Arsenal 3:0 Lille
Jak skończył się mecz Arsenal – Lille?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0, a padło w nim 3 bramki. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Arsenal – Lille. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz Arsenal – Lille?
Kursy Superbetu na ten mecz to 1,21 za wygraną zespołu Arsenal, 6,30 za remis i 11,00 za zwycięstwo zespołu Lille. Bez marży bukmachera oznacza to mniej więcej 77% szans dla gospodarzy, 15% na remis i 8% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.
| Zakład | LV BET | |
|---|---|---|
| 1Arsenal | 1,21 | 1,24 |
| Xremis | 6,30 | 6,40 |
| 2Lille | 11,00 | 12,25 |
| Obie drużyny strzelą | ||
| tak | 2,22 | 2,20 |
| nie | 1,64 | 1,65 |
| Liczba goli | ||
| powyżej 2,5 | 1,54 | 1,55 |
| poniżej 2,5 | 2,45 | 2,45 |
Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 2,22, co odpowiada około 42% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,54, czyli mniej więcej 61%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 33,3% i 33,3% spotkań z golami po obu stronach oraz 66,7% i 33,3% spotkań z co najmniej trzema bramkami.
Co mówią liczby przed meczem Arsenal – Lille?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Arsenal zbiera średnio 2,5 punktu na mecz, a Lille 2,17 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 6 spotkań, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Arsenal — 1,67 gola na mecz wobec 1,5 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Lille — 0,67 bramki na mecz, podczas gdy Arsenal traci średnio 0,83. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 19 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 33,3% i 33,3% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 66,7% u zespołu Arsenal oraz 33,3% u zespołu Lille, czyli 33,4 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Arsenal i Lille w bezpośrednim zestawieniu?
Poniżej te same wskaźniki po obu stronach. Wartość „gole/mecz” liczymy dla Arsenal i Lille jako sumę wszystkich bramek w meczach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. Wiersze over to procent spotkań, w których przekroczono kolejne progi bramkowe.
| Wskaźnik | Arsenal | Lille |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Premier League | Ligue 1 |
| Rozegrane mecze | 6 | 6 |
| Bilans W-R-P | 5-0-1 | 4-1-1 |
| Punkty na mecz | 2,5 | 2,17 |
| Bramki strzelone | 10 | 9 |
| Bramki stracone | 5 | 4 |
| Średnio strzela | 1,67 | 1,5 |
| Średnio traci | 0,83 | 0,67 |
| Gole/mecz | 2,5 | 2,17 |
| BTTS | 33,3% | 33,3% |
| Over 1,5 | 83,3% | 66,7% |
| Over 2,5 | 66,7% | 33,3% |
| Over 3,5 | 0,0% | 16,7% |
| Czyste konta | 3 | 4 |
| Mecze bez gola | 1 | 0 |
| Forma | WWWPW | RWWPW |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Arsenal w tym sezonie to 5-0-1, a zespołu Lille — 4-1-1, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Arsenal nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Lille nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WWWPW oraz RWWPW.
Ostatnie spotkania, jakie Arsenal i Lille rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Arsenal — ostatnie mecze
Lille — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Arsenal pada średnio 2,5 bramki, a w meczach Lille — 2,17. Granicę 1,5 gola przekroczyło 83,3% meczów pierwszego zespołu i 66,7% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 66,7% i 33,3%, a próg 3,5 bramki 0,0% oraz 16,7%.
Czystych kont Arsenal ma 3, a Lille — 4. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają Arsenal i Lille?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Arsenal ma średnio 4,0 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Lille 0,8. Arsenal oddaje przeciętnie 26,0 strzału w meczu, z czego 8,0 celnego, a Lille odpowiednio 6,0 i 2,0.
Arsenal marnuje część sytuacji: zdobywa 1,0 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 4,0. Lille strzela więcej, niż wynika z okazji: 2,0 gola na mecz przy xG 0,8. Tak wysoka skuteczność rzadko utrzymuje się przez cały sezon. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak Arsenal wypada u siebie, a Lille na wyjeździe?
Ten mecz Arsenal rozgrywa u siebie, a Lille na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Arsenal ma za sobą 3 mecze, ze średnią 2,33 gola strzelonego i 0,67 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Lille ma 3 mecze, ze średnią 1,33 gola strzelonego i 0,67 straconego oraz 33,3% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Arsenal wynosi średnio 3,0, a w wyjazdowych spotkaniach Lille — 2,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 66,7% u gospodarza i 33,3% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy Arsenal i Lille?
Najpewniej Arsenal wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce David Raya, a w polu Ben White, Ezri Konsa, Gabriel Magalhaes, Riccardo Calafiori, Declan Rice, Mikel Merino, Bukayo Saka, Martin Odegaard, Eberechi Eze, Viktor Gyokeres.
Najpewniej Lille wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Berke Ozer, a w polu Nathan Ngoy, Nianzou Tanguy Kouassi, Alexsandro Ribeiro, Romain Perraud, Benjamin Andre, Nabil Bentaleb, Dilane Bakwa, Hakon Arnar Haraldsson, Gaetan Perrin, Ayase Ueda.
Mecz poprowadzi Felix Zwayer. Trenerem zespołu Arsenal jest Mikel Arteta, a zespołu Lille Davide Ancelotti. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Dane przechylają się w stronę meczu, w którym trafi tylko jedna ekipa. Uśredniony wskaźnik BTTS wynosi dla tej pary 33,3%, co oznacza, że w zdecydowanej większości dotychczasowych spotkań obu zespołów jedna ze stron zostawała bez gola.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Arsenal – Lille: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Kupony na to spotkanie oraz analizy pozostałych meczów dnia znajdziesz w naszej darmowej grupie na Telegramie. Statystyki są punktem wyjścia, a w grupie pokazujemy krok po kroku, które z nich faktycznie coś zmieniają przed konkretnym meczem.
za wygraną Arsenalu w meczu z Lille
Oferta dla nowych graczy, którzy zakładają konto w czasie trwania promocji. Warunki ustala bukmacher — my ich nie zmieniamy i nie przyjmujemy zakładów. Treści 18+.
Gdzie oglądać mecz Arsenal – Lille?
Mecz Arsenal – Lille rozpoczyna się o godzinie 21:00, 13 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz Polsat Box Go, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 3,01 gola na mecz, 65,9% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,5% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Arsenal i Lille są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Arsenal czy Lille z BTTS w okolicach 65,9% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Arsenal – Lille.
Jeśli mecz Arsenal – Lille jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Arsenal – Lille?
Podstawą są surowe wyniki ostatnich spotkań Arsenal i Lille, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Arsenal i Lille. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Arsenal i Lille podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 13 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Arsenal albo Lille znajdziesz już zaktualizowane wartości.
Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?
Kursy odczytujemy z publicznej oferty Superbetu i LV BET, a rano w dniu meczu odświeżamy je na tej stronie. Średnie sezonu razem z xG, historię bezpośrednich spotkań i przewidywane składy bierzemy z serwisu statystycznego Superbetu, naszego partnera. Kursy zmieniają się aż do pierwszego gwizdka, więc przed zakładem sprawdź aktualną ofertę u bukmachera.