Kanada 2:0 Peru
Jak skończył się mecz Kanada – Peru?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0, a padło w nim 2 bramki. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Kanada – Peru. Wszystkie wskaźniki pochodzą z oficjalnych meczów reprezentacji i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów oraz historię bezpośrednich meczów.
Jakie są kursy na mecz Kanada – Peru?
Superbet wycenia wygraną zespołu Kanada na 1,58, remis na 3,90, a zwycięstwo zespołu Peru na 5,20. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 59% szans gospodarzom, 24% na remis i 18% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.
| Zakład | LV BET | |
|---|---|---|
| 1Kanada | 1,58 | 1,62 |
| Xremis | 3,90 | 3,90 |
| 2Peru | 5,20 | 5,50 |
| Obie drużyny strzelą | ||
| tak | 1,97 | 1,98 |
| nie | 1,75 | 1,77 |
| Liczba goli | ||
| powyżej 2,5 | 1,92 | 1,98 |
| poniżej 2,5 | 1,78 | 1,85 |
Kurs Superbetu 1,97 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 47% szans. W meczach zespołu Kanada obie strony trafiały w 33,3% spotkań, a w meczach zespołu Peru w 100,0%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,92, czyli około 48%, przy 50,0% i 50,0% takich meczów u obu drużyn. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „obie strzelą”: różnica to około 20 punktów procentowych.
Co mówią liczby przed meczem Kanada – Peru?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Kanada zbiera średnio 1,67 punktu na mecz, a Peru 0,5 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 6 spotkań, drugi 2 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Kanada — 1,67 gola na mecz wobec 1,0 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Kanada — 1,0 bramki na mecz, podczas gdy Peru traci średnio 2,5. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 12 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 33,3% u zespołu Kanada wobec 100,0% u zespołu Peru. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Kanada oraz 50,0% u zespołu Peru, czyli 0,0 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Kanada i Peru w bezpośrednim zestawieniu?
Poniżej te same wskaźniki po obu stronach. Wartość „gole/mecz” liczymy dla Kanada i Peru jako sumę wszystkich bramek w meczach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. Wiersze over to procent spotkań, w których przekroczono kolejne progi bramkowe.
| Wskaźnik | Kanada | Peru |
|---|---|---|
| Rozgrywki | mecze reprezentacji | mecze reprezentacji |
| Rozegrane mecze | 6 | 2 |
| Bilans W-R-P | 3-1-2 | 0-1-1 |
| Punkty na mecz | 1,67 | 0,5 |
| Bramki strzelone | 10 | 2 |
| Bramki stracone | 6 | 5 |
| Średnio strzela | 1,67 | 1,0 |
| Średnio traci | 1,0 | 2,5 |
| Gole/mecz | 2,67 | 3,5 |
| BTTS | 33,3% | 100,0% |
| Over 1,5 | 66,7% | 100,0% |
| Over 2,5 | 50,0% | 50,0% |
| Over 3,5 | 16,7% | 50,0% |
| Czyste konta | 3 | 0 |
| Mecze bez gola | 1 | 0 |
| Forma | WPWPW | PR |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Kanada w tym sezonie to 3-1-2, a zespołu Peru — 0-1-1, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Kanada nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Peru nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WPWPW oraz PR.
Ostatnie spotkania, jakie Kanada i Peru rozegrały w oficjalnych meczach reprezentacji, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Kanada — ostatnie mecze
Peru — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Kanada pada średnio 2,67 bramki, a w meczach Peru — 3,5. Granicę 1,5 gola przekroczyło 66,7% meczów pierwszego zespołu i 100,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 50,0% i 50,0%, a próg 3,5 bramki 16,7% oraz 50,0%.
Czystych kont Kanada ma 3, a Peru — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Kanada wypada u siebie, a Peru na wyjeździe?
Ten mecz Kanada rozgrywa u siebie, a Peru na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Kanada ma za sobą 4 mecze, ze średnią 2,0 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 50,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Peru ma 2 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 2,5 straconego oraz 50,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Kanada wynosi średnio 3,0, a w wyjazdowych spotkaniach Peru — 3,5. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 25,0% u gospodarza i 100,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Liczby przechylają się w stronę bramek po obu stronach. Uśredniony wskaźnik BTTS dla tej pary wynosi 66,7%, a żaden z zespołów nie zachowuje czystego konta na tyle często, żeby ten obraz podważyć. To najlepiej udokumentowana tendencja w całym zestawieniu.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Kanada – Peru: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.
Gdzie oglądać mecz Kanada – Peru?
Mecz Kanada – Peru rozpoczyna się o godzinie 20:00, 3 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma nadawca posiadający prawa na Polskę, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Kanada i Peru są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Kanada czy Peru z BTTS w okolicach 65,4% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Kanada – Peru.
Jeśli mecz Kanada – Peru jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Kanada – Peru?
Podstawą są surowe wyniki ostatnich spotkań Kanada i Peru, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Kanada – Peru. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Kanada i Peru podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 3 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Kanada albo Peru znajdziesz już zaktualizowane wartości.