Radomiak Radom 2:3 Motor Lublin
Jak skończył się mecz Radomiak Radom – Motor Lublin?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3, a padło w nim 5 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Radomiak Radom – Motor Lublin. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu oraz historię bezpośrednich meczów.
Jakie są kursy na mecz Radomiak Radom – Motor Lublin?
Superbet wycenia wygraną zespołu Radomiak Radom na 2,42, remis na 3,60, a zwycięstwo zespołu Motor Lublin na 2,77. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 39% szans gospodarzom, 26% na remis i 34% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami STS i LV BET z tego samego odczytu.
| Zakład | STS | LV BET | |
|---|---|---|---|
| 1Radomiak Radom | 2,42 | 2,50 | 2,60 |
| Xremis | 3,60 | 3,30 | 3,45 |
| 2Motor Lublin | 2,77 | 2,95 | 3,05 |
| Obie drużyny strzelą | |||
| tak | 1,51 | — | 1,45 |
| nie | 2,55 | — | 2,65 |
| Liczba goli | |||
| powyżej 2,5 | 1,58 | — | 1,57 |
| poniżej 2,5 | 2,35 | — | 2,37 |
Kurs Superbetu 1,51 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 63% szans. W meczach zespołu Radomiak Radom obie strony trafiały w 55,6% spotkań, a w meczach zespołu Motor Lublin w 66,7%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,58, czyli około 60%, przy 66,7% i 55,6% takich meczów u obu drużyn.
Co mówią liczby przed meczem Radomiak Radom – Motor Lublin?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Radomiak Radom zbiera średnio 0,89 punktu na mecz, a Motor Lublin 0,67 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 9 spotkań, drugi 9 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Motor Lublin — 1,0 gola na mecz wobec 0,78 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Motor Lublin — 1,67 bramki na mecz, podczas gdy Radomiak Radom traci średnio 2,22. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 16 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 55,6% i 66,7% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 66,7% u zespołu Radomiak Radom oraz 55,6% u zespołu Motor Lublin, czyli 11,1 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Radomiak Radom i Motor Lublin w bezpośrednim zestawieniu?
Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla Radomiak Radom oraz Motor Lublin. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | Radomiak Radom | Motor Lublin |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Ekstraklasa | Ekstraklasa |
| Rozegrane mecze | 9 | 9 |
| Bilans W-R-P | 2-2-5 | 1-3-5 |
| Punkty na mecz | 0,89 | 0,67 |
| Bramki strzelone | 7 | 9 |
| Bramki stracone | 20 | 15 |
| Średnio strzela | 0,78 | 1,0 |
| Średnio traci | 2,22 | 1,67 |
| Gole/mecz | 3,0 | 2,67 |
| BTTS | 55,6% | 66,7% |
| Over 1,5 | 77,8% | 77,8% |
| Over 2,5 | 66,7% | 55,6% |
| Over 3,5 | 44,4% | 33,3% |
| Czyste konta | 2 | 2 |
| Mecze bez gola | 4 | 2 |
| Forma | RWRPP | RPPPR |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Radomiak Radom w tym sezonie to 2-2-5, a zespołu Motor Lublin — 1-3-5, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Radomiak Radom ma serię 2 porażek z rzędu. Motor Lublin nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: RWRPP oraz RPPPR.
Ostatnie spotkania, jakie Radomiak Radom i Motor Lublin rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Radomiak Radom — ostatnie mecze
Motor Lublin — ostatnie mecze
Jak kończyły się dotychczasowe mecze Radomiak Radom – Motor Lublin?
Od 2015 roku te drużyny spotkały się 10 razy. Zespół Radomiak Radom wygrał 3 mecze, zespół Motor Lublin wygrał 3 mecze, a liczba remisów to 4. Ostatnie spotkanie, rozegrane 06.04.2026, zakończyło się wynikiem 1:1 (Radomiak Radom – Motor Lublin).
W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 14 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 4 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 2 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Radomiak Radom pada średnio 3,0 bramki, a w meczach Motor Lublin — 2,67. Granicę 1,5 gola przekroczyło 77,8% meczów pierwszego zespołu i 77,8% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 66,7% i 55,6%, a próg 3,5 bramki 44,4% oraz 33,3%.
Czystych kont Radomiak Radom ma 2, a Motor Lublin — 2. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 4, drugi 2. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają Radomiak Radom i Motor Lublin?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Radomiak Radom ma średnio 1,5 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Motor Lublin 1,6. Radomiak Radom oddaje przeciętnie 14,9 strzału w meczu, z czego 4,2 celnego, a Motor Lublin odpowiednio 14,7 i 4,2.
Radomiak Radom marnuje część sytuacji: zdobywa 0,8 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,5. Motor Lublin marnuje część sytuacji: zdobywa 1,0 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,6. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak Radomiak Radom wypada u siebie, a Motor Lublin na wyjeździe?
Ten mecz Radomiak Radom rozgrywa u siebie, a Motor Lublin na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Radomiak Radom ma za sobą 5 meczów, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 1,4 straconego oraz 60,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Motor Lublin ma 4 mecze, ze średnią 1,25 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 75,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Radomiak Radom wynosi średnio 2,4, a w wyjazdowych spotkaniach Motor Lublin — 3,25. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 60,0% u gospodarza i 100,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 61,2%, wskaźnik BTTS 61,2%, a różnica w dorobku punktowym to 0,22 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Radomiak Radom – Motor Lublin: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.
Gdzie oglądać mecz Radomiak Radom – Motor Lublin?
Mecz Radomiak Radom – Motor Lublin rozpoczyna się o godzinie 18:00, 12 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Canal+ Sport oraz Canal+ online, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,99 gola na mecz, 65,1% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 61,6% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Radomiak Radom i Motor Lublin są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Radomiak Radom czy Motor Lublin z BTTS w okolicach 65,1% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Radomiak Radom – Motor Lublin.
Jeśli mecz Radomiak Radom – Motor Lublin jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Radomiak Radom – Motor Lublin?
Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Radomiak Radom i Motor Lublin w bieżącym sezonie ich ostatnich rozegranych spotkań. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Radomiak Radom i Motor Lublin. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Radomiak Radom i Motor Lublin podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 12 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Radomiak Radom albo Motor Lublin znajdziesz już zaktualizowane wartości.