Liga Mistrzów • 13 października 2026

Inter – Club Brugge
statystyki przed meczem

Kursy bukmacherów, xG, historia spotkań, przewidywane składy i statystyki obu drużyn.

Jak się skończyło

Inter  3:4  Club Brugge

Jak skończył się mecz Inter – Club Brugge?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:4, a padło w nim 7 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Inter – Club Brugge — statystyki obu drużyn przed meczem
Liga Mistrzów  •  13 października 2026  •  21:00
InterWWWRW
VS
Club BruggePWWWW
Stadion: Stadio Giuseppe Meazza  ·  Sędzia: Rohit Saggi
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 13 października 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i LV BET, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
4,33gole na mecz2,88
3,0średnio strzela2,38
1,33średnio traci0,5
66,7%BTTS37,5%
83,3%over 2,575,0%
2,67punkty na mecz2,62

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Inter – Club Brugge. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu oraz przewidywane składy.

Jakie są kursy na mecz Inter – Club Brugge?

Na zwycięstwo zespołu Inter Superbet daje kurs 1,25, na remis 6,10, a na wygraną zespołu Club Brugge 8,80. Przeliczone na procenty, już bez marży bukmachera, to około 74% dla gospodarzy, 15% na remis i 11% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.

ZakładLV BET
1Inter1,251,28
Xremis6,106,25
2Club Brugge8,8010,00
Obie drużyny strzelą
tak1,801,80
nie1,971,98
Liczba goli
powyżej 2,51,401,40
poniżej 2,52,922,95
Kursy z 13.10, godz. 06:34 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
74%Inter
15%remis
11%Club Brugge

Kurs Superbetu 1,80 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 52% szans. W meczach zespołu Inter obie strony trafiały w 66,7% spotkań, a w meczach zespołu Club Brugge w 37,5%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,40, czyli około 68%, przy 83,3% i 75,0% takich meczów u obu drużyn.

Co mówią liczby przed meczem Inter – Club Brugge?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Inter zbiera średnio 2,67 punktu na mecz, a Club Brugge 2,62 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 6 spotkań, drugi 8 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Inter — 3,0 gola na mecz wobec 2,38 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Club Brugge — 0,5 bramki na mecz, podczas gdy Inter traci średnio 1,33. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 37 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 66,7% i 37,5% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 83,3% u zespołu Inter oraz 75,0% u zespołu Club Brugge, czyli 8,3 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Inter i Club Brugge w bezpośrednim zestawieniu?

W tabeli znajdziesz Inter i Club Brugge opisane tym samym zestawem liczb. „Gole/mecz” oznacza sumę bramek w spotkaniach drużyny, a progi over mówią, jak często jej mecze przekraczały kolejne granice bramkowe.

WskaźnikInterClub Brugge
RozgrywkiSerie AJupiler Pro League
Rozegrane mecze68
Bilans W-R-P5-1-07-0-1
Punkty na mecz2,672,62
Bramki strzelone1819
Bramki stracone84
Średnio strzela3,02,38
Średnio traci1,330,5
Gole/mecz4,332,88
BTTS66,7%37,5%
Over 1,583,3%75,0%
Over 2,583,3%75,0%
Over 3,566,7%25,0%
Czyste konta25
Mecze bez gola00
FormaWWWRWPWWWW

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Inter w tym sezonie to 5-1-0, a zespołu Club Brugge — 7-0-1, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Inter nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Club Brugge ma serię 4 zwycięstw z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WWWRW oraz PWWWW.

Ostatnie spotkania, jakie Inter i Club Brugge rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Inter — ostatnie mecze

30.08 Cagliari 1:0 W
05.09 Napoli 3:2 W
14.09 Udinese 5:3 W
19.09 AS Roma 2:2 R
10.10 Parma 3:0 W

Club Brugge — ostatnie mecze

30.08 Gent 1:2 P
04.09 Lommel SK 1:0 W
13.09 Antwerp 3:1 W
20.09 Genk 3:0 W
10.10 RAAL La Louviere 4:1 W

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Inter pada średnio 4,33 bramki, a w meczach Club Brugge — 2,88. Granicę 1,5 gola przekroczyło 83,3% meczów pierwszego zespołu i 75,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 83,3% i 75,0%, a próg 3,5 bramki 66,7% oraz 25,0%.

Czystych kont Inter ma 2, a Club Brugge — 5. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 0, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają Inter i Club Brugge?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Inter ma średnio 1,8 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Club Brugge 1,5. Inter oddaje przeciętnie 21,0 strzału w meczu, z czego 7,0 celnego, a Club Brugge odpowiednio 14,0 i 7,0.

Interśrednio na meczClub Brugge
1,8xG1,5
4,0stworzone okazje2,0
21,0strzały14,0
7,0celne strzały7,0
64,0%posiadanie piłki64,0%
11,0rzuty rożne4,0
3,0żółte kartki3,0
10,0faule17,0

Inter marnuje część sytuacji: zdobywa 1,0 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,8. Club Brugge strzela więcej, niż wynika z okazji: 2,0 gola na mecz przy xG 1,5. Tak wysoka skuteczność rzadko utrzymuje się przez cały sezon. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak Inter wypada u siebie, a Club Brugge na wyjeździe?

Ten mecz Inter rozgrywa u siebie, a Club Brugge na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Inter ma za sobą 4 mecze, ze średnią 3,75 gola strzelonego i 1,5 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Club Brugge ma 4 mecze, ze średnią 2,25 gola strzelonego i 0,75 straconego oraz 75,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Inter wynosi średnio 5,25, a w wyjazdowych spotkaniach Club Brugge — 3,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 75,0% u gospodarza i 50,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

Jakie są przewidywane składy Inter i Club Brugge?

Najpewniej Inter wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-5-2: w bramce Josep Martínez, a w polu Benjamin Pavard, Yann Bisseck, Alessandro Bastoni, Andy Diouf, Nicolo Barella, Hakan Calhanoglu, Piotr Zieliński, Federico Dimarco, Lautaro Martinez, Marcus Thuram.

Najpewniej Club Brugge wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Yann Sommer, a w polu Kyriani Sabbe, Lee Han-beom, Brandon Mechele, Joaquin Seys, Freddie Potts, Hans Vanaken, Carlos Forbs, Hugo Vetlesen, Jan Virgili, Nicolo Tresoldi.

Inter 3-5-2Club Brugge 4-2-3-1

Mecz poprowadzi Rohit Saggi. Trenerem zespołu Inter jest Cristian Chivu, a zespołu Club Brugge Ivan Leko. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
powyżej 2,5 bramki

Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 79,2%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,6 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Inter – Club Brugge: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.

Gdzie oglądać mecz Inter – Club Brugge?

Mecz Inter – Club Brugge rozpoczyna się o godzinie 21:00, 13 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz Polsat Box Go, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 3,01 gola na mecz, 65,9% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,5% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Inter i Club Brugge są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Inter czy Club Brugge z BTTS w okolicach 65,9% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Te liczby mówią o tym, co już się wydarzyło, i nic nie wiedzą o dzisiejszym spotkaniu. Przy próbach z początku sezonu pojedynczy wynik zmienia obraz mocniej, niż podpowiada intuicja. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Inter – Club Brugge.

Jeśli mecz Inter – Club Brugge jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Inter – Club Brugge?

Liczby powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki ostatnich spotkań Inter oraz Club Brugge i przeliczamy je własnym narzędziem. Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Inter i Club Brugge. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań Inter i Club Brugge tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 13 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Inter albo Club Brugge znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?

Kursy pochodzą z oferty Superbetu i LV BET; datę i godzinę odczytu podajemy pod tabelą, a w dniu spotkania rano je odświeżamy. Statystyki z xG, mecze bezpośrednie i przewidywane składy obu drużyn udostępnia serwis statystyczny Superbetu, z którym współpracujemy. Kursy żyją do rozpoczęcia meczu, dlatego przed postawieniem zakładu warto zajrzeć do bieżącej oferty.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP