Super Lig • 12 października 2026

Eyupspor – Goztepe
statystyki przed meczem

Kursy bukmacherów, xG, historia spotkań, przewidywane składy i statystyki obu drużyn.

Jak się skończyło

Eyupspor  0:4  Goztepe

Jak skończył się mecz Eyupspor – Goztepe?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:4, a padło w nim 4 bramki. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Eyupspor – Goztepe — statystyki obu drużyn przed meczem
Super Lig  •  12 października 2026  •  19:00
EyupsporPWPPP
VS
GoztepePPPRR
Stadion: Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadyumu  ·  Sędzia: Atilla Karaoglan
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 12 października 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i STS i LV BET, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
3,0gole na mecz4,33
0,33średnio strzela1,83
2,67średnio traci2,5
16,7%BTTS83,3%
50,0%over 2,583,3%
0,5punkty na mecz0,5

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Eyupspor – Goztepe. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.

Jakie są kursy na mecz Eyupspor – Goztepe?

Kursy Superbetu na ten mecz to 3,70 za wygraną zespołu Eyupspor, 3,65 za remis i 1,87 za zwycięstwo zespołu Goztepe. Bez marży bukmachera oznacza to mniej więcej 25% szans dla gospodarzy, 25% na remis i 50% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami STS i LV BET z tego samego odczytu.

ZakładSTSLV BET
1Eyupspor3,703,604,00
Xremis3,653,503,70
2Goztepe1,871,901,88
Obie drużyny strzelą
tak1,67—1,62
nie2,12—2,20
Liczba goli
powyżej 2,51,74—1,72
poniżej 2,52,07—2,12
Kursy z 12.10, godz. 06:33 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
25%Eyupspor
25%remis
50%Goztepe

Kurs Superbetu 1,67 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 56% szans. W meczach zespołu Eyupspor obie strony trafiały w 16,7% spotkań, a w meczach zespołu Goztepe w 83,3%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,74, czyli około 54%, przy 50,0% i 83,3% takich meczów u obu drużyn. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „powyżej 2,5 gola”: różnica to około 13 punktów procentowych.

Co mówią liczby przed meczem Eyupspor – Goztepe?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Eyupspor zbiera średnio 0,5 punktu na mecz, a Goztepe 0,5 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 6 spotkań, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Goztepe — 1,83 gola na mecz wobec 0,33 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Goztepe — 2,5 bramki na mecz, podczas gdy Eyupspor traci średnio 2,67. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 13 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 16,7% u zespołu Eyupspor wobec 83,3% u zespołu Goztepe. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Eyupspor oraz 83,3% u zespołu Goztepe, czyli 33,3 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Eyupspor i Goztepe w bezpośrednim zestawieniu?

W tabeli znajdziesz Eyupspor i Goztepe opisane tym samym zestawem liczb. „Gole/mecz” oznacza sumę bramek w spotkaniach drużyny, a progi over mówią, jak często jej mecze przekraczały kolejne granice bramkowe.

WskaźnikEyupsporGoztepe
RozgrywkiSuper LigSuper Lig
Rozegrane mecze66
Bilans W-R-P1-0-50-3-3
Punkty na mecz0,50,5
Bramki strzelone211
Bramki stracone1615
Średnio strzela0,331,83
Średnio traci2,672,5
Gole/mecz3,04,33
BTTS16,7%83,3%
Over 1,566,7%83,3%
Over 2,550,0%83,3%
Over 3,516,7%83,3%
Czyste konta00
Mecze bez gola51
FormaPWPPPPPPRR

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Eyupspor w tym sezonie to 1-0-5, a zespołu Goztepe — 0-3-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Eyupspor ma serię 3 porażek z rzędu. Goztepe ma serię 2 remisów z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PWPPP oraz PPPRR.

Ostatnie spotkania, jakie Eyupspor i Goztepe rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Eyupspor — ostatnie mecze

23.08 Gaziantep 0:1 P
30.08 Alanyaspor 2:1 W
06.09 Corum 0:3 P
12.09 Rizespor 0:2 P
20.09 Fenerbahce 0:8 P

Goztepe — ostatnie mecze

23.08 Genclerbirligi 0:1 P
29.08 Galatasaray 2:3 P
07.09 Gaziantep 2:4 P
12.09 Alanyaspor 2:2 R
20.09 Rizespor 2:2 R

Jak kończyły się dotychczasowe mecze Eyupspor – Goztepe?

Od 2009 roku te drużyny spotkały się 10 razy. Zespół Eyupspor wygrał 2 mecze, zespół Goztepe wygrał 4 mecze, a liczba remisów to 4. Ostatnie spotkanie, rozegrane 28.02.2026, zakończyło się wynikiem 0:0 (Goztepespor – Eyupspor).

2Eyupspor
4remisy
4Goztepe

W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 6 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 1 raz, a granicę 2,5 gola przekroczono 1 raz. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.

28.02.2026 Goztepespor – Eyupspor 0:0 R
27.09.2025 Eyupspor – Goztepespor 0:0 R
16.03.2025 Goztepespor – Eyupspor 1:1 R
19.10.2024 Eyupspor – Goztepespor 1:0 W
04.05.2024 Eyupspor – Goztepespor 0:3 P

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Eyupspor pada średnio 3,0 bramki, a w meczach Goztepe — 4,33. Granicę 1,5 gola przekroczyło 66,7% meczów pierwszego zespołu i 83,3% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 50,0% i 83,3%, a próg 3,5 bramki 16,7% oraz 83,3%.

Czystych kont Eyupspor ma 0, a Goztepe — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 5, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają Eyupspor i Goztepe?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Eyupspor ma średnio 0,8 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Goztepe 2,0. Eyupspor oddaje przeciętnie 13,0 strzału w meczu, z czego 3,5 celnego, a Goztepe odpowiednio 17,2 i 5,8.

Eyupsporśrednio na meczGoztepe
0,8xG2,0
1,5stworzone okazje3,0
13,0strzały17,2
3,5celne strzały5,8
48,0%posiadanie piłki39,8%
4,0rzuty rożne5,2
1,5żółte kartki2,8
12,7faule13,8

Eyupspor marnuje część sytuacji: zdobywa 0,3 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 0,8. Goztepe strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,8 gola na mecz przy xG 2,0. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak Eyupspor wypada u siebie, a Goztepe na wyjeździe?

Ten mecz Eyupspor rozgrywa u siebie, a Goztepe na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Eyupspor ma za sobą 3 mecze, ze średnią 0,67 gola strzelonego i 1,33 straconego oraz 33,3% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Goztepe ma 3 mecze, ze średnią 2,33 gola strzelonego i 2,67 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Eyupspor wynosi średnio 2,0, a w wyjazdowych spotkaniach Goztepe — 5,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 33,3% u gospodarza i 100,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

Jakie są przewidywane składy Eyupspor i Goztepe?

Najpewniej Eyupspor wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-1-4-1: w bramce Horatiu Moldovan, a w polu Talha Ulvan, Zak Jules, Anil Yasar, Simone Giordano, Chandrel Massanga, Bilal Boutobba, David Costa, Charles Andre Raux Yao, Konrad Michalak, Ahmed Abdullahi.

Najpewniej Goztepe wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-4-1-2: w bramce Arda Ozcimen, a w polu Taha Altikardes, Ege Yildirim, Malcom Bokele, Arda Kurtulan, Alex Matos, Rhaldney, Richard Akonnor, Andre Henrique, Janderson Costa, Juan Santos.

Eyupspor 4-1-4-1Goztepe 3-4-1-2

Mecz poprowadzi Atilla Karaoglan. Trenerem zespołu Eyupspor jest Mustafa Dalci, a zespołu Goztepe Stanimir Stoilov Elin Topuzakov. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
powyżej 2,5 bramki

Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 66,7%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,67 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Eyupspor – Goztepe: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Kupony na to spotkanie oraz analizy pozostałych meczów dnia znajdziesz w naszej darmowej grupie na Telegramie. Statystyki są punktem wyjścia, a w grupie pokazujemy krok po kroku, które z nich faktycznie coś zmieniają przed konkretnym meczem.

Gdzie oglądać mecz Eyupspor – Goztepe?

Mecz Eyupspor – Goztepe rozpoczyna się o godzinie 19:00, 12 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma nadawca posiadający prawa na Polskę, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,99 gola na mecz, 65,1% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 61,6% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Eyupspor i Goztepe są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Eyupspor czy Goztepe z BTTS w okolicach 65,1% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Eyupspor – Goztepe.

Jeśli mecz Eyupspor – Goztepe jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Eyupspor – Goztepe?

Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Eyupspor i Goztepe w bieżącym sezonie ich ostatnich rozegranych spotkań. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Eyupspor – Goztepe. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Eyupspor i Goztepe podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 12 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Eyupspor albo Goztepe znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?

Kursy odczytujemy z publicznej oferty Superbetu, STS i LV BET, a rano w dniu meczu odświeżamy je na tej stronie. Średnie sezonu razem z xG, historię bezpośrednich spotkań i przewidywane składy bierzemy z serwisu statystycznego Superbetu, naszego partnera. Kursy zmieniają się aż do pierwszego gwizdka, więc przed zakładem sprawdź aktualną ofertę u bukmachera.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP