Premier League • 11 października 2026

Crystal Palace – Nottingham
statystyki przed meczem

Kursy bukmacherów, xG, historia spotkań, przewidywane składy i statystyki obu drużyn.

Jak się skończyło

Crystal Palace  3:1  Nottingham

Jak skończył się mecz Crystal Palace – Nottingham?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1, a padło w nim 4 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Crystal Palace – Nottingham — statystyki obu drużyn przed meczem
Premier League  •  11 października 2026  •  15:00
VS
Stadion: Selhurst Park  ·  Sędzia: Peter Bankes
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 11 października 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i STS i LV BET, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
3,4gole na mecz1,8
1,2średnio strzela0,8
2,2średnio traci1,0
60,0%BTTS40,0%
60,0%over 2,540,0%
0,8punkty na mecz1,0

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Crystal Palace – Nottingham. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.

Jakie są kursy na mecz Crystal Palace – Nottingham?

Superbet wycenia wygraną zespołu Crystal Palace na 2,77, remis na 3,25, a zwycięstwo zespołu Nottingham na 2,55. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 34% szans gospodarzom, 29% na remis i 37% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami STS i LV BET z tego samego odczytu.

ZakładSTSLV BET
1Crystal Palace2,772,602,85
Xremis3,253,103,40
2Nottingham2,552,702,55
Obie drużyny strzelą
tak1,69—1,67
nie2,15—2,15
Liczba goli
powyżej 2,51,88—1,88
poniżej 2,51,90—1,92
Kursy z 11.10, godz. 06:34 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
34%Crystal Palace
29%remis
37%Nottingham

Kurs Superbetu 1,69 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 56% szans. W meczach zespołu Crystal Palace obie strony trafiały w 60,0% spotkań, a w meczach zespołu Nottingham w 40,0%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,88, czyli około 50%, przy 60,0% i 40,0% takich meczów u obu drużyn.

Co mówią liczby przed meczem Crystal Palace – Nottingham?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Nottingham zbiera średnio 1,0 punktu na mecz, a Crystal Palace 0,8 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 5 spotkań, drugi 5 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Crystal Palace — 1,2 gola na mecz wobec 0,8 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Nottingham — 1,0 bramki na mecz, podczas gdy Crystal Palace traci średnio 2,2. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 10 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 60,0% i 40,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 60,0% u zespołu Crystal Palace oraz 40,0% u zespołu Nottingham, czyli 20,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Crystal Palace i Nottingham w bezpośrednim zestawieniu?

W tabeli znajdziesz Crystal Palace i Nottingham opisane tym samym zestawem liczb. „Gole/mecz” oznacza sumę bramek w spotkaniach drużyny, a progi over mówią, jak często jej mecze przekraczały kolejne granice bramkowe.

WskaźnikCrystal PalaceNottingham
RozgrywkiPremier LeaguePremier League
Rozegrane mecze55
Bilans W-R-P1-1-31-2-2
Punkty na mecz0,81,0
Bramki strzelone64
Bramki stracone115
Średnio strzela1,20,8
Średnio traci2,21,0
Gole/mecz3,41,8
BTTS60,0%40,0%
Over 1,580,0%40,0%
Over 2,560,0%40,0%
Over 3,560,0%20,0%
Czyste konta11
Mecze bez gola23
FormaPPWPRPRRWP

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Crystal Palace w tym sezonie to 1-1-3, a zespołu Nottingham — 1-2-2, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Crystal Palace nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Nottingham nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PPWPR oraz PRRWP.

Ostatnie spotkania, jakie Crystal Palace i Nottingham rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Crystal Palace — ostatnie mecze

22.08 Everton 0:2 P
28.08 Manchester City 1:4 P
05.09 Fulham 3:2 W
12.09 Ipswich 2:3 P
20.09 Leeds 0:0 R

Nottingham — ostatnie mecze

22.08 Leeds 0:1 P
29.08 Liverpool 2:2 R
05.09 Tottenham 0:0 R
12.09 Aston Villa 2:1 W
19.09 Coventry 0:1 P

Jak kończyły się dotychczasowe mecze Crystal Palace – Nottingham?

Od 1993 roku te drużyny spotkały się 33 razy. Zespół Crystal Palace wygrał 6 meczów, zespół Nottingham wygrał 15 meczów, a liczba remisów to 12. Ostatnie spotkanie, rozegrane 01.02.2026, zakończyło się wynikiem 1:1 (Nottingham Forest – Crystal Palace).

6Crystal Palace
12remisy
15Nottingham

W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 9 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 4 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 0 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.

01.02.2026 Nottingham Forest – Crystal Palace 1:1 R
24.08.2025 Crystal Palace – Nottingham Forest 1:1 R
05.05.2025 Crystal Palace – Nottingham Forest 1:1 R
21.10.2024 Nottingham Forest – Crystal Palace 1:0 P
30.03.2024 Nottingham Forest – Crystal Palace 1:1 R

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Crystal Palace pada średnio 3,4 bramki, a w meczach Nottingham — 1,8. Granicę 1,5 gola przekroczyło 80,0% meczów pierwszego zespołu i 40,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 60,0% i 40,0%, a próg 3,5 bramki 60,0% oraz 20,0%.

Czystych kont Crystal Palace ma 1, a Nottingham — 1. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 2, drugi 3. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają Crystal Palace i Nottingham?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Crystal Palace ma średnio 1,3 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Nottingham 1,5. Crystal Palace oddaje przeciętnie 10,6 strzału w meczu, z czego 3,6 celnego, a Nottingham odpowiednio 16,4 i 3,4.

Crystal Palaceśrednio na meczNottingham
1,3xG1,5
3,2stworzone okazje3,3
10,6strzały16,4
3,6celne strzały3,4
43,4%posiadanie piłki47,2%
2,4rzuty rożne3,4
1,2żółte kartki2,6
9,6faule15,0

Crystal Palace strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,2 gola na mecz przy xG 1,3. Nottingham marnuje część sytuacji: zdobywa 0,8 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,5. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak Crystal Palace wypada u siebie, a Nottingham na wyjeździe?

Ten mecz Crystal Palace rozgrywa u siebie, a Nottingham na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Crystal Palace ma za sobą 2 mecze, ze średnią 1,5 gola strzelonego i 3,5 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Nottingham ma 2 mecze, ze średnią 2,0 gola strzelonego i 1,5 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Crystal Palace wynosi średnio 5,0, a w wyjazdowych spotkaniach Nottingham — 3,5. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 100,0% u gospodarza i 100,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

Jakie są przewidywane składy Crystal Palace i Nottingham?

Najpewniej Crystal Palace wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce Dean Henderson, a w polu Honest Ahanor, Chris Richards, Jaydee Canvot, Oscar Mingueza, Quinten Timber, Adam Wharton, Tyrick Mitchell, Daichi Kamada, Yeremy Pino, Jorgen Strand Larsen.

Najpewniej Nottingham wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce Matz Sels, a w polu Jair Cunha, Ousmane Diomande, Murillo, Daniel Munoz, James McAtee, Xaver Schlager, Neco Williams, Morgan Gibbs White, Dan Ndoye, Liam Delap.

Crystal Palace 3-4-2-1Nottingham 3-4-2-1

Mecz poprowadzi Peter Bankes. Trenerem zespołu Crystal Palace jest Pierre Sage, a zespołu Nottingham Oliver Glasner. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
brak wyraźnego wskazania

Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 50,0%, wskaźnik BTTS 50,0%, a różnica w dorobku punktowym to 0,2 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Crystal Palace – Nottingham: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Kupony na to spotkanie oraz analizy pozostałych meczów dnia znajdziesz w naszej darmowej grupie na Telegramie. Statystyki są punktem wyjścia, a w grupie pokazujemy krok po kroku, które z nich faktycznie coś zmieniają przed konkretnym meczem.

Gdzie oglądać mecz Crystal Palace – Nottingham?

Mecz Crystal Palace – Nottingham rozpoczyna się o godzinie 15:00, 11 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Canal+ Sport oraz Viaplay, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 3,01 gola na mecz, 66,3% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,7% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Crystal Palace i Nottingham są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Crystal Palace czy Nottingham z BTTS w okolicach 66,3% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Crystal Palace – Nottingham.

Jeśli mecz Crystal Palace – Nottingham jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Crystal Palace – Nottingham?

Liczby powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki ostatnich spotkań Crystal Palace oraz Nottingham i przeliczamy je własnym narzędziem. Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Crystal Palace – Nottingham. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Crystal Palace i Nottingham podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 11 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Crystal Palace albo Nottingham znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?

Kursy pochodzą z oferty Superbetu, STS i LV BET; datę i godzinę odczytu podajemy pod tabelą, a w dniu spotkania rano je odświeżamy. Statystyki z xG, mecze bezpośrednie i przewidywane składy obu drużyn udostępnia serwis statystyczny Superbetu, z którym współpracujemy. Kursy żyją do rozpoczęcia meczu, dlatego przed postawieniem zakładu warto zajrzeć do bieżącej oferty.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP