Liga Narodów • 24 września 2026

Andora – Malta
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

Jak się skończyło

Andora  1:2  Malta

Jak skończył się mecz Andora – Malta?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2, a padło w nim 3 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Andora – Malta — statystyki obu drużyn przed meczem
Liga Narodów  •  24 września 2026  •  18:00
AndoraPR
VS
MaltaWRPP
Stadion: Estadi de la FAF d'Encamp
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 24 września 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i LV BET 18+ · graj odpowiedzialnie
0,5gole na mecz1,5
0,0średnio strzela0,25
0,5średnio traci1,25
0,0%BTTS0,0%
0,0%over 2,525,0%
0,5punkty na mecz1,0

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Andora – Malta. Wszystkie wskaźniki pochodzą z oficjalnych meczów reprezentacji i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.

Jakie są kursy na mecz Andora – Malta?

Kursy Superbetu na ten mecz to 3,45 za wygraną zespołu Andora, 2,80 za remis i 2,32 za zwycięstwo zespołu Malta. Bez marży bukmachera oznacza to mniej więcej 27% szans dla gospodarzy, 33% na remis i 40% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tej samej porannej aktualizacji.

ZakładLV BET
1Andora3,453,75
Xremis2,802,65
2Malta2,322,42
Obie drużyny strzelą
tak2,302,25
nie1,551,60
Liczba goli
powyżej 2,52,873,05
poniżej 2,51,361,38
Kursy z godz. 12:11 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
27%Andora
33%remis
40%Malta

Kurs Superbetu 2,30 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 40% szans. W meczach zespołu Andora obie strony trafiały w 0,0% spotkań, a w meczach zespołu Malta w 0,0%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 2,87, czyli około 32%, przy 0,0% i 25,0% takich meczów u obu drużyn. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „obie strzelą”: różnica to około 40 punktów procentowych.

Co mówią liczby przed meczem Andora – Malta?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Malta zbiera średnio 1,0 punktu na mecz, a Andora 0,5 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 4 spotkania, drugi 2 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Malta — 0,25 gola na mecz wobec 0,0 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Andora — 0,5 bramki na mecz, podczas gdy Malta traci średnio 1,25. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 1 bramkę, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 0,0% i 0,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 0,0% u zespołu Andora oraz 25,0% u zespołu Malta, czyli 25,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Andora i Malta w bezpośrednim zestawieniu?

W tabeli znajdziesz Andora i Malta opisane tym samym zestawem liczb. „Gole/mecz” oznacza sumę bramek w spotkaniach drużyny, a progi over mówią, jak często jej mecze przekraczały kolejne granice bramkowe.

WskaźnikAndoraMalta
Rozgrywkimecze reprezentacjimecze reprezentacji
Rozegrane mecze24
Bilans W-R-P0-1-11-1-2
Punkty na mecz0,51,0
Bramki strzelone01
Bramki stracone15
Średnio strzela0,00,25
Średnio traci0,51,25
Gole/mecz0,51,5
BTTS0,0%0,0%
Over 1,50,0%50,0%
Over 2,50,0%25,0%
Over 3,50,0%0,0%
Czyste konta12
Mecze bez gola23
FormaPRWRPP

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Andora w tym sezonie to 0-1-1, a zespołu Malta — 1-1-2, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Andora nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Malta ma serię 2 porażek z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PR oraz WRPP.

Ostatnie spotkania, jakie Andora i Malta rozegrały w oficjalnych meczach reprezentacji, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Andora — ostatnie mecze

16.11 Mołdawia 0:1 P
19.11 Malta 0:0 R

Malta — ostatnie mecze

13.10 Mołdawia 1:0 W
19.11 Andora 0:0 R
26.03 Luksemburg 0:2 P
31.03 Luksemburg 0:3 P

Jak kończyły się mecze Andora z Malta?

Od 2018 roku te drużyny spotkały się 4 razy. Zespół Andora nie wygrał żadnego, zespół Malta wygrał 2 mecze, a liczba remisów to 2. Ostatnie spotkanie, rozegrane 19.11.2024, zakończyło się wynikiem 0:0 (Malta – Andora).

0Andora
2remisy
2Malta

W 4 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 5 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 1 raz, a granicę 2,5 gola przekroczono 1 raz. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.

19.11.2024 Malta – Andora 0:0 R
10.09.2024 Andora – Malta 0:1 P
14.11.2020 Malta – Andora 3:1 P
10.10.2020 Andora – Malta 0:0 R

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Andora pada średnio 0,5 bramki, a w meczach Malta — 1,5. Granicę 1,5 gola przekroczyło 0,0% meczów pierwszego zespołu i 50,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 0,0% i 25,0%, a próg 3,5 bramki 0,0% oraz 0,0%.

Czystych kont Andora ma 1, a Malta — 2. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 2, drugi 3. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Jak Andora wypada u siebie, a Malta na wyjeździe?

Ten mecz Andora rozgrywa u siebie, a Malta na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Andora ma za sobą 1 mecz, ze średnią 0,0 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 0,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Malta ma 1 mecz, ze średnią 0,0 gola strzelonego i 3,0 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Andora wynosi średnio 1,0, a w wyjazdowych spotkaniach Malta — 3,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 0,0% u gospodarza i 0,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

Jakie są przewidywane składy Andora i Malta?

Najpewniej Andora wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-4-2: w bramce Iker, a w polu Biel Borra Font, Max Llovera, Ian Bryan Olivera de Oliveira, Moises San Nicolas, Aron Rodrigo Tapia, Pau Klaus Babot Muller, Eric Izquierdo, Joan Cervos, Albert Rosas Ubach, Guillaume Silvain Lopez.

Najpewniej Malta wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Henry Bonello, a w polu Zach Muscat, Gabriel Mentz, Enrico Pepe, Ryan Camenzuli, Matthew Guillaumier, Alexander Satariano, Joseph Essien Mbong, Paul Mbong, Ylyas Chouaref, Irvin Cardona.

Andora 4-4-2Malta 4-2-3-1

Trenerem zespołu Andora jest Jesús Luis Álvarez de Eulate Güergue, a zespołu Malta Emilio De Leo. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
poniżej 2,5 bramki

Dane wskazują na spotkanie zamknięte. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 gola to dla tej pary zaledwie 12,5%, przy średniej 1,0 bramki na mecz. Obie drużyny grają dotąd nisko punktowane spotkania i w tę stronę prowadzą te liczby.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Andora – Malta: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.

Gdzie oglądać mecz Andora – Malta?

Mecz Andora – Malta rozpoczyna się o godzinie 18:00, 24 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz TVP przy meczach reprezentacji Polski, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Andora i Malta są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Andora czy Malta z BTTS w okolicach 65,4% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Wszystko powyżej dotyczy meczów już rozegranych. Przy kilku spotkaniach na zespół każdy kolejny wynik przestawia średnie na tyle mocno, że traktowanie ich jako prognozy jest błędem. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Andora – Malta.

Jeśli mecz Andora – Malta jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Andora – Malta?

Liczby powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki ostatnich spotkań Andora oraz Malta i przeliczamy je własnym narzędziem. Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Andora i Malta. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Andora i Malta podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 24 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Andora albo Malta znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP