Liga Narodów • 2 października 2026

Węgry – Gruzja
statystyki przed meczem

Kursy bukmacherów, xG, historia spotkań, przewidywane składy i statystyki obu drużyn.

Jak się skończyło

Węgry  1:0  Gruzja

Jak skończył się mecz Węgry – Gruzja?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0, a padło w nim 1 bramka. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Węgry – Gruzja — statystyki obu drużyn przed meczem
Liga Narodów  •  2 października 2026  •  20:45
WęgryRPPPR
VS
GruzjaRPWWP
Stadion: Puskás Aréna  ·  Sędzia: Srdan Jovanovic
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 2 października 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i LV BET, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
2,29gole na mecz2,83
0,57średnio strzela1,83
1,71średnio traci1,0
28,6%BTTS50,0%
42,9%over 2,550,0%
0,71punkty na mecz1,17

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Węgry – Gruzja. Wszystkie wskaźniki pochodzą z oficjalnych meczów reprezentacji i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu oraz przewidywane składy.

Jakie są kursy na mecz Węgry – Gruzja?

Kursy Superbetu na ten mecz to 2,17 za wygraną zespołu Węgry, 3,25 za remis i 3,40 za zwycięstwo zespołu Gruzja. Bez marży bukmachera oznacza to mniej więcej 43% szans dla gospodarzy, 29% na remis i 28% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.

ZakładLV BET
1Węgry2,172,17
Xremis3,253,35
2Gruzja3,403,50
Obie drużyny strzelą
tak1,881,85
nie1,871,90
Liczba goli
powyżej 2,52,152,10
poniżej 2,51,701,72
Kursy z 02.10, godz. 06:33 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
43%Węgry
29%remis
28%Gruzja

Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,88, co odpowiada około 50% szans, i powyżej 2,5 gola po 2,15, czyli mniej więcej 44%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 28,6% i 50,0% spotkań z golami po obu stronach oraz 42,9% i 50,0% spotkań z co najmniej trzema bramkami.

Co mówią liczby przed meczem Węgry – Gruzja?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Gruzja zbiera średnio 1,17 punktu na mecz, a Węgry 0,71 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 6 spotkań, drugi 7 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Gruzja — 1,83 gola na mecz wobec 0,57 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Gruzja — 1,0 bramki na mecz, podczas gdy Węgry traci średnio 1,71. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 15 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 28,6% i 50,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 42,9% u zespołu Węgry oraz 50,0% u zespołu Gruzja, czyli 7,1 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Węgry i Gruzja w bezpośrednim zestawieniu?

Tabela zestawia Węgry i Gruzja w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.

WskaźnikWęgryGruzja
Rozgrywkimecze reprezentacjimecze reprezentacji
Rozegrane mecze76
Bilans W-R-P1-2-42-1-3
Punkty na mecz0,711,17
Bramki strzelone411
Bramki stracone126
Średnio strzela0,571,83
Średnio traci1,711,0
Gole/mecz2,292,83
BTTS28,6%50,0%
Over 1,571,4%66,7%
Over 2,542,9%50,0%
Over 3,528,6%16,7%
Czyste konta21
Mecze bez gola42
FormaRPPPRRPWWP

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Węgry w tym sezonie to 1-2-4, a zespołu Gruzja — 2-1-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Węgry nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Gruzja nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: RPPPR oraz RPWWP.

Ostatnie spotkania, jakie Węgry i Gruzja rozegrały w oficjalnych meczach reprezentacji, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Węgry — ostatnie mecze

19.11 Niemcy 1:1 R
20.03 Turcja 1:3 P
23.03 Turcja 0:3 P
25.09 Ukraina 0:1 P
28.09 Irlandia Północna 0:0 R

Gruzja — ostatnie mecze

16.11 Ukraina 1:1 R
19.11 Czechy 1:2 P
20.03 Armenia 3:0 W
23.03 Armenia 6:1 W
25.09 Irlandia Północna 0:1 P

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Węgry pada średnio 2,29 bramki, a w meczach Gruzja — 2,83. Granicę 1,5 gola przekroczyło 71,4% meczów pierwszego zespołu i 66,7% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 42,9% i 50,0%, a próg 3,5 bramki 28,6% oraz 16,7%.

Czystych kont Węgry ma 2, a Gruzja — 1. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 4, drugi 2. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają Węgry i Gruzja?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Węgry ma średnio 1,6 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Gruzja 1,3. Węgry oddaje przeciętnie 15,0 strzału w meczu, z czego 2,5 celnego, a Gruzja odpowiednio 13,0 i 5,0.

Węgryśrednio na meczGruzja
1,6xG1,3
0,5stworzone okazje2,0
15,0strzały13,0
2,5celne strzały5,0
60,5%posiadanie piłki55,5%
3,0rzuty rożne6,5
3,0żółte kartki1,5
13,5faule13,0

Węgry marnuje część sytuacji: zdobywa 0,0 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,6. Gruzja marnuje część sytuacji: zdobywa 0,0 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,3. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak Węgry wypada u siebie, a Gruzja na wyjeździe?

Ten mecz Węgry rozgrywa u siebie, a Gruzja na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Węgry ma za sobą 3 mecze, ze średnią 0,33 gola strzelonego i 1,67 straconego oraz 33,3% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Gruzja ma 2 mecze, ze średnią 2,0 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Węgry wynosi średnio 2,0, a w wyjazdowych spotkaniach Gruzja — 3,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 33,3% u gospodarza i 50,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

Jakie są przewidywane składy Węgry i Gruzja?

Najpewniej Węgry wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Balázs Tóth, a w polu Attila Osvath, Willi Orbán, Mark Csinger, Milos Kerkez, András Schäfer, Aron Csongvai, Gabor Jurek, Tamas Szucs, Dominik Szoboszlai, Daniel Lukacs.

Najpewniej Gruzja wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-3-3: w bramce Giorgi Mamardashvili, a w polu Otar Kakabadze, Saba Goglichidze, Lasha Dvali, Luka Lochoshvili, Giorgi Kochorashvili, Giorgi Chakvetadze, Otar Kiteiszwili, Heorhii Tsitaishvili, Georges Mikautadze, Khvicha Kvaratskhelia.

Węgry 4-2-3-1Gruzja 4-3-3

Mecz poprowadzi Srdan Jovanovic. Trenerem zespołu Węgry jest Marco Rossi, a zespołu Gruzja Ramaz Svanadze. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
brak wyraźnego wskazania

Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 46,5%, wskaźnik BTTS 39,3%, a różnica w dorobku punktowym to 0,46 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Węgry – Gruzja: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.

Gdzie oglądać mecz Węgry – Gruzja?

Mecz Węgry – Gruzja rozpoczyna się o godzinie 20:45, 2 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz TVP przy meczach reprezentacji Polski, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Węgry i Gruzja są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Węgry czy Gruzja z BTTS w okolicach 65,4% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Te liczby mówią o tym, co już się wydarzyło, i nic nie wiedzą o dzisiejszym spotkaniu. Przy próbach z początku sezonu pojedynczy wynik zmienia obraz mocniej, niż podpowiada intuicja. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Węgry – Gruzja.

Jeśli mecz Węgry – Gruzja jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Węgry – Gruzja?

Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Węgry i Gruzja w bieżącym sezonie ich ostatnich rozegranych spotkań. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Węgry – Gruzja, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Węgry i Gruzja podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 2 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Węgry albo Gruzja znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?

Kursy pochodzą z oferty Superbetu i LV BET; datę i godzinę odczytu podajemy pod tabelą, a w dniu spotkania rano je odświeżamy. Statystyki z xG, mecze bezpośrednie i przewidywane składy obu drużyn udostępnia serwis statystyczny Superbetu, z którym współpracujemy. Kursy żyją do rozpoczęcia meczu, dlatego przed postawieniem zakładu warto zajrzeć do bieżącej oferty.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP