy odsetek meczów powyżej 2,5 bramki ma Vanuatu — 100,0%, przy średniej 5,5 bramki na spotkanie. Najskuteczniejszy w ataku jest Portugalia U19 ze średnią 6,0 gola.
Jak te liczby wyglądają na tle Ekstraklasy?
Żeby wskaźniki z tabeli miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Średnia liczba bramek w meczach drużyn z tego zestawienia wynosi 2,74.
Punkt odniesienia zmienia sposób czytania tabeli. Skoro ligowa norma BTTS to 65,4%, zespół w tych okolicach nie wyróżnia się niczym — znaczenie mają dopiero wyraźne odchylenia. Bez tego porównania łatwo pomylić przeciętność z tendencją.
Dlaczego nie podajemy typów?
Ponieważ statystyka opisuje przeszłość, a nie przyszłość. Zestawienie średnich z lig krajowych nie uwzględnia składów, rotacji, kontuzji ani wagi konkretnego spotkania. Znaczenie ma też układ terminarza: zespół po trudnym wyjeździe albo przed meczem pucharowym często rozkłada siły inaczej.
Zestawienie ma pomóc w samodzielnej ocenie meczu, nie zastąpić jej. Jeśli dopiero zaczynasz, warto zacząć od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie.
Gdzie znajdę szczegółową analizę konkretnego meczu?
Dla wybranych spotkań z tego zestawienia przygotowaliśmy osobne strony z pełnym porównaniem obu drużyn: bilansem, ostatnimi wynikami, podziałem na grę u siebie i na wyjeździe oraz wskazaniem, w którą stronę przechylają się liczby. Poniżej znajdziesz odnośniki do wszystkich, które powstały dla tego dnia.
- Białoruś – San Marino: typy, kursy i statystyki (03.10.2026)
- Chorwacja – Anglia: typy, kursy i statystyki (03.10.2026)
- Estonia – Luksemburg: typy, kursy i statystyki (03.10.2026)
- Finlandia – Albania: typy, kursy i statystyki (03.10.2026)
- Hiszpania – Czechy: typy, kursy i statystyki (03.10.2026)
- Islandia – Bułgaria: typy, kursy i statystyki (03.10.2026)
- Kanada – Peru: typy, kursy i statystyki (03.10.2026)
- Kolumbia – Paragwaj: typy, kursy i statystyki (03.10.2026)
- Macedonia Północna – Szkocja: typy i statystyki (03.10.2026)
- Szwajcaria – Słowenia: typy, kursy i statystyki (03.10.2026)
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą te statystyki?
Liczby dla mecze towarzyskie reprezentacji powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki meczów z bieżącego sezonu rozgrywek krajowych każdego zespołu i przeliczamy je własnym kodem: średnie bramkowe, BTTS, progi over, formę oraz bilans u siebie i na wyjeździe. Każdy wynik sprawdzamy w dwóch niezależnych źródłach, a rozbieżność między nimi wstrzymuje aktualizację strony do czasu wyjaśnienia sprawy.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
Skrót BTTS pochodzi od „both teams to score” i w tabelach mecze towarzyskie reprezentacji oznacza mecze, w których trafią obie strony. W tabelach pokazujemy, jaki procent spotkań danej drużyny kończył się w ten sposób. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może oznaczać albo szczelną obronę, albo kłopoty ze zdobywaniem bramek — to dwie różne przyczyny tej samej liczby.
Czy na podstawie tych liczb można obstawiać?
Traktuj te wartości jako pierwszy krok analizy. Opisują wyłącznie to, co już się wydarzyło, i pomijają wszystko, co decyduje o konkretnym meczu: skład, kontuzje, znaczenie spotkania. Przy tak krótkich seriach jeden wynik potrafi wywrócić każdy wskaźnik, dlatego są dodatkiem do analizy, a nie jej zakończeniem.
Jak często aktualizujecie te dane?
Dane odświeżamy każdego dnia, a tabela ligi zmienia się po każdej rozegranej kolejce. Zestawienia meczowe przygotowujemy przed pierwszym gwizdkiem danego dnia, na podstawie wyników znanych w tamtym momencie — dlatego opisują stan sprzed spotkań, a nie po nich. Każda wartość przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi, zanim trafi na stronę, a rozbieżność między źródłami wstrzymuje aktualizację.