LaLiga • 11 października 2026

LaLiga
11 października w liczbach

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe wszystkich grających dziś drużyn.

Jak się skończyło

Godz.GospodarzWynikGość
14:00Elche0:0Celta Vigo
16:15Real Sociedad3:2A Coruna
18:30Betis5:2Osasuna
21:00Racing Santander2:2Valencia

Co pokazały wyniki?

W 4 rozegranych spotkaniach padło łącznie 16 bramek, czyli średnio 4,0 na mecz. Obie drużyny trafiały do siatki w 3 z nich, co daje 75,0%, a granicę 2,5 bramki przekroczyło 3 spotkań, czyli 75,0%. Poniżej zostawiamy statystyki sprzed meczów — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

LaLiga — statystyki drużyn przed meczami
LaLiga — 11 października 2026

W programie 4 spotkania:
  • 14:00 — Elche – Celta Vigo
  • 16:15 — Real Sociedad – A Coruna
  • 18:30 — Betis – Osasuna
  • 21:00 — Racing Santander – Valencia

Zebraliśmy statystyki wszystkich 8 drużyn, które grają tego dnia. Liczby pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i wyliczamy je sami z surowych wyników. Nie podajemy typów — pokazujemy dane i to, co z nich wynika.

Jak wygląda cała stawka w liczbach?

Tabela obejmuje wszystkie drużyny z LaLigi, które grają tego dnia. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki w spotkaniach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. BTTS i over 2,5 podajemy jako procent meczów z danym zdarzeniem, a forma układa ostatnie wyniki od najstarszego.

Godz.DrużynaLigaMBilans Gole/meczBTTSOver 2,5Forma
14:00ElcheLaLiga71-2-44,085,7%71,4%PPRPW
Celta VigoLaLiga71-4-22,042,9%28,6%PRRRW
16:15Real SociedadLaLiga73-1-33,1457,1%71,4%WRWPW
A CorunaLaLiga72-4-12,5785,7%28,6%WWRPR
18:30BetisLaLiga75-1-12,2942,9%28,6%PWWWR
OsasunaLaLiga72-2-32,7142,9%42,9%WPPPR
21:00Racing SantanderLaLiga72-1-44,5771,4%85,7%WPWPP
ValenciaLaLiga71-1-52,4328,6%42,9%PPPWP

Co mówią liczby przed meczem Elche – Celta Vigo?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 14:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Celta Vigo (7 punktów w 7 meczach) niż Elche (5 punktów w 7 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Elche ze średnią 1,57 gola na mecz wobec 1,14 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Celta Vigo — 0,86 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,0 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 85,7% u zespołu Elche wobec 42,9% u zespołu Celta Vigo, czyli 42,8 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 71,4% u zespołu Elche oraz 28,6% u zespołu Celta Vigo. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PPRPW oraz PRRRW.

Co mówią liczby przed meczem Real Sociedad – A Coruna?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 16:15. Oba zespoły zdobyły w lidze krajowej tyle samo punktów — po 10 punktów. Skuteczniejszy w ataku jest A Coruna ze średnią 1,43 gola na mecz wobec 1,29 u rywala, a niższą średnią straconych notuje A Coruna — 1,14 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,85 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 57,1% i 85,7% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 71,4% u zespołu Real Sociedad oraz 28,6% u zespołu A Coruna. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WRWPW oraz WWRPR.

Co mówią liczby przed meczem Betis – Osasuna?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 18:30. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Betis (16 punktów w 7 meczach) niż Osasuna (8 punktów w 7 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Betis ze średnią 1,29 gola na mecz wobec 0,86 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Betis — 1,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,5 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 42,9% i 42,9% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 28,6% u zespołu Betis oraz 42,9% u zespołu Osasuna. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PWWWR oraz WPPPR.

Co mówią liczby przed meczem Racing Santander – Valencia?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 21:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Racing Santander (7 punktów w 7 meczach) niż Valencia (4 punkty w 7 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Racing Santander ze średnią 1,57 gola na mecz wobec 0,57 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Valencia — 1,86 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,5 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 71,4% u zespołu Racing Santander wobec 28,6% u zespołu Valencia, czyli 42,8 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 85,7% u zespołu Racing Santander oraz 42,9% u zespołu Valencia. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WPWPP oraz PPPWP.

Co jeszcze widać w tych danych?

Warto spojrzeć osobno na wartości odstające od reszty stawki. Bywają najbardziej wymowne, ale bywają też zwykłym przypadkiem — dlatego nigdy nie podajemy ich bez liczby meczów, która za nimi stoi.

Najbardziej zamknięte mecze. Najniższy odsetek spotkań z obiema drużynami trafiającymi mają Valencia (28,6%) oraz Celta Vigo (42,9%). Najlepszą średnią straconych w całej stawce notuje Celta Vigo — 0,86 bramki na mecz.

Najwięcej bramek. Najwyższy odsetek meczów powyżej 2,5 bramki ma Racing Santander — 85,7%, przy średniej 4,57 bramki na spotkanie. Najskuteczniejszy w ataku jest Elche ze średnią 1,57 gola.

Jak te liczby wyglądają na tle Ekstraklasy?

Żeby wskaźniki z tabeli miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Średnia liczba bramek w meczach drużyn z tego zestawienia wynosi 2,96.

Dopiero zestawienie z normą pokazuje, co jest wyjątkiem. Przy ligowym poziomie BTTS równym 65,4% wartości zbliżone niczego nie zapowiadają, a interesujące robi się na krańcach skali. To najczęstszy błąd w czytaniu takich tabel.

Najważniejsze zastrzeżenie. Sezony ligowe dopiero się rozpoczęły, więc mówimy o próbach rzędu kilku spotkań na zespół. Przy tak krótkiej serii pojedynczy wynik przesuwa każdy wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Te liczby opisują dotychczasowy przebieg sezonu. W żadnym razie nie przewidują wyników. Treści 18+. Hazard może uzależniać — ustaw limity.

Dlaczego nie podajemy typów?

Ponieważ statystyka opisuje przeszłość, a nie przyszłość. Zestawienie średnich z lig krajowych nie uwzględnia składów, rotacji, kontuzji ani wagi konkretnego spotkania. Znaczenie ma też układ terminarza: zespół po trudnym wyjeździe albo przed meczem pucharowym często rozkłada siły inaczej.

To materiał do własnej analizy, a nie gotowa propozycja zakładu. Jeśli dopiero zaczynasz, warto zacząć od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie.

Gdzie znajdę szczegółową analizę konkretnego meczu?

Dla wybranych spotkań z tego zestawienia przygotowaliśmy osobne strony z pełnym porównaniem obu drużyn: bilansem, ostatnimi wynikami, podziałem na grę u siebie i na wyjeździe oraz wskazaniem, w którą stronę przechylają się liczby. Poniżej znajdziesz odnośniki do wszystkich, które powstały dla tego dnia.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą te statystyki?

Liczby dla LaLigi powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki meczów z bieżącego sezonu rozgrywek krajowych każdego zespołu i przeliczamy je własnym kodem: średnie bramkowe, BTTS, progi over, formę oraz bilans u siebie i na wyjeździe. Każdy wynik sprawdzamy w dwóch niezależnych źródłach, a rozbieżność między nimi wstrzymuje aktualizację strony do czasu wyjaśnienia sprawy.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS, czyli „both teams to score”, to zakład na bramki po obu stronach. Podajemy go jako odsetek meczów zespołu, w których to nastąpiło. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą obrony, ale równie dobrze skutkiem nieskuteczności w ataku, więc warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.

Czy na podstawie tych liczb można obstawiać?

Statystyka LaLigi jest materiałem wyjściowym, nie rekomendacją. Pokazuje przeszłość w rozgrywkach krajowych i nic nie wie o dzisiejszym składzie, kontuzjach czy wadze meczu. Przy kilku rozegranych spotkaniach jeden wynik zmienia wskaźniki o kilkanaście punktów procentowych, więc same liczby nie wystarczą — trzeba je zestawić ze składami i kursami.

Jak często aktualizujecie te dane?

Statystyki drużyn z LaLigi przeliczamy codziennie rano, a strony poszczególnych lig odświeżamy po każdej rozegranej kolejce. Zestawienia kolejek powstają przed pierwszym meczem danego dnia i opierają się na wynikach dostępnych w chwili publikacji, a po spotkaniach wracamy na stronę i dopisujemy rezultaty. Każda liczba przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi, zanim trafi na stronę.

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP