Węgry 0:1 Ukraina
Jak skończył się mecz Węgry – Ukraina?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1, a padło w nim 1 bramka. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Węgry – Ukraina. Wszystkie wskaźniki pochodzą z oficjalnych meczów reprezentacji i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów.
Jakie są kursy na mecz Węgry – Ukraina?
Superbet wycenia wygraną zespołu Węgry na 2,25, remis na 3,25, a zwycięstwo zespołu Ukraina na 3,25. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 42% szans gospodarzom, 29% na remis i 29% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tej samej porannej aktualizacji.
| Zakład | LV BET | |
|---|---|---|
| 1Węgry | 2,25 | 2,25 |
| Xremis | 3,25 | 3,25 |
| 2Ukraina | 3,25 | 3,35 |
| Obie drużyny strzelą | ||
| tak | 1,82 | 1,80 |
| nie | 1,95 | 1,95 |
| Liczba goli | ||
| powyżej 2,5 | 2,05 | 2,07 |
| poniżej 2,5 | 1,76 | 1,75 |
Kurs Superbetu 1,82 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 52% szans. W meczach zespołu Węgry obie strony trafiały w 50,0% spotkań, a w meczach zespołu Ukraina w 80,0%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 2,05, czyli około 46%, przy 66,7% i 60,0% takich meczów u obu drużyn. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „powyżej 2,5 gola”: różnica to około 17 punktów procentowych.
Co mówią liczby przed meczem Węgry – Ukraina?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Ukraina zbiera średnio 1,6 punktu na mecz, a Węgry 1,17 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 5 spotkań, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Ukraina — 1,4 gola na mecz wobec 1,17 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Ukraina — 1,4 bramki na mecz, podczas gdy Węgry traci średnio 2,0. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 14 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 50,0% u zespołu Węgry wobec 80,0% u zespołu Ukraina. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 66,7% u zespołu Węgry oraz 60,0% u zespołu Ukraina, czyli 6,7 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Węgry i Ukraina w bezpośrednim zestawieniu?
W tabeli znajdziesz Węgry i Ukraina opisane tym samym zestawem liczb. „Gole/mecz” oznacza sumę bramek w spotkaniach drużyny, a progi over mówią, jak często jej mecze przekraczały kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | Węgry | Ukraina |
|---|---|---|
| Rozgrywki | mecze reprezentacji | mecze reprezentacji |
| Rozegrane mecze | 6 | 5 |
| Bilans W-R-P | 2-1-3 | 2-2-1 |
| Punkty na mecz | 1,17 | 1,6 |
| Bramki strzelone | 7 | 7 |
| Bramki stracone | 12 | 7 |
| Średnio strzela | 1,17 | 1,4 |
| Średnio traci | 2,0 | 1,4 |
| Gole/mecz | 3,17 | 2,8 |
| BTTS | 50,0% | 80,0% |
| Over 1,5 | 100,0% | 100,0% |
| Over 2,5 | 66,7% | 60,0% |
| Over 3,5 | 50,0% | 20,0% |
| Czyste konta | 1 | 0 |
| Mecze bez gola | 2 | 1 |
| Forma | PRPPW | RRWWP |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Węgry w tym sezonie to 2-1-3, a zespołu Ukraina — 2-2-1, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Węgry nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Ukraina nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PRPPW oraz RRWWP.
Ostatnie spotkania, jakie Węgry i Ukraina rozegrały w oficjalnych meczach reprezentacji, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Węgry — ostatnie mecze
Ukraina — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Węgry pada średnio 3,17 bramki, a w meczach Ukraina — 2,8. Granicę 1,5 gola przekroczyło 100,0% meczów pierwszego zespołu i 100,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 66,7% i 60,0%, a próg 3,5 bramki 50,0% oraz 20,0%.
Czystych kont Węgry ma 1, a Ukraina — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 2, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Węgry wypada u siebie, a Ukraina na wyjeździe?
Ten mecz Węgry rozgrywa u siebie, a Ukraina na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Węgry ma za sobą 3 mecze, ze średnią 1,33 gola strzelonego i 1,67 straconego oraz 66,7% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Ukraina ma 3 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 1,67 straconego oraz 66,7% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Węgry wynosi średnio 3,0, a w wyjazdowych spotkaniach Ukraina — 2,67. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 66,7% u gospodarza i 66,7% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Liczby przechylają się w stronę bramek po obu stronach. Uśredniony wskaźnik BTTS dla tej pary wynosi 65,0%, a żaden z zespołów nie zachowuje czystego konta na tyle często, żeby ten obraz podważyć. To najlepiej udokumentowana tendencja w całym zestawieniu.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Węgry – Ukraina: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Konkretne kupony i pełne analizy przed tym oraz pozostałymi meczami dnia publikujemy w darmowej grupie na Telegramie. Trafiają tam propozycje z uzasadnieniem, a nie same liczby — jeśli chcesz zobaczyć, jak z takich danych powstaje decyzja, to najprostsza droga.
Gdzie oglądać mecz Węgry – Ukraina?
Mecz Węgry – Ukraina rozpoczyna się o godzinie 20:45, 25 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz TVP przy meczach reprezentacji Polski, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Węgry i Ukraina są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Węgry czy Ukraina z BTTS w okolicach 65,4% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wszystko powyżej dotyczy meczów już rozegranych. Przy kilku spotkaniach na zespół każdy kolejny wynik przestawia średnie na tyle mocno, że traktowanie ich jako prognozy jest błędem. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Węgry – Ukraina.
Jeśli mecz Węgry – Ukraina jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Węgry – Ukraina?
Liczby powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki ostatnich spotkań Węgry oraz Ukraina i przeliczamy je własnym narzędziem. Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Węgry – Ukraina, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Węgry i Ukraina podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 25 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Węgry albo Ukraina znajdziesz już zaktualizowane wartości.