| Godz. | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|
| 18:00 | Radomiak Radom | 2:3 | Motor Lublin |
| 18:30 | Atalanta | 3:1 | Venezia |
| 19:00 | Eyupspor | 0:4 | Goztepe |
| 20:30 | GKS Katowice | 2:1 | Wieczysta Kraków |
| 20:45 | Torino | 2:1 | Udinese |
| 21:00 | Coventry | 4:1 | Newcastle |
| 21:00 | Levante | 3:3 | Sevilla |
| 21:15 | Famalicao | 1:4 | Alverca |
Co pokazały wyniki?
W 8 rozegranych spotkaniach padło łącznie 35 bramek, czyli średnio 4,38 na mecz. Obie drużyny trafiały do siatki w 7 z nich, co daje 87,5%, a granicę 2,5 bramki przekroczyło 8 spotkań, czyli 100,0%. Poniżej zostawiamy statystyki sprzed meczów — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
W programie 8 spotkań:
- 18:00 — Radomiak Radom – Motor Lublin
- 18:30 — Atalanta – Venezia
- 19:00 — Eyupspor – Goztepe
- 20:30 — GKS Katowice – Wieczysta Kraków
- 20:45 — Torino – Udinese
- 21:00 — Coventry – Newcastle
- 21:00 — Levante – Sevilla
- 21:15 — Famalicao – Alverca
Zebraliśmy statystyki wszystkich 16 drużyn, które grają tego dnia. Liczby pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i wyliczamy je sami z surowych wyników. Nie podajemy typów — pokazujemy dane i to, co z nich wynika.
Jak wygląda cała stawka w liczbach?
Poniższa tabela zestawia wszystkie drużyny z dzisiejszego programu grające dziś. Kolumna „gole/mecz” oznacza łączną liczbę bramek w spotkaniach danego zespołu, a więc strzelonych i straconych razem. BTTS oraz over 2,5 to odsetek meczów, w których dane zdarzenie wystąpiło, a forma pokazuje wyniki ostatnich spotkań, od najstarszego do najnowszego.
| Godz. | Drużyna | Liga | M | Bilans | Gole/mecz | BTTS | Over 2,5 | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18:00 | Radomiak Radom | Ekstraklasa | 9 | 2-2-5 | 3,0 | 55,6% | 66,7% | RWRPP |
| Motor Lublin | Ekstraklasa | 9 | 1-3-5 | 2,67 | 66,7% | 55,6% | RPPPR | |
| 18:30 | Atalanta | Serie A | 5 | 2-0-3 | 2,4 | 60,0% | 60,0% | WWPPP |
| Venezia | Serie A | 5 | 0-0-5 | 3,4 | 40,0% | 40,0% | PPPPP | |
| 19:00 | Eyupspor | Super Lig | 6 | 1-0-5 | 3,0 | 16,7% | 50,0% | PWPPP |
| Goztepe | Super Lig | 6 | 0-3-3 | 4,33 | 83,3% | 83,3% | PPPRR | |
| 20:30 | GKS Katowice | Ekstraklasa | 9 | 5-0-4 | 3,78 | 66,7% | 88,9% | WPPWW |
| Wieczysta Kraków | Ekstraklasa | 9 | 2-2-5 | 3,44 | 66,7% | 66,7% | PRPRW | |
| 20:45 | Torino | Serie A | 5 | 1-1-3 | 2,6 | 80,0% | 60,0% | PPWPR |
| Udinese | Serie A | 5 | 1-1-3 | 3,8 | 80,0% | 60,0% | RWPPP | |
| 21:00 | Coventry | Premier League | 5 | 1-0-4 | 2,2 | 0,0% | 40,0% | PPPPW |
| Newcastle | Premier League | 5 | 2-2-1 | 3,6 | 80,0% | 80,0% | RWRPW | |
| 21:00 | Levante | LaLiga | 6 | 1-2-3 | 3,33 | 50,0% | 66,7% | RWRPP |
| Sevilla | LaLiga | 7 | 4-1-2 | 2,71 | 71,4% | 57,1% | PRWWP | |
| 21:15 | Famalicao | Liga Portugal | 7 | 1-4-2 | 2,29 | 57,1% | 42,9% | PRRRW |
| Alverca | Liga Portugal | 7 | 2-2-3 | 2,86 | 71,4% | 57,1% | PRPWW |
Co mówią liczby przed meczem Radomiak Radom – Motor Lublin?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 18:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Radomiak Radom (8 punktów w 9 meczach) niż Motor Lublin (6 punktów w 9 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Motor Lublin ze średnią 1,0 gola na mecz wobec 0,78 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Motor Lublin — 1,67 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,83 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 55,6% i 66,7% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 66,7% u zespołu Radomiak Radom oraz 55,6% u zespołu Motor Lublin. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to RWRPP oraz RPPPR.
Co mówią liczby przed meczem Atalanta – Venezia?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 18:30. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Atalanta (6 punktów w 5 meczach) niż Venezia (0 punktów w 5 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Atalanta ze średnią 1,0 gola na mecz wobec 0,8 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Atalanta — 1,4 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,9 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 60,0% i 40,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 60,0% u zespołu Atalanta oraz 40,0% u zespołu Venezia. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WWPPP oraz PPPPP.
Co mówią liczby przed meczem Eyupspor – Goztepe?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 19:00. Oba zespoły zdobyły w lidze krajowej tyle samo punktów — po 3 punkty. Skuteczniejszy w ataku jest Goztepe ze średnią 1,83 gola na mecz wobec 0,33 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Goztepe — 2,5 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,67 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 16,7% u zespołu Eyupspor wobec 83,3% u zespołu Goztepe, czyli 66,6 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Eyupspor oraz 83,3% u zespołu Goztepe. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PWPPP oraz PPPRR.
Co mówią liczby przed meczem GKS Katowice – Wieczysta Kraków?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:30. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył GKS Katowice (15 punktów w 9 meczach) niż Wieczysta Kraków (8 punktów w 9 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest GKS Katowice ze średnią 2,22 gola na mecz wobec 1,56 u rywala, a niższą średnią straconych notuje GKS Katowice — 1,56 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,61 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 66,7% i 66,7% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 88,9% u zespołu GKS Katowice oraz 66,7% u zespołu Wieczysta Kraków. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WPPWW oraz PRPRW.
Co mówią liczby przed meczem Torino – Udinese?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:45. Oba zespoły zdobyły w lidze krajowej tyle samo punktów — po 4 punkty. Skuteczniejszy w ataku jest Udinese ze średnią 1,6 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Torino — 1,6 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,2 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 80,0% i 80,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 60,0% u zespołu Torino oraz 60,0% u zespołu Udinese. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PPWPR oraz RWPPP.
Co mówią liczby przed meczem Coventry – Newcastle?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 21:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Newcastle (8 punktów w 5 meczach) niż Coventry (3 punkty w 5 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Newcastle ze średnią 1,8 gola na mecz wobec 0,2 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Newcastle — 1,8 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,9 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 0,0% u zespołu Coventry wobec 80,0% u zespołu Newcastle, czyli 80,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 40,0% u zespołu Coventry oraz 80,0% u zespołu Newcastle. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PPPPW oraz RWRPW.
Co mówią liczby przed meczem Levante – Sevilla?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 21:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Sevilla (13 punktów w 7 meczach) niż Levante (5 punktów w 6 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Sevilla ze średnią 1,43 gola na mecz wobec 1,33 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Sevilla — 1,29 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,02 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 50,0% i 71,4% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 66,7% u zespołu Levante oraz 57,1% u zespołu Sevilla. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to RWRPP oraz PRWWP.
Co mówią liczby przed meczem Famalicao – Alverca?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 21:15. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Alverca (8 punktów w 7 meczach) niż Famalicao (7 punktów w 7 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Famalicao ze średnią 1,29 gola na mecz wobec 1,29 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Famalicao — 1,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,58 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 57,1% i 71,4% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 42,9% u zespołu Famalicao oraz 57,1% u zespołu Alverca. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PRRRW oraz PRPWW.
Co jeszcze widać w tych danych?
Największą wartość informacyjną mają zwykle krańce zestawienia. Właśnie tam kryją się zarówno realne tendencje, jak i przypadkowe wyskoki, więc przy każdej wartości podajemy, z ilu spotkań została wyliczona.
Najbardziej zamknięte mecze. Najniższy odsetek spotkań z obiema drużynami trafiającymi mają Coventry (0,0%) oraz Eyupspor (16,7%). Najlepszą średnią straconych w całej stawce notuje Famalicao — 1,0 bramki na mecz.
Najwięcej bramek. Najwyższy odsetek meczów powyżej 2,5 bramki ma GKS Katowice — 88,9%, przy średniej 3,78 bramki na spotkanie. Najskuteczniejszy w ataku jest GKS Katowice ze średnią 2,22 gola.
Jak te liczby wyglądają na tle Ekstraklasy?
Żeby wskaźniki z tabeli miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,96 gola na mecz, 65,0% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 61,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Średnia liczba bramek w meczach drużyn z tego zestawienia wynosi 3,09.
To dobra miara tego, czy wartości z zestawienia są wysokie, czy niskie. Zespół z BTTS na poziomie 65,0% jest po prostu przeciętny — dopiero wyraźne odchylenia w jedną albo w drugą stronę niosą jakąkolwiek informację. Bez takiego punktu odniesienia łatwo uznać zwykłą normę za wyjątkową tendencję.
Dlaczego nie podajemy typów?
Ponieważ statystyka opisuje przeszłość, a nie przyszłość. Zestawienie średnich z lig krajowych nie uwzględnia składów, rotacji, kontuzji ani wagi konkretnego spotkania. Znaczenie ma też układ terminarza: zespół po trudnym wyjeździe albo przed meczem pucharowym często rozkłada siły inaczej.
Potraktuj te dane jako pierwszy krok, po którym trzeba jeszcze sprawdzić składy i kursy. Jeśli dopiero zaczynasz, warto zacząć od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie.
Gdzie znajdę szczegółową analizę konkretnego meczu?
Dla wybranych spotkań z tego zestawienia przygotowaliśmy osobne strony z pełnym porównaniem obu drużyn: bilansem, ostatnimi wynikami, podziałem na grę u siebie i na wyjeździe oraz wskazaniem, w którą stronę przechylają się liczby. Poniżej znajdziesz odnośniki do wszystkich, które powstały dla tego dnia.
- Atalanta – Venezia: typy, kursy i statystyki (12.10.2026)
- Coventry – Newcastle: typy, kursy i statystyki (12.10.2026)
- Eyupspor – Goztepe: typy, kursy i statystyki (12.10.2026)
- Famalicao – Alverca: typy, kursy i statystyki (12.10.2026)
- GKS Katowice – Wieczysta Kraków: typy (12.10.2026)
- Levante – Sevilla: typy, kursy i statystyki (12.10.2026)
- Radomiak Radom – Motor Lublin: typy i statystyki (12.10.2026)
- Torino – Udinese: typy, kursy i statystyki (12.10.2026)
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą te statystyki?
Podstawą są surowe wyniki spotkań z bieżącego sezonu drużyn z dzisiejszego programu, pobierane automatycznie i przeliczane przez nas własnym kodem. Każdy wynik musi zgadzać się w dwóch niezależnych źródłach; jeśli się nie zgadza, strona czeka z aktualizacją, aż sprawa zostanie wyjaśniona. Wolimy pokazać dane starsze o dobę niż niepewne.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zakład na to, że w meczach dzisiejszego programu obie drużyny zdobędą przynajmniej po jednej bramce. W naszych tabelach podajemy odsetek meczów danego zespołu, w których taka sytuacja wystąpiła. Wartość powyżej sześćdziesięciu procent oznacza zespół grający otwarte spotkania, a wyraźnie niższa wskazuje albo na dobrą obronę, albo na problemy ze skutecznością w ataku.
Czy na podstawie tych liczb można obstawiać?
Statystyka dzisiejszego programu jest materiałem wyjściowym, nie rekomendacją. Pokazuje przeszłość w rozgrywkach krajowych i nic nie wie o dzisiejszym składzie, kontuzjach czy wadze meczu. Przy kilku rozegranych spotkaniach jeden wynik zmienia wskaźniki o kilkanaście punktów procentowych, więc same liczby nie wystarczą — trzeba je zestawić ze składami i kursami.
Jak często aktualizujecie te dane?
Dane odświeżamy każdego dnia, a tabela ligi zmienia się po każdej rozegranej kolejce. Zestawienia meczowe przygotowujemy przed pierwszym gwizdkiem danego dnia, na podstawie wyników znanych w tamtym momencie — dlatego opisują stan sprzed spotkań, a nie po nich. Każda wartość przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi, zanim trafi na stronę, a rozbieżność między źródłami wstrzymuje aktualizację.