Hull 2:2 Everton
Jak skończył się mecz Hull – Everton?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2, a padło w nim 4 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Hull – Everton. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz Hull – Everton?
Kursy Superbetu na ten mecz to 3,50 za wygraną zespołu Hull, 3,30 za remis i 2,12 za zwycięstwo zespołu Everton. Bez marży bukmachera oznacza to mniej więcej 27% szans dla gospodarzy, 29% na remis i 44% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami STS i LV BET z tego samego odczytu.
| Zakład | STS | LV BET | |
|---|---|---|---|
| 1Hull | 3,50 | 3,60 | 3,75 |
| Xremis | 3,30 | 3,20 | 3,45 |
| 2Everton | 2,12 | 2,10 | 2,05 |
| Obie drużyny strzelą | |||
| tak | 1,80 | — | 1,80 |
| nie | 2,00 | — | 1,98 |
| Liczba goli | |||
| powyżej 2,5 | 2,00 | — | 1,98 |
| poniżej 2,5 | 1,80 | — | 1,82 |
Kurs Superbetu 1,80 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 53% szans. W meczach zespołu Hull obie strony trafiały w 40,0% spotkań, a w meczach zespołu Everton w 40,0%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 2,00, czyli około 47%, przy 40,0% i 20,0% takich meczów u obu drużyn. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „powyżej 2,5 gola”: różnica to około 17 punktów procentowych.
Co mówią liczby przed meczem Hull – Everton?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Everton zbiera średnio 1,8 punktu na mecz, a Hull 1,6 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 5 spotkań, drugi 5 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Hull — 1,2 gola na mecz wobec 1,2 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Everton — 0,6 bramki na mecz, podczas gdy Hull traci średnio 0,8. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 12 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 40,0% i 40,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 40,0% u zespołu Hull oraz 20,0% u zespołu Everton, czyli 20,0 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Hull i Everton w bezpośrednim zestawieniu?
Poniżej te same wskaźniki po obu stronach. Wartość „gole/mecz” liczymy dla Hull i Everton jako sumę wszystkich bramek w meczach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. Wiersze over to procent spotkań, w których przekroczono kolejne progi bramkowe.
| Wskaźnik | Hull | Everton |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Premier League | Premier League |
| Rozegrane mecze | 5 | 5 |
| Bilans W-R-P | 2-2-1 | 2-3-0 |
| Punkty na mecz | 1,6 | 1,8 |
| Bramki strzelone | 6 | 6 |
| Bramki stracone | 4 | 3 |
| Średnio strzela | 1,2 | 1,2 |
| Średnio traci | 0,8 | 0,6 |
| Gole/mecz | 2,0 | 1,8 |
| BTTS | 40,0% | 40,0% |
| Over 1,5 | 60,0% | 60,0% |
| Over 2,5 | 40,0% | 20,0% |
| Over 3,5 | 20,0% | 20,0% |
| Czyste konta | 3 | 3 |
| Mecze bez gola | 1 | 1 |
| Forma | WWRRP | WRRRW |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Hull w tym sezonie to 2-2-1, a zespołu Everton — 2-3-0, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Hull nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Everton nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WWRRP oraz WRRRW.
Ostatnie spotkania, jakie Hull i Everton rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Hull — ostatnie mecze
Everton — ostatnie mecze
Jak kończyły się dotychczasowe mecze Hull – Everton?
Od 2008 roku te drużyny spotkały się 12 razy. Zespół Hull wygrał 2 mecze, zespół Everton wygrał 7 meczów, a liczba remisów to 3. Ostatnie spotkanie, rozegrane 08.01.2022, zakończyło się wynikiem 2:3 (Hull City – Everton).
W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 11 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 2 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 1 raz. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Hull pada średnio 2,0 bramki, a w meczach Everton — 1,8. Granicę 1,5 gola przekroczyło 60,0% meczów pierwszego zespołu i 60,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 40,0% i 20,0%, a próg 3,5 bramki 20,0% oraz 20,0%.
Czystych kont Hull ma 3, a Everton — 3. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają Hull i Everton?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Hull ma średnio 1,1 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Everton 1,5. Hull oddaje przeciętnie 12,2 strzału w meczu, z czego 3,8 celnego, a Everton odpowiednio 16,0 i 4,6.
Hull strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,2 gola na mecz przy xG 1,1. Everton marnuje część sytuacji: zdobywa 1,2 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,5. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak Hull wypada u siebie, a Everton na wyjeździe?
Ten mecz Hull rozgrywa u siebie, a Everton na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Hull ma za sobą 2 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 0,0 straconego oraz 0,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Everton ma 2 mecze, ze średnią 0,5 gola strzelonego i 0,5 straconego oraz 0,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Hull wynosi średnio 1,0, a w wyjazdowych spotkaniach Everton — 1,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 0,0% u gospodarza i 50,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy Hull i Everton?
Najpewniej Hull wyjdzie na boisko w ustawieniu 5-4-1: w bramce Konstantinos Tzolakis, a w polu Lewie Coyle, Semi Ajayi, John Egan, Nobel Mendy, Ryan Giles, Mohamed Belloumi, Matt Crooks, Regan Slater, Sorba Thomas, Oliver McBurnie.
Najpewniej Everton wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Jordan Pickford, a w polu Ainsley Maitland-Niles, James Tarkowski, Jarrad Branthwaite, Witalij Mykołenko, Harrison Armstrong, James Garner, Brennan Johnson, Kiernan Dewsbury-Hall, Jack Grealish, Thierno Barry.
Mecz poprowadzi Michael Salisbury. Trenerem zespołu Hull jest Sergej Jakirovic, a zespołu Everton David Moyes. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Dane wskazują na spotkanie zamknięte. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 gola to dla tej pary zaledwie 30,0%, przy średniej 1,9 bramki na mecz. Obie drużyny grają dotąd nisko punktowane spotkania i w tę stronę prowadzą te liczby.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Hull – Everton: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Gotowe propozycje na ten mecz razem z uzasadnieniem wrzucamy do darmowej grupy na Telegramie. Ta strona pokazuje surowe liczby, grupa pokazuje, co z nimi robimy — łącznie z sytuacjami, w których uznajemy, że lepiej dane spotkanie odpuścić.
Gdzie oglądać mecz Hull – Everton?
Mecz Hull – Everton rozpoczyna się o godzinie 15:00, 11 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Canal+ Sport oraz Viaplay, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 3,01 gola na mecz, 66,3% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,7% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Hull i Everton są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Hull czy Everton z BTTS w okolicach 66,3% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Hull – Everton.
Jeśli mecz Hull – Everton jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Hull – Everton?
Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Hull i Everton w bieżącym sezonie ich ostatnich rozegranych spotkań. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Hull – Everton. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań Hull i Everton tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 11 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Hull albo Everton znajdziesz już zaktualizowane wartości.
Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?
Kursy odczytujemy z publicznej oferty Superbetu, STS i LV BET, a rano w dniu meczu odświeżamy je na tej stronie. Średnie sezonu razem z xG, historię bezpośrednich spotkań i przewidywane składy bierzemy z serwisu statystycznego Superbetu, naszego partnera. Kursy zmieniają się aż do pierwszego gwizdka, więc przed zakładem sprawdź aktualną ofertę u bukmachera.