Moreirense 0:1 Gil Vicente
Jak skończył się mecz Moreirense – Gil Vicente?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1, a padło w nim 1 bramka. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Moreirense – Gil Vicente. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz Moreirense – Gil Vicente?
Superbet wycenia wygraną zespołu Moreirense na 3,25, remis na 3,15, a zwycięstwo zespołu Gil Vicente na 2,30. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 29% szans gospodarzom, 30% na remis i 41% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.
| Zakład | LV BET | |
|---|---|---|
| 1Moreirense | 3,25 | 3,40 |
| Xremis | 3,15 | 3,15 |
| 2Gil Vicente | 2,30 | 2,27 |
| Obie drużyny strzelą | ||
| tak | 1,95 | 1,88 |
| nie | 1,80 | 1,88 |
| Liczba goli | ||
| powyżej 2,5 | 2,27 | 2,20 |
| poniżej 2,5 | 1,62 | 1,65 |
Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,95, co odpowiada około 48% szans, i powyżej 2,5 gola po 2,27, czyli mniej więcej 42%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 57,1% i 33,3% spotkań z golami po obu stronach oraz 71,4% i 16,7% spotkań z co najmniej trzema bramkami.
Co mówią liczby przed meczem Moreirense – Gil Vicente?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Gil Vicente zbiera średnio 1,33 punktu na mecz, a Moreirense 1,14 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 6 spotkań, drugi 7 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Moreirense — 1,14 gola na mecz wobec 0,83 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Gil Vicente — 0,83 bramki na mecz, podczas gdy Moreirense traci średnio 2,0. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 13 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 57,1% i 33,3% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 71,4% u zespołu Moreirense oraz 16,7% u zespołu Gil Vicente, czyli 54,7 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Moreirense i Gil Vicente w bezpośrednim zestawieniu?
W tabeli znajdziesz Moreirense i Gil Vicente opisane tym samym zestawem liczb. „Gole/mecz” oznacza sumę bramek w spotkaniach drużyny, a progi over mówią, jak często jej mecze przekraczały kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | Moreirense | Gil Vicente |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Liga Portugal | Liga Portugal |
| Rozegrane mecze | 7 | 6 |
| Bilans W-R-P | 2-2-3 | 2-2-2 |
| Punkty na mecz | 1,14 | 1,33 |
| Bramki strzelone | 8 | 5 |
| Bramki stracone | 14 | 5 |
| Średnio strzela | 1,14 | 0,83 |
| Średnio traci | 2,0 | 0,83 |
| Gole/mecz | 3,14 | 1,67 |
| BTTS | 57,1% | 33,3% |
| Over 1,5 | 85,7% | 50,0% |
| Over 2,5 | 71,4% | 16,7% |
| Over 3,5 | 57,1% | 16,7% |
| Czyste konta | 1 | 3 |
| Mecze bez gola | 2 | 2 |
| Forma | WPPWR | WRPPR |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Moreirense w tym sezonie to 2-2-3, a zespołu Gil Vicente — 2-2-2, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Moreirense nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Gil Vicente nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WPPWR oraz WRPPR.
Ostatnie spotkania, jakie Moreirense i Gil Vicente rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Moreirense — ostatnie mecze
Gil Vicente — ostatnie mecze
Jak kończyły się dotychczasowe mecze Moreirense – Gil Vicente?
Od 2002 roku te drużyny spotkały się 30 razy. Zespół Moreirense wygrał 10 meczów, zespół Gil Vicente wygrał 11 meczów, a liczba remisów to 9. Ostatnie spotkanie, rozegrane 07.02.2026, zakończyło się wynikiem 1:2 (Moreirense – Gil Vicente).
W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 12 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 2 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 2 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Moreirense pada średnio 3,14 bramki, a w meczach Gil Vicente — 1,67. Granicę 1,5 gola przekroczyło 85,7% meczów pierwszego zespołu i 50,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 71,4% i 16,7%, a próg 3,5 bramki 57,1% oraz 16,7%.
Czystych kont Moreirense ma 1, a Gil Vicente — 3. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 2, drugi 2. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają Moreirense i Gil Vicente?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Moreirense ma średnio 0,7 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Gil Vicente 1,4. Moreirense oddaje przeciętnie 7,3 strzału w meczu, z czego 2,9 celnego, a Gil Vicente odpowiednio 14,0 i 3,8.
Moreirense strzela więcej, niż wynika z okazji: 1,1 gola na mecz przy xG 0,7. Tak wysoka skuteczność rzadko utrzymuje się przez cały sezon. Gil Vicente marnuje część sytuacji: zdobywa 0,8 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,4. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak Moreirense wypada u siebie, a Gil Vicente na wyjeździe?
Ten mecz Moreirense rozgrywa u siebie, a Gil Vicente na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Moreirense ma za sobą 3 mecze, ze średnią 1,67 gola strzelonego i 2,33 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Gil Vicente ma 2 mecze, ze średnią 0,5 gola strzelonego i 1,5 straconego oraz 50,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Moreirense wynosi średnio 4,0, a w wyjazdowych spotkaniach Gil Vicente — 2,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 66,7% u gospodarza i 50,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy Moreirense i Gil Vicente?
Najpewniej Moreirense wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Andre Ferreira, a w polu Dinis Pinto, Gilberto Batista, Maracas, Kiko, Nile John, Guilherme Liberato, Francisco Miguel Ribeiro Tome Tavares Bondoso, Manuel Mendonca, Tiago Andrade, Leonardo Vonic.
Najpewniej Gil Vicente wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Lucao, a w polu Ricardo Esgaio, Marvin Elimbi Gilbert, Buatu, David Moreira, Andreas Sejr Lausen, Diogo Prioste, Murilo, Santiago Garcia Gonzalez, Gil Pinto Martins, Hector Hernandez.
Mecz poprowadzi Miguel Bertolo Nogueira. Trenerem zespołu Moreirense jest Vasco Botelho da Costa, a zespołu Gil Vicente Luis Pinto. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 44,1%, wskaźnik BTTS 45,2%, a różnica w dorobku punktowym to 0,19 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Moreirense – Gil Vicente: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Konkretne kupony i pełne analizy przed tym oraz pozostałymi meczami dnia publikujemy w darmowej grupie na Telegramie. Trafiają tam propozycje z uzasadnieniem, a nie same liczby — jeśli chcesz zobaczyć, jak z takich danych powstaje decyzja, to najprostsza droga.
Gdzie oglądać mecz Moreirense – Gil Vicente?
Mecz Moreirense – Gil Vicente rozpoczyna się o godzinie 19:45, 9 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma nadawca posiadający prawa na Polskę, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Moreirense i Gil Vicente są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Moreirense czy Gil Vicente z BTTS w okolicach 65,4% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wszystko powyżej dotyczy meczów już rozegranych. Przy kilku spotkaniach na zespół każdy kolejny wynik przestawia średnie na tyle mocno, że traktowanie ich jako prognozy jest błędem. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Moreirense – Gil Vicente.
Jeśli mecz Moreirense – Gil Vicente jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Moreirense – Gil Vicente?
Liczby powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki ostatnich spotkań Moreirense oraz Gil Vicente i przeliczamy je własnym narzędziem. Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Moreirense – Gil Vicente. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Moreirense i Gil Vicente podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 9 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Moreirense albo Gil Vicente znajdziesz już zaktualizowane wartości.
Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?
Kursy pochodzą z oferty Superbetu i LV BET; datę i godzinę odczytu podajemy pod tabelą, a w dniu spotkania rano je odświeżamy. Statystyki z xG, mecze bezpośrednie i przewidywane składy obu drużyn udostępnia serwis statystyczny Superbetu, z którym współpracujemy. Kursy żyją do rozpoczęcia meczu, dlatego przed postawieniem zakładu warto zajrzeć do bieżącej oferty.