Liga Mistrzów • 13 października 2026

Atl. Madryt – Manchester Utd
statystyki przed meczem

Kursy bukmacherów, xG, historia spotkań, przewidywane składy i statystyki obu drużyn.

Jak się skończyło

Atl. Madryt  2:0  Manchester Utd

Jak skończył się mecz Atl. Madryt – Manchester Utd?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0, a padło w nim 2 bramki. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Atl. Madryt – Manchester Utd — statystyki obu drużyn przed meczem
Liga Mistrzów  •  13 października 2026  •  21:00
Stadion: Riyadh Air Metropolitano  ·  Sędzia: Glenn Nyberg
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 13 października 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i LV BET, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
3,25gole na mecz3,0
2,25średnio strzela1,5
1,0średnio traci1,5
50,0%BTTS66,7%
87,5%over 2,533,3%
2,38punkty na mecz1,0

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Atl. Madryt – Manchester Utd. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.

Jakie są kursy na mecz Atl. Madryt – Manchester Utd?

Superbet wycenia wygraną zespołu Atl. Madryt na 1,95, remis na 3,75, a zwycięstwo zespołu Manchester Utd na 3,45. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 48% szans gospodarzom, 25% na remis i 27% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.

ZakładLV BET
1Atl. Madryt1,952,02
Xremis3,754,10
2Manchester Utd3,453,80
Obie drużyny strzelą
tak1,501,45
nie2,522,65
Liczba goli
powyżej 2,51,521,52
poniżej 2,52,502,50
Kursy z 13.10, godz. 06:34 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
48%Atl. Madryt
25%remis
27%Manchester Utd

Kurs Superbetu 1,50 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 63% szans. W meczach zespołu Atl. Madryt obie strony trafiały w 50,0% spotkań, a w meczach zespołu Manchester Utd w 66,7%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,52, czyli około 62%, przy 87,5% i 33,3% takich meczów u obu drużyn.

Co mówią liczby przed meczem Atl. Madryt – Manchester Utd?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Atl. Madryt zbiera średnio 2,38 punktu na mecz, a Manchester Utd 1,0 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 8 spotkań, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Atl. Madryt — 2,25 gola na mecz wobec 1,5 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Atl. Madryt — 1,0 bramki na mecz, podczas gdy Manchester Utd traci średnio 1,5. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 27 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 50,0% i 66,7% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 87,5% u zespołu Atl. Madryt oraz 33,3% u zespołu Manchester Utd, czyli 54,2 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Atl. Madryt i Manchester Utd w bezpośrednim zestawieniu?

Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla Atl. Madryt oraz Manchester Utd. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.

WskaźnikAtl. MadrytManchester Utd
RozgrywkiLaLigaPremier League
Rozegrane mecze86
Bilans W-R-P6-1-11-3-2
Punkty na mecz2,381,0
Bramki strzelone189
Bramki stracone89
Średnio strzela2,251,5
Średnio traci1,01,5
Gole/mecz3,253,0
BTTS50,0%66,7%
Over 1,5100,0%83,3%
Over 2,587,5%33,3%
Over 3,537,5%33,3%
Czyste konta30
Mecze bez gola12
FormaPWWWWWRPRR

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Atl. Madryt w tym sezonie to 6-1-1, a zespołu Manchester Utd — 1-3-2, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Atl. Madryt ma serię 4 zwycięstw z rzędu. Manchester Utd ma serię 2 remisów z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PWWWW oraz WRPRR.

Ostatnie spotkania, jakie Atl. Madryt i Manchester Utd rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Atl. Madryt — ostatnie mecze

05.09 Ath. Bilbao 0:3 P
13.09 Real Sociedad 3:0 W
16.09 Osasuna 4:0 W
20.09 Real Madryt 2:1 W
10.10 Alaves 2:1 W

Manchester Utd — ostatnie mecze

30.08 Ipswich 5:2 W
06.09 Everton 2:2 R
13.09 Manchester City 0:1 P
20.09 Fulham 1:1 R
10.10 Tottenham 1:1 R

Jak kończyły się dotychczasowe mecze Atl. Madryt – Manchester Utd?

Od 2018 roku te drużyny spotkały się 4 razy. Zespół Atl. Madryt wygrał 2 mecze, zespół Manchester Utd wygrał 1 mecz, a liczba remisów to 1. Ostatnie spotkanie, rozegrane 01.08.2026, zakończyło się wynikiem 2:1 (Manchester United – Atletico Madryt).

2Atl. Madryt
1remisy
1Manchester Utd

W 4 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 7 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 2 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 1 raz. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.

01.08.2026 Manchester United – Atletico Madryt 2:1 P
30.07.2022 Manchester United – Atletico Madryt 0:1 W
15.03.2022 Manchester United – Atletico Madryt 0:1 W
23.02.2022 Atletico Madryt – Manchester United 1:1 R

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Atl. Madryt pada średnio 3,25 bramki, a w meczach Manchester Utd — 3,0. Granicę 1,5 gola przekroczyło 100,0% meczów pierwszego zespołu i 83,3% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 87,5% i 33,3%, a próg 3,5 bramki 37,5% oraz 33,3%.

Czystych kont Atl. Madryt ma 3, a Manchester Utd — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 2. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają Atl. Madryt i Manchester Utd?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Atl. Madryt ma średnio 0,9 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Manchester Utd 3,5. Atl. Madryt oddaje przeciętnie 9,0 strzału w meczu, z czego 4,0 celnego, a Manchester Utd odpowiednio 21,0 i 10,0.

Atl. Madrytśrednio na meczManchester Utd
0,9xG3,5
1,0stworzone okazje5,0
9,0strzały21,0
4,0celne strzały10,0
55,0%posiadanie piłki58,0%
5,0rzuty rożne7,0
1,0żółte kartki1,0
10,0faule12,0

Atl. Madryt strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,0 gola na mecz przy xG 0,9. Manchester Utd strzela więcej, niż wynika z okazji: 4,0 gola na mecz przy xG 3,5. Tak wysoka skuteczność rzadko utrzymuje się przez cały sezon. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak Atl. Madryt wypada u siebie, a Manchester Utd na wyjeździe?

Ten mecz Atl. Madryt rozgrywa u siebie, a Manchester Utd na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Atl. Madryt ma za sobą 4 mecze, ze średnią 2,5 gola strzelonego i 0,75 straconego oraz 75,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Manchester Utd ma 3 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 1,67 straconego oraz 33,3% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Atl. Madryt wynosi średnio 3,25, a w wyjazdowych spotkaniach Manchester Utd — 2,67. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 50,0% u gospodarza i 66,7% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

Jakie są przewidywane składy Atl. Madryt i Manchester Utd?

Najpewniej Atl. Madryt wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-4-2: w bramce Jan Oblak, a w polu Marcos Llorente, Marc Pubill, Cristian Romero, David Hancko, Giuliano Simeone, Pablo Barrios, Koke, Alex Baena, Julian Alvarez, Jonathan David.

Najpewniej Manchester Utd wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Senne Lammens, a w polu Diogo Dalot, Leny Yoro, Lisandro Martinez, Luke Shaw, Youri Tielemans, Kobbie Mainoo, Amad Diallo, Bruno Fernandes, Matheus Cunha, Mbeumo Mbeumo.

Atl. Madryt 4-4-2Manchester Utd 4-2-3-1

Mecz poprowadzi Glenn Nyberg. Trenerem zespołu Atl. Madryt jest Diego Simeone, a zespołu Manchester Utd Michael Carrick. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
powyżej 2,5 bramki

Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 60,4%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,12 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Atl. Madryt – Manchester Utd: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.

Gdzie oglądać mecz Atl. Madryt – Manchester Utd?

Mecz Atl. Madryt – Manchester Utd rozpoczyna się o godzinie 21:00, 13 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz Polsat Box Go, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 3,01 gola na mecz, 65,9% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,5% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Atl. Madryt i Manchester Utd są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Atl. Madryt czy Manchester Utd z BTTS w okolicach 65,9% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Wszystko powyżej dotyczy meczów już rozegranych. Przy kilku spotkaniach na zespół każdy kolejny wynik przestawia średnie na tyle mocno, że traktowanie ich jako prognozy jest błędem. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Atl. Madryt – Manchester Utd.

Jeśli mecz Atl. Madryt – Manchester Utd jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Atl. Madryt – Manchester Utd?

Liczby powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki ostatnich spotkań Atl. Madryt oraz Manchester Utd i przeliczamy je własnym narzędziem. Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Atl. Madryt – Manchester Utd, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań Atl. Madryt i Manchester Utd tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 13 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Atl. Madryt albo Manchester Utd znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?

Kursy pochodzą z oferty Superbetu i LV BET; datę i godzinę odczytu podajemy pod tabelą, a w dniu spotkania rano je odświeżamy. Statystyki z xG, mecze bezpośrednie i przewidywane składy obu drużyn udostępnia serwis statystyczny Superbetu, z którym współpracujemy. Kursy żyją do rozpoczęcia meczu, dlatego przed postawieniem zakładu warto zajrzeć do bieżącej oferty.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP