Torino 2:1 Udinese
Jak skończył się mecz Torino – Udinese?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1, a padło w nim 3 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Torino – Udinese. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz Torino – Udinese?
Superbet wycenia wygraną zespołu Torino na 2,37, remis na 3,10, a zwycięstwo zespołu Udinese na 3,15. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 40% szans gospodarzom, 30% na remis i 30% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami STS i LV BET z tego samego odczytu.
| Zakład | STS | LV BET | |
|---|---|---|---|
| 1Torino | 2,37 | 2,35 | 2,40 |
| Xremis | 3,10 | 3,05 | 3,05 |
| 2Udinese | 3,15 | 3,10 | 3,30 |
| Obie drużyny strzelą | |||
| tak | 1,85 | — | 1,77 |
| nie | 1,95 | — | 1,98 |
| Liczba goli | |||
| powyżej 2,5 | 2,12 | — | 2,10 |
| poniżej 2,5 | 1,72 | — | 1,75 |
Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,85, co odpowiada około 51% szans, i powyżej 2,5 gola po 2,12, czyli mniej więcej 45%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 80,0% i 80,0% spotkań z golami po obu stronach oraz 60,0% i 60,0% spotkań z co najmniej trzema bramkami. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „obie strzelą”: różnica to około 29 punktów procentowych.
Co mówią liczby przed meczem Torino – Udinese?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Torino zbiera średnio 0,8 punktu na mecz, a Udinese 0,8 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 5 spotkań, drugi 5 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Udinese — 1,6 gola na mecz wobec 1,0 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Torino — 1,6 bramki na mecz, podczas gdy Udinese traci średnio 2,2. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 13 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 80,0% i 80,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 60,0% u zespołu Torino oraz 60,0% u zespołu Udinese, czyli 0,0 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Torino i Udinese w bezpośrednim zestawieniu?
W tabeli znajdziesz Torino i Udinese opisane tym samym zestawem liczb. „Gole/mecz” oznacza sumę bramek w spotkaniach drużyny, a progi over mówią, jak często jej mecze przekraczały kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | Torino | Udinese |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Serie A | Serie A |
| Rozegrane mecze | 5 | 5 |
| Bilans W-R-P | 1-1-3 | 1-1-3 |
| Punkty na mecz | 0,8 | 0,8 |
| Bramki strzelone | 5 | 8 |
| Bramki stracone | 8 | 11 |
| Średnio strzela | 1,0 | 1,6 |
| Średnio traci | 1,6 | 2,2 |
| Gole/mecz | 2,6 | 3,8 |
| BTTS | 80,0% | 80,0% |
| Over 1,5 | 100,0% | 80,0% |
| Over 2,5 | 60,0% | 60,0% |
| Over 3,5 | 0,0% | 40,0% |
| Czyste konta | 0 | 0 |
| Mecze bez gola | 1 | 1 |
| Forma | PPWPR | RWPPP |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Torino w tym sezonie to 1-1-3, a zespołu Udinese — 1-1-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Torino nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Udinese ma serię 3 porażek z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PPWPR oraz RWPPP.
Ostatnie spotkania, jakie Torino i Udinese rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Torino — ostatnie mecze
Udinese — ostatnie mecze
Jak kończyły się dotychczasowe mecze Torino – Udinese?
Od 1993 roku te drużyny spotkały się 44 razy. Zespół Torino wygrał 18 meczów, zespół Udinese wygrał 16 meczów, a liczba remisów to 10. Ostatnie spotkanie, rozegrane 02.05.2026, zakończyło się wynikiem 2:0 (Udinese – Torino).
W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 13 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 2 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 2 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Torino pada średnio 2,6 bramki, a w meczach Udinese — 3,8. Granicę 1,5 gola przekroczyło 100,0% meczów pierwszego zespołu i 80,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 60,0% i 60,0%, a próg 3,5 bramki 0,0% oraz 40,0%.
Czystych kont Torino ma 0, a Udinese — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają Torino i Udinese?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Torino ma średnio 1,0 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Udinese 1,4. Torino oddaje przeciętnie 9,4 strzału w meczu, z czego 3,0 celnego, a Udinese odpowiednio 14,2 i 4,8.
Torino strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,0 gola na mecz przy xG 1,0. Udinese strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,6 gola na mecz przy xG 1,4. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak Torino wypada u siebie, a Udinese na wyjeździe?
Ten mecz Torino rozgrywa u siebie, a Udinese na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Torino ma za sobą 2 mecze, ze średnią 0,5 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 50,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Udinese ma 2 mecze, ze średnią 3,0 gola strzelonego i 3,5 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Torino wynosi średnio 2,5, a w wyjazdowych spotkaniach Udinese — 6,5. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 50,0% u gospodarza i 100,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy Torino i Udinese?
Najpewniej Torino wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce Lucas Perri, a w polu Pietro Comuzzo, Saul Coco, Eray Comert, Rafik Belghali, Rolando Mandragora, Kian Fitz-Jim, Alessio Cacciamani, Cesare Casadei, Nikola Vlašić, Giovanni Simeone.
Najpewniej Udinese wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce Maduka Okoye, a w polu James Abankwah, Christian Kabasele, Oumar Solet, Mergim Vojvoda, Lennon Miller, Jesper Karlstrom, Hassane Kamara, Unai Gomez, Jurgen Ekkelenkamp, Keinan Davis.
Mecz poprowadzi Valerio Crezzini. Trenerem zespołu Torino jest Ignazio Abate, a zespołu Udinese Kosta Runjaic. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 60,0%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,2 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Torino – Udinese: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Kupony na to spotkanie oraz analizy pozostałych meczów dnia znajdziesz w naszej darmowej grupie na Telegramie. Statystyki są punktem wyjścia, a w grupie pokazujemy krok po kroku, które z nich faktycznie coś zmieniają przed konkretnym meczem.
Gdzie oglądać mecz Torino – Udinese?
Mecz Torino – Udinese rozpoczyna się o godzinie 20:45, 12 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,99 gola na mecz, 65,1% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 61,6% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Torino i Udinese są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Torino czy Udinese z BTTS w okolicach 65,1% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Torino – Udinese.
Jeśli mecz Torino – Udinese jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Torino – Udinese?
Podstawą są surowe wyniki ostatnich spotkań Torino i Udinese, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Torino – Udinese. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Torino i Udinese podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 12 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Torino albo Udinese znajdziesz już zaktualizowane wartości.
Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?
Kursy pochodzą z oferty Superbetu, STS i LV BET; datę i godzinę odczytu podajemy pod tabelą, a w dniu spotkania rano je odświeżamy. Statystyki z xG, mecze bezpośrednie i przewidywane składy obu drużyn udostępnia serwis statystyczny Superbetu, z którym współpracujemy. Kursy żyją do rozpoczęcia meczu, dlatego przed postawieniem zakładu warto zajrzeć do bieżącej oferty.