Atalanta 3:1 Venezia
Jak skończył się mecz Atalanta – Venezia?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1, a padło w nim 4 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Atalanta – Venezia. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz Atalanta – Venezia?
Superbet wycenia wygraną zespołu Atalanta na 1,53, remis na 4,50, a zwycięstwo zespołu Venezia na 5,35. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 62% szans gospodarzom, 21% na remis i 18% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami STS i LV BET z tego samego odczytu.
| Zakład | STS | LV BET | |
|---|---|---|---|
| 1Atalanta | 1,53 | 1,58 | 1,58 |
| Xremis | 4,50 | 4,10 | 4,20 |
| 2Venezia | 5,35 | 5,25 | 5,80 |
| Obie drużyny strzelą | |||
| tak | 1,64 | — | 1,57 |
| nie | 2,25 | — | 2,32 |
| Liczba goli | |||
| powyżej 2,5 | 1,52 | — | 1,52 |
| poniżej 2,5 | 2,52 | — | 2,50 |
Kurs Superbetu 1,64 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 58% szans. W meczach zespołu Atalanta obie strony trafiały w 60,0% spotkań, a w meczach zespołu Venezia w 40,0%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,52, czyli około 62%, przy 60,0% i 40,0% takich meczów u obu drużyn. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „powyżej 2,5 gola”: różnica to około 12 punktów procentowych.
Co mówią liczby przed meczem Atalanta – Venezia?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Atalanta zbiera średnio 1,2 punktu na mecz, a Venezia 0,0 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 5 spotkań, drugi 5 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Atalanta — 1,0 gola na mecz wobec 0,8 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Atalanta — 1,4 bramki na mecz, podczas gdy Venezia traci średnio 2,6. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 9 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 60,0% i 40,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 60,0% u zespołu Atalanta oraz 40,0% u zespołu Venezia, czyli 20,0 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Atalanta i Venezia w bezpośrednim zestawieniu?
Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla Atalanta oraz Venezia. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | Atalanta | Venezia |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Serie A | Serie A |
| Rozegrane mecze | 5 | 5 |
| Bilans W-R-P | 2-0-3 | 0-0-5 |
| Punkty na mecz | 1,2 | 0,0 |
| Bramki strzelone | 5 | 4 |
| Bramki stracone | 7 | 13 |
| Średnio strzela | 1,0 | 0,8 |
| Średnio traci | 1,4 | 2,6 |
| Gole/mecz | 2,4 | 3,4 |
| BTTS | 60,0% | 40,0% |
| Over 1,5 | 80,0% | 100,0% |
| Over 2,5 | 60,0% | 40,0% |
| Over 3,5 | 0,0% | 40,0% |
| Czyste konta | 1 | 0 |
| Mecze bez gola | 1 | 3 |
| Forma | WWPPP | PPPPP |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Atalanta w tym sezonie to 2-0-3, a zespołu Venezia — 0-0-5, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Atalanta ma serię 3 porażek z rzędu. Venezia ma serię 5 porażek z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WWPPP oraz PPPPP.
Ostatnie spotkania, jakie Atalanta i Venezia rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Atalanta — ostatnie mecze
Venezia — ostatnie mecze
Jak kończyły się dotychczasowe mecze Atalanta – Venezia?
Od 2001 roku te drużyny spotkały się 10 razy. Zespół Atalanta wygrał 6 meczów, zespół Venezia wygrał 2 mecze, a liczba remisów to 2. Ostatnie spotkanie, rozegrane 01.03.2025, zakończyło się wynikiem 0:0 (Atalanta – Venezia).
W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 12 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 1 raz, a granicę 2,5 gola przekroczono 2 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Atalanta pada średnio 2,4 bramki, a w meczach Venezia — 3,4. Granicę 1,5 gola przekroczyło 80,0% meczów pierwszego zespołu i 100,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 60,0% i 40,0%, a próg 3,5 bramki 0,0% oraz 40,0%.
Czystych kont Atalanta ma 1, a Venezia — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 3. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają Atalanta i Venezia?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Atalanta ma średnio 0,8 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Venezia 1,5. Atalanta oddaje przeciętnie 11,8 strzału w meczu, z czego 3,4 celnego, a Venezia odpowiednio 14,0 i 4,4.
Atalanta strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,0 gola na mecz przy xG 0,8. Venezia marnuje część sytuacji: zdobywa 0,8 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,5. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak Atalanta wypada u siebie, a Venezia na wyjeździe?
Ten mecz Atalanta rozgrywa u siebie, a Venezia na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Atalanta ma za sobą 3 mecze, ze średnią 1,33 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 66,7% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Venezia ma 2 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 2,5 straconego oraz 50,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Atalanta wynosi średnio 2,33, a w wyjazdowych spotkaniach Venezia — 3,5. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 66,7% u gospodarza i 50,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy Atalanta i Venezia?
Najpewniej Atalanta wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-3-3: w bramce Marco Carnesecchi, a w polu Raoul Bellanova, Thomas Kristensen, Giorgio Scalvini, Lorenzo Bernasconi, Lazar Samardzic, Franck Kessie, Ederson, Charles De Ketelaere, Gianluca Scamacca, Jon Rowe.
Najpewniej Venezia wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-5-2: w bramce Filip Stankovic, a w polu Matias Moreno, Armel Bella-Kotchap, Juan Jesus, Antoine Hainaut, Kike Perez, Thorir Johann Helgason, Simon Sohm, Thierry Correia, John Yeboah, Akor Adams.
Mecz poprowadzi Paride Tremolada. Trenerem zespołu Atalanta jest Maurizio Sarri, a zespołu Venezia Giovanni Stroppa. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Najwyraźniejsza różnica dotyczy dorobku punktowego. Atalanta zbiera średnio 1,2 punktu na mecz w swojej lidze, a różnica względem rywala wynosi 1,2 punktu na spotkanie. Przy tak dużym rozjeździe formy to właśnie rozstrzygnięcie meczu jest tym, na co dane wskazują najmocniej.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Atalanta – Venezia: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.
Gdzie oglądać mecz Atalanta – Venezia?
Mecz Atalanta – Venezia rozpoczyna się o godzinie 18:30, 12 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,99 gola na mecz, 65,1% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 61,6% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Atalanta i Venezia są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Atalanta czy Venezia z BTTS w okolicach 65,1% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Atalanta – Venezia.
Jeśli mecz Atalanta – Venezia jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Atalanta – Venezia?
Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Atalanta i Venezia w bieżącym sezonie ich ostatnich rozegranych spotkań. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Atalanta i Venezia. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Atalanta i Venezia podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 12 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Atalanta albo Venezia znajdziesz już zaktualizowane wartości.
Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?
Kursy pochodzą z oferty Superbetu, STS i LV BET; datę i godzinę odczytu podajemy pod tabelą, a w dniu spotkania rano je odświeżamy. Statystyki z xG, mecze bezpośrednie i przewidywane składy obu drużyn udostępnia serwis statystyczny Superbetu, z którym współpracujemy. Kursy żyją do rozpoczęcia meczu, dlatego przed postawieniem zakładu warto zajrzeć do bieżącej oferty.