Jupiler Pro League • 9 października 2026

Beveren – Lommel SK
statystyki przed meczem

Kursy bukmacherów, xG, historia spotkań, przewidywane składy i statystyki obu drużyn.

Jak się skończyło

Beveren  1:3  Lommel SK

Jak skończył się mecz Beveren – Lommel SK?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3, a padło w nim 4 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Beveren – Lommel SK — statystyki obu drużyn przed meczem
Jupiler Pro League  •  9 października 2026  •  20:45
BeverenPPWWP
VS
Lommel SKWWPPR
Stadion: Freethielstadion
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 9 października 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i LV BET, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
2,57gole na mecz2,0
1,0średnio strzela0,86
1,57średnio traci1,14
14,3%BTTS14,3%
57,1%over 2,528,6%
1,29punkty na mecz1,14

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Beveren – Lommel SK. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.

Jakie są kursy na mecz Beveren – Lommel SK?

Kursy Superbetu na ten mecz to 1,77 za wygraną zespołu Beveren, 3,80 za remis i 4,30 za zwycięstwo zespołu Lommel SK. Bez marży bukmachera oznacza to mniej więcej 53% szans dla gospodarzy, 25% na remis i 22% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.

ZakładLV BET
1Beveren1,771,80
Xremis3,804,00
2Lommel SK4,304,05
Obie drużyny strzelą
tak1,621,60
nie2,222,25
Liczba goli
powyżej 2,51,641,65
poniżej 2,52,202,25
Kursy z 09.10, godz. 06:33 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
53%Beveren
25%remis
22%Lommel SK

Kurs Superbetu 1,62 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 58% szans. W meczach zespołu Beveren obie strony trafiały w 14,3% spotkań, a w meczach zespołu Lommel SK w 14,3%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,64, czyli około 57%, przy 57,1% i 28,6% takich meczów u obu drużyn. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „obie strzelą”: różnica to około 44 punktów procentowych.

Co mówią liczby przed meczem Beveren – Lommel SK?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Beveren zbiera średnio 1,29 punktu na mecz, a Lommel SK 1,14 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 7 spotkań, drugi 7 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Beveren — 1,0 gola na mecz wobec 0,86 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Lommel SK — 1,14 bramki na mecz, podczas gdy Beveren traci średnio 1,57. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 13 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 14,3% i 14,3% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 57,1% u zespołu Beveren oraz 28,6% u zespołu Lommel SK, czyli 28,5 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Beveren i Lommel SK w bezpośrednim zestawieniu?

Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla Beveren oraz Lommel SK. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.

WskaźnikBeverenLommel SK
RozgrywkiJupiler Pro LeagueJupiler Pro League
Rozegrane mecze77
Bilans W-R-P3-0-42-2-3
Punkty na mecz1,291,14
Bramki strzelone76
Bramki stracone118
Średnio strzela1,00,86
Średnio traci1,571,14
Gole/mecz2,572,0
BTTS14,3%14,3%
Over 1,571,4%42,9%
Over 2,557,1%28,6%
Over 3,528,6%28,6%
Czyste konta33
Mecze bez gola34
FormaPPWWPWWPPR

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Beveren w tym sezonie to 3-0-4, a zespołu Lommel SK — 2-2-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Beveren nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Lommel SK nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PPWWP oraz WWPPR.

Ostatnie spotkania, jakie Beveren i Lommel SK rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Beveren — ostatnie mecze

22.08 Zulte Waregem 0:4 P
28.08 Genk 0:4 P
06.09 OH Leuven 3:0 W
12.09 St. Truiden 2:0 W
20.09 Kortrijk 0:1 P

Lommel SK — ostatnie mecze

23.08 Westerlo 4:0 W
29.08 Cercle Brugge 1:0 W
04.09 Club Brugge 0:1 P
12.09 Royale Union SG 0:5 P
19.09 KV Mechelen 0:0 R

Jak kończyły się dotychczasowe mecze Beveren – Lommel SK?

Od 2005 roku te drużyny spotkały się 31 razy. Zespół Beveren wygrał 13 meczów, zespół Lommel SK wygrał 11 meczów, a liczba remisów to 7. Ostatnie spotkanie, rozegrane 08.02.2026, zakończyło się wynikiem 2:0 (SK Beveren – Lommel).

13Beveren
7remisy
11Lommel SK

W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 16 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 4 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 4 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.

08.02.2026 SK Beveren – Lommel 2:0 W
07.11.2025 Lommel – SK Beveren 2:2 R
22.02.2025 Lommel – SK Beveren 1:2 W
17.08.2024 SK Beveren – Lommel 2:1 W
19.04.2024 Lommel – SK Beveren 3:1 P

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Beveren pada średnio 2,57 bramki, a w meczach Lommel SK — 2,0. Granicę 1,5 gola przekroczyło 71,4% meczów pierwszego zespołu i 42,9% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 57,1% i 28,6%, a próg 3,5 bramki 28,6% oraz 28,6%.

Czystych kont Beveren ma 3, a Lommel SK — 3. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 3, drugi 4. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają Beveren i Lommel SK?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Beveren ma średnio 1,1 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Lommel SK 1,0. Beveren oddaje przeciętnie 10,9 strzału w meczu, z czego 3,3 celnego, a Lommel SK odpowiednio 10,1 i 2,4.

Beverenśrednio na meczLommel SK
1,1xG1,0
1,3stworzone okazje1,7
10,9strzały10,1
3,3celne strzały2,4
49,6%posiadanie piłki45,9%
4,4rzuty rożne3,4
1,9żółte kartki1,0
9,0faule7,4

Beveren strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,0 gola na mecz przy xG 1,1. Lommel SK strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 0,9 gola na mecz przy xG 1,0. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak Beveren wypada u siebie, a Lommel SK na wyjeździe?

Ten mecz Beveren rozgrywa u siebie, a Lommel SK na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Beveren ma za sobą 3 mecze, ze średnią 2,0 gola strzelonego i 0,0 straconego oraz 33,3% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Lommel SK ma 3 mecze, ze średnią 0,67 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 33,3% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Beveren wynosi średnio 2,0, a w wyjazdowych spotkaniach Lommel SK — 2,67. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 0,0% u gospodarza i 33,3% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

Jakie są przewidywane składy Beveren i Lommel SK?

Najpewniej Beveren wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Josua Lusamba, a w polu Laurent Jans, Stephane Paul Keller, Bruno Godeau, Christophe Janssens, Sieben Dewaele, Cheick Oumar Conde, Chris Lokesa, Christian Bruls, Jearl Margaritha, Elohim Kabore.

Najpewniej Lommel SK wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-1-4-1: w bramce Matthias Pieklak, a w polu Jason Van Duiven, Timothy Eyoma, Nicolas Rommens, Shawn Adewoye, Joey Pelupessy, Juho Talvitie, Lucas Schoofs, Tom Reyners, Stredair Appuah, Don-Angelo Konadu.

Beveren 4-2-3-1Lommel SK 4-1-4-1

Trenerem zespołu Beveren jest Tim Bakens, a zespołu Lommel SK Steve Bould. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
brak bramek po obu stronach

Dane przechylają się w stronę meczu, w którym trafi tylko jedna ekipa. Uśredniony wskaźnik BTTS wynosi dla tej pary 14,3%, co oznacza, że w zdecydowanej większości dotychczasowych spotkań obu zespołów jedna ze stron zostawała bez gola.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Beveren – Lommel SK: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Gotowe propozycje na ten mecz razem z uzasadnieniem wrzucamy do darmowej grupy na Telegramie. Ta strona pokazuje surowe liczby, grupa pokazuje, co z nimi robimy — łącznie z sytuacjami, w których uznajemy, że lepiej dane spotkanie odpuścić.

Gdzie oglądać mecz Beveren – Lommel SK?

Mecz Beveren – Lommel SK rozpoczyna się o godzinie 20:45, 9 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma nadawca posiadający prawa na Polskę, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Beveren i Lommel SK są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Beveren czy Lommel SK z BTTS w okolicach 65,4% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Te liczby mówią o tym, co już się wydarzyło, i nic nie wiedzą o dzisiejszym spotkaniu. Przy próbach z początku sezonu pojedynczy wynik zmienia obraz mocniej, niż podpowiada intuicja. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Beveren – Lommel SK.

Jeśli mecz Beveren – Lommel SK jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Beveren – Lommel SK?

Liczby powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki ostatnich spotkań Beveren oraz Lommel SK i przeliczamy je własnym narzędziem. Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Beveren – Lommel SK, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań Beveren i Lommel SK tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 9 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Beveren albo Lommel SK znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?

Kursy na tej stronie to odczyt oferty Superbetu i LV BET z datą i godziną podaną pod tabelą; w dniu meczu rano je odświeżamy. xG, średnie sezonu, historię spotkań i przewidywane składy dostarcza serwis statystyczny Superbetu, naszego partnera. Oferta bukmacherów zmienia się do pierwszego gwizdka, więc liczby w tabeli traktuj jako punkt wyjścia i przed zakładem sprawdź kurs u bukmachera.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP