Liga Narodów • 25 września 2026

Armenia – Łotwa
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

Jak się skończyło

Armenia  2:0  Łotwa

Jak skończył się mecz Armenia – Łotwa?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0, a padło w nim 2 bramki. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Armenia – Łotwa — statystyki obu drużyn przed meczem
Liga Narodów  •  25 września 2026  •  18:00
ArmeniaPWPPR
VS
ŁotwaRPPWW
Stadion: Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 25 września 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i LV BET 18+ · graj odpowiedzialnie
3,0gole na mecz1,6
0,67średnio strzela0,8
2,33średnio traci0,8
50,0%BTTS40,0%
50,0%over 2,520,0%
0,67punkty na mecz1,4

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Armenia – Łotwa. Wszystkie wskaźniki pochodzą z oficjalnych meczów reprezentacji i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów oraz historię bezpośrednich meczów.

Jakie są kursy na mecz Armenia – Łotwa?

Kursy Superbetu na ten mecz to 1,77 za wygraną zespołu Armenia, 3,70 za remis i 4,50 za zwycięstwo zespołu Łotwa. Bez marży bukmachera oznacza to mniej więcej 53% szans dla gospodarzy, 26% na remis i 21% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tej samej porannej aktualizacji.

ZakładLV BET
1Armenia1,771,70
Xremis3,703,75
2Łotwa4,504,95
Obie drużyny strzelą
tak1,831,88
nie1,921,85
Liczba goli
powyżej 2,51,921,92
poniżej 2,51,871,88
Kursy z godz. 11:51 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
53%Armenia
26%remis
21%Łotwa

Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,83, co odpowiada około 51% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,92, czyli mniej więcej 49%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 50,0% i 40,0% spotkań z golami po obu stronach oraz 50,0% i 20,0% spotkań z co najmniej trzema bramkami. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „powyżej 2,5 gola”: różnica to około 14 punktów procentowych.

Co mówią liczby przed meczem Armenia – Łotwa?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Łotwa zbiera średnio 1,4 punktu na mecz, a Armenia 0,67 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 5 spotkań, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Łotwa — 0,8 gola na mecz wobec 0,67 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Łotwa — 0,8 bramki na mecz, podczas gdy Armenia traci średnio 2,33. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 8 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 50,0% i 40,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Armenia oraz 20,0% u zespołu Łotwa, czyli 30,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Armenia i Łotwa w bezpośrednim zestawieniu?

Tabela zestawia Armenia i Łotwa w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.

WskaźnikArmeniaŁotwa
Rozgrywkimecze reprezentacjimecze reprezentacji
Rozegrane mecze65
Bilans W-R-P1-1-42-1-2
Punkty na mecz0,671,4
Bramki strzelone44
Bramki stracone144
Średnio strzela0,670,8
Średnio traci2,330,8
Gole/mecz3,01,6
BTTS50,0%40,0%
Over 1,583,3%40,0%
Over 2,550,0%20,0%
Over 3,516,7%0,0%
Czyste konta02
Mecze bez gola31
FormaPWPPRRPPWW

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Armenia w tym sezonie to 1-1-4, a zespołu Łotwa — 2-1-2, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Armenia nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Łotwa ma serię 2 zwycięstw z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PWPPR oraz RPPWW.

Ostatnie spotkania, jakie Armenia i Łotwa rozegrały w oficjalnych meczach reprezentacji, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Armenia — ostatnie mecze

14.11 Wyspy Owcze 0:1 P
17.11 Łotwa 2:1 W
20.03 Gruzja 0:3 P
23.03 Gruzja 1:6 P
09.06 Mołdawia 1:1 R

Łotwa — ostatnie mecze

13.10 Wyspy Owcze 1:1 R
14.11 Macedonia Północna 0:1 P
17.11 Armenia 1:2 P
26.03 Gibraltar 1:0 W
31.03 Gibraltar 1:0 W

Jak kończyły się mecze Armenia z Łotwa?

Od 2014 roku te drużyny spotkały się 5 razy. Zespół Armenia wygrał 3 mecze, zespół Łotwa wygrał 2 mecze, a liczba remisów to 0. Ostatnie spotkanie, rozegrane 17.11.2024, zakończyło się wynikiem 1:2 (Łotwa – Armenia).

3Armenia
0remisy
2Łotwa

W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 14 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 3 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 3 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.

17.11.2024 Łotwa – Armenia 1:2 W
07.09.2024 Armenia – Łotwa 4:1 W
12.10.2023 Łotwa – Armenia 2:0 P
19.06.2023 Armenia – Łotwa 2:1 W
03.09.2014 Łotwa – Armenia 1:0 P

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Armenia pada średnio 3,0 bramki, a w meczach Łotwa — 1,6. Granicę 1,5 gola przekroczyło 83,3% meczów pierwszego zespołu i 40,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 50,0% i 20,0%, a próg 3,5 bramki 16,7% oraz 0,0%.

Czystych kont Armenia ma 0, a Łotwa — 2. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 3, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Jak Armenia wypada u siebie, a Łotwa na wyjeździe?

Ten mecz Armenia rozgrywa u siebie, a Łotwa na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Armenia ma za sobą 4 mecze, ze średnią 0,25 gola strzelonego i 1,75 straconego oraz 25,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Łotwa ma 3 mecze, ze średnią 0,67 gola strzelonego i 0,67 straconego oraz 0,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Armenia wynosi średnio 2,0, a w wyjazdowych spotkaniach Łotwa — 1,33. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 25,0% u gospodarza i 33,3% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
poniżej 2,5 bramki

Dane wskazują na spotkanie zamknięte. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 gola to dla tej pary zaledwie 35,0%, przy średniej 2,3 bramki na mecz. Obie drużyny grają dotąd nisko punktowane spotkania i w tę stronę prowadzą te liczby.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Armenia – Łotwa: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Konkretne kupony i pełne analizy przed tym oraz pozostałymi meczami dnia publikujemy w darmowej grupie na Telegramie. Trafiają tam propozycje z uzasadnieniem, a nie same liczby — jeśli chcesz zobaczyć, jak z takich danych powstaje decyzja, to najprostsza droga.

Gdzie oglądać mecz Armenia – Łotwa?

Mecz Armenia – Łotwa rozpoczyna się o godzinie 18:00, 25 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz TVP przy meczach reprezentacji Polski, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Armenia i Łotwa są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Armenia czy Łotwa z BTTS w okolicach 65,4% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Armenia – Łotwa.

Jeśli mecz Armenia – Łotwa jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Armenia – Łotwa?

Liczby powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki ostatnich spotkań Armenia oraz Łotwa i przeliczamy je własnym narzędziem. Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Armenia – Łotwa. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Armenia i Łotwa podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 25 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Armenia albo Łotwa znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP