Galatasaray 3:1 Kasimpasa
Jak skończył się mecz Galatasaray – Kasimpasa?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1, a padło w nim 4 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Galatasaray – Kasimpasa. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów.
Jakie są kursy na mecz Galatasaray – Kasimpasa?
Kursy LV BET na ten mecz to 1,25 za wygraną zespołu Galatasaray, 6,25 za remis i 10,50 za zwycięstwo zespołu Kasimpasa. Bez marży bukmachera oznacza to mniej więcej 76% szans dla gospodarzy, 15% na remis i 9% dla gości.
| Zakład | LV BET |
|---|---|
| 1Galatasaray | 1,25 |
| Xremis | 6,25 |
| 2Kasimpasa | 10,50 |
| Obie drużyny strzelą | |
| tak | 1,77 |
| nie | 1,98 |
| Liczba goli | |
| powyżej 2,5 | 1,45 |
| poniżej 2,5 | 2,80 |
Rynek bramkowy w ofercie LV BET: obie strzelą po 1,77, co odpowiada około 53% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,45, czyli mniej więcej 66%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 50,0% i 66,7% spotkań z golami po obu stronach oraz 83,3% i 33,3% spotkań z co najmniej trzema bramkami.
Co mówią liczby przed meczem Galatasaray – Kasimpasa?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Galatasaray zbiera średnio 2,17 punktu na mecz, a Kasimpasa 1,67 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 6 spotkań, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Galatasaray — 2,17 gola na mecz wobec 1,17 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Kasimpasa — 0,83 bramki na mecz, podczas gdy Galatasaray traci średnio 1,67. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 20 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 50,0% i 66,7% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 83,3% u zespołu Galatasaray oraz 33,3% u zespołu Kasimpasa, czyli 50,0 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Galatasaray i Kasimpasa w bezpośrednim zestawieniu?
Poniżej te same wskaźniki po obu stronach. Wartość „gole/mecz” liczymy dla Galatasaray i Kasimpasa jako sumę wszystkich bramek w meczach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. Wiersze over to procent spotkań, w których przekroczono kolejne progi bramkowe.
| Wskaźnik | Galatasaray | Kasimpasa |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Super Lig | Super Lig |
| Rozegrane mecze | 6 | 6 |
| Bilans W-R-P | 4-1-1 | 2-4-0 |
| Punkty na mecz | 2,17 | 1,67 |
| Bramki strzelone | 13 | 7 |
| Bramki stracone | 10 | 5 |
| Średnio strzela | 2,17 | 1,17 |
| Średnio traci | 1,67 | 0,83 |
| Gole/mecz | 3,83 | 2,0 |
| BTTS | 50,0% | 66,7% |
| Over 1,5 | 83,3% | 66,7% |
| Over 2,5 | 83,3% | 33,3% |
| Over 3,5 | 83,3% | 16,7% |
| Czyste konta | 2 | 2 |
| Mecze bez gola | 1 | 1 |
| Forma | WWWWP | WRRWR |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Galatasaray w tym sezonie to 4-1-1, a zespołu Kasimpasa — 2-4-0, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Galatasaray nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Kasimpasa nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WWWWP oraz WRRWR.
Ostatnie spotkania, jakie Galatasaray i Kasimpasa rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Galatasaray — ostatnie mecze
Kasimpasa — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Galatasaray pada średnio 3,83 bramki, a w meczach Kasimpasa — 2,0. Granicę 1,5 gola przekroczyło 83,3% meczów pierwszego zespołu i 66,7% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 83,3% i 33,3%, a próg 3,5 bramki 83,3% oraz 16,7%.
Czystych kont Galatasaray ma 2, a Kasimpasa — 2. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Galatasaray wypada u siebie, a Kasimpasa na wyjeździe?
Ten mecz Galatasaray rozgrywa u siebie, a Kasimpasa na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Galatasaray ma za sobą 3 mecze, ze średnią 2,0 gola strzelonego i 1,33 straconego oraz 66,7% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Kasimpasa ma 3 mecze, ze średnią 1,33 gola strzelonego i 0,67 straconego oraz 33,3% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Galatasaray wynosi średnio 3,33, a w wyjazdowych spotkaniach Kasimpasa — 2,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 66,7% u gospodarza i 66,7% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 58,3%, wskaźnik BTTS 58,4%, a różnica w dorobku punktowym to 0,5 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Galatasaray – Kasimpasa: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Gotowe propozycje na ten mecz razem z uzasadnieniem wrzucamy do darmowej grupy na Telegramie. Ta strona pokazuje surowe liczby, grupa pokazuje, co z nimi robimy — łącznie z sytuacjami, w których uznajemy, że lepiej dane spotkanie odpuścić.
Gdzie oglądać mecz Galatasaray – Kasimpasa?
Mecz Galatasaray – Kasimpasa rozpoczyna się o godzinie 19:00, 9 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma nadawca posiadający prawa na Polskę, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Galatasaray i Kasimpasa są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Galatasaray czy Kasimpasa z BTTS w okolicach 65,4% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Galatasaray – Kasimpasa.
Jeśli mecz Galatasaray – Kasimpasa jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Galatasaray – Kasimpasa?
Podstawą są surowe wyniki ostatnich spotkań Galatasaray i Kasimpasa, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Galatasaray i Kasimpasa. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Galatasaray i Kasimpasa podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 9 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Galatasaray albo Kasimpasa znajdziesz już zaktualizowane wartości.