Francja 1:1 Włochy
Jak skończył się mecz Francja – Włochy?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a padło w nim 2 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Francja – Włochy. Wszystkie wskaźniki pochodzą z oficjalnych meczów reprezentacji i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz Francja – Włochy?
Superbet wycenia wygraną zespołu Francja na 1,48, remis na 4,80, a zwycięstwo zespołu Włochy na 5,60. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 64% szans gospodarzom, 20% na remis i 17% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.
| Zakład | LV BET | |
|---|---|---|
| 1Francja | 1,48 | 1,50 |
| Xremis | 4,80 | 5,55 |
| 2Włochy | 5,60 | 6,75 |
| Obie drużyny strzelą | ||
| tak | 1,61 | 1,62 |
| nie | 2,25 | 2,25 |
| Liczba goli | ||
| powyżej 2,5 | 1,47 | 1,45 |
| poniżej 2,5 | 2,67 | 2,70 |
Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,61, co odpowiada około 58% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,47, czyli mniej więcej 64%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 37,5% i 71,4% spotkań z golami po obu stronach oraz 56,2% i 71,4% spotkań z co najmniej trzema bramkami.
Co mówią liczby przed meczem Francja – Włochy?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Francja zbiera średnio 2,12 punktu na mecz, a Włochy 1,43 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 16 spotkań, drugi 7 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Francja — 2,19 gola na mecz wobec 2,0 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Francja — 1,19 bramki na mecz, podczas gdy Włochy traci średnio 1,71. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 49 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 37,5% u zespołu Francja wobec 71,4% u zespołu Włochy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 56,2% u zespołu Francja oraz 71,4% u zespołu Włochy, czyli 15,2 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Francja i Włochy w bezpośrednim zestawieniu?
Poniżej te same wskaźniki po obu stronach. Wartość „gole/mecz” liczymy dla Francja i Włochy jako sumę wszystkich bramek w meczach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. Wiersze over to procent spotkań, w których przekroczono kolejne progi bramkowe.
| Wskaźnik | Francja | Włochy |
|---|---|---|
| Rozgrywki | mecze reprezentacji | mecze reprezentacji |
| Rozegrane mecze | 16 | 7 |
| Bilans W-R-P | 11-1-4 | 3-1-3 |
| Punkty na mecz | 2,12 | 1,43 |
| Bramki strzelone | 35 | 14 |
| Bramki stracone | 19 | 12 |
| Średnio strzela | 2,19 | 2,0 |
| Średnio traci | 1,19 | 1,71 |
| Gole/mecz | 3,38 | 3,71 |
| BTTS | 37,5% | 71,4% |
| Over 1,5 | 81,2% | 85,7% |
| Over 2,5 | 56,2% | 71,4% |
| Over 3,5 | 31,2% | 57,1% |
| Czyste konta | 8 | 1 |
| Mecze bez gola | 3 | 1 |
| Forma | WWPPW | PPRPW |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Francja w tym sezonie to 11-1-4, a zespołu Włochy — 3-1-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Francja nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Włochy nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WWPPW oraz PPRPW.
Ostatnie spotkania, jakie Francja i Włochy rozegrały w oficjalnych meczach reprezentacji, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Francja — ostatnie mecze
Włochy — ostatnie mecze
Jak kończyły się dotychczasowe mecze Francja – Włochy?
Od 2016 roku te drużyny spotkały się 4 razy. Zespół Francja wygrał 3 mecze, zespół Włochy wygrał 1 mecz, a liczba remisów to 0. Ostatnie spotkanie, rozegrane 17.11.2024, zakończyło się wynikiem 1:3 (Włochy – Francja).
W 4 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 14 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 4 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 4 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Francja pada średnio 3,38 bramki, a w meczach Włochy — 3,71. Granicę 1,5 gola przekroczyło 81,2% meczów pierwszego zespołu i 85,7% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 56,2% i 71,4%, a próg 3,5 bramki 31,2% oraz 57,1%.
Czystych kont Francja ma 8, a Włochy — 1. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 3, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają Francja i Włochy?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Francja ma średnio 1,2 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Włochy 2,0. Francja oddaje przeciętnie 15,0 strzału w meczu, z czego 5,5 celnego, a Włochy odpowiednio 17,5 i 7,0.
Francja strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,0 gola na mecz przy xG 1,2. Włochy strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 2,0 gola na mecz przy xG 2,0. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak Francja wypada u siebie, a Włochy na wyjeździe?
Ten mecz Francja rozgrywa u siebie, a Włochy na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Francja ma za sobą 8 meczów, ze średnią 2,25 gola strzelonego i 1,12 straconego oraz 62,5% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Włochy ma 3 mecze, ze średnią 2,67 gola strzelonego i 1,33 straconego oraz 66,7% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Francja wynosi średnio 3,38, a w wyjazdowych spotkaniach Włochy — 4,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 25,0% u gospodarza i 66,7% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy Francja i Włochy?
Najpewniej Francja wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-3-3: w bramce Mike Maignan, a w polu Pierre Kalulu, Jeremy Jacquet, Maxence Lacroix, Andy Diouf, Maghnes Akliouche, Eduardo Camavinga, Lucas Da Cunha, Michael Olise, Esteban Lepaul, Desire Doue.
Najpewniej Włochy wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-3-3: w bramce Gianluigi Donnarumma, a w polu Michael Kayode, Giorgio Scalvini, Alessandro Bastoni, Matteo Ruggeri, Davide Frattesi, Sandro Tonali, Nicolo Fagioli, Nicolo Cambiaghi, Francesco Pio Esposito, Sebastiano Esposito.
Mecz poprowadzi Jesus Gil Manzano. Trenerem zespołu Francja jest Zinedine Zidane, a zespołu Włochy Roberto Mancini. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 63,8%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,54 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Francja – Włochy: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.
Gdzie oglądać mecz Francja – Włochy?
Mecz Francja – Włochy rozpoczyna się o godzinie 20:45, 2 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz TVP przy meczach reprezentacji Polski, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Francja i Włochy są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Francja czy Włochy z BTTS w okolicach 65,4% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Francja – Włochy.
Jeśli mecz Francja – Włochy jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Francja – Włochy?
Liczby powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki ostatnich spotkań Francja oraz Włochy i przeliczamy je własnym narzędziem. Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Francja – Włochy, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Francja i Włochy podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 2 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Francja albo Włochy znajdziesz już zaktualizowane wartości.
Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?
Kursy na tej stronie to odczyt oferty Superbetu i LV BET z datą i godziną podaną pod tabelą; w dniu meczu rano je odświeżamy. xG, średnie sezonu, historię spotkań i przewidywane składy dostarcza serwis statystyczny Superbetu, naszego partnera. Oferta bukmacherów zmienia się do pierwszego gwizdka, więc liczby w tabeli traktuj jako punkt wyjścia i przed zakładem sprawdź kurs u bukmachera.