| Godz. | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|
| 18:00 | Wieczysta Kraków | 3:0 | Wisła Płock |
| 19:00 | Galatasaray | 3:1 | Kasimpasa |
| 19:45 | Moreirense | 0:1 | Gil Vicente |
| 20:00 | PSV | 2:0 | Heerenveen |
| 20:30 | Raków Częstochowa | 1:4 | GKS Katowice |
| 20:30 | Borussia Dortmund | 2:2 | Werder Brema |
| 20:45 | Lens | 2:1 | Lyon |
| 20:45 | Beveren | 1:3 | Lommel SK |
| 21:00 | Malaga | 1:1 | Espanyol |
| 21:15 | Braga | 1:3 | Sporting |
Co pokazały wyniki?
W 10 rozegranych spotkaniach padło łącznie 32 bramek, czyli średnio 3,2 na mecz. Obie drużyny trafiały do siatki w 7 z nich, co daje 70,0%, a granicę 2,5 bramki przekroczyło 7 spotkań, czyli 70,0%. Poniżej zostawiamy statystyki sprzed meczów — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
W programie 10 spotkań:
- 18:00 — Wieczysta Kraków – Wisła Płock
- 19:00 — Galatasaray – Kasimpasa
- 19:45 — Moreirense – Gil Vicente
- 20:00 — PSV – Heerenveen
- 20:30 — Raków Częstochowa – GKS Katowice
- 20:30 — Borussia Dortmund – Werder Brema
- 20:45 — Lens – Lyon
- 20:45 — Beveren – Lommel SK
- 21:00 — Malaga – Espanyol
- 21:15 — Braga – Sporting
Zebraliśmy statystyki wszystkich 20 drużyn, które grają tego dnia. Liczby pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i wyliczamy je sami z surowych wyników. Nie podajemy typów — pokazujemy dane i to, co z nich wynika.
Jak wygląda cała stawka w liczbach?
Tabela obejmuje wszystkie drużyny z dzisiejszego programu, które grają tego dnia. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki w spotkaniach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. BTTS i over 2,5 podajemy jako procent meczów z danym zdarzeniem, a forma układa ostatnie wyniki od najstarszego.
| Godz. | Drużyna | Liga | M | Bilans | Gole/mecz | BTTS | Over 2,5 | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18:00 | Wieczysta Kraków | Ekstraklasa | 8 | 1-2-5 | 3,5 | 75,0% | 62,5% | PPRPR |
| Wisła Płock | Ekstraklasa | 8 | 3-2-3 | 2,62 | 50,0% | 50,0% | PPRWW | |
| 19:00 | Galatasaray | Super Lig | 6 | 4-1-1 | 3,83 | 50,0% | 83,3% | WWWWP |
| Kasimpasa | Super Lig | 6 | 2-4-0 | 2,0 | 66,7% | 33,3% | WRRWR | |
| 19:45 | Moreirense | Liga Portugal | 7 | 2-2-3 | 3,14 | 57,1% | 71,4% | WPPWR |
| Gil Vicente | Liga Portugal | 6 | 2-2-2 | 1,67 | 33,3% | 16,7% | WRPPR | |
| 20:00 | PSV | Eredivisie | 7 | 5-1-1 | 4,86 | 100,0% | 100,0% | WWWWP |
| Heerenveen | Eredivisie | 7 | 2-3-2 | 2,86 | 42,9% | 57,1% | PRPRW | |
| 20:30 | Raków Częstochowa | Ekstraklasa | 9 | 1-0-8 | 3,67 | 88,9% | 88,9% | PPWPP |
| GKS Katowice | Ekstraklasa | 8 | 4-0-4 | 3,62 | 62,5% | 87,5% | WWPPW | |
| 20:30 | Borussia Dortmund | Bundesliga | 4 | 4-0-0 | 2,75 | 25,0% | 50,0% | WWWW |
| Werder Brema | Bundesliga | 4 | 2-1-1 | 4,0 | 100,0% | 75,0% | PWRW | |
| 20:45 | Lens | Ligue 1 | 5 | 1-1-3 | 3,6 | 80,0% | 80,0% | WPPRP |
| Lyon | Ligue 1 | 5 | 3-2-0 | 2,4 | 40,0% | 40,0% | WRWRW | |
| 20:45 | Beveren | Jupiler Pro League | 7 | 3-0-4 | 2,57 | 14,3% | 57,1% | PPWWP |
| Lommel SK | Jupiler Pro League | 7 | 2-2-3 | 2,0 | 14,3% | 28,6% | WWPPR | |
| 21:00 | Malaga | LaLiga | 7 | 0-3-4 | 2,14 | 42,9% | 28,6% | PRRPP |
| Espanyol | LaLiga | 7 | 2-1-4 | 2,86 | 71,4% | 71,4% | PRWPP | |
| 21:15 | Braga | Liga Portugal | 6 | 3-2-1 | 2,0 | 50,0% | 50,0% | WWPWR |
| Sporting | Liga Portugal | 7 | 4-3-0 | 3,57 | 71,4% | 71,4% | WWWRR |
Co mówią liczby przed meczem Wieczysta Kraków – Wisła Płock?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 18:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Wisła Płock (11 punktów w 8 meczach) niż Wieczysta Kraków (5 punktów w 8 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Wieczysta Kraków ze średnią 1,38 gola na mecz wobec 1,12 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Wisła Płock — 1,5 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,06 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 75,0% i 50,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 62,5% u zespołu Wieczysta Kraków oraz 50,0% u zespołu Wisła Płock. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PPRPR oraz PPRWW.
Co mówią liczby przed meczem Galatasaray – Kasimpasa?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 19:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Galatasaray (13 punktów w 6 meczach) niż Kasimpasa (10 punktów w 6 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Galatasaray ze średnią 2,17 gola na mecz wobec 1,17 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Kasimpasa — 0,83 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,92 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 50,0% i 66,7% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 83,3% u zespołu Galatasaray oraz 33,3% u zespołu Kasimpasa. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WWWWP oraz WRRWR.
Co mówią liczby przed meczem Moreirense – Gil Vicente?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 19:45. Oba zespoły zdobyły w lidze krajowej tyle samo punktów — po 8 punktów. Skuteczniejszy w ataku jest Moreirense ze średnią 1,14 gola na mecz wobec 0,83 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Gil Vicente — 0,83 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,41 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 57,1% i 33,3% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 71,4% u zespołu Moreirense oraz 16,7% u zespołu Gil Vicente. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WPPWR oraz WRPPR.
Co mówią liczby przed meczem PSV – Heerenveen?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył PSV (16 punktów w 7 meczach) niż Heerenveen (9 punktów w 7 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest PSV ze średnią 3,43 gola na mecz wobec 1,57 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Heerenveen — 1,29 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,86 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu PSV wobec 42,9% u zespołu Heerenveen, czyli 57,1 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu PSV oraz 57,1% u zespołu Heerenveen. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WWWWP oraz PRPRW.
Co mówią liczby przed meczem Raków Częstochowa – GKS Katowice?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:30. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył GKS Katowice (12 punktów w 8 meczach) niż Raków Częstochowa (3 punkty w 9 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest GKS Katowice ze średnią 2,0 gola na mecz wobec 1,33 u rywala, a niższą średnią straconych notuje GKS Katowice — 1,62 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,65 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 88,9% i 62,5% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 88,9% u zespołu Raków Częstochowa oraz 87,5% u zespołu GKS Katowice. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PPWPP oraz WWPPW.
Co mówią liczby przed meczem Borussia Dortmund – Werder Brema?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:30. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Borussia Dortmund (12 punktów w 4 meczach) niż Werder Brema (7 punktów w 4 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Borussia Dortmund ze średnią 2,25 gola na mecz wobec 2,0 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Borussia Dortmund — 0,5 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,38 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 25,0% u zespołu Borussia Dortmund wobec 100,0% u zespołu Werder Brema, czyli 75,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Borussia Dortmund oraz 75,0% u zespołu Werder Brema. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WWWW oraz PWRW.
Co mówią liczby przed meczem Lens – Lyon?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:45. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Lyon (11 punktów w 5 meczach) niż Lens (4 punkty w 5 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Lyon ze średnią 2,0 gola na mecz wobec 1,8 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Lyon — 0,4 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 3,0 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 80,0% u zespołu Lens wobec 40,0% u zespołu Lyon, czyli 40,0 punktu procentowego różnicy. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 80,0% u zespołu Lens oraz 40,0% u zespołu Lyon. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WPPRP oraz WRWRW.
Co mówią liczby przed meczem Beveren – Lommel SK?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:45. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Beveren (9 punktów w 7 meczach) niż Lommel SK (8 punktów w 7 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Beveren ze średnią 1,0 gola na mecz wobec 0,86 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Lommel SK — 1,14 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,29 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 14,3% i 14,3% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 57,1% u zespołu Beveren oraz 28,6% u zespołu Lommel SK. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PPWWP oraz WWPPR.
Co mówią liczby przed meczem Malaga – Espanyol?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 21:00. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Espanyol (7 punktów w 7 meczach) niż Malaga (3 punkty w 7 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Espanyol ze średnią 1,43 gola na mecz wobec 0,43 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Espanyol — 1,43 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,5 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 42,9% i 71,4% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 28,6% u zespołu Malaga oraz 71,4% u zespołu Espanyol. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to PRRPP oraz PRWPP.
Co mówią liczby przed meczem Braga – Sporting?
Spotkanie zaplanowano na godzinę 21:15. Więcej punktów w lidze krajowej zdobył Sporting (15 punktów w 7 meczach) niż Braga (11 punktów w 6 meczach). Skuteczniejszy w ataku jest Sporting ze średnią 2,43 gola na mecz wobec 1,17 u rywala, a niższą średnią straconych notuje Braga — 0,83 bramki na mecz. Uśredniając spotkania obu drużyn, wychodzi 2,79 gola na mecz — to prosta średnia z dotychczasowych spotkań obu zespołów, a nie prognoza dla tego meczu.
Pod względem BTTS oba zespoły są zbliżone — 50,0% i 71,4% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Braga oraz 71,4% u zespołu Sporting. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, to WWPWR oraz WWWRR.
Co jeszcze widać w tych danych?
Poza zestawieniem poszczególnych par warto zwrócić uwagę na wartości skrajne. To one najczęściej okazują się później albo najciekawsze, albo najbardziej mylące, dlatego podajemy je zawsze razem z liczbą meczów, na których zostały policzone.
Komplet zwycięstw. Borussia Dortmund wygrał wszystkie 4 spotkania w lidze krajowej, przy bilansie bramkowym 9:2.
Najbardziej zamknięte mecze. Najniższy odsetek spotkań z obiema drużynami trafiającymi mają Lommel SK (14,3%) oraz Beveren (14,3%). Najlepszą średnią straconych w całej stawce notuje Lyon — 0,4 bramki na mecz.
Najwięcej bramek. Najwyższy odsetek meczów powyżej 2,5 bramki ma PSV — 100,0%, przy średniej 4,86 bramki na spotkanie. Najskuteczniejszy w ataku jest PSV ze średnią 3,43 gola.
Jak te liczby wyglądają na tle Ekstraklasy?
Żeby wskaźniki z tabeli miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Średnia liczba bramek w meczach drużyn z tego zestawienia wynosi 2,98.
Punkt odniesienia zmienia sposób czytania tabeli. Skoro ligowa norma BTTS to 65,4%, zespół w tych okolicach nie wyróżnia się niczym — znaczenie mają dopiero wyraźne odchylenia. Bez tego porównania łatwo pomylić przeciętność z tendencją.
Dlaczego nie podajemy typów?
Ponieważ statystyka opisuje przeszłość, a nie przyszłość. Zestawienie średnich z lig krajowych nie uwzględnia składów, rotacji, kontuzji ani wagi konkretnego spotkania. Znaczenie ma też układ terminarza: zespół po trudnym wyjeździe albo przed meczem pucharowym często rozkłada siły inaczej.
Traktuj tę stronę jako punkt wyjścia do własnej analizy, nigdy jako gotowy kupon. Jeśli dopiero zaczynasz, warto zacząć od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie.
Gdzie znajdę szczegółową analizę konkretnego meczu?
Dla wybranych spotkań z tego zestawienia przygotowaliśmy osobne strony z pełnym porównaniem obu drużyn: bilansem, ostatnimi wynikami, podziałem na grę u siebie i na wyjeździe oraz wskazaniem, w którą stronę przechylają się liczby. Poniżej znajdziesz odnośniki do wszystkich, które powstały dla tego dnia.
- Beveren – Lommel SK: typy, kursy i statystyki (09.10.2026)
- Borussia Dortmund – Werder Brema: typy (09.10.2026)
- Braga – Sporting: typy, kursy i statystyki (09.10.2026)
- Galatasaray – Kasimpasa: typy, kursy i statystyki (09.10.2026)
- Lens – Lyon: typy, kursy i statystyki (09.10.2026)
- Malaga – Espanyol: typy, kursy i statystyki (09.10.2026)
- Moreirense – Gil Vicente: typy i statystyki (09.10.2026)
- PSV – Heerenveen: typy, kursy i statystyki (09.10.2026)
- Raków Częstochowa – GKS Katowice: typy (09.10.2026)
- Wieczysta Kraków – Wisła Płock: typy i statystyki (09.10.2026)
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą te statystyki?
Wskaźniki dla drużyn z dzisiejszego programu liczymy sami na podstawie surowych wyników z bieżącego sezonu rozgrywek krajowych każdej z drużyn. Wyniki pobieramy automatycznie i porównujemy między dwoma niezależnymi źródłami. Jeśli którekolwiek z nich się różnią, strona nie jest aktualizowana do czasu wyjaśnienia rozbieżności.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zakład na bramki po obu stronach. Podajemy go jako odsetek meczów zespołu, w których to nastąpiło. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą obrony, ale równie dobrze skutkiem nieskuteczności w ataku, więc warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.
Czy na podstawie tych liczb można obstawiać?
Statystyka dzisiejszego programu jest materiałem wyjściowym, nie rekomendacją. Pokazuje przeszłość w rozgrywkach krajowych i nic nie wie o dzisiejszym składzie, kontuzjach czy wadze meczu. Przy kilku rozegranych spotkaniach jeden wynik zmienia wskaźniki o kilkanaście punktów procentowych, więc same liczby nie wystarczą — trzeba je zestawić ze składami i kursami.
Jak często aktualizujecie te dane?
Przeliczenie dla dzisiejszego programu odbywa się codziennie rano, a tabele lig odświeżamy po każdej rozegranej kolejce. Artykuły o kolejkach powstają przed pierwszym gwizdkiem danego dnia, więc opierają się na tym, co było wiadomo w chwili publikacji, a wyniki dopisujemy do nich następnego ranka. Zanim jakakolwiek liczba trafi na stronę, musi zgadzać się z danymi źródłowymi z obu źródeł.