Liga Mistrzów • 13 października 2026

Liga Mistrzów
13 października w liczbach

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe wszystkich grających dziś drużyn.

Jak się skończyło

Godz.GospodarzWynikGość
18:45Lens0:2Sporting
18:45Sabah Baku2:0Slavia Praga
21:00Arsenal3:0Lille
21:00Atl. Madryt2:0Manchester Utd
21:00Galatasaray1:4Barcelona
21:00Inter3:4Club Brugge
21:00RB Lipsk1:0PSV
21:00Viking3:3Bayern Monachium
21:00Villarreal3:1Napoli

Co pokazały wyniki?

W 9 rozegranych spotkaniach padło łącznie 32 bramek, czyli średnio 3,56 na mecz. Obie drużyny trafiały do siatki w 4 z nich, co daje 44,4%, a granicę 2,5 bramki przekroczyło 5 spotkań, czyli 55,6%. Poniżej zostawiamy statystyki sprzed meczów — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Liga Mistrzów — statystyki drużyn przed meczami
Liga Mistrzów — 13 października 2026

W programie 9 spotkań:
  • 18:45 — Lens – Sporting
  • 18:45 — Sabah Baku – Slavia Praga
  • 21:00 — Arsenal – Lille
  • 21:00 — Atl. Madryt – Manchester Utd
  • 21:00 — Galatasaray – Barcelona
  • 21:00 — Inter – Club Brugge
  • 21:00 — RB Lipsk – PSV
  • 21:00 — Viking – Bayern Monachium
  • 21:00 — Villarreal – Napoli

Zebraliśmy statystyki wszystkich 18 drużyn, które grają tego dnia. Liczby pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i wyliczamy je sami z surowych wyników. Nie podajemy typów — pokazujemy dane i to, co z nich wynika.

Jak wygląda cała stawka w liczbach?

Tabela obejmuje wszystkie drużyny z Ligi Mistrzów, które grają tego dnia. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki w spotkaniach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. BTTS i over 2,5 podajemy jako procent meczów z danym zdarzeniem, a forma układa ostatnie wyniki od najstarszego.

Godz.DrużynaLigaMBilans Gole/meczBTTSOver 2,5Forma
18:45LensLigue 162-1-33,583,3%83,3%PPRPW
SportingLiga Portugal85-3-03,6275,0%75,0%WWRRW
18:45Sabah BakuPremyer Liqa65-1-02,516,7%50,0%WWWWR
Slavia Praga1. liga (Czechy)108-2-03,250,0%70,0%WWWWW
21:00ArsenalPremier League65-0-12,533,3%66,7%WWWPW
LilleLigue 164-1-12,1733,3%33,3%RWWPW
21:00Atl. MadrytLaLiga86-1-13,2550,0%87,5%PWWWW
Manchester UtdPremier League61-3-23,066,7%33,3%WRPRR
21:00GalatasaraySuper Lig75-1-13,8657,1%85,7%WWWPW
BarcelonaLaLiga88-0-05,1250,0%87,5%WWWWW
21:00InterSerie A65-1-04,3366,7%83,3%WWWRW
Club BruggeJupiler Pro League87-0-12,8837,5%75,0%PWWWW
21:00RB LipskBundesliga53-0-24,020,0%80,0%WPWPW
PSVEredivisie86-1-14,587,5%87,5%WWWPW
21:00VikingEliteserien1511-2-23,466,7%66,7%WRWWW
Bayern MonachiumBundesliga53-2-04,060,0%80,0%WRWWR
21:00VillarrealLaLiga82-2-43,2575,0%75,0%PPWWP
NapoliSerie A63-1-22,6750,0%50,0%PPWRW

Co mówią liczby przed meczem Lens – Sporting?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 18:45. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Sporting (18 punktów w 8 meczach) niż Lens (7 punktów w 6 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Sporting ze średnią 2,5 gola na mecz wobec 1,83 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Sporting — 1,12 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,56 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 83,3% i 75,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 83,3% u zespołu Lens oraz 75,0% u zespołu Sporting. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PPRPW oraz WWRRW.

Co mówią liczby przed meczem Sabah Baku – Slavia Praga?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 18:45. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Slavia Praga (26 punktów w 10 meczach) niż Sabah Baku (16 punktów w 6 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Slavia Praga ze średnią 2,6 gola na mecz wobec 2,33 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Sabah Baku — 0,17 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,85 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 16,7% u zespołu Sabah Baku wobec 50,0% u zespołu Slavia Praga, czyli 33,3 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Sabah Baku oraz 70,0% u zespołu Slavia Praga. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WWWWR oraz WWWWW.

Co mówią liczby przed meczem Arsenal – Lille?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 21:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Arsenal (15 punktów w 6 meczach) niż Lille (13 punktów w 6 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Arsenal ze średnią 1,67 gola na mecz wobec 1,5 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Lille — 0,67 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,33 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 33,3% i 33,3% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 66,7% u zespołu Arsenal oraz 33,3% u zespołu Lille. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WWWPW oraz RWWPW.

Co mówią liczby przed meczem Atl. Madryt – Manchester Utd?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 21:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Atl. Madryt (19 punktów w 8 meczach) niż Manchester Utd (6 punktów w 6 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Atl. Madryt ze średnią 2,25 gola na mecz wobec 1,5 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Atl. Madryt — 1,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,12 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 50,0% i 66,7% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 87,5% u zespołu Atl. Madryt oraz 33,3% u zespołu Manchester Utd. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PWWWW oraz WRPRR.

Co mówią liczby przed meczem Galatasaray – Barcelona?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 21:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Barcelona (24 punkty w 8 meczach) niż Galatasaray (16 punktów w 7 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Barcelona ze średnią 4,25 gola na mecz wobec 2,29 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Barcelona — 0,88 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 4,49 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 57,1% i 50,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 85,7% u zespołu Galatasaray oraz 87,5% u zespołu Barcelona. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WWWPW oraz WWWWW.

Co mówią liczby przed meczem Inter – Club Brugge?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 21:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Club Brugge (21 punktów w 8 meczach) niż Inter (16 punktów w 6 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Inter ze średnią 3,0 gola na mecz wobec 2,38 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Club Brugge — 0,5 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,6 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 66,7% i 37,5% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 83,3% u zespołu Inter oraz 75,0% u zespołu Club Brugge. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WWWRW oraz PWWWW.

Co mówią liczby przed meczem RB Lipsk – PSV?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 21:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył PSV (19 punktów w 8 meczach) niż RB Lipsk (9 punktów w 5 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest PSV ze średnią 3,25 gola na mecz wobec 3,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje RB Lipsk — 1,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 4,25 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 20,0% u zespołu RB Lipsk wobec 87,5% u zespołu PSV, czyli 67,5 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 80,0% u zespołu RB Lipsk oraz 87,5% u zespołu PSV. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WPWPW oraz WWWPW.

Co mówią liczby przed meczem Viking – Bayern Monachium?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 21:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Viking (35 punktów w 15 meczach) niż Bayern Monachium (11 punktów w 5 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Bayern Monachium ze średnią 3,2 gola na mecz wobec 2,47 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Bayern Monachium — 0,8 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,7 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 66,7% i 60,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 66,7% u zespołu Viking oraz 80,0% u zespołu Bayern Monachium. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WRWWW oraz WRWWR.

Co mówią liczby przed meczem Villarreal – Napoli?

Spotkanie zaplanowano na godzinę 21:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Napoli (10 punktów w 6 meczach) niż Villarreal (8 punktów w 8 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Napoli ze średnią 1,67 gola na mecz wobec 1,62 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Napoli — 1,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,96 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.

Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 75,0% i 50,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 75,0% u zespołu Villarreal oraz 50,0% u zespołu Napoli. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PPWWP oraz PPWRW.

Co jeszcze widać w tych danych?

Warto spojrzeć osobno na wartości odstające od reszty stawki. Bywają najbardziej wymowne, ale bywają też zwykłym przypadkiem — dlatego nigdy nie podajemy ich bez liczby meczów, która za nimi stoi.

Komplet zwycięstw. Barcelona wygrał wszystkie 8 spotkań w lidze krajowej, przy bilansie bramkowym 34:7.

Najbardziej zamknięte mecze. Najniższy odsetek spotkań z obiema drużynami trafiającymi mają Sabah Baku (16,7%) oraz RB Lipsk (20,0%). Najlepszą średnią straconych w całej stawce notuje Sabah Baku — 0,17 bramki na mecz.

Najwięcej bramek. Najwyższy odsetek meczów powyżej 2,5 bramki ma Atl. Madryt — 87,5%, przy średniej 3,25 bramki na spotkanie. Najskuteczniejszy w ataku jest Barcelona ze średnią 4,25 gola.

Jak te liczby wyglądają na tle Ekstraklasy?

Żeby wskaźniki z tabeli miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 3,01 gola na mecz, 66,3% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,7% przekracza granicę 2,5 bramki. Średnia liczba bramek w meczach drużyn z tego zestawienia wynosi 3,43.

Dopiero zestawienie z normą pokazuje, co jest wyjątkiem. Przy ligowym poziomie BTTS równym 66,3% wartości zbliżone niczego nie zapowiadają, a interesujące robi się na krańcach skali. To najczęstszy błąd w czytaniu takich tabel.

Najważniejsze zastrzeżenie. Sezony ligowe dopiero się rozpoczęły, więc mówimy o próbach rzędu kilku spotkań na zespół. Przy tak krótkiej serii pojedynczy wynik przesuwa każdy wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Te liczby opisują formę w rozgrywkach krajowych, a nie w pucharach. W żadnym razie nie przewidują wyników. Treści 18+. Hazard może uzależniać — ustaw limity.

Dlaczego nie podajemy typów?

Ponieważ statystyka opisuje przeszłość, a nie przyszłość. Zestawienie średnich z lig krajowych nie uwzględnia składów, rotacji, kontuzji ani wagi konkretnego spotkania. W rozgrywkach pucharowych wszystkie te czynniki ważą szczególnie dużo — drużyna, która w lidze oszczędza siły przed środkiem tygodnia, potrafi zagrać zupełnie inaczej.

Zestawienie ma pomóc w samodzielnej ocenie meczu, nie zastąpić jej. Jeśli dopiero zaczynasz, warto zacząć od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie.

Gdzie znajdę szczegółową analizę konkretnego meczu?

Dla wybranych spotkań z tego zestawienia przygotowaliśmy osobne strony z pełnym porównaniem obu drużyn: bilansem, ostatnimi wynikami, podziałem na grę u siebie i na wyjeździe oraz wskazaniem, w którą stronę przechylają się liczby. Poniżej znajdziesz odnośniki do wszystkich, które powstały dla tego dnia.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą te statystyki?

Podstawą są surowe wyniki spotkań z bieżącego sezonu drużyn z Ligi Mistrzów, pobierane automatycznie i przeliczane przez nas własnym kodem. Każdy wynik musi zgadzać się w dwóch niezależnych źródłach; jeśli się nie zgadza, strona czeka z aktualizacją, aż sprawa zostanie wyjaśniona. Wolimy pokazać dane starsze o dobę niż niepewne.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS, czyli „both teams to score”, to zakład na to, że w meczach Ligi Mistrzów obie drużyny zdobędą przynajmniej po jednej bramce. W naszych tabelach podajemy odsetek meczów danego zespołu, w których taka sytuacja wystąpiła. Wartość powyżej sześćdziesięciu procent oznacza zespół grający otwarte spotkania, a wyraźnie niższa wskazuje albo na dobrą obronę, albo na problemy ze skutecznością w ataku.

Czy na podstawie tych liczb można obstawiać?

Dane o drużynach z Ligi Mistrzów są punktem wyjścia, a nie gotową odpowiedzią. Opisują wyłącznie to, co już się wydarzyło w rozgrywkach krajowych, i nie uwzględniają składu na konkretny mecz, kontuzji ani wagi spotkania. Przy próbach rzędu kilku meczów pojedynczy wynik potrafi przesunąć każdy wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych, dlatego traktuj je jako jeden z elementów analizy, obok informacji o składach i aktualnych kursach.

Jak często aktualizujecie te dane?

Statystyki drużyn z Ligi Mistrzów przeliczamy codziennie rano, a strony poszczególnych lig odświeżamy po każdej rozegranej kolejce. Zestawienia kolejek powstają przed pierwszym meczem danego dnia i opierają się na wynikach dostępnych w chwili publikacji, a po spotkaniach wracamy na stronę i dopisujemy rezultaty. Każda liczba przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi, zanim trafi na stronę.

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP