Premier League • 18 października 2026

Nottingham – Arsenal
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

Nottingham – Arsenal — statystyki obu drużyn przed meczem
Premier League  •  18 października 2026  •  17:30
VS
ArsenalWWWPW
Stadion: The City Ground  ·  Sędzia: Michael Oliver
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 18 października 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i LV BET, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
2,17gole na mecz2,5
0,83średnio strzela1,67
1,33średnio traci0,83
50,0%BTTS33,3%
50,0%over 2,566,7%
0,83punkty na mecz2,5

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Nottingham – Arsenal. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu oraz historię bezpośrednich meczów.

Jakie są kursy na mecz Nottingham – Arsenal?

Kursy Superbetu na ten mecz to 5,30 za wygraną zespołu Nottingham, 3,85 za remis i 1,60 za zwycięstwo zespołu Arsenal. Bez marży bukmachera oznacza to mniej więcej 18% szans dla gospodarzy, 24% na remis i 58% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.

ZakładLV BET
1Nottingham5,306,00
Xremis3,853,75
2Arsenal1,601,65
Obie drużyny strzelą
tak1,951,88
nie1,831,88
Liczba goli
powyżej 2,51,901,92
poniżej 2,51,881,88
Kursy z 16.10, godz. 07:18 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
18%Nottingham
24%remis
58%Arsenal

Kurs Superbetu 1,95 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 48% szans. W meczach zespołu Nottingham obie strony trafiały w 50,0% spotkań, a w meczach zespołu Arsenal w 33,3%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,90, czyli około 50%, przy 50,0% i 66,7% takich meczów u obu drużyn.

Co mówią liczby przed meczem Nottingham – Arsenal?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Arsenal zbiera średnio 2,5 punktu na mecz, a Nottingham 0,83 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 6 spotkań, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Arsenal — 1,67 gola na mecz wobec 0,83 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Arsenal — 0,83 bramki na mecz, podczas gdy Nottingham traci średnio 1,33. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 15 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 50,0% i 33,3% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Nottingham oraz 66,7% u zespołu Arsenal, czyli 16,7 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Nottingham i Arsenal w bezpośrednim zestawieniu?

W tabeli znajdziesz Nottingham i Arsenal opisane tym samym zestawem liczb. „Gole/mecz” oznacza sumę bramek w spotkaniach drużyny, a progi over mówią, jak często jej mecze przekraczały kolejne granice bramkowe.

WskaźnikNottinghamArsenal
RozgrywkiPremier LeaguePremier League
Rozegrane mecze66
Bilans W-R-P1-2-35-0-1
Punkty na mecz0,832,5
Bramki strzelone510
Bramki stracone85
Średnio strzela0,831,67
Średnio traci1,330,83
Gole/mecz2,172,5
BTTS50,0%33,3%
Over 1,550,0%83,3%
Over 2,550,0%66,7%
Over 3,533,3%0,0%
Czyste konta13
Mecze bez gola31
FormaRRWPPWWWPW

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Nottingham w tym sezonie to 1-2-3, a zespołu Arsenal — 5-0-1, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Nottingham ma serię 2 porażek z rzędu. Arsenal nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: RRWPP oraz WWWPW.

Ostatnie spotkania, jakie Nottingham i Arsenal rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Nottingham — ostatnie mecze

29.08 Liverpool 2:2 R
05.09 Tottenham 0:0 R
12.09 Aston Villa 2:1 W
19.09 Coventry 0:1 P
11.10 Crystal Palace 1:3 P

Arsenal — ostatnie mecze

31.08 Aston Villa 1:0 W
06.09 Chelsea 2:1 W
12.09 Sunderland 2:0 W
19.09 Brighton 0:3 P
10.10 Leeds 2:1 W

Jak kończyły się dotychczasowe mecze Nottingham – Arsenal?

Od 1994 roku te drużyny spotkały się 20 razy. Zespół Nottingham wygrał 4 mecze, zespół Arsenal wygrał 12 meczów, a liczba remisów to 4. Ostatnie spotkanie, rozegrane 17.01.2026, zakończyło się wynikiem 0:0 (Nottingham Forest – Arsenal).

4Nottingham
4remisy
12Arsenal

W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 9 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 1 raz, a granicę 2,5 gola przekroczono 3 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.

17.01.2026 Nottingham Forest – Arsenal 0:0 R
13.09.2025 Arsenal – Nottingham Forest 3:0 P
26.02.2025 Nottingham Forest – Arsenal 0:0 R
23.11.2024 Arsenal – Nottingham Forest 3:0 P
30.01.2024 Nottingham Forest – Arsenal 1:2 P

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Nottingham pada średnio 2,17 bramki, a w meczach Arsenal — 2,5. Granicę 1,5 gola przekroczyło 50,0% meczów pierwszego zespołu i 83,3% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 50,0% i 66,7%, a próg 3,5 bramki 33,3% oraz 0,0%.

Czystych kont Nottingham ma 1, a Arsenal — 3. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 3, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają Nottingham i Arsenal?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Nottingham ma średnio 1,8 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Arsenal 1,8. Nottingham oddaje przeciętnie 17,7 strzału w meczu, z czego 3,8 celnego, a Arsenal odpowiednio 13,0 i 5,0.

Nottinghamśrednio na meczArsenal
1,8xG1,8
4,2stworzone okazje2,7
17,7strzały13,0
3,8celne strzały5,0
48,8%posiadanie piłki59,2%
4,2rzuty rożne4,5
2,5żółte kartki1,3
14,2faule10,5

Nottingham marnuje część sytuacji: zdobywa 0,8 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,8. Arsenal strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,7 gola na mecz przy xG 1,8. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak Nottingham wypada u siebie, a Arsenal na wyjeździe?

Ten mecz Nottingham rozgrywa u siebie, a Arsenal na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Nottingham ma za sobą 3 mecze, ze średnią 0,0 gola strzelonego i 0,67 straconego oraz 0,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Arsenal ma 3 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 33,3% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Nottingham wynosi średnio 0,67, a w wyjazdowych spotkaniach Arsenal — 2,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 0,0% u gospodarza i 0,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
wygrana zespołu Arsenal

Najwyraźniejsza różnica dotyczy dorobku punktowego. Arsenal zbiera średnio 2,5 punktu na mecz w swojej lidze, a różnica względem rywala wynosi 1,67 punktu na spotkanie. Przy tak dużym rozjeździe formy to właśnie rozstrzygnięcie meczu jest tym, na co dane wskazują najmocniej.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Nottingham – Arsenal: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.

Gdzie oglądać mecz Nottingham – Arsenal?

Mecz Nottingham – Arsenal rozpoczyna się o godzinie 17:30, 18 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Canal+ Sport oraz Viaplay, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 3,01 gola na mecz, 65,9% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,5% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Nottingham i Arsenal są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Nottingham czy Arsenal z BTTS w okolicach 65,9% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Nottingham – Arsenal.

Jeśli mecz Nottingham – Arsenal jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Nottingham – Arsenal?

Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Nottingham i Arsenal w bieżącym sezonie ich ostatnich rozegranych spotkań. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Nottingham – Arsenal, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań Nottingham i Arsenal tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 18 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Nottingham albo Arsenal znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP