W programie 5 spotkań:
- 15:00 — Angers – Marsylia
- 17:15 — Le Havre – Auxerre
- 17:15 — Lorient – Monaco
- 17:15 — Paris FC – Rennes
- 20:45 — Lyon – Nice
Zebraliśmy statystyki wszystkich 10 drużyn, które grają tego dnia. Liczby pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i wyliczamy je sami z surowych wyników. Nie podajemy typów — pokazujemy dane i to, co z nich wynika.
Jak wygląda cała stawka w liczbach?
Poniższa tabela zestawia wszystkie drużyny z Ligue 1 grające dziś. Kolumna „gole/mecz” oznacza łączną liczbę bramek w spotkaniach danego zespołu, a więc strzelonych i straconych razem. BTTS oraz over 2,5 to odsetek meczów, w których dane zdarzenie wystąpiło, a forma pokazuje wyniki ostatnich spotkań, od najstarszego do najnowszego.
| Godz. | Drużyna | Liga | M | Bilans | Gole/mecz | BTTS | Over 2,5 | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15:00 | Angers | Ligue 1 | 6 | 2-1-3 | 2,83 | 50,0% | 50,0% | WPRWP |
| Marsylia | Ligue 1 | 6 | 2-0-4 | 2,83 | 33,3% | 50,0% | PPPPW | |
| 17:15 | Le Havre | Ligue 1 | 6 | 0-2-4 | 2,0 | 50,0% | 33,3% | RPRPP |
| Auxerre | Ligue 1 | 6 | 2-0-4 | 4,0 | 83,3% | 83,3% | PPWWP | |
| 17:15 | Lorient | Ligue 1 | 6 | 2-2-2 | 2,0 | 50,0% | 50,0% | PWRPW |
| Monaco | Ligue 1 | 6 | 4-2-0 | 2,5 | 66,7% | 50,0% | WWRWR | |
| 17:15 | Paris FC | Ligue 1 | 6 | 3-2-1 | 2,0 | 33,3% | 50,0% | WWRWP |
| Rennes | Ligue 1 | 6 | 4-1-1 | 3,67 | 66,7% | 83,3% | WWWPW | |
| 20:45 | Lyon | Ligue 1 | 6 | 3-2-1 | 2,5 | 50,0% | 50,0% | RWRWP |
| Nice | Ligue 1 | 6 | 2-2-2 | 2,0 | 50,0% | 50,0% | PRPWW |
Co mówią liczby przed meczem Angers – Marsylia?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 15:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Angers (7 punktów w 6 meczach) niż Marsylia (6 punktów w 6 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Marsylia ze średnią 1,5 gola na mecz wobec 1,17 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Marsylia — 1,33 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,83 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 50,0% i 33,3% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Angers oraz 50,0% u zespołu Marsylia. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WPRWP oraz PPPPW.
Co mówią liczby przed meczem Le Havre – Auxerre?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 17:15. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Auxerre (6 punktów w 6 meczach) niż Le Havre (2 punkty w 6 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Auxerre ze średnią 1,33 gola na mecz wobec 0,67 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Le Havre — 1,33 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,0 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 50,0% u zespołu Le Havre wobec 83,3% u zespołu Auxerre, czyli 33,3 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 33,3% u zespołu Le Havre oraz 83,3% u zespołu Auxerre. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to RPRPP oraz PPWWP.
Co mówią liczby przed meczem Lorient – Monaco?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 17:15. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Monaco (14 punktów w 6 meczach) niż Lorient (8 punktów w 6 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Monaco ze średnią 1,67 gola na mecz wobec 1,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Monaco — 0,83 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,25 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 50,0% i 66,7% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Lorient oraz 50,0% u zespołu Monaco. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PWRPW oraz WWRWR.
Co mówią liczby przed meczem Paris FC – Rennes?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 17:15. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Rennes (13 punktów w 6 meczach) niż Paris FC (11 punktów w 6 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Rennes ze średnią 2,0 gola na mecz wobec 1,33 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Paris FC — 0,67 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,83 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 33,3% u zespołu Paris FC wobec 66,7% u zespołu Rennes, czyli 33,4 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Paris FC oraz 83,3% u zespołu Rennes. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WWRWP oraz WWWPW.
Co mówią liczby przed meczem Lyon – Nice?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:45. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Lyon (11 punktów w 6 meczach) niż Nice (8 punktów w 6 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Lyon ze średnią 1,83 gola na mecz wobec 0,83 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Lyon — 0,67 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,25 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 50,0% i 50,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Lyon oraz 50,0% u zespołu Nice. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to RWRWP oraz PRPWW.
Co jeszcze widać w tych danych?
Warto spojrzeć osobno na wartości odstające od reszty stawki. Bywają najbardziej wymowne, ale bywają też zwykłym przypadkiem — dlatego nigdy nie podajemy ich bez liczby meczów, która za nimi stoi.
Najbardziej zamknięte mecze. Najniższy odsetek spotkań z obiema drużynami trafiającymi mają Paris FC (33,3%) oraz Marsylia (33,3%). Najlepszą średnią straconych w całej stawce notuje Paris FC — 0,67 bramki na mecz.
Najwięcej bramek. Najwyższy odsetek meczów powyżej 2,5 bramki ma Auxerre — 83,3%, przy średniej 4,0 bramki na spotkanie. Najskuteczniejszy w ataku jest Rennes ze średnią 2,0 gola.
Jak te liczby wyglądają na tle Ekstraklasy?
Żeby wskaźniki z tabeli miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 3,01 gola na mecz, 65,9% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,5% przekracza granicę 2,5 bramki. Średnia liczba bramek w meczach drużyn z tego zestawienia wynosi 2,63.
To dobra miara tego, czy wartości z zestawienia są wysokie, czy niskie. Zespół z BTTS na poziomie 65,9% jest po prostu przeciętny — dopiero wyraźne odchylenia w jedną albo w drugą stronę niosą jakąkolwiek informację. Bez takiego punktu odniesienia łatwo uznać zwykłą normę za wyjątkową tendencję.
Dlaczego nie podajemy typów?
Ponieważ statystyka opisuje przeszłość, a nie przyszłość. Zestawienie średnich z lig krajowych nie uwzględnia składów, rotacji, kontuzji ani wagi konkretnego spotkania. Znaczenie ma też układ terminarza: zespół po trudnym wyjeździe albo przed meczem pucharowym często rozkłada siły inaczej.
Traktuj tę stronę jako punkt wyjścia do własnej analizy, nigdy jako gotowy kupon. Jeśli dopiero zaczynasz, warto zacząć od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie.
Gdzie znajdę szczegółową analizę konkretnego meczu?
Dla wybranych spotkań z tego zestawienia przygotowaliśmy osobne strony z pełnym porównaniem obu drużyn: bilansem, ostatnimi wynikami, podziałem na grę u siebie i na wyjeździe oraz wskazaniem, w którą stronę przechylają się liczby. Poniżej znajdziesz odnośniki do wszystkich, które powstały dla tego dnia.
- Bournemouth – Sunderland: typy i statystyki (18.10.2026)
- Brighton – Crystal Palace: typy i statystyki (18.10.2026)
- Celta Vigo – Alaves: typy, kursy i statystyki (18.10.2026)
- Fiorentina – Como: typy, kursy i statystyki (18.10.2026)
- Leeds – Manchester Utd: typy, kursy i statystyki (18.10.2026)
- Malaga – Real Sociedad: typy, kursy i statystyki (18.10.2026)
- Nottingham – Arsenal: typy, kursy i statystyki (18.10.2026)
- Osasuna – Racing Santander: typy i statystyki (18.10.2026)
- Real Madryt – Sevilla: typy, kursy i statystyki (18.10.2026)
- Udinese – Lecce: typy, kursy i statystyki (18.10.2026)
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą te statystyki?
Podstawą są surowe wyniki spotkań z bieżącego sezonu drużyn z Ligue 1, pobierane automatycznie i przeliczane przez nas własnym kodem. Każdy wynik musi zgadzać się w dwóch niezależnych źródłach; jeśli się nie zgadza, strona czeka z aktualizacją, aż sprawa zostanie wyjaśniona. Wolimy pokazać dane starsze o dobę niż niepewne.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zakład na bramki po obu stronach. Podajemy go jako odsetek meczów zespołu, w których to nastąpiło. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą obrony, ale równie dobrze skutkiem nieskuteczności w ataku, więc warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.
Czy na podstawie tych liczb można obstawiać?
Traktuj te wartości jako pierwszy krok analizy. Opisują wyłącznie to, co już się wydarzyło, i pomijają wszystko, co decyduje o konkretnym meczu: skład, kontuzje, znaczenie spotkania. Przy tak krótkich seriach jeden wynik potrafi wywrócić każdy wskaźnik, dlatego są dodatkiem do analizy, a nie jej zakończeniem.
Jak często aktualizujecie te dane?
Przeliczenie dla Ligue 1 odbywa się codziennie rano, a tabele lig odświeżamy po każdej rozegranej kolejce. Artykuły o kolejkach powstają przed pierwszym gwizdkiem danego dnia, więc opierają się na tym, co było wiadomo w chwili publikacji, a wyniki dopisujemy do nich następnego ranka. Zanim jakakolwiek liczba trafi na stronę, musi zgadzać się z danymi źródłowymi z obu źródeł.