| Godz. | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|
| 16:00 | Kazachstan | 1:2 | Mołdawia |
| 18:00 | Cypr | 2:0 | Armenia |
| 18:00 | Łotwa | 1:2 | Czarnogóra |
| 20:45 | Belgia | 3:0 | Turcja |
| 20:45 | Bośnia i Hercegowina | 1:1 | Szwecja |
| 20:45 | Francja | 1:1 | Włochy |
| 20:45 | Polska | 6:0 | Rumunia |
| 20:45 | Ukraina | 0:3 | Irlandia Północna |
| 20:45 | Węgry | 1:0 | Gruzja |
| 20:45 | Wyspy Owcze | 1:1 | Słowacja |
Co pokazały wyniki?
W 10 rozegranych spotkaniach padło łącznie 27 bramek, czyli średnio 2,7 na mecz. Obie drużyny trafiały do siatki w 5 z nich, co daje 50,0%, a granicę 2,5 bramki przekroczyło 5 spotkań, czyli 50,0%. Poniżej zostawiamy statystyki sprzed meczów — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
W programie 10 spotkań:
- 16:00 — Kazachstan – Mołdawia
- 18:00 — Cypr – Armenia
- 18:00 — Łotwa – Czarnogóra
- 20:45 — Belgia – Turcja
- 20:45 — Bośnia i Hercegowina – Szwecja
- 20:45 — Francja – Włochy
- 20:45 — Polska – Rumunia
- 20:45 — Ukraina – Irlandia Północna
- 20:45 — Węgry – Gruzja
- 20:45 — Wyspy Owcze – Słowacja
Zebraliśmy statystyki wszystkich 20 drużyn, które grają tego dnia. Liczby pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i wyliczamy je sami z surowych wyników. Nie podajemy typów — pokazujemy dane i to, co z nich wynika.
Jak wygląda cała stawka w liczbach?
Tabela obejmuje wszystkie drużyny z Liga Narodów, które grają tego dnia. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki w spotkaniach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. BTTS i over 2,5 podajemy jako procent meczów z danym zdarzeniem, a forma układa ostatnie wyniki od najstarszego.
| Godz. | Drużyna | Liga | M | Bilans | Gole/mecz | BTTS | Over 2,5 | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16:00 | Kazachstan | mecze reprezentacji | 5 | 0-1-4 | 2,6 | 40,0% | 40,0% | PPPRP |
| Mołdawia | mecze reprezentacji | 4 | 1-1-2 | 1,5 | 25,0% | 0,0% | PWPR | |
| 18:00 | Cypr | mecze reprezentacji | 5 | 1-1-3 | 2,8 | 60,0% | 80,0% | PWPPR |
| Armenia | mecze reprezentacji | 7 | 2-0-5 | 3,29 | 42,9% | 57,1% | WPPWP | |
| 18:00 | Łotwa | mecze reprezentacji | 7 | 2-2-3 | 1,43 | 28,6% | 14,3% | PWWPR |
| Czarnogóra | mecze reprezentacji | 5 | 3-0-2 | 3,0 | 60,0% | 60,0% | PPWWW | |
| 20:45 | Belgia | mecze reprezentacji | 12 | 5-2-5 | 2,92 | 58,3% | 58,3% | WWWPW |
| Turcja | mecze reprezentacji | 10 | 4-1-5 | 3,1 | 50,0% | 60,0% | PPWPP | |
| 20:45 | Bośnia i Hercegowina | mecze reprezentacji | 9 | 2-3-4 | 3,33 | 55,6% | 44,4% | PWPRW |
| Szwecja | mecze reprezentacji | 9 | 6-1-2 | 4,0 | 66,7% | 88,9% | PRPWW | |
| 20:45 | Francja | mecze reprezentacji | 16 | 11-1-4 | 3,38 | 37,5% | 56,2% | WWPPW |
| Włochy | mecze reprezentacji | 7 | 3-1-3 | 3,71 | 71,4% | 71,4% | PPRPW | |
| 20:45 | Polska | mecze reprezentacji | 5 | 0-2-3 | 3,8 | 80,0% | 80,0% | RPPRP |
| Rumunia | mecze reprezentacji | 5 | 3-0-2 | 4,0 | 80,0% | 100,0% | WWWPP | |
| 20:45 | Ukraina | mecze reprezentacji | 6 | 3-2-1 | 2,5 | 66,7% | 50,0% | RWWPW |
| Irlandia Północna | mecze reprezentacji | 5 | 3-2-0 | 2,4 | 20,0% | 40,0% | WWRWR | |
| 20:45 | Węgry | mecze reprezentacji | 7 | 1-2-4 | 2,29 | 28,6% | 42,9% | RPPPR |
| Gruzja | mecze reprezentacji | 6 | 2-1-3 | 2,83 | 50,0% | 50,0% | RPWWP | |
| 20:45 | Wyspy Owcze | mecze reprezentacji | 5 | 1-3-1 | 1,6 | 60,0% | 0,0% | RWPRR |
| Słowacja | mecze reprezentacji | 7 | 4-1-2 | 2,0 | 42,9% | 42,9% | WRPWW |
Co mówią liczby przed meczem Kazachstan – Mołdawia?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 16:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Mołdawia (4 punkty w 4 meczach) niż Kazachstan (1 punkt w 5 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Mołdawia ze średnią 0,5 gola na mecz wobec 0,4 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Mołdawia — 1,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,05 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 40,0% i 25,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 40,0% u zespołu Kazachstan oraz 0,0% u zespołu Mołdawia. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PPPRP oraz PWPR.
Co mówią liczby przed meczem Cypr – Armenia?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 18:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Armenia (6 punktów w 7 meczach) niż Cypr (4 punkty w 5 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Armenia ze średnią 1,0 gola na mecz wobec 0,8 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Cypr — 2,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,04 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 60,0% i 42,9% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 80,0% u zespołu Cypr oraz 57,1% u zespołu Armenia. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PWPPR oraz WPPWP.
Co mówią liczby przed meczem Łotwa – Czarnogóra?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 18:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Czarnogóra (9 punktów w 5 meczach) niż Łotwa (8 punktów w 7 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Czarnogóra ze średnią 1,6 gola na mecz wobec 0,57 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Łotwa — 0,86 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,21 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 28,6% u zespołu Łotwa wobec 60,0% u zespołu Czarnogóra, czyli 31,4 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 14,3% u zespołu Łotwa oraz 60,0% u zespołu Czarnogóra. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PWWPR oraz PPWWW.
Co mówią liczby przed meczem Belgia – Turcja?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:45. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Belgia (17 punktów w 12 meczach) niż Turcja (13 punktów w 10 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Belgia ze średnią 1,75 gola na mecz wobec 1,5 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Belgia — 1,17 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,01 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 58,3% i 50,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 58,3% u zespołu Belgia oraz 60,0% u zespołu Turcja. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WWWPW oraz PPWPP.
Co mówią liczby przed meczem Bośnia i Hercegowina – Szwecja?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:45. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Szwecja (19 punktów w 9 meczach) niż Bośnia i Hercegowina (9 punktów w 9 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Szwecja ze średnią 2,56 gola na mecz wobec 1,11 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Szwecja — 1,44 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,67 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 55,6% i 66,7% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 44,4% u zespołu Bośnia i Hercegowina oraz 88,9% u zespołu Szwecja. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PWPRW oraz PRPWW.
Co mówią liczby przed meczem Francja – Włochy?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:45. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Francja (34 punkty w 16 meczach) niż Włochy (10 punktów w 7 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Francja ze średnią 2,19 gola na mecz wobec 2,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Francja — 1,19 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,54 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 37,5% u zespołu Francja wobec 71,4% u zespołu Włochy, czyli 33,9 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 56,2% u zespołu Francja oraz 71,4% u zespołu Włochy. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WWPPW oraz PPRPW.
Co mówią liczby przed meczem Polska – Rumunia?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:45. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Rumunia (9 punktów w 5 meczach) niż Polska (2 punkty w 5 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Rumunia ze średnią 2,4 gola na mecz wobec 1,2 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Rumunia — 1,6 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,9 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 80,0% i 80,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 80,0% u zespołu Polska oraz 100,0% u zespołu Rumunia. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to RPPRP oraz WWWPP.
Co mówią liczby przed meczem Ukraina – Irlandia Północna?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:45. Oba zespoły zdobyły w lidze krajowej tyle samo punktów — po 11 punktów. Skuteczniejszy w ataku jest Irlandia Północna ze średnią 2,0 gola na mecz wobec 1,33 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Irlandia Północna — 0,4 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,45 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 66,7% u zespołu Ukraina wobec 20,0% u zespołu Irlandia Północna, czyli 46,7 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Ukraina oraz 40,0% u zespołu Irlandia Północna. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to RWWPW oraz WWRWR.
Co mówią liczby przed meczem Węgry – Gruzja?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:45. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Gruzja (7 punktów w 6 meczach) niż Węgry (5 punktów w 7 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Gruzja ze średnią 1,83 gola na mecz wobec 0,57 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Gruzja — 1,0 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,56 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 28,6% i 50,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 42,9% u zespołu Węgry oraz 50,0% u zespołu Gruzja. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to RPPPR oraz RPWWP.
Co mówią liczby przed meczem Wyspy Owcze – Słowacja?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:45. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Słowacja (13 punktów w 7 meczach) niż Wyspy Owcze (6 punktów w 5 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Słowacja ze średnią 1,29 gola na mecz wobec 0,8 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Słowacja — 0,71 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 1,8 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 60,0% i 42,9% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 0,0% u zespołu Wyspy Owcze oraz 42,9% u zespołu Słowacja. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to RWPRR oraz WRPWW.
Co jeszcze widać w tych danych?
Warto spojrzeć osobno na wartości odstające od reszty stawki. Bywają najbardziej wymowne, ale bywają też zwykłym przypadkiem — dlatego nigdy nie podajemy ich bez liczby meczów, która za nimi stoi.
Najbardziej zamknięte mecze. Najniższy odsetek spotkań z obiema drużynami trafiającymi mają Irlandia Północna (20,0%) oraz Mołdawia (25,0%). Najlepszą średnią straconych w całej stawce notuje Irlandia Północna — 0,4 bramki na mecz.
Najwięcej bramek. Najwyższy odsetek meczów powyżej 2,5 bramki ma Rumunia — 100,0%, przy średniej 4,0 bramki na spotkanie. Najskuteczniejszy w ataku jest Szwecja ze średnią 2,56 gola.
Jak te liczby wyglądają na tle Ekstraklasy?
Żeby wskaźniki z tabeli miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Średnia liczba bramek w meczach drużyn z tego zestawienia wynosi 2,82.
To dobra miara tego, czy wartości z zestawienia są wysokie, czy niskie. Zespół z BTTS na poziomie 65,4% jest po prostu przeciętny — dopiero wyraźne odchylenia w jedną albo w drugą stronę niosą jakąkolwiek informację. Bez takiego punktu odniesienia łatwo uznać zwykłą normę za wyjątkową tendencję.
Dlaczego nie podajemy typów?
Ponieważ statystyka opisuje przeszłość, a nie przyszłość. Zestawienie średnich z lig krajowych nie uwzględnia składów, rotacji, kontuzji ani wagi konkretnego spotkania. Znaczenie ma też układ terminarza: zespół po trudnym wyjeździe albo przed meczem pucharowym często rozkłada siły inaczej.
Potraktuj te dane jako pierwszy krok, po którym trzeba jeszcze sprawdzić składy i kursy. Jeśli dopiero zaczynasz, warto zacząć od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie.
Gdzie znajdę szczegółową analizę konkretnego meczu?
Dla wybranych spotkań z tego zestawienia przygotowaliśmy osobne strony z pełnym porównaniem obu drużyn: bilansem, ostatnimi wynikami, podziałem na grę u siebie i na wyjeździe oraz wskazaniem, w którą stronę przechylają się liczby. Poniżej znajdziesz odnośniki do wszystkich, które powstały dla tego dnia.
- Belgia – Turcja: typy, kursy i statystyki (02.10.2026)
- Bośnia i Hercegowina – Szwecja: typy i statystyki (02.10.2026)
- Cypr – Armenia: typy, kursy i statystyki (02.10.2026)
- Francja – Włochy: typy, kursy i statystyki (02.10.2026)
- Kazachstan – Mołdawia: typy, kursy i statystyki (02.10.2026)
- Łotwa – Czarnogóra: typy, kursy i statystyki (02.10.2026)
- Polska – Rumunia: typy, kursy i statystyki (02.10.2026)
- Ukraina – Irlandia Północna: typy i statystyki (02.10.2026)
- Węgry – Gruzja: typy, kursy i statystyki (02.10.2026)
- Wyspy Owcze – Słowacja: typy, kursy i statystyki (02.10.2026)
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą te statystyki?
Podstawą są surowe wyniki spotkań z bieżącego sezonu drużyn z Liga Narodów, pobierane automatycznie i przeliczane przez nas własnym kodem. Każdy wynik musi zgadzać się w dwóch niezależnych źródłach; jeśli się nie zgadza, strona czeka z aktualizacją, aż sprawa zostanie wyjaśniona. Wolimy pokazać dane starsze o dobę niż niepewne.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
Skrót BTTS pochodzi od „both teams to score” i w tabelach Liga Narodów oznacza mecze, w których trafią obie strony. W tabelach pokazujemy, jaki procent spotkań danej drużyny kończył się w ten sposób. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może oznaczać albo szczelną obronę, albo kłopoty ze zdobywaniem bramek — to dwie różne przyczyny tej samej liczby.
Czy na podstawie tych liczb można obstawiać?
Traktuj te wartości jako pierwszy krok analizy. Opisują wyłącznie to, co już się wydarzyło, i pomijają wszystko, co decyduje o konkretnym meczu: skład, kontuzje, znaczenie spotkania. Przy tak krótkich seriach jeden wynik potrafi wywrócić każdy wskaźnik, dlatego są dodatkiem do analizy, a nie jej zakończeniem.
Jak często aktualizujecie te dane?
Statystyki drużyn z Liga Narodów przeliczamy codziennie rano, a strony poszczególnych lig odświeżamy po każdej rozegranej kolejce. Zestawienia kolejek powstają przed pierwszym meczem danego dnia i opierają się na wynikach dostępnych w chwili publikacji, a po spotkaniach wracamy na stronę i dopisujemy rezultaty. Każda liczba przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi, zanim trafi na stronę.